Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Jūsų dėmesiui siūlome birželio 11 d. „Šeimų Sąjūdžio“ surengtą nuotolinę vaizdo konferenciją, kurioje buvo aptartos aktualijos ir protesto akcijos, rengiamos birželio 15–17 dienomis, klausimai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Vakar mačiau per ,atrodo,Alką.Šeimų Sąjūdi,drąsos kovoje už Lietuvą.Šimašius –
Tarakono padėjėjas,pridavęs Baltarusijos disidentus diktatoriui.Jo vieta istorijos
šiukšlyne.Teisėjai turi būti jau seniai depolitizuoti.Jie turi vadovautis Lietuvos Konstitucija.

elfe

musu teviskele svieseja, svieseja…
nes pas mus atejo iKEA, IKEA…
zuvedai miskus savo kirsti draudzia..
tad musu miskai reteja, reteja…
greit joks medelis sauleles nebuztos..
tad kur lietuvis prisiglaus, jei vel koks okupantas spaus?..

elfe

taigi,
siulau seimu marsui irgi traukt i kova su klimato kaita.
tik ne per gimstamumo mazinima, bet per kertamu misku ,azinima…
but idealu pasiulyt ES paverst dali Lietuvos naturaliu ES draustiniu..

Raigerdas

Na šaunuoliai, malonu žiūrėti ir klausyti. Kiekvienas iš jų yra ryški asmenybė, o bendrai sudaro įspūdį labai geros komandos. Kai palygini jų svarstymus su Seime kartais tuščiai vykstančiomis kalbomis, tai susidaro įspūdis, kad Seime yra svarstomi reikalai panašiai, kaip ir kokioje nors pataisų stovykloje, kai kalba žmonės su kriminaline praeitimi. Vienas iš tokių „fruktų” su savo BLATU SU PIETŲ AMERIKOS LOBISTAIS, KURIE ATSTOVAUJA MAFIJOS INTERESUS, YRA ŽYGYMANTAS PAVILIONIS. Kaip matote, net į savo vestuves važiuoja už valstybinius pinigus. Na jie kitaip negali, kada gi pagaliau mūsų žmonės supras, kad tokie SUSIREIKŠMINĘ SAVO „BLATU” TIPAI, būtinai ką nors vogs iš valstybės. Jiems neužtenka tų tūkstančių, kuriuos jie gauna nepelnytai, t.y. ne pagal kokybiškai atliktą savo darbą, o pagal kitus kriterijus, kurių… Skaityti daugiau »

Kada

Mitingas prie LRT?

Argus

Šeimas gina kieti riešutėliai. Tai patraukia ir įkvepia. Jaučiasi ne vaidyba, o tikrumas. Tai ne chalujiškai paklusnūs savo partijų bonzoms partinukai, susireikšminę lapatologai ir „ekspertai, ar nuo prostitučių nebesiskiriantys parsidavę žurnalistai.

Vilnietė

Argi jūs ar jūsų rėmėjai neturi teisės kurti partiją? Ar jūs ne Lietuvos piliečiai, ar jums galioja kiti įstatymai?Manau, nėra ko baimintis ir nėra reikalo iš anksto atsisakyti galimybės kurti partiją.

ah1

… ir liepkit skaityti LR Konstitucijos 38 str.

Raigerdas>Vilnietei

Nesupratau jūsų šito komentaro:”Vilnietė 2021-06-13 18:35 Ar jūs čia dirbate, kaip provokatorė ar tikrai niekame iš viso neturite net žalio supratimo? Ar Mėnulis gali tapti Saule? Ar ožka gali tapti jaučiu? Jūs ką, ne Lietuvoje gyvenate? Nejaugi nežinote, kad Lietuvoje 23 partijos ir pagal skurdą yra visai prie galo Europoje, o pagal alkoholio suvartojimą žengia priekyje viso pasaulio mastu? Ir jūs norite dar 24 partijos? Iš kur pas jus su šitomis partijomis toks pamišimas? Tai, jeigu 23 partijos nieko nepadarė, tai 24-a ims ir padarys? Įdomu ar tik nebuvo panašiai su konservatorių partija, kai kažkokia tai „nekalta” moterėlė „netyčia” burbtelėjo, kad „laikas įkurti partiją, kuri įgyvendins Sąjūdžio idėjas”. Ir įkūrė ir mes dabar turime tą pačią Sąjūdžio partiją-konservatorius, kuri šiandien… Skaityti daugiau »

Dėkoju

p. Reigardui.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top