Prof. Vytautas Radžvilas kviečia pakalbėti apie politiką: laisvės iliuzijos

Pristatome ketvirtąją Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto profesoriaus, ilgamečio Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto klasikinės politinės teorijos ir filosofijos dėstytojo Vytauto Radžvilo laidą „Pakalbėkime apie politiką“.

Prof. V. Radžvilo kuriamų laidų tikslas yra supažindinti klausytojus su politinių procesų, vykstančių Lietuvoje ir pasaulyje filosofinėmis ir istorinėmis prielaidomis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Pasvarstymais ir kalbomis valstybės neapginsime nuo priešų.Reikia veikti jau šiandien,o kalbėtojai nepasako konkrečiai kaip reikia ginti Lietuvą.Receptų
kalbėtojai nepateikia.Šviesuomenė,kitaip sakant elitas nepasirengęs kovoti ir net žūti už savo Tėvynę.Lauktų ,kol kaimo bernai vėl eitų ginti su ginklu rankose.
Protingieji lauktų aukos iš kvailelių.Šviesuomenė stovi po medžiu šiandien,kai mūsų
drąsūs vyrai miškuose kovojo su okupantu ir žuvo anuomet,o jų garbės ginti nėra kam
kai puola šmeižti visuokie vinokurai,zingeriai,šimašiai,linkevičiai ir kitoks pelkių mailius.Lietuvis neišmoko savo istorijos pamokų.

Mąstymo galia

Ačiū prof. V. Radžvilui už jautrius pastebėjimus, kas yra valstybė ir kas ją gali sukurti. Jeigu neįvertinsime mąstymo galios, tai mūsų šalyje ur toliau vyks tie pat

Mąstymo galia

Ačiū prof. V. Radžvilui už jautrius pastebėjimus, kas yra valstybė ir kas tik gali ją sukurti. Jeigu mąstymo galią vadinsime tik kalbėjimu, tai mūsų valstybėje ir toliau vyks tie patys vyksmai, kuriuos apibūdina mūsų kaimynų patarlė apie proto ir jėgos santykį. Trisdešimt metų buvo kalbama apie valstybę, o sukūrėme nevalstybę. Milijonas žmonių iš lietuvos per šį laiko tarpą išvyko bėgdami nuo vergijos. Ae ne vergai iškirto Lietuvos girias? Nereikėtų pamiršti, kad mąstymas yra veiksmą gimdanti ir nukreipianti galia. Antraip ir vėl sugrįšim vis prie tos pačios kaimynų liaudies išminties ir galutinai sunaikinsim paskutinius savo turto ir kultūros likučius.

Trejybė

Mintis, Jausmas (Meilė) ir Veiksmas – štai ta šventoji trejybė, kurianti valstybę ir viską, kas prasminga ir gera šiame pasaulyje.

Kas už šios

ydingai konstruojamos pasaulio tvarkos stovi-masonai?

Ačiū

Ačiū gerb. prof. V. Radžvilui už labai įdomias ir vertingas laidas. Laukiam naujų, dar kartą ačiū.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, kad netaptų plėšikiško baisaus (konclagerinio, …) mokestinio režimo vergais (skurstančiais vargšais, elgetomis, …), pusė(!) l darbščių d_a_r_b_i_n_i_n_k_ų dingo svetur. Kai išvaryti darbininkai, tai ir likusieji (viešojo biudžetinio sektoriaus darbuotojai mokytojai (…), pensininkai, …) pasmerkti baisiai skursti. Dabar, darbininkų liko žymiai mažiau(!), nei viešojo sektoriaus darbuotojų ir pensininkų. Mokesčių (biudžeto) didinimu, tokia katastrofa dar labiau baisėja, kai jau dabar plėšikiškai (banditiškai, …) surinktas biudžetas yra 2 milijardais perdidelis (neskaičiuojant taip vadinamųjų ES pinigų priedo). Vytautas Daujotis turi būti pašalintas iš NS, už baisų (plėšikišką, …) pasiūlymą (NS laikraštyje) dar labiau padidinti biudžetą 2 milijardais. Kai toks siekis yra užrašytas net NS programoje, tai, Vytautai Radžvilai, vien dėl to atsistatydinkite iš NS pirmininko posto, be tokių panašių viešų atsikalbinėjimų ir… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Prieš keletą mėnesių Pensilvanijos apskrityje atliktas rinkimų vertinimas, kurį pastarosiomis savaitėmis tyliai paviešino visuomenei, atskleidė penkias klaidas, įskaitant tris susijusias su „Dominion Balsavimo sistemomis“, kurių rinkimų valdymo sistema naudojama apskrityje, pranešė vertinimo įmonė.

Pensilvanijoje įsikūrusi įmonė „Wake Technology Services Inc.“ („Wake TSI“) vertinimą atliko Fultono grafystėje. Darbuotojai apskrities biuruose lankėsi praėjusių metų pabaigoje ir maždaug po mėnesio, vasario 9 d.

Vertinimas turėjo apžvelgti apskrities pašto biuletenius ir išsiaiškinti, ar elgesys, susijęs su prašymų nedalyvauti, paskirstymu, gavimu ir skaičiavimu, atitinka federalines ir sandraugos gaires, Wake TSI sakė 93 puslapių ataskaitoje, kuri buvo tyliai paskelbta apskrities tinklalapyje, be viešų fanfarų, gegužę.

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/election-assessment-in-pennsylvania-county-uncovers-five-issues-of-note_3855230.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-06-12-1&mktids=dcf8b7148de609d4402092ec72010b0b&est=IuHE9eejc1Wr5LSVkZlPoLs/oOQoUj0cQDV5wuKvVLqrn6tl5IBDOxHS4bicoQ==

Tvankstui

Tvankstui,
Kiek menesiu dar reikes suskaiciuoti pora milijonu balasavimo
Biuleteniu ????….Arizonoje….
Ka tu durnas ????
Paklausyk tiesiogini telefonini pokalbi tarp trumpo ir georgia valstijos
Rinkimu komisijos , kur jis maldavo istaisyti balsus savo naudai…
Nebuk tu Durnius…

Radzvilui

I fucking Pencija arba i Maskva siuskit sita Radzvila !!!!

Debilui Radzviloviciui

Ko jus Radzvilai vis nenurimstate
Pasiilgote rusu valdzios …?

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top