Propagandisto džiaugsmai ir rūpesčiai. Romas Sadauskas-Kvietkevičius: antivakserių karantino draudimai turi būti panašūs į patyčias

Delfi.lt

Žinau, kad ir jums dabar smagu, jog jau greitai antivakseriai nebus įleidžiami į koncertų sales, restoranus, troleibusus ir prekybos centrus, jiems bus teikiamos tik veterinarijos ir laidojimo paslaugos.

Ne todėl, kad labai bijotumėm užsikrėsti. Juk pasiskiepijome ir tikime, kad skiepai mus apsaugos jei ne nuo užsikrėtimo, tai nuo sunkios COVID-19 formos, kvėpavimo aparato ir reanimacijos. Išimčių, žinoma, pasitaikys, bet jos ne paneigia, o tik patvirtina, kad vienintelis veiksmingas koronaviruso pandemijos įveikimo būdas yra visuotinė vakcinacija.

Nuo pat vakcinos atsiradimo mums tai tvirtino Pasaulio sveikatos organizacija, Europos vaistų agentūra ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministrai – Arūnas Dulkys ir jo pirmtakas Aurelijus Veryga. Prieš televizijų kameras pasiskiepijo prezidentas Gitanas Nausėda, premjerė Ingrida Šimonytė ir visi jos vyriausybės ministrai. Skiepijosi Seimo nariai, merai, buvę valstybės vadovai, medicinos, kultūros ir pramogų pasaulio įžymybės.

Kadangi dauguma atsakingų Lietuvos Respublikos piliečių patikėjo valstybės vadovų kvietimu pasiskiepyti, tai dabar, kai kyla dar viena viruso banga, už tą pasitikėjimą turi būti atlyginta privilegija nepatirti dar vieno karantino. Vyriausybė įsiklausė į jų lūkesčius ir apsisprendė, kokie suvaržymai, kylant užsikrėtimų ir ligoninių lovų užpildymo kreivei, bus taikomi neturintiesiems Galimybių paso.

Įsivaizduoju, kaip kažkada rudenį prekybos centro aikštelėje prie manęs prieina antivakserių porelė prūsų tautiniais rūbais ir prašo: dėde Romai, jūs paskiepytas, gal galite mums nupirkti ekologiškos varškės, margariną be gliuteno, kilogramą druskos, veganiško parafino žvakę ir tris dėžutes degtukų?

Tame nėra jokios piktdžiugos – man taip pat patiktų gyventi pasaulyje be pandemijų ir karantinų. Tačiau nutiko kitaip. „Petys už laisvę“ buvo nerašyta valdžios sutartis su visuomene. Pasirinkusieji ją atmesti nusipelnė prisiimti atsakomybę už savo sprendimo pasekmes.

Straipsnio tęsinį skaitykite Delfi.lt portale ČIA .

Antivakserių karantinas yra geriausia, ką galėjo sugalvoti Vyriausybė. Net jei dėl to ji bus aršiai puolama, o 2024 m. konservatoriams su liberalais teks trauktis į opoziciją, ištikimiausi rinkėjai liks jiems amžinai dėkingi už šitą pramogą. Antivakserių karantino draudimai neturi būti per švelnūs. Jie turi ne tik suvaržyti galimybes mėgautis pramogomis, bet ir skaudžiai apsunkinti kasdienį gyvenimą, būti panašūs į patyčias.

Tik tada sukandę dantis pasiskiepys ne tik dvejojantieji, bet ir nuosaikūs vakcinacijos kritikai, o tikrieji antivakseriai pasijus tuo, kuo visuomet svajojo tapti – už savo pažiūras persekiojamais kankiniais. Protestus prieš antivakserių karantiną organizuojantys Šeimų maršo aktyvistai, panašu, kažkam jau numatė savižudžio teroristo vaidmenį: „Gali būti ir taip, kad kažkas pasiaukos – to negalima atmesti. Bet tai bus amžinos šlovės nusipelnę žmonės, kurių vaikai ir vaikaičiai amžiais didžiuosis, turėję tokius protėvius“.

Net jeigu tokiu grasinimu nelabai tikime, gal dėl visa ko vertėtų palaistyti tokių akcijų dalyvius vandens patranka, kad kuris iš pykčio neužsiliepsnotų? O gal užteks tik pasijuokti, kaip anąkart, kai vienas mitinguotojas paaukojo koją, per savo žioplumą nusiritęs nuo Kudirkos paminklo postamento?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jis nesveikas

Ir tuo viskas pasakyta.

Primena

Stribų sapaliones, ligonis

amam

Ale ir galvijas..

Raimundas

Man tai panašu į sociopato su polinkiu į kriminalinį elgesį kliedesius. Bet tokie dabar yra valdžioje, todėl panašios rašliavos yra gerai jų apmokamos, nors iš tiesų tai turėtų būti vertinama kaip žiaurus elgesys su nelaimingaisiais, tokiais kaip šis kvietkelis.

Delfis čia kalčiausias, o ne šitas beprotis

Delfis spausdina ir platina tokius visuomenę priešinančius pasisakymus. Būtent didžioji purvasklaida yra daugiausiai atsakinga už koronaviruso baubo propagandą, pseudo pandemijos burbulo pūtimą ir panikos skleidimą.

stasys

Raimundas pyksta radęs kita nuomonę . O juk žmogus str. autorius tik išsakė savo nuomonę . Bėda ne tai kad koncervatoriai ir liberalai per sekančius rinkimus į Seima bus opozicijoje dėl tokiu veiksmu , bėda kad jiems nėra alternatyvos ir šiandiena opozicijoje tik oligarchinė partija valstiečiai-žalieji ..kurie vargiai kaip ir koncervatoriai gali atstovauti ta konkrečia visuomenės grupę .

staska,

kokiame bunkeryje užsikasęs gyveni, kad tau ,,nėra alternatyvos”? Tu kaip tas japonas, kuris net po 50 metų nežinojo, kad karas jau pasibaigęs. Bet kaip tik tuo ,,apsikasimu” ir gali būti pateisinami tavo kasdieniai kliedesiai.

123.

Atleiskim nelaimėliui.

Raimundas Stasiui

Deja, kitokia nuomonė manęs nepykdo, kaip ir Tamstos požiūriai, tačiau nederėtų painioti nuomonės su patyčių kultūros propaganda. Tai yra tikrai nesveika.

stasys

staska,  2021-08-8 9:17 .. pasidalinkite mintimis kame matote tas alternatyvas , gal tai padės man pažaboti ‘savo kliedesius’ ir aš praregėsiu ..kaip A.Rusteika (su trupučiu įronijos).

Pinigai nekvepia?

Tas „kvietkas”savo kvapą skleidžia ne už dyka,kitaip užsidirbt nemoka,tai loja,nes tam ir pasamdytas.Daugelis jo neskaito,kaip mažėja ir komentarų delfinariume.Beje,tuoj ir skaityti uždraus neskiepytiems,irgi draudimo priemonė.Dar galima konfiskuoti planšetes,netiekti elektros,nešildyti butų,ekspertai,patarėjai,pirmyn.

ah1

NE. Tai antivakserių saugojimas.Karonbaubio isterija – IQ testas robotams be logikos išryškinti.

Ayn Rand

Žmogui tikrai negerai galvoje kažkas. Įdomu ar jis jaus gėdos jausmą po metų kitų dėl šito? Tikiuosi jis vaikų ir kitų artimųjų neturi, juk giminės dėmė akivaizdi.

šit

Sadauskevičius – tinkama pavardė draugo Jagodos metodų gerbėjui. Palinkėkime Sadauskevičiui, kad visa tai, ką jis siūlo lietuviams, jis pats patirtų savo plaukuotu kailiu

staskai

Tu zinai kas yra revertaze? O i snuki esi gaves? Rimtai taip?

Raigerdas

Na, ačiū tiesos.lt, kad patalpino šitą ožiabarzdį delfi.lt žurnalistą. Žiūrėkite, mielieji, kas vyskta šiame pasaulyje. Jūs matėte, tikriausiai. filmą „Komunistas”. Kas nematė, tai galite pažiūrėti:https://www.youtube.com/watch?v=6EvFJCX-Nmc Filmo titruose rašoma, kad tai yra vienas iš geriausių „tarybinės kinematografijos filmų”. Ir štai po 30 metų išsivadavimo nuo KOMUNISTŲ MELO, mes vėl matome ožiabarzdį komunistą, kuris rašo į delfi.lt ir delfio.lt redakcija yra įsitikinusi, kad tai yra „dar viena nuomonė”. Problema atsiranda tokia, kad „nuomonės” šitas žmogus neturi, bet delfi.lt parduoda tai, lyg tai jis turėtų savo nuomonę. Į kiauliškus elgesius linkusiam silpapročiui „štaziui” irgi vaidenasi, kad jis turi nuomonę. Ir „štazis” skuba kritikuoti Raimondą, nes šitas tvarte, gal būt, išaugęs „štazis” nesuvokia, kad jis šmeižia Raimondą, t.y. kaltina juo tuom, ko jis nedarė.… Skaityti daugiau »

nejuokink Kvietkeli,

nauja viruso banga vadini tuos, kurie pasiskiepije vel susirgo?..
o gal su kitais bandysi sklest mita, kad ne vakcinos netikusios, neisbandytos, o kalta „viruso mutacija”? a?
Paklausk Gabaliaus su „Pelenai” grupes muzikantais. Visi susirgo, nors buvo jau kadais pasiskiepije..
nu tikras oziabarzdis, anot Raigerdas…
gal Nida Vasiliauskaite bent kiek paprusintu… ar tie komentarai po jos postu?.

Raigerdas

Kai perskaitas tokius kaip šitas Romo Saudausko-Kvietkevičiaus straipsnius, tai, man asmeniškai, iš karto iš atminties grįžta KOMUNISTINIO VLADYMO METODAI ir pats K. Markso ir F.Engelso „Komunistų Partijos manifestas”. Pacituosiu keletą įdėjų iš šio manifesto:”Šeimos panaikinimas! Net patys kraštutiniai radikalai piktinasi šiuo begėdišku komunistų sumanymu. Kuo remiasi šiuolaikinė, buržuazinė šeima? Kapitalu, privačiu pasipelnymu. Visiškai išsivysčiusiu pavidalu ji egzistuoja tik buržuazijai; bet ją papildo priverstinis proletarų bešeimiškumas ir viešoji prostitucija. Buržuazinė šeima, žinoma, išnyks, išnykus šitam jos papildymui, ir abu drauge išnyks, išnykus kapitalui”. „Buržuazijos tauškalai apie šeimą ir auklėjimą, apie švelnius tėvų ir vaikų santykius kelia tuo didesnį pasišlykštėjimą, kuo labiau, besivystant stambiajai pramonei, sutraukomi visi proletarų šeimos ryšiai ir vaikai paverčiami paprastais prekybos objektais ir darbo įrankiais. Buržua laiko savo… Skaityti daugiau »

brangs brangs brangs.. laisve!

ar mes turim vyrausybe, ar tik laikinai administruojancius… kol per karantinus koks Black Rock susipirks visa kas dar liko vertinga… or pastatus centre, juk galima dirbt ir namie.. Statybininkai/architektai/sąvininkai tai tas pats RC, Sodra, Teisingumo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Swedbank Lietuvoje, SEB Lietuvoje ir t.t.

 Kontroleriai tai – Informacinės visuomenės plėtros komitetas, Ryšių reguliavimo tarnyba, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (#VDAI), Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba (sąrašas nėra pil paprasčiau:

 vandens (elektros) teikėjas „susitaria” su statybininkais (architektais arba net būsimais savininkais), kad namų/pastatų vandentekio/elektros įranga būtų pritaikyta tik prie jo techninių galimybių – tai reiškia jokios konkurencijos nebus.

 Su laiku paaiškėja, kad teikiamas vanduo (elektra) neatitinka nustatytų reikalavimų.

Tas vandens (elektro) teikėjas „susitaria” ir su kontroleriais, kad atitiktų.

 Taigi, šiandien „vandens… Skaityti daugiau »

Kis

ar kada nors sparde tau sikna?

Netgi

Judošius, išduodamas Kristų, šiek tiek gėdijosi. Šitam gėdos jausmas nepažįstamas.

Vilnietis

Galiu prisiekti kad prieš deportuojant šitą degeneratą visiems laikams iš Lietuvos jis dar turės čia atsėdėti bent 10 metų su turto konfiskavimu.

stasys

Raimundas Stasiui  2021-08-8 9:52.. pasigrožėkite savo publika prieš pūldamas smerkti Kvietkevičiu . Su tokiais ‘alfonsais’ Jus nieko Lietuvai duoti negalite .

Kliedinčio

Kliedesiai jam pačiam, ir jam su jais gyventi, bet kaip koks vėžys nori plėstis ir užkrėst kuo daugiau žmonių.

ah1

Jūs būsit labai laimingi sakė Trumpas. Jau yra interne – Geicas. Suimtas.Prisiminki kuo baigė Epšteinas.Geico.Draugas.
Su Geico galu PSO laukia galas? Ar ne dėl to taip skubama kuo greičiau visą pasaulį suvakcinuoti kad kuo daugiau uždirbti babkių, bo jei užrauks PSO užsirauks ir farmabizniai.
Sekite judesį amerikėj.

 Nu jo

??? „Военные США схватили Билла Гейтса”
https://youtu.be/nPPfUW5VMxk

Maskvos TV apie Geicą
Pasvarstymui

Yra juk tokia internetinė taisyklė: „Nemaitink trolio”, tai yra neatsakinėk, nekomentuok, geriau – nebeskaityk jojo. O jūs ką darote? Štai Delfi’je 687 komentarai ir per FB net 1315 „nuomones” pareiškė, o ir čia kiek dar pridėjote… Juk troliui to ir reikia – Jūsų pykčio!
Gal palikime mėšlo konsistencijos, spalvos ir dvokumo tyrimus specialistams?
Tikriausiai ne vienam jau akivaizdu – šis Romas transliuoja valdančiųjų nuostatas… Kokie žmogėnai, tokią ir žinią siunčia jų ruporas, tiesa? Tą ir pasižymime… 🙂

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top