ProPatria rengia Vasario 16-osios eiseną su deglais

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ kviečia į kasmetinėmis tapusias Vasario 16-osios deglų eitynes Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Eitynės prasidės nuo tikrojo Lietuvos patriarcho Jono Basanavičiaus paminklo Aušros vartų gatvėje 5, Vilniuje. Dalyviai kviečiami rinktis 18 valandą.

Lietuvos visuomenėje išaugus įtampoms ir susipriešinimui, kviečiame Valstybės atkūrimo dieną minėti sutelkiant dėmesį ir pastangas į tai, kas vienija, o ne tai, kas skaldo.

Tai diena, skirta prisiminti modernios nacionalinės Lietuvos valstybės kūrėjus ir gynėjus – valstybininkus ir karius, padariusius viską, kad lietuvių tauta turėtų savo valstybę ir galėtų laisvai kurti savo likimą.

Kartu Vasario 16-oji yra unikali vienybės ir susikalbėjimo pamoka Lietuvos istorijoje. Ši istorija ir konkrečiai Vasario 16-osios valstybės kūrėjai ir šiandien yra puolami, niekinami, bandoma iškreipti jų vaidmenį Lietuvos valstybingumo kūrime.

Vasario 16-oji yra geriausia simbolinė data, kai galime visi sutelktai išreikšti pagarbą.

Sambūrio „Pro Patria“ su kitomis patriotinio jaunimo organizacijomis Vilniuje ketvirtus metus rengiamos Vasario 16-osios eitynės su deglais tapo tradiciniu renginiu, sutraukiančiu šimtus žmonių ir drąsinančiu visų tautybių piliečius didžiuotis Lietuva – jos istorija ir nepriklausomybės kovomis.

Sudalyvaukite jame vėl arba prisijunkite pirmą kartą, tapkite sąmoningos ir orios šventės dalimi, pakvieskite joje dalyvauti ir Lietuvą mylinčius savo draugus bei artimuosius.

Iki susitikimo prie J. Basanavičiaus paminklo Vilniuje vasario 16 dieną, 18 valandą!

Užsiregistruokite į Vasario 16-osios eiseną į deglais ir pakvieskite savo draugus ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top