ProPatria rengia Vasario 16-osios eiseną su deglais

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ kviečia į kasmetinėmis tapusias Vasario 16-osios deglų eitynes Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Eitynės prasidės nuo tikrojo Lietuvos patriarcho Jono Basanavičiaus paminklo Aušros vartų gatvėje 5, Vilniuje. Dalyviai kviečiami rinktis 18 valandą.

Lietuvos visuomenėje išaugus įtampoms ir susipriešinimui, kviečiame Valstybės atkūrimo dieną minėti sutelkiant dėmesį ir pastangas į tai, kas vienija, o ne tai, kas skaldo.

Tai diena, skirta prisiminti modernios nacionalinės Lietuvos valstybės kūrėjus ir gynėjus – valstybininkus ir karius, padariusius viską, kad lietuvių tauta turėtų savo valstybę ir galėtų laisvai kurti savo likimą.

Kartu Vasario 16-oji yra unikali vienybės ir susikalbėjimo pamoka Lietuvos istorijoje. Ši istorija ir konkrečiai Vasario 16-osios valstybės kūrėjai ir šiandien yra puolami, niekinami, bandoma iškreipti jų vaidmenį Lietuvos valstybingumo kūrime.

Vasario 16-oji yra geriausia simbolinė data, kai galime visi sutelktai išreikšti pagarbą.

Sambūrio „Pro Patria“ su kitomis patriotinio jaunimo organizacijomis Vilniuje ketvirtus metus rengiamos Vasario 16-osios eitynės su deglais tapo tradiciniu renginiu, sutraukiančiu šimtus žmonių ir drąsinančiu visų tautybių piliečius didžiuotis Lietuva – jos istorija ir nepriklausomybės kovomis.

Sudalyvaukite jame vėl arba prisijunkite pirmą kartą, tapkite sąmoningos ir orios šventės dalimi, pakvieskite joje dalyvauti ir Lietuvą mylinčius savo draugus bei artimuosius.

Iki susitikimo prie J. Basanavičiaus paminklo Vilniuje vasario 16 dieną, 18 valandą!

Užsiregistruokite į Vasario 16-osios eiseną į deglais ir pakvieskite savo draugus ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė

Pritariu. Manau, kad deglai tamsoje puikiai simbolizuoja šviesios idėjos sklaidą šiandienos dorovinėse sutemose.

Viskas puiku

Tik reikėjo paaiškinti, kas puola ir niekina Vasario 16-osios valstybės kūrėjus. Tai, kad nepasakot iki galo visko ,rodo, kad intriga svarbiau už santarvę.

Kis

Ugnis -grazu,sviesa puiku,o lauzai jau ir baugu,Tai labai stiprus ir veiksmingas ginklas,labai atsargiai reikia naudotis

ah.ą

nepasiduokit provokacijomas

Dzeikas

Kisui:
Ypac deginamu knygu lauzai, kuriu deginimas kaip taisykle seka po deglu deginimo.

Paulius

Džeikai, asociatyvinė percepcija paprastai indikuoja mastymo seklumą

Dzeikui

Pačiam reikia žvelgti ir plačiau, ir giliau. Istorijos eigoje deglus pradėjo deginti, kai dar net knygos nebuvo spausdinamos.

>viskas puiku

Argi reikia įvardinti priešus? Atsiverskit Sąjūdžio programą (tik teks atrasti stalčiuką, kuriame ji giliai nukišta) ir palyginkit su nūdiena, ar bent viena „partija” įtraukė į savo programas sąjūdžio programos nuostatas ? Štai Jums ir priešai, o apie klūpėjimus ir lakstymus Gedimino prospektu su spalvota atributika ir t.t.,viską goženčia globų propagandą ir jos nešėjus reikia įvardinti ? Reikia tik turėti nacionalinę Valstybę – tada ir nekils klausimų!

Dzeikas

>>viskas puiku O tai 90-uju pradzioje Lietuva nebuvo nac. valstybe? Autonominykai sedejo ausis suglaude, kalbaj…bai issidirbinejo kaip norejo, o tauta isteriskai ieskojo kur dingt is „laisvos Lietuvos”(i Portugalija uzdarbiaut vazinejo), nes jei buvai laimes vaikas tai dirbai uz $50 ir dziaugeisi ,kad darba turi.O tame darbe i tulika ne dazniau negu 2k dienon , raktai pas meistra. Nepatinka – uz vartu 10 tokiu kaip tu laukia, – atsakymas buvo. Nacionaline valstybe, j…t…matj! Ir tik „supuve vakarai” kai prieme Lietuva i kompanija, liepe biski gaza nuimt ir nors del akiu civilizuociau elgtis. O gal niezti pakartot 90-uju pradzia , kai nesekinanti darba ir 10% virs vidurkio moterims tik per lova? Dzyn koks tavo issilavinimas ir dalykines savybes. Pirma gal sukurt reiktu… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Dzeikujui:
Tamsta darai tipiska lietuviska klaida, kurios esme apgailingas isivaizdavimas, kad lietuviai eis savitu, nepakartojamu keliu ir taip kaip kieti nesielgs.
Kaip trumpa ir gedinga naujasioji LT istorija rodo, istiesu kaip kiti – nesielgs.
BLOGIAU elgsis.

>dzeikui

Nepatinka Nacionalinė valstybė, j…t…matj? Ai, ponuli, praslydot pro liustraciją, o desovietizacijos išvis nebuvo! Gaila, būtumėt išsigrynines kaip bankomate, galvelė šviesesnė ir supratimas apie Valstybę kitas būtų !

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top