Raimondas Kuodis. Jei norime išgelbėti šalį, nevadinkime ekonominių migrantų pabėgėliais ir vežkime juos į Lukiškes

Liepos 2 d., duodamas interviu LNK televizijos laidai „Labas vakaras, Lietuva“, ekonomistas Raimondas Kuodis nelegalių migrantų krizę pavadino pačios Lietuvos, tiksliau – jos politikų, klaida ir negebėjimu tinkamai spręsti ištikusią problemą.

R. Kuodis siūlo ir išeitį – jis siūlo nelegalius migrantus paskelbti „žaliaisiais žmogeliukais“ ir vežti juos ne į pabėgėlių sulaikymo centrus su visišku aprūpinimu, o tiesiai į Lukiškes ar kitas įkalinimo įstaigas. Ekonomisto teigimu, jei tik pasklistų žinia, jog Lietuva nelaiko ekonominių emigrantų pabėgėliais, viskas baigtųsi itin greitai.

Pasak ekonomisto, Lietuvos politikų susirūpinimas savo „įvaizdžio ekonomika“, t.y. tuo, kaip jie gali atrodyti ar būti pavadinti Europoje, ir baimė netekti galimybės daryti europinę karjerą, o ne tuo, kaip išgelbėti šalį, ir yra pagrindinė jų neveiksnumo priežastis. Ji surišo rankas pasienio pareigūnams rankas ir atėmė iš jų galias neįsileisti tokių migrantų į Lietuvą.

Raimondas Kuodis įsitikinęs: jeigu taip bus ir toliau, tai netrukus galime sulaukti ir Krymo scenarijaus, kai tikrieji „žali žmogeliukai“ įsikurs palapinėse prie Seimo rūmų ir surengs provokaciją.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top