Raimondas Kuodis. Jei norime išgelbėti šalį, nevadinkime ekonominių migrantų pabėgėliais ir vežkime juos į Lukiškes

Liepos 2 d., duodamas interviu LNK televizijos laidai „Labas vakaras, Lietuva“, ekonomistas Raimondas Kuodis nelegalių migrantų krizę pavadino pačios Lietuvos, tiksliau – jos politikų, klaida ir negebėjimu tinkamai spręsti ištikusią problemą.

R. Kuodis siūlo ir išeitį – jis siūlo nelegalius migrantus paskelbti „žaliaisiais žmogeliukais“ ir vežti juos ne į pabėgėlių sulaikymo centrus su visišku aprūpinimu, o tiesiai į Lukiškes ar kitas įkalinimo įstaigas. Ekonomisto teigimu, jei tik pasklistų žinia, jog Lietuva nelaiko ekonominių emigrantų pabėgėliais, viskas baigtųsi itin greitai.

Pasak ekonomisto, Lietuvos politikų susirūpinimas savo „įvaizdžio ekonomika“, t.y. tuo, kaip jie gali atrodyti ar būti pavadinti Europoje, ir baimė netekti galimybės daryti europinę karjerą, o ne tuo, kaip išgelbėti šalį, ir yra pagrindinė jų neveiksnumo priežastis. Ji surišo rankas pasienio pareigūnams rankas ir atėmė iš jų galias neįsileisti tokių migrantų į Lietuvą.

Raimondas Kuodis įsitikinęs: jeigu taip bus ir toliau, tai netrukus galime sulaukti ir Krymo scenarijaus, kai tikrieji „žali žmogeliukai“ įsikurs palapinėse prie Seimo rūmų ir surengs provokaciją.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

Koniu poniatno,bet ne susenusiam oziui.Isdulkis su Dulkiais viska paeiliui.O kuodziu uzskaitau,nes cia schema baisiai paprasta,tik kas jai duoda komandas???Nors…

hmm..

kartais ir Kuodis pataiko i desimtuka…

Kuodi,

mažiau gerk!…

Raimis

Kuodis yra MG Baltic koncerno statytinis. Tas mazgote yra parsidavęs. Jis nuolatos ėdė iš Garbaniaus Mockaus delno.

Kuodis

Valkata.

Lietuva

tai didziausia siknos skyle kuri priglaudzia visas siuksles kaip Cichanouskaja.

Raimis

Nutraukė Batka kroviniu eksportą per “Klaipėdos nafta”, tai nebera iš ko kompensuoti dujų geldos nuostolių , todėl brangsta elektra ir dujos lietuvaičiams brangsta 50 proc

Cha cha cha

Prigavo litovcus Batka vežant pinigus su diplomatiniu paštu, tai kai opozicijos finansavimas sustojo, šiandien mitingus perkėlė į Lietuvos puse

SIGITA

LIETUVOS POLITIKOS FIASKO GRANDINELE: Saakašvilis, Tymošenko, Savčenko, Porošenko, Pratasevich ir dar daug nežinomų didvyrių. Seka ne baigtinė.

Vanda

Taip pat reikėtų pradėti reikalauti, kad tariama Baltarusijos ponia ‘prezidentė’ nustotų maitintis iš Lietuvos kiauros kišenės (biudžeto)).

Ekonomiste Kuodi, kaip čia yra?

Tsichanouskajai turėtų būti gėda gyventi Vilniuje iš svetimos sąskaitos, kai jau kelinti metai vietiniams darbuotojams nebekeliamos algos, neatsižvelgiant į infliaciją. Tarybiniais metais tokius vadindavo „tunejadcais” ir priversdavo bent kur nors įsidarbinti.

Viskas teisinga. Lukašenka atlygina pabėgėliais

R. Protasevičius: „Dalis Baltarusijos opozicijos yra išlaikoma Lietuvos biudžeto sąskaita”.

Kuodienė, o teisybe yra kitokia

Romanas Protasevičius: „Ekonominės sankcijos prieš Baltarusiją įvedamos tam, kad žlugtų šalies ekonomika ir greičiau prasidėtų alkanų žmonių maištas”.

Lukašenka teisus, o Gabrys Anūkas prisikakojo

Romanas Protasevičius: Sviatlana Tsichanouskaja yra išlaikoma Lietuvos mokesčių mokėtojų ir privačių sponsorių pinigais. Ten ji turi privatų namą su apsauga ir spec.tarnybų priežiūrą.

tiek

nors vienas pasakė,kad karalius nuogas. Lojerius – lauk!!! Teisininkus – palikt.

raimiams

neturi ką priešpastatyt Kuodžio nuomonei ,tai pradėjai varyt į kelnes?

Povilas

Tai kad jie nėra net ekonominiai migrantai!
Gal kas nors girdėjo, kad tie atbėgėliai prašytų politinio prieglobsčio ir darbo?
Aš negirdėjau.
Prašo TIK politinio prieglobsčio.
Ekonominiai migrantai yra Lietuvos išeiviai, kurie tik nusigavę į svečią šalį iškart ieškosi darbo – pragyvenimo šaltinio.
O čia – visai kas kita.

Kaunas

Tai turbut paskutinis Kuodzio interviu propagandineje tv.

Ta(u)ta

Šalį reikia gelbėti nuo lietuvių, kurie nesugeba savęs valdyti. Lenkija mielai padės, kaip matėme iš nutekinto tos valstybes susirašinėjimo su ministre Ewelina 🙂

Ta(u)ta

Kuodis, beje, tokia ankstyva Jakeliūno versija. Abu dideli kovotojai su “korupcija”, tik tuo pat metu ėda ir skirtingu oligarchu rankų. Nei vienas niekada nieko nesukūrė ir neigdami algos negaletu savęs išlaikyti.

Nu jo Kuodi

Jei norime išgelbėti šalį,neužgrobkim patys savų bankų….snoras

išeitis viena

– šitos vyriausybės atstatydinimas

šlovinga Lietuvėlės ir Europos ateitis

liaudiesmenas.livejournal.com

P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

Agnė

Bravo R. Kuodžiui!
Deja, tai ne mūsų valdžiukės nosiai tam ryžtis.

hmm..

jei meras su milenium lapjaunimu dar nenudaze Lukiskiu vaivorykstes spalvomis tai gal isties praverstu tos patalpos neprasytu sveciu apgyvendinimui?.. cia ir karantino taisykles bus nesunku igyvendinti ir performansai garantuoti…

habilitās

Nelabai yra ką pridėti prie, to, ką jau turime. Tiesiog, puiku, kad atsirado straipsnis, kuriame logiškai išdėstytos mintys, kaip mus gudai supokuos, kol vidaus reikalų generolės vadovaus anūko sukurptam baliui!

stasys

Tikrai taip , tai viena tų problemų kai politikams reikia nuveikti ne tik sau malonius darbus bet ir prisiimti atsakomybę sprendimais . Kokia valdžios moterėlė -partija valdanciuose pajėgi pakelti balsą ? Kolkas nematau nei vienos .. siūlymas :greitai greitai tam reikalui surasti tvirtų kriaušių vyrą ? Gal tiktų Skvernelis ? ką mano publika ? Reiktų tik pasiskolinti -issinuomoti Ji pas R.Karbauski .. galų gale Šimonyte irgi skolinta iš laisvai samdomu politikų .

Kuodis

Vienas iš didžiausiu brudu, tai prisiplakėlis prie konservatorių – tai menkysta ir pašlemėkas.

Prakeiktieji Landsbergiai

Kiek Lietuva dar kankinsis? Už ką tokios kančios žmonėms?

Kuodžio ui jau blogai…

pažiūrėjus matosi , kad jam jau baltos putos lupų kampučiuose formuojasi ……….. matyt visai blogai

Na, Kuodi,

Tai labai kvailos tavo pasakos, nieko gero, – lazda turi du galus.

Kaip

Tik šitas žiojasi, taip ir nesąmonės, negaliu žiūrėti.

Cichanouskaja LAUK!

Lauk iš Lietuvos ta ,,prezidente,, LAUK!!!!

De*bilui Anūkui ir visokiems pašlemėkams Kuodžiams

Užsienio politikai trūksta, oi kaip trūksta pragmatizmo, patirties , kompetencijos ir svarbiausia diplomatijos. Taip pat matyti kelis žingsnius į priekį ir numatyti pasekmes.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top