Ramūnas Aušrotas. Prašau maldos už mūsų kaimynę Lenkiją – čia vyksta kultūrinis karas

Mielieji, norėjau paprašyti maldos už mūsų kaimynę Lenkiją. Jau seniai ketinau, bet tik dabar prisiruošiau išdėstyti, kodėl.

Ten vyksta kultūrinis karas. Tai karas, kurį pradėjo ne krikščionys. Tačiau tai karas, kuriame jie yra priversti dalyvauti gindami savo požiūrį į žmogaus prigimtį ir prigimtines žmogaus teises.

Šis karas vyksta ir Lietuvoje. Tik jei Lietuvoje, kaip taikliai pastebėjo „Artumoje“ Vygantas Malinauskas, dėl politinės ir vertybinės konsteliacijos jis turi rezistencinį pobūdį, tai Lenkijoje valdžioje yra vyriausybė, kuri iš tiesų siekia formuoti žmogaus prigimtį ir prigimtines žmogaus teises atitinkančią politiką. Dėl jos metodų galima ginčytis, bet dėl tikslo – ne. Todėl ji šiuo metu yra liberalių progresyvistų ofenzyvos taikinyje.

Pateikiu tris šio karo epizodus. Du jums daugiau mažiau žinomi iš laikraščių antraščių, trečias – tikriausiai dar ne.

Abortų klausimas. Kaip žinia, Lenkija yra vienintelė Europos valstybė, kurioje įstatymiškai ribojamas aborto prieinamumas. To rezultatas – šimtą kartų mažesni abortų skaičiai lyginant su ES vidurkiu. Tad nenuostabu, kad Lenkija jau seniai buvo proabortinių jėgų taikinys. Reikėjo tik preteksto karui. Tokiu tapo Konstitucinio Tribunolo nutarimas, kuriuo nėštumo nutraukimas dėl eugeninių priežasčių (vaisiaus apsigimimo) buvo pripažintas prieštaraujančiu Lenkijos Konstitucijai. Liberalioji Lenkijos spauda sako, kad valdantieji perlenkė lazdą, bet galima sakyti ir kitaip: pervertino savo galimybes ir neįvertino progresyvių jėgų įtakos visuomenėje, ypač – tarp jaunimo.

Karo strategija yra paremta sėkmingu Airijos atveju, kur pavyko pakeisti konstitucinę nuostatą, draudžiančią abortą. Tam reikėjo: a) sukompromituoti visuomenės akyse Bažnyčios įtaką, b) sumobilizuoti jaunąją kartą ir tada c) reikalauti referendumo.

Lenkijos atveju jau ne vienus metus girdime apie pedofilijos Bažnyčioje skandalus. Neabejoju, kad Bažnyčioje yra purvo, ir nemažai. Tačiau vieni su pedofilija Bažnyčioje kovoja tam, kad ją apvalytų, bet kitiems – tai būdas neutralizuoti jos įtaką visuomenėje, diskredituoti jos moralinį autoritetą, kvestionuoti jos teisę skelbti mokymą moralės srityje, suabejoti jos skelbiamo moralinio mokymo pagrįstumu. Aborto kontekste užmirštant, kad teisė į gyvybę yra ne religinė, o moralinė norma. Tai, kad Bažnyčia palaiko gyvybę nuo pradėjimo momento, niekaip nedaro prigimtinės teisės į gyvybę nelegitimios. Tačiau daugelis žmonių taip mąsto: tu neturi teisės aiškinti, kaip gyventi, jei pats taip negyveni.

Nenustebčiau, jei šiuo metu yra ieškoma ko nors panašaus į tragišką Savitos Halappanavar atvejį Airijoje. Priminsiu, kad Salvitai buvo diagnozuota fatalinė nėštumo išeiga, tačiau jai buvo atsisakyta atlikti abortą, nes vaisiaus širdis dar plakė. Vėliau jai dėl antibiotikams atsparios bakterijos išsivystė sepsis ir ji mirė. Abortų šalininkų teigimu, dėl to, kad buvo atsakyta aborto.

Kol kas, tokio atvejo oponentai dar nerado. Jei ras, neabejoju – būtinai panaudos kaip argumentą, kad panaikintų abortus ribojantį įstatymą. O šiuo metu naudojami kiti metodai: policijos smurto provokavimas, visai neseniai buvo įsilaužta į Šeimos ministrės FB paskyrą ir įdėtas neapykantą kurstantis įrašas. (Kaip rašo Lenkijos spauda, tai ne pirmas kartas, kai hakeriai nulaužia valdančios partijos PiS atstovų paskyras socialiniuose tinkluose.)


Šaltinis: ČIA.

„Zonos, laisvos nuo LGBT įtakos“. Iš tiesų tokių zonų nėra. Šį pavadinimą sąmoningai sugalvojo LGBT ideologiją skleidžiančios grupuotės, kai būdą diskredituoti šeimos teisių chartijas, kurias buvo pasiūlyta priimti savivaldybėms ir pagal jas formuoti savivaldybių švietimo ir socialinę politiką (skirtingai nuo Lietuvos, Lenkijoje savivalda šioje srityse turi kur kas didesnes galias).

Chartija nėra teisinis dokumentas, tik politinis įsipareigojimas. Jose nerasite nė žodžio apie LGBT (kaip ir apie jų turimų žmogaus teisių varžymą). Joje kalbama apie įsipareigojimą stiprinti ir remti tradicinę šeimą socialinės politikos priemonėmis (išmokomis, šeimai palankios aplinkos kūrimu, didesnių galimybių daugiavaikėms šeimoms sudarymu). Tai ko taip širsta LGBT ideologinės grupės? Atsakymas labai paprastas: Lenkijoje lytiškumo ugdymo programos tvirtinamos savivaldos lygmeniu. Pvz., Varšuvoje, valdant paskutinius prezidento rinkimus pralaimėjusiam merui Rafalui Trzaskowskiui, buvo buvo priimta LGBT teisių deklaracija, pagal kurią savivaldos lygmeniu įsipareigota įgyvendinti PSO lytiškumo ugdymo gaires.

Šeimos teisių deklaracija pasiūlė kitokią lytiškumo ugdymo sampratą. Taigi ji kaip peilis LGBT ideologijai, siekiančiai į švietimą įvesti įvairovės diskursą. Tai yra pagrindinis tokio didelio puolimo motyvas.

Viešųjų ryšių prasme, siekiant diskredituoti šeimos teisių deklaracijas, buvo padarytas labai sėkmingas ėjimas, jas pavadinant „zonomis, laisvomis nuo LGBT“: apie LGBT uždarymą į getus Lenkijoje kalbėjo visa Europa, LGBT zonų žemėlapiu dalinosi net lietuviai katalikai savo socialiniuose tinkluose. Beje, jei pasižiūrėsime į paskutinę Europos Parlamento rezoliuciją prieš Lenkiją (ji yra ir LT kalba), tai pamatysime, kad LGBT zonos ten neminimos, bet kalbama būtent apie chartijas (skirtingai nuo pavasarį priimtos EP rezoliucijos).


Šaltinis: ČIA.

Lenkijos 2021–2130 m. lygių galimybių strategija. Rengiama valdančiųjų šiuo metu, labai sunkiomis sąlygomis. Kalbant apie lygias galimybes, kol kas Lietuvoje yra formuojamas gana atsargus diskursas, kaip kova su lyčių stereotipais buityje ir darbe, juos suprantant kaip mechaninį buities darbų pasidalijimą tarp vyro ir moters, privalomas tėvystės atostogas ir pan. Bet prie dabartinės valdžios greit iškils į paviršių daug radikalesnė lygių galimybių idėja. Į naująjį LGĮ projektą jau įtraukta nediskriminacijos dėl lyties tapatybės nuostata, o naujasis Žmogaus teisių komiteto pirmininkas – atėjęs iš Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos – prisistatydamas kalbėjo apie įvairovės (diversity) politiką, kuri reiškia ne ką kita kaip išimtinių seksualinių mažumų teisių gynimą, lyčių daugio propagavimą.

Lenkiška programa akcentuoja šeimos (ypač daugiavaikės) galimybes gauti lygiavertę valstybės apsaugą ir paramą, yra orientuota į santuokos ir motinystės instituto stiprinimą. Programa jau susilaukė kairiųjų ir liberalų statytinio į Piliečių teisių kontrolieriaus postą – Adamo Bodnaro – kritikos, kaip skirianti pernelyg mažą dėmesį homoseksualių asmenų diskriminacijai.


Šaltinis: ČIA.

Dėl visų šių priežasčių aš meldžiuosi už Lenkiją. Gal ir jūsų maldoje atsiras intencija už tyliąją Lenkiją, už mūsų tikėjimo brolius ir seseris.

#MeldziuosiUzLenkija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kultūrinis karas - šliaužiantis perversmas

Atviros Lietuvos Fondas (ALF) steigtas, kryptingai naudotas ir naudojamas kaip tokio kultūrinio karo prieš Lietuvą, lietuvių tautą, kaip aukščiausią suvereną (žr. Lietuvos Konstituciją), avangardas.
Žuvis, jei genda, tai genda nuo galvos.
Štai kur (galvon) ALF buvo nusitaikyta, ką ir kodėl norėta pūdyti pirmiausiai.
Laimei, kankinių kraujo už Lietuvos laisvę gausa, kaip pranašavo Šv. Tėvas Pijus iš Pietrelčinos, neleido ir, jei grumsimės, niekuomet neleis mūsų išvalstybinti ir nutautinti.

Al.

Pritariu autoriaus susirūpinimui. Vistik, nereikėtų komunistų vadinti ,,progresyviomis jėgomis”.

,,LGBT ideologijai, siekiančiai į švietimą įvesti įvairovės diskursą” – ar katalikai sodomiją dabar jau vadina ,,įvairovės diskursu” ?
,,įvairovės (diversity) politiką, kuri reiškia ne ką kita kaip išimtinių seksualinių mažumų teisių gynimą, lyčių daugio propagavimą.” Tas ,,lyčių daugis” – tai tik kitas tos pačios sodomijos bruožas. Suprask, kaip lyčių yra daug, taip ir lytiškumų.

Aušrotui,

Lenkija nėra vienintelė Europos valstybė, kurioje įstatymiškai ribojamas aborto prieinamumas. Dar griežtesni įstatymai Maltoje. Neklaidinkite tamsta skaitytojų.

Pritariu

gerb. Aušrotui dėl maldos, nes tikiu, kad malda yra galinga pagalba. Siūlau visiems norintiems susitarti valandą ir melstis visiems kartu vienu metu.

ah1

ten kur rykliai ten maldos nepadeda.

Deivis

Lietuva reik rūpintis, o ne Lenkija. Lenkija niekada nebuvo Lietuvos draugas.

ah1

civilizacijos prasideda nuo doros ir dorai palaikyti sukurta 10 dievo įsakymų,na o dora priklauso nuo proto, o protas nuo žinojimo gamtos dėsnių/ priežastinio ryšio; vienu žodžiu nuo vedantos. Ir arba vadovaujiesi vedanta,protu ir priežastinio ryšio žinojimu arba vadovaujiesi malonumu. Vienu žodžiu vyksta kova už pasirinkimą proto kelio ir malonumų kelio.

ah1

atkreipkit dėmesį į paveikslėlyje naudojamą simbolį – kas tai? Tie kurie sko kad tai vaivorykštė ta kaip gamtos stebėtojas pasakysiu vot ir ne, nes vaivorykštę sudaro 7 spalvos, o čia tik 6. Kokios spalvos trūksta?
ogi ultra – spalvos užkalpokinančios parazitus visokiausius. Tai va net neabejoju kad tradicininkų vėliava turėtų būti švariai ultra spalvos be jokių kitų pašalinių simbolių vėliavoje, kaip atsvara šešiaspalvei.

Ringys

Kolumbijoje gyvenanti daktarė Glorija Polo tik po klinikinės mirties
sužinojo, kad „negimusių vaikų žudynės yra labiausiai pasibjaurėtina
žmonių nuodėmė. Dėl to vis daugiau demonų ateina iš pragaro ir
apsigyvena žemėje, norėdami sunaikinti žmoniją. Tai akivaizdu matant,
kaip plinta satanizmas”. Veiksmingiausias ginklas prieš šį blogį
yra širdinga MALDA.

siaip jau

galima ir pasimelsti del Lenkijos tame kulturiniame kare. blogai tik tai, kad toks karas Lietuvoje nevyksta. nes „progresyvios” jegos jau kaip ir nugalejo. beje, be kovos

tiek

bičiuli , senai ,žvelgdamas nepriklasomu žvilgsniu iš šono , tau kartoju – baik gilinęsis į pačiam svetimą ,specifinę medicinos sritį- ginekologiją. P.S. Žmogiškumo išlaikymo principas Žemėj – pats,pats….

ateitis

Ir slektu salis turi paskesti. Isnykti.

.pl

Siūlau Tiesos.lt pasikeisti adresą į Tiesos.pl. Vis toliau atrodo, kad tai ta pati Lenkijos „Tiesos ir teisingumo” tiesa, kartu su ultrakonservatyvios ir prolenkiskos krikščionybės ir istorijos versijos propaganda.

Fox

Raymond Arroyo apie kovidą ir ,,naujus karaliaus drabužius”
https://www.youtube.com/watch?v=6JtWluuqbp0

>.pl

…net ne siūlau, bet sakau – kulniuok į pirmą pasitaikiusią cerkvę Lietuvoje, ten pabučiuok … popui (tiksliau kagėbistui su antpečiais po cerkviniais rūbais) ir pėsčiomis žengte atgal į gimtąjį čeliabinską. Galvą sau dažydamas stalino ikona ir dainuodamas „Sojuz nerušymyj”.

Ginklanešys

Pirmoje vietoje reikia melstis už izraelitus;taikyk į centrą maldos strėlę

Life Site News

Abortų siaubas vyksta abortų pramonėje ir už jos ribų.

Tyrinėjančios žurnalistikos, skatinančios gyvenimą, dėka amerikiečiai pradeda daugiau sužinoti apie barbariškus būdus, kaip elgiamasi su negimusiais kūdikiais prieš juos nužudant ir po jų.

https://www.lifenews.com/2020/12/18/scientists-attach-scalps-of-aborted-babies-to-humanized-mice-for-dubious-research/?inf_contact_key=5eb7bb11f18f4b6b13ed717034b7384d4dfbc39d7283b2cb89d5189540b69330

Vilė

Pasimelsčiau už sveiką protą, kurio trūksta abiem pusėms.
Abi pusės užmiršo, jog laisvės ribos yra kito žmogaus laisvė. Abi nori sisioti mums ant galvų ir kad mes sakytume, jog tai šiltas lietus.

Vilė

Ir tie ,ir kiti siekia mumis manipuliuoti , tik iš skirtingų pozicijų. LGBT nėra savarankiška, tai įrankis siekti baisesnių tikslų, nei jie skelbiasi.

vvvv

Matosi, patekau į nuprotėjusių individų portalą…

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top