Ramūnas Karbauskis. Vakar dienos įvykių akivaizdoje valdžia taip nieko ir nesuprato

Ji veikiau į Tautą paleis dujas, išvadins ją visokiais epitetais, pavers Lietuvos priešu, toliau skaldys, bet neklausys ir juo labiau nesieks jokio dialogo.

Gabrielius Landsbergis po vakar dienos įvykių prie Seimo susirinkusius žmonės be skrupulų prilygina „jedinstvininkams“, kurie veikė prieš Lietuvos nepriklausomybę. Tai vienas šlykščiausių palyginimų ir jis taikomas, ne priešams, o visiems nusivylusiems dabartine valdžia…

Nei Gabrielius, nei I. Šimonytė, nei I. Bilotaitė, nei kiti valdantieji nesuvokia vieno fakto, kad didžiausią grėsmę šiandien Lietuvai ima kelti jų nekompetentinga valdžia – tuoj sugriaus ekonomiką, susipyks su visu pasauliu, o liūdniausia, jog į neviltį nuvarys didžiąją dalį Lietuvos gyventojų. Didžiausiam Lietuvos priešui nieko nereikia daryti, tik laukti, kol ši valdžia viską sugriaus…

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė yra visiškai praradusi savitvardą, ką rodo bandymas susieti migrantų protestą Rūdininkuose su mitingu prie Seimo. Jie siejasi tik ponios ministrės ribotu suvokimu, jog visi, kuo nors trukdantys dabartinės valdžios ramybę, yra susiję.

Vis laukiu, kol šita nevykusi valdžia viskuo ims kaltinti LVŽS ir mane, nes be įvardintų priešų jiems darosi vis sunkiau dar kažkuo patikti savo rinkėjams.

Aš nepritariu nesankcionuotiems protestams, juos turi įvertinti tos institucijos, kurios turi tam įgaliojimus, o ne politikai. Negalima pateisinti riaušių, bet jas akivaizdžiai išprovokavo valdžios arogancija, abejingumas ir jėgos naudojimas. Jei 2018 m. prieš A.Tapino organizuotą mitingą būtų panaudota jėga, mes būtume pasielgę kaip ši valdžia, būtume buvę tokie pat bailiai tūnoję už Seimo sienų ir pasekmės būtų tokios pačios, kaip vakar. Bet mes išėjome kalbėtis ir pagrįsti savo sprendimus, išsakyti motyvus.

Nepritariau ir nepritarsiu neproporcingos bei nepagrįstos jėgos naudojimui prieš mūsų žmones. Mes – ne Rusija, juo labiau ne Baltarusija, bet konservatorių ir liberalų valdžia kažkodėl elgiasi kaip šių šalių vadovai – įvedamas vienas ir neginčijamas tiesos monopolis, politinė propaganda mokesčių mokėtojų išlaikomoje žiniasklaidoje, susirinkimai išvaikomi jėga, sprendimai priimami be diskusijų, veiksmai persismelkę panieka ir diskriminacija kitaip manantiems.

Su šia valdžia nėra demokratijos. Dabartinės valdžios ir jos pakalikų veiksmai bei politine laikysena jau panaši į tą, nuo kurios Lietuva sėkmingai pabėgo ir gaila, kad ši valdžia pati to nemato.

Tauta aklai nepaklus prievartos ideologijai ir netarnaus valdžiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pasivadinusių

konservatoriais rūšis niekada nieko nesupras,nes mąsto piniginėmis.Gal vienas kitas ir atsivers,o kiti turi būti patraukti ir jiems parodyta jų vieta,kaip lygūs su kitais,o ne aukščiau.Ir pastoviai tai priminti,kaip su dvasios ligoniais arba neįgaliais.Dėl to ir parašyta :”Budėkite”.

stasys

Visai neprastai parašyta ir argumentai yra . Galiu nesutikti su Ramūno išvadomis ir sprendimais vienok ugnies be dūmų nebūna . Nežinau ar viskuo čia dera girtis R.Karbauskiui taip kaip Jis irgi su savo partija nėra įdealas . Ar ne Jis ketverius metus Seime ‘vienasmenjškai karaliavo’ o jo valdymo periode nemačiau daugiau demokratijos kuria čia taip Jis rūpinasi .Juokiasi puodas kad katilas juodas , o esmė ne išvaizda o kas juose verdama ..Pradėkite Ramūnai nuo savikritikos .. tai padeda atsibusti iš per didelės meilės sau .

Profilaktikai

O kam tai valdžiai suprast, jei yra toks viens proto bokšts, kompensuojantis bent jau dalį tos valdžios nesusipratimų. Vienžu, valdžia tiesiog naudojasi šia palankia situacija. Kad taip yra iš tiesų, galima pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=Xodw98raS-w. Gražaus žiūrėjimo.

Apie tokią poziciją sakoma:

,,Gaila žento, gaila varškės”. Deja, p. Ramūnas irgi ne kažką tesuprato. Rodos, Alvis Mozeris suprato kiek daugiau, nors jis ir iš ,,Delfio”. Kad suprastum viską, tereikia išklausyti trečiosios transliacijos valandos pačią pradžią. Girdisi aiškiai.
P. Ramūnai, Lietuva jau daugiau niekada nebus tokia, kokia buvo, taigi ir jūsų mąstymo ir valdymo metodai jau atgyveno. Kad ir kokie padugnės būtų tie TS, už jų nugaros jau nebepasislėpsite. Pradėkite ,,sąžinės sąskaitą”. Dar laikas.

113

Kai valdžioje ne konservatoriai, mitingus organizuoja televiziniai veidai (tiksliau, tie mitingai tokie pseudo dirbtiniai, kažkokie su šou elementais), o prieš konservatorius žmonės susitelkia patys. Štai, Jums ir skirtumas.

Dzeikas

Siuolaikine valdzia tai Lietuvos pjuvis? Kas daro „navara”? Valdzia ir prie jos prisplake. na mechanizmo neaiskinsiu bet trumpai, tai atrodo kaip valdziunai daro politinius sprendimus ir priima istatymus, o tiem kam jie buvo naudingi ir leido be konkurencijos klijiot virspelnius klijavo pelna nepamirsdami valdziunams „otkato”. Kitaip kokie aitvarai sunese tautiskiems valdziunams turtus? Sioje schemoje reikia turet lankstu stubura, jautria uosle, – vejo kryptis pasikeis ir liksi „ant ledo” net ir „naloga” sumokejes,- nesipykt su kolegomis ir nepriimt karstakoshisku sprendimu.Sakykim atrodo koks durnelis eme skeryciotis – neskubek dusint, nutaisyk susirupinusi „abrozeli”, pakinkuok , tempk laika. O tuo tarpu suzinok kas cia muzika uzsake, ar siaip 6-ke kaimynu kukariekuoja ar istiesu durnelis”vienas ant ledo” (kaip N. Venckiene) bando schema siubuoti. Tada elkis… Skaityti daugiau »

AAA

Matot, šios valdžios ir tikėtinas tikslas yra įvesti faktinę diktatūrą.

Kis

po mitingo ir jo isgainiojimo su dujomis ir specpriemonemis,pradedu manyti,kad visos komandos eina ne is Briuselio,o is Kremliaus-pono Putino,ponui rezidentui lietuvoje Vytautui Landzbergiui.Paklausite kodel.Faktu kaip blynu neturiu,bet paziurekite visai nesusijes dalykas SGD duju saugykla.Kiek buvo (atsiprasau) zviegimo panasiu i kriu-kriu,o gavosi kas ?Dujos rusiskos,Sgd skurdina tuos naudotojus,pelna 22% gauna kiti(nesunku perskaituyti ju pavardaed)viska paslepta ofsuorose(kodel)is kur tas slaptumas,turetu atsakyti VSD dalinys Lietuvoje,Lietuvos mokesciu moketojams.To neraPirma karta pamaciau ir isgirdau generaline prokurore,nekantriai laukiu teisingo ir issamaus paaiskinimo.Juk Pozela,kuris „state ir nepastate tvoros,vaidina atsiprasau sikanti katina,baisiai moka su Bilotaite bausti nusikaltelius miske km2 be kaukes.Idomu pasidomejus kas sis individas(zinau laipsni,nesakau,nes jis ir jefreitoriaus nera vertas 200 smogiku suvaryti i seneliu kiema proto nereikia,sis veiksams viska nusako apie zmogu,valdzia kuriai tarnauja.Issigando kartuviu,kodel nebijotevogti… Skaityti daugiau »

Al.

,,Negalima pateisinti riaušių, bet jas akivaizdžiai išprovokavo valdžios arogancija, abejingumas ir jėgos naudojimas.” O jei bus įrodyta, kad riaušės, kaip ir Kapitolijaus šturme, buvo suplanuotos iš anksto, pačios valdžios ? Kokios tada bus pasekmės ? Ar tada jau atsiras prielaida atstatydinti vyriausybę ?

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top