Rasa Čepaitienė. Kieno kieno demokratija?

Tie patys veikėjai, kurie dar anam penkmetyje rašė, kad „gėjų klausimas“ per ankstyvas ar neaktualus, dabar jau įsijungia į vieningą „pažanguolių“ chorą, nepavargstant šaukiantį apie visų įmanomų teisių įteisinimą ir laisvių išlaisvinimą bei joms prieštaraujančių nepažangių atsilikėlių užčiaupimą ir persekiojimą. Visa tai, žinoma, tik vardan tolerancijos, demokratijos ir „laisvos visuomenės“ (žr. M.Maldeikio str. lrt.lt), kuriai, savaime aišku, atstovauja JIE, o ne kokie tai prasigėrę buduliai-vaikmušiai-vatnikai-kriminalas-menkųpajamųkaimiečiai-padugnėsirtamsuoliai-nemokantysgiedotihimnomarginalai, suvažiavę su savo geldomis prie Seimo ir susiruošę ten statyti kartuves neįtikusiems seimūnams karti. Kuriuos taip myli blogas blogas prezidentas.

Bet atidėkime ironiją į šalį ir pasvarstykime, kaip tapo įmanoma, kad radosi jau net ne plyšys, o tikra bedugnė tarp valdžios ir ją išrinkusios visuomenės vertybinių nuostatų? Kodėl demokratijoje, savaime suponuojančioje nuomonių įvairovę ir laisvę jas nevaržomai reikšti bei rinktis į protestinius susibūrimus, galėjo gimti vienos tiesos monopolis, dabar be skupulų brukamas per pagrindines medijas, politologus ar influencerius, nevengiant atviro ir įžūlaus melo ir manipuliacijų?

Atsakymas paprastas – politikai ir jų aplinka skaitosi tik su tais, kurie turi galią priversti skaitytis. Demokratinėse visuomenėse tokiais turėtų būti jų rinkėjai ir mokesčių mokėtojai, galintys paklausti, ar ir kaip vykdomi rinkiminiai pažadai ir kaip leidžiami viešieji finansai.

Mūsų valdančiųjų neblėstantis įžūlumas ir nesiskaitymas su visuomene rodytų viena – jie demonstruoja esantys nepriklausomi nuo rinkėjų, todėl galintys sau leisti spjauti į jų nuomonę ar reikalavimus. Dar daugiau, jie puoselėja planus dar labiau apriboti pilietines teises rinkti ir kontroliuoti valdžios atstovus – nuo merų iki paties Prezidento. Pastarasis kaltinamas palaikantis minią – įsivaizduojat? – marginalų, pasisakančių (o siaube!) už valstybės pagrindą – tvirtą tradicinę šeimą, užuot paklusęs jų šaikos reikalavimams ir pabuvęs nuliu.

Toks elito elgesys atspindi jo gelmines nuostatas. Partija, besidangstanti simboliniu „nepriklausomybės iškovotojų” kapitalu, savą legitimumą valdyti kildina nebe iš konstitucinės tautos valios, o iš viršnacionalinių ES struktūrų ir jų vykdomos politikos, kurios nuolankia retransliuotoja ji čia yra. Galbūt ateities istorikai, sociologai ir ekonomistai įvertins, kiek europinės žaidimo taisyklės ir ypač iš ten atitekantys pinigų srautai bei galimybės juos paskirstyti bei „įsisavinti” pasitarnavo politekonominei sistemai, kurioje demokratijai lieka vis mažiau vietos, rastis ir suvešėti. Sistemai, kurią tik iš dalies galima vadinti kapitalistine (nes pinigai vis labiau atsiskiria nuo juos generuojančio darbo) ir neofeodaline. Jeigu viduramžių feodalai valdė privilegijuotųjų šeimomis ir giminėmis, vis dėlto jie irgi buvo priklausomi nuo savo baudžiauninkų darbo, tad sunkmečiais atverdavo jiems aruodus, puikiai suprasdami, kad kitaip, šiems išmirus iš bado, nebeliks kas juos išlaiko. Kita vertus, viduramžių visuomenės sluoksnių sąveiką užtikrino ir karių luomo pareiga ginti savo tėvoniją su visu jos turtu. O krikščionių religija, išpažįstama visų to meto luomų atstovų, leido jiems susišnekėti vertybiniu ir moraliniu pagrindu.

Moderniaisiais laikais situacija kinta daugelį lokalaus valdovo funkcijų perėmus biurokratinei valstybei, tačiau ji ir toliau lieka suinteresuota, vardan stabilumo ir saugumo, kurti ir palaikyti piliečių bendrystę bei lygybę prieš įstatymus, o ne skatinti skirtumus ir skirtingų grupių tarpusavio priešiškumą bei kovą.

Dabarties Lietuvoje regime sistemingą kiršinimą ir patyčias, nukreiptas nebe prieš konkrečius marginalizuotus asmenis ar jų grupes, kaip būta anksčiau, bet prieš patį visuomenės stuburą. Ši stebėtinai iracionali situacija paaiškintina tik vienu būdu. Valdantieji atsiskiria nuo valdomųjų daugumos, sąmoningai eina su ja į konfliktą, atmesdami mintį ją traktuoti, kaip lygiavertę politinio dialogo partnerę, kadangi visiškai ir niekaip nuo jos nebepriklauso. Jų legitimumas formalus (rinkimų spektaklis užtikrina reikiamų procedūrų išpildymą), o atstovavimas išorinis – ES viršūnių politikos ir įtakingų lobistinių grupuočių, šiuo metu stumiančių lgbt darbotvarkę, interesų perkėlimas į vidaus politiką, padarant juos svarbiausiais spręstinais klausimais nepaisant realių visuomenę kamuojančių problemų (bedarbystės, kainų kilimo, artėjančios krizės suvaldymo, atskirties mažinimo, teisingumo užtikrinimo ir t. t.). Trumpai tariant, formuojasi parazitinė politekonomija, kurioje demokratijai nebelieka vietos. Meritokratiją, t. y. vertinimą pagal realius gebėjimus ir pasiekimus, keičia protekcijos ir nebeslepiamas nepotizmas – vaikų ir anūkų sodinimas į reikšmingus bei pelningus postus. Tai leidžia paaiškinti ir žūtbūtinę konservatorių kovą su Prezidentu dėl atstovavimo EVT, o tiksliau – dėl europinių pinigų kranelio kontrolės.

Parazitinėje sistemoje sveikatos spsaugos, viešųjų paslaugų, švietimo, mokslo, kultūros, istorinės atminties puoselėjimo, nacionalinio tapatumo stiprinimo rėmimas suvokiamas tik kaip bereikalingas išteklių švaistymas, tad apleidžiami ir sąmoningai nususinami, vietoj jų kuriant „dviejų lygių“ – elito ir runkelių – švietimą, kultūrą, mokslą ir t.t.

Gyvename laikais, kai parazitiškumą liautasi dangstyti. Jis įžūliai, ciniškai ir su pasimėgavimu demonstruojamas sau prisiskiriant demokratijos gynėjų, o protestuojantiems suteikiant jos priešų titulą.

Natūralu, kad jau randasi ir atsakas šiam begėdystės šėlsmui, nes žmonės intuityviai skiria parazitus nuo sveikųjų ir nebesutinka būti jų donorais.

Taigi valdantieji patys deda visas pastangas tam, kad būtų su trenksmu nušluoti. Ar jų vieton ateis kiti, tik kol kas užsimaskavę parazitai, ar jau bus suvoktas išsilaisvinimo, apsivalymo ir gydymosi poreikis? Tai klausimas, atsakymas į kurį lems Lietuvos išlikimą.

Nuotrauka Domanto Razausko.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė

Nuoširdžiai pritariu visoms straipsnyje išsakytoms mintims.

Jules

Raudonosios oligarchijos ir jų viršininkų, tiksliau, Banko „Trockis” demokratija.

LGBT šių

laikų netikri pranašai?Ir tikrieji gėjai čia visai „nė prie ko”.

Šiandien

portalas lrytas.lt kažkokių niekam nežinomų globalistų pasiseiliojimą vadina antausiu Prezidentui. Jie dar nesupranta, kad gali susilaukti stipraus ir skausmingi Tautos spyrio į jų taip branginamus, tegul ir prastai atsiduodančius, užpakalius.

Visi suprantame,

kad oficialioji opinija, kurstydama Lietuvos valstybę prieš kaimynus, iš tiesų meta malkas į Kremliaus židinį, prie kurio šildosi didžioji rusų dauguma. Vienas rusų poetas stebėjosi: kiek daug Rusijoje senų, pageltusių nuotraukų. Kiekviena šeima saugo savo žuvusiųjų atminimą, tai ritualas, kurio pakeisti neįmanoma. Lygiai taip pat yra su baltarusiais, kurie neteko per antrąjį pasaulinį karą trečdalio savo tautiečių. Kss, tai žinodamas, gali patikėti, kad Baltarusija kada nors eis ne į Rytus, o į Vakarus? Nebent tie, kurie deklaruodami viena, galvoja apie visai ką kita. Ir tie „kovotojai” tarnauja greičiau Kremliui, nei Lietuvai. Kaip tame akimirksniu sukurptame ketureilyje: „Švieda rodom i chochla po suti pochoroniat nad rodnym Dnieprom, i v Moskvie, v Kriemlie živuščij Putin vspomnit s blagodarnostju o niom…”

Kis

gerbiamoji,tai kas sakoma ir daroma dvaro padlaizunais labai rimti dalykai.Viskas prasideda nuo zodziu,o perauga i riauses.Kas dedasi pasaulyje,recedivystas juodaodis,kuris plesikavo gatvese tampa „didvyriu”,o kur paminklu isniekinimai,o kur istorijos klastojimai???Ir iskyla savaime klausimas;okas tai daro ir kam yra naudinga toji nesantaika ir erzelyne?Berods,hibridinis karas nesibaige,kai pasiziuri kas vyksta per europos futbolo cempionata,atrodytu,kad pasaulyje engiam9i vieni gejai ir lesbes,lyg ju zaisliukus butu uzmurije plebejai?Atsipeikekime,nesistebekime,kai KT ekspirminikas sneka erezijas,kas tai per publika?

Stiklo valytuvas

Statistika. Gal kas patikslins… Nevisai oficiali statistika skelbė, kad dabar Lietuvoje gyvena virš šimto tautybių žmonių. Iš visų tų tautybių, kiek ir kam ir dėlko „užkliūva“ svetimtaučiai? Čigonai/romai. Jeigu ne oficialiosios žiniasklaidos pastangos (narkotikai romų tabore…), tai absoliuti dauguma LT gyventojų net nepastebėtų, tai yra neturėtų ‘kažko’ reikšmingo ar pikto tai tautai. O smagių šlagerių atlikėjas Radžis, dažnai nusipelno gausių aplodismentų. Apie kitas tautas: Lietuvos rusai, Lietuvos lenkai (tautiškume suklaidinti ir pasiklydę lietuviai) turi išskirtinai pasistengti(!), kad susilauktų kokio riebesnio keiksmažodžio. Apie kitas tautas iš vis nėra ko reikšmingesnio pasakyti. Niekam jos nekliūva… O štai žydai, kaip yla iš maišo, negali be aplinkinių dėmesio. Kažkoks patologinis narcizizmas. Kaip vyrukai su kvadratiniais pečiais* vaikščiodami ieško ant ko ‘užsirauti’, taip ir šie… Skaityti daugiau »

Ostapas Benderis

Daugiau cinizmo, žmonėms tai patinka.

Klausimėlis (trys viename)

Kiek išsilaikys meritokratija, kuom tai baigsis ir kas po to?

Leninas

Ką daryti?
—-
Lenino valsas – žingsnis pirmyn, du atgal.

habilitās

„… valdantieji patys deda visas pastangas tam, kad būtų su trenksmu nušluoti.“ ✒✒✒ Kad pastangas deda – taip, tik kas juos nušluos? Nenustebsiu, jei į sekančius Seimo rinkimus ateis dar mažiau rinkėjų, o tai į naudą visiems tiems, kurie šiuo metu tyčiojasi iš sveiko proto ir bando tautai įpiršti ligą, kuria ji neserga. Kitas dalykas, kuo toliau, tuo mažiau ir mažiau pasitikėjimo lieka ta balsų skaičiavimo „mašina“, kuri dirba kaip pageidavimų koncertas. Panoro A. Maldeikienė tapti miesto tarybos nare – tapo, užsinorėjo į seimą – jokių problemų. Prireikė pinigų – EP nario mandatas kišenėje. Cicciolinai (Ilona Staller) taip lengvai nėjosi, o juk turėjo ką parodyti. Nenorėčiau būti blogu pranašu, bet jei Prezidentas leis lipti jam ant galvos, tai jie ir… Skaityti daugiau »

Tik jau

nelygink komunistą (bolševiką) Paksių su dabartiniu prezidentu.

Žydai,

valykite stiklus: 2021-06-24 11:36!
Ryte ir vakare skaitykite „Siono išminčių protokolus”, šaudykite savo komisarus ir atbėkite į gojų durnyną!
Jūsų laukia karšta kiaulienos sriuba ir draugiški palatos bičiuliai, papasakosiantys jums apie jus, ko net jūsų tėvai nežinojo! Net ir Rasa Čepaitienė patvirtina, kad viduramžiais krikščionių religija, išpažįstama visų to meto luomų atstovų, leido jiems susišnekėti vertybiniu ir moraliniu pagrindu, pvz., anglai ir prancūzai pjovė vieni kitus viso labo tik 100 metų, užtat visos piktos raganos degdavo ant laužų!

Ačiū birželio sukilimo didžiavyriams...

Nekreipkime dėmesio į delfiorastų nuolatinį žydrųjų lagerio absurdų liaupsinimą, į universitetų neomarksistų antivalstybinius sapaliojimus. Tebūna mums paguoda ir prasmingo gyvenimo pavyzdžiu birželio sukilimo dalyviai, savo krauju aplaistę tautos laisvo nepriklausomo augimo medį. Tebūna amžiams prakeikti ONS liberalūs tarnai, dergiantys ir nutylintys mūsų didžiavyrių atminimą. Pagarba dalyvavusiems birželio sukilimo 80 -čio minėjimo renginiuose. Panieka šimonytėms, čmilytėms, valentinavičiams, kasperavičiams, bubniams,tapinams ir kitoms dvasnoms, tarnaujančioms Mamonai ir svetimoms galybėms ir bandančioms veimainiškai primesti mūsų laisvės didvyriams ir mūsų tautai atsakomybę už nacistinės Vokietijos suorganizuotą holokaustą. Ačiū didžiavyriams už bandymą, savo gyvybių ir kančių kaina, atlikti Nepriklausomybės atstatymo stebuklą, prasidėjus rudųjų ir raudonųjų stovyklų mirtinoms grumtynėms.Užuojauta mums, mirštančiai politinei tautai, patekusiai į liberalglobalizmo, individualizmo, godumo ir nuprotinimo , sužydrinimo pinkles.Mums ,patekusiems į dvasingumą, solidarumą,… Skaityti daugiau »

Žemyna

LRT prašo siųsti jiems žodžius, frazes, nugirstus jų laidose ir kritusius į širdį.
Kadangi šis Autorės sakinys –
kokie tai prasigėrę buduliai-vaikmušiai-vatnikai-kriminalas-menkųpajamųkaimiečiai-padugnėsirtamsuoliai-nemokantysgiedotihimnomarginalai, suvažiavę su savo geldomis prie Seimo ir susiruošę ten statyti kartuves neįtikusiems seimūnams karti
tiksliai atspindi dažniausiai transliuojamas LRT mintis, tai ir turėtume siūlyti jį LRT apdovanojimui kaipo JŲ kūrinį (tik straipsnio Autorės užrašytas)

gal kam

Teko skaityti straipsnį apie amerikietį , kurio pats didžiausias IQ , matomai nustatytas konkurse. Paklaustas kaip jis mato dabarties įvykius ir kokios yra priežastys to kas vyksta JAV – šis paprastas žmogus , beje dirbęs „vyšibala” užeigoje, aiškino, kad tie supergalingieji ir, kurie stumia visą šią BLM, Antifą ir panašią destrukciją ,atvirai niekina žmones supančius juos ir tarnaujančius jiems , tiesiog skaitydami , kad jie yra žemesnės rasės , verti tik patarnauti išrinktiesiems. kurių vertę nusako ir nustato valdomi milijardai. Patarnavai ir į „utilių” . tad ir matome , kad jų remiamos vyriausybės irgi laikosi panašaus principo.

to Žydai

A mes galime Talmudo tomus pavartyti ir paskaityti, ypač apie seksą, kurie paskelbti Anglų kalba intike – imkite ir skaitykite, ir darykite taip, kaip ten sakoma arba liepiama. Mes ir savų išminčių turime, pavyzdžiui, Rūtelę, Raselę arba Iročką – tą lddp-istų karalienę Konservatorių partijoje. Mums savų išminčių užtenka – per akis jų turime, galime ir pačiam perleisti, jei tik pageidautumėte ir imtumėte.

Stiklo valytuvas

Sausio 27-tąją minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido diena. Ką ir kodėl mini Birželio 22-rąją? Kodėl dviejų tautų priešinimui pasirinko Birželio 22-rąją? Nuo kada ši diena tapo tokia aštri? Dabartinės nepriklausomybės pradžioje nebuvo jokių ‘aštrumų’. Kada ir kodėl žydai (jų lyderiai) pradėjo erzelį? Kodėl lietuvių istorikai ir publicistai* vengia aiškiai pasisakyti? Negi manote, kad vengimas aiškiai įvardinti %*(!!!), ir kitus nepolitkorektiškumus, kažkaip stebūklingai išspręs šią painiavą? Nuolaidžiavimas ir net pataikavimas terorizuojančiam nieko gero nežada! Negi visi taip suskydote. Per tokį jūsų suskystėjimą 30 m. Tauta ir Lietuva RIDENAMA ir ritasi į prarają! . Nustokite bent save apgaudinėti, kad čiuožiant paviršiumi, kad be GILESNĖS analizės rasis aiškumas vedantis į išlikimą. . Reikalinga konkreti išlikimo strategija… Skaityti daugiau »

Dėl durnyno ir raganų laužų

Rasa Čepaitienė privalėtų žinoti, kad net ir kapsukės nebaigusiems žinomą „Orleano mergelę”, kitaip – Jeanne d’Arc, sudegino ant laužo būtent katalikai per aną 100 metų karą (1337-1453 – tais laikais anglai dar tebebuvo katalikai), bet galutinai išteisinta ir paskelbta net šventąja ji tik 1920 m.
Ir dar: kad jos statulų kažkodėl pilna tik Prancūzijoje, o to negalima pasakyti apie Angliją, nors D-vas lyg ir vienas, vadinas, ir šventumas tik vienas! Nuostabus „susišnekėjimas vertybinių ir moraliniu pagrindu”, ane, ponia Rasa? (kaip pasakytų kapsukės nebaigusieji).

Valytuve,

pakišk savo protokolus kuriam nors ekonomikos specialistui arba net ir „kapsukės” studentui, suvokiančiam, kas per „programa” „protokoluose”, ir išgirsi klasikinį atsakymą ta tema: „Jeigu toks yra sąmokslas prieš žmoniją, žmonija gali sau ramiai miegoti!”
Pačiam geriau ne čia viešintis, bet pasitenkinti privačiu dialogu su Jules.

Stiklo valytuvas

Toks > Valytuve, 2021-06-25 0:28 netiesiogiai prašo šį tą pasakyti ir apie gojus (lietuvius). Prašom. . Prisiminkime dar visai šviežų istorijos epizodą, kai internete sklandė toks juokelis,- Mažylis atrado Vasario 16-osios Aktą, o Bumblauskas atrado Mažylį. O dabar kita medalio pusė, ir visai nejuokinga ir visai graudi. Kai po Mažylio atradimo, Lietuvos istorikų paklausė: „kaip čia taip atsitiko, kad istorikai nerado..?“, šie, net nemirktelėję ir be jokių skrupulų (kaip Seimūnas Povilionis…) išpyškino: „o mums niekas neliepė“. Ar dar tęsti?! Ir apie ką tęsti… Ar apie tai, kad istorikams kaip mažiems vaikams reikia parodyti, nurodyti, liepti… Jų išsilavinimas neleidžia patiems to suvokti?! Kur jų profesinė savigarba?! Kur jų profesinis ambicingumas?! Kur jų profesinė atsakomybė ne tik praeities suvokime, bet ir formuojant… Skaityti daugiau »

>>>   0:28

Pranciškus Šliužas yra sakęs, kad ekonomoka ne mokslas, o ūkininkavimo būdas.

to    18:53

Tai kur tos nuorodos, ištraukos.

Prašymui pasakyti apie gojus

Kilme tai joks keiksmažodis. Žodis reiškia maždaug „gentį”, sudarančią aukštesniame organizacijos lygmenyje esančios tautos pagrindą. Pačiame TaNaCHe (hebrajiškoje Biblijoje) ir žydai minimi kaip gentis (goj). Visam Israeliui tapus Tauta (‘am), žodis goj jam nebetinka. Tačiau sąvoka lieka, ji neuždrausta ir kalbant apie tautą. Sąvokų karas prasidėjo po to, kai naujoviškos krikščionybės imperatorius Konstantinas laiške apie 325 m. Nikėjos bažnytinį susirinkimą PRAKEIKĖ (dėl prakeikimo ir jo pasekmių žr. Pr 12:3) žydų tautą, pavadinęs ją „tėvažudžiais” (romėnams didžiausias paniekos žodis: tėvažudžius jie užrišdavo į maišą su gyvatėmis ir skandindavo jūroje). Tuo jis paskelbė 2000 metų antisemitinį savos krikščionybės karą žydų tautai. Šis jo karas kartu su jo krikščionybe išplito į visą pasaulį ir išplatino antisemitizmą net tarp pagonių, kurie paskui išstūmė lauk… Skaityti daugiau »

Ale mat

Kiek daug gerai ir įdomiai rašančių…
Kam nebūtų lietuvis, kol negauna spyrio į sėdimąją, tol nesijudina.
Ir kam tie mokslinčiai, jeigu mes patys kartu daugiau žinom.

to Prašymui pasakyti apie gojus

Kodėl Jūs išskiriate vieną tautą ir priešpastatote ją kitoms? Kodėl norite ją padaryti viršesne, turinčią teisę į privilegijas ir viršenybės? Kodėl yra priešinamos tautos? Kas tuo užsiima? Ką apie tautas dėsto Talmudas, kaip jas skirsto? Ar vienų nežemina, o kitas aukština, kodėl?

>Dėl durnyno ir raganų laužų

bidongalvi, skirtingai nuo jūsų, leftistinių demagogų, katalikai turi atmintį. Katalikų Bažnyčia Žaną d”Ark buvo beatifikuota, o kiek vėliau – kanonizuota. Bet jums, leftistiniams priedurniams, šitos sąvokos nežinomos.
Nors skaityti išmok. Ir ne vien markso su engelsu analines tekstų išeigas.

ah1

… tų kurie gauna senjoradžą… Kas ir kada pasakė leiskite man spausdinti pinigus ir man „dzin” kas leidžia įstatymus?… Arba kaip mokytojas mokė – kai sužinosite kaip rašosi žodis myžtukas, žinosite ir kaip rašosi žodis drožtukas…….
……. Kur ir pas ką važiavo Putinas ir Bidenas ?……

Bidongalvio atsakymai

Paaiškinta išsamiai, ką reiškia žodis „gojas” ir kodėl jis tapo keiksmažodžiu. Kuo čia dėi „leftistai”? Jokių leftistų nebuvo, kada imperatorius Konstantinas pavadino visą žydų tautą tėvažudžiais. Nuo tada skaičiuokite religinio antisemitizmo (ne šaip ksenofobijos) pradžią, skaitykite dar kartą. Žodis „žyd” tapo tikru keiksmažodžiu pravoslaviškoje maskolijoje net atsietai nuo religijos (įsidėmėkite, kad ši šalis pasižymėjo ir pogromais, dėl kurių nebaudžiamumo Schiffas ištesėjo pažadą finansuoti revoliuciją), pvz., rusiškai жидюга gali būti pasakyta apie gobšų rusą net neturint galvoje tariamo panašumo į neva žydų elgesį. Vieną tautybę iš visų kitų 325 metais išskyrė Konstantino įteisinta nauja religija, pareiškusi pretenzijas būti pirminės šv. Jaakovo žydų apaštalinės bendruomenės tąsa, bet paniekinusi visą žydų tautą iki keiksmažodžio vertų tėvažudžių. Tai beveik 2000 metų antisemitinio pasaulinio karo… Skaityti daugiau »

Dar dėl Jeanne d'Arc

Šis atvejis paminėtas atsakant Rasai Čepaitienei (visai sutinkant su ja svarbiausiu reikalu) į tai, neva viduramžiais „krikščionių religija, išpažįstama visų to meto luomų atstovų, leido jiems susišnekėti vertybiniu ir moraliniu pagrindu”.
Būtent viduramžiais tarp „krikščionių” vyko tokie gėdingi karai, kaip anas garsus 100 metų karas tarp anglų ir prancūzų, kurio auka ir tapo Jeanne d’Arc. Raganos degintos irgi viduramžiais. Taigi šis Rasos Čepaitienės „argumentas” yra superkvailas, atsiprašau.

Al. Palmaičiui

Dėl Žanos Arkietės, katalikybės tiesos yra. Bet kalbant apie žydų kerštą dėl krikščionių antisemitizmo – ar tada lietuviai už vakariečių kryžiaus karus, prievartinį Jėzaus garbinimo diegimą, amžiais trukusį mūsų istorijos iškraipymą ir lietuvių tautos niekinimą, turi juos visus niekinančiai pravardžiuoti žydomasonais ? Ar brandi tauta gali sau leisti toki beatodairiškai kolektyvinį kerštą prieš visą žmoniją ?

Perdaug emocijų

nedaro garbės protui. Niekas nesako, „kaip turi būti”. Sakoma, iš kur kas atsirado ir tiek. Pvz., kaip atsirado keiksmažodžiai жид ir gojas. Jei klaida, prašom įrodyti. Romos imperijos (anuomet laikytos vos ne „visu pasauliu”) 325 m. dviem tūkstantmečiams į priekį paskelbtas karas visai žydų tautai, kurią pirmasis imperatorius „krikščionis” pavadino tėvažudžiais (t.y. tais, kuriuos užrišdavo į maišus su gyvatėmis ir skandindavo jūroje), atskyrė būtent žydus nuo būtent nežydų, ar neatskyrė? O gal nėra jokio ryšio tarp 325 m. „krikščioniškos” Romos, iš jos atsiradusio Liuterio, kuris siūlė deginti žydų raštus, griauti sinagogas, versti žydus gyventi tvartuose ir varyti juos prie prievartinių darbų, bei tarp Liuterio ir jo idėjas įgyvendinusio Hitlerio? Kita vertus, be Romos, dar būta kitos Romos ir dar Trečios,… Skaityti daugiau »

Kryžiaus karai

(net pamirškim pakeliui, nepaisant popiežių draudimo, išžudomus žydus) – tas pats, kaip ir visi karai, kurie tūkstantmečiais vyko ir tebevyksta. Kas kita – visuotinis tarp savęs kariaujančiųjų sutarimas dėl „pasaulio valdymo”, kraujo macuose ir „protokolų”. Jokie palyginimai, kas ką nuskriaudė, čia netinka, dalykas išties šizofreniškas.

Al.

Vistiek nemanau, kad neapykantą žydams iki mūsų dienų lemia Konstantino šūkis ar krikščionių bažnyčios pozicija. Apie Konstantino šūkius mažai kas ką nors žino, o krikščionybė pati remiasi žydiškom legendom. Manau, vietiniai visada priešinasi ateiviams, priklausomai nuo ateivių kiekio ir abiejų pusių aršumo.

Dėl "diskusijų"

Kartą esu sakęs, kad su „nickais”, kurie vadina mane vardu, nediskutuosiu, nes kitaip įklimpsi į provokatorių kilpas. Jei veliate mane į diskusijas, kartais atsakau dėl skaitytojų, nes klausimai tikrai aktualūs. Ką kas mano ar nemano, juolab, ar minios ką žino, ar nieko nežino, įvykių neįtakoja. Prieš diskutuojant reikia pamąstyti, kam tie rašinėjimai išvis čia reikalingi, negi nuo jų kas nors pasikeičia? Būsimas PPPrezidentas „palaiko” dabartinį tik todėl, kad smarkiai ir realiai stumiamas į viršų. Reikia bent nujausti, kurios jėgos ir kodėl veikia, kam ši svetainė iš viso naudojama. „Manau” ar „nemanau” svarbu kaip bandymo akmuo: kas ir kaip sureaguoja. O manyk sau kiek nori, net tegu ir genialiai (nors genijai čia nerašinėtų), sukelsi nebent eilinio Jules vis tą pačią per… Skaityti daugiau »

Al.

Neketinu paneigti jokių faktų. Gerai, kad yra tyrėjų juos renkančių. Kitas klausimas kaip tuos faktus turim vertinti ir kaip juos naudoti ? Kokie jie bebūtų, savo nuomonę apie faktus susidarau pats ir naudoju juos pagal savo supratimą. Kurį man irgi davė Dievas, nors ir nesu žydas. Nevarginkim viens kito per didelėm pretenzijom. Geriau darbuokimės kiekvienas savo bare pagal savo galimybes.

Aktyviems savarankiškiems komentatoriams

Jokiomis pretenzijomis niekas nevarginamas. Pretenzijas reiškia tie, kurie nesupranta nei šios svetainės paskirties, nei savo vietos visuomenėje ir, atitinkama, – savo rašinių apie tai, „kaip turi būti”, nulinio rezultato, galimybių, prasmės ir tikslo.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top