Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Ką turi padaryti tikras sovietologas?

1) nuvykti į Lenino mauzoliejų Maskvoje, kad suprastų, jog sistemos šerdyje glūdėjo nekrofilija;

2) perskaityti ir suprasti R. Gavelio „Vilniaus pokerį“, kad patirtų, jog kanukizmas nėra tik sovietinė, taigi istorinė ir baigtinė, o metafizinė tikrovė;

3) Sibire aplankyti ir pagerbti aukų kapus.

To pakaktų geram mokslininkui, bet nepakaktų žmogui.
Tad dar reikia:

4) pabendrauti bent su vienu, kuris prieš tai atsilaikė, ir pabandyti suvokti, išmokti – kaip.

Šiandien tai vėl be galo svarbu.

Nes kanukai vėl knibžda aplinkui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skelbiama

obstrukcija „sąsiui”. Neberašom niekas komentarų!

> 2021-02-24 16:29

Nejuokaukite! “sąsiui” ištiks išangės infarktas, susitrauks iki šikimo dydžio, koncervatoriai liks be „kvapo”!

Vaje, vaje.

Rasutė, užteks sapalioti. Tai nerimta.

>vaje

vajukai, užteks persti. Nulipk nuo šluotkočio, įstatyto enkavėdistų tau į analinę angą. Suprask: tu ne сука (čia tavo gimta kirilica parašyta), tu žmogus. Ar pernelyg sudėtinga?

stasys

Kai yra dėl ko pagirti autorė ,surauktos, ana patys žinote kurios,bolševikiskai tyli . Tikras sovietologas turi suvokti kaip Rusija putino rado būdą tai sau panaudoti kuriant naują Rusija .

Tomas

brangi Rasa,rašykite aiškiai ir be dviprasmybių.
Kas ką turi išmokti ir suvokti ,tai kiekvieno
asmeninis reikalas.Būkite,kaip visada,konkreti
ir aiški.Gerbiame ir laukiame jūsų vertinimų.

Tiesos.lt

Mazgotė į kurią „stasius” periodiškai nusivalo savo mėšlinas kanopas.

Ačiū Autorei,

kad priminėte kanukus. Juk iš tiesų

Raigerdas

Palyginimas su kanukizmu yra geras palyginimas, bet tai nėra sovietmečiu gimęs reiškinys. Tai pareina nuo Opričninos laikų. LDK neįvertino galimų Opričninos pasekmių ir sumokėjo už tai savo išnykimu. Vėliau kanukizmas buvo paskleistas po visą pasaulį, organizuojant įvairiose šalyse kanukistines revoliucijas, kurios buvo pavadintos „socialistinėmis revoliucijomis”. Kokiu tikslu tai buvo daroma? Įrodyti visam pasauliui, kad kapitalizmas yra vakarykštė, o so cializmas yra visų šalių ateitis. Taigi, ko buvo siekiama? Užkrėsti visą pasaulį komunistiniu melu. Gerbiama Rasa Čepaitienė rašo apie kvalifikaciją. Gerai, bet pagrindinė kova vyksta tarp socialių (t.y. visuomeniškų) žmonių ir antisocialių (t.y. antivisuomeniškų) žmonių. Jie yra priešingybės. Taigi, VU mokslininkams reikia pirmiausia išsiaiškinti, kokioje aplinkoje mes gyvename. O mes gyvename priešingybių pasaulyje, t.y dichotomijų pasaulyje. Jeigu VU mokslininkai ištiria ir… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Mieli ponios ir ponai, atkreipkite dėmesį į tai, kad Lietuvių Kalbos Institutas tyli, o štai komentatorė „Žemyna” parašo apie tai, kas turi būti užrašyta (tik trumpai) ne tik Lietuvių Kalbos Institute pačioje garbingiausioje vietoje, bet ir Švietimo ministerijoje, ir aišku LRT ir kitose valstybės institucijose. Ir taip, komentatorė „Žemyna” siūlo pradėti kurti Lietuvą nuo ko? Nuo to, kas buvo pasakyta Biblijoje:”Iš pradžių buvo žodis”. Štai ji rašo(komentaras paimtas nuo kito straipsnio): „Žemyna 2021-02-22 20:12 kaip ir bet kokia kita žmonijos veiklos, žinių, gyvenimo sritis, SĄVOKOS turi savo apibrėžtas ribas, turinį, prasmę. Lygiai, kaip, pvz., sąvokos „planeta”, „deguonis”, „oras”, „vilkikas”, „konstitucija”, „parlamentas” ir t.t. Todėl negali sugalvoti, kad nuo dabar kibirą Saule vadinsime. Paąkeitus pavadinimą kibiras nei švies, nei šildys planetą,… Skaityti daugiau »

Роса

перск пати

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top