Rasa Čepaitienė. Sąžinė yra mano reputacija

Dalis mūsų piliečių sakosi tapę uoliais mokslatikiais, bet man dingojas, kad vis dėlto dabar sparčiau plinta kita religija – induizmas. Žinote, joje yra kastų sistema, kur aukštesnių kastų atstovai vengia bendrauti su žemesniųjų ir t.t. Štai, tarkim, eina koks nors stovintis ant aukščiausio socialinio laiptelio brachmanas gatve ir per vėlai pastebi, kad ant jo krenta šudros, ar, neduokdie, kokio išvis anapus kastinės tvarkos esančio niekingo dalito šešėlis. Nebespėja nuo jo išsisukti. Ir ką? Baisi nelaimė! Siaubas! Belieka kuo greičiau skuosti namo ar į šventyklą, žinoma, pakeliui apdairiai vengiant kitų purvinų šešėlių, kad galėtų tuoj pat rituališkai apsivalyti, nusiplauti šią baisią dėmę.

Taip ir mūsų draugai, bičiuliai, kolegos, bendrapiliečiai, sparčiai virstantys induistais, elgiasi. Antai po Vingio parko mitingo vienas garbus profesorius baisėjosi, kaip aš ant scenos stovėjau, anot jo, šalia „baisaus vatniko“, kuris, keista, irgi yra profesorius, habil. dr. ir t.t. Nors mačiau tą žmogų pirmąkart, nors jo kalboje nebuvo nieko „baisiai vatnikiško“, nors šalia stovėjo ir kiti žmonės, įskaitant disidentą kunigą R. Grigą, bet šešėlis ant mūsų visų jau krito…

Aišku, po antradienio mitingo ta dėmė jau virto nenuplaunama… Kalbėjau nuo scenos, ant kurios vėliau lipo paleckiai, kas ten dar…?, nors tuomet jau buvau išėjus, turėjome svečių, kuriems norėjome aprodyti mūsų gražųjį Vilnių. (Nepritariu tam, kad Paleckis ir co buvo įleisti į sceną kalbėti, manau, tai pakenkė bendram reikalui, bet kodėl taip atsitiko, kas dėl to kaltas, klauskite mitingo organizatorių).
Tačiau, pasirodo, pasmerkimo šešėlis dėl to buvo toks ilgas ir platus, kad visus mitinge buvusius taikius žmones uždengė. Kas, kad jie po renginio ramiai išsiskirstė ir nebepasiliko „vakarinei programai“, kurią, kaip vis labiau aiškėja, užsakė ir režisavo mūsų šaunioji vyriausybė. Na, kad liaudžiai nuobodu nebūtų. Ir kad savo realistiniu profesionaliu spektakliu su įspūdingais specefektais užgožtų tą nemalonų poskonį, likusį po pasibaisėtinai nepolitkorektiško mėgėjų ryte surengto performanso su kartuvėm ir Dovydo žvaigždėm.

Tai mielieji induistai. Suprantu ir vertinu jūsų nuoširdų rūpestį mūsų dvasinio išsigelbėjimo perspektyvomis. Suprantu, kad, vis labiau plintant jūsų tikėjimui, bet koks viešas protesto mitingas, akcija ar net banalus pasivaikščiojimas gatve taps iš principo neįmanomas, nes brachmanams ar tokiais save laikantiems visuomet bus tikimybė susidurti su kokiais nors jiems ant kelio besimaišančiais šudromis ar dalitais, bet… Leiskite man likti krikščione. Leiskite pačiai atsakyti už savo žodžius ir veiksmus, o tegu kiti atsako už savuosius. Prieš Dievą ir prieš savo sąžinę.

Sąžinė yra mano reputacija.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DDD

… aplinka kalta.

Pilietinis nepaklusnumas

Super. Puikiai viskas sudėliota.

Ir taip norisi prisiminti Šv.Rašto žodžius, kuriuos ištaria mūsų Viešpats Jėzus Kristus:

KAS NE PRIEŠ MUS, TAS UŽ MUS.

O kas

toliau?

sąžinė

aš sąžiningai imu otkatus
ir sąžiningai pasidalinu su vyresnybe
už sąžiningą elgesį mane pastoviai kelia pareigose – skiria į vietas, kur didesni otkatai.
VOT !!!

Dzeikas

Madam Cepaitienei turbut dilemma randasi.
Ka ant kaktos issitatuiruoti: „sazininga” ar „neimu otkatu”.
Geriau abu uzrasus, bet kad netilps. Viena kazka pasirinkt reikia.

Labai geras straipsnis

Ačiū profesorei už puikias įžvalgas.

>  10:24

Kurioje vietoje tai parašyta?

Autore

„… jo kalboje nebuvo nieko „baisiai vatnikiško““. O kur jūs nent kiek „vatnikiško“ matote ar bent įžvelgiate pas Lekstutį, Paleckį, Vaišvilą, Gražulį…?! Sakyčiau, atidžiau reika rinktis draugus. Organizacinis fonas irgi kėlė įtarimų. O kad prof.(!) Rasa dar neperprato ‘šeiminykščių’, bieka liūdėti…, o kas galėtų paneigti kad, ji nėra viena iš jų*. Juk apie kitą Rasą (Maldeikienę), irgi ilgai buvome geros, net labai geros nuomonės, kol… Taigi,… —- O disidentui kunigui R. Grigui, derėtų priminti, kad gerais norais kelias į pragarą grįstas. Negi tas šviesuolis toks pritemęs (kaip ir a. a. tėvas Stanislovas). —- Ir kodėl tie ‘šviesuoliai’ vis į kairę?!! Kairė rusiška. Kairė geiropiška. Kairė amerikoniška. Kairė globaliai kosmopolitiška… Kairė multikultūriškai beprotiška… Kairė „antivakseriška“. Kol dešinieji ‘pirštą čiulpia’, kairieji ‘rytai’… Skaityti daugiau »

Mūsų  konservatorių valdžia

dedasi gera,pripažindama Taivanį ir tai būtų gerai,jei savi piliečiai gyventų oriai ir nebūtų taip rūšiuojami,represuojami,vaikomi,kaip Taivanyje ar Baltarusijoje .Konservatoriai tik dedasi geri prieš kitus,o su savais yra kaip patarlėje,kad svetimiems šilkas,o namie vilkas.Kenčia net konservatorių ir jų gerbėjų šeimos,jų artimieji.Jie neturi būti valdžioje.Kažkokia mažuma seime ir to užtektų.

Prašalietis

Mažytis pastebėjimas. Palyginus ką „patriotiškai”trioskia ir ką „Tautos labui”daro Čepaitienė ir ką ir kur „Tautos ne labui sušnipinėjo” A. Paleckis, Čepaitienei su savo „patriotinės Sąžinės reputacija” yra kaip iki mėnulio nueiti homoseksualine poza….

Kaip kunigai neskirsto

žmonių,taip ir mes turime mokytis priimti vieni kitus ir diskutuoti,o ne rūšiuoti.

Kablelis

Sąžinė kreiva reputacija.

Sąžinė sąžine,

– dar ir galva reikalinga. Kad nebūtų vėliau panašu į vieno bendradarbio padejavimą po rinkimų: „Balsavau už Ažubalį, o gavau Raskevičių”.

Nuėjau

kažkur, pakalbėjau, o po manęs nors ir tvanas.

stasys

Po tokio paatviravimo aš beveik atleidau . Miegokite ponia Rasa ramiai , nuodėmiu atleidima pats asmeniškai išrupinsiu . Klystame visi ,vienok ne visi pripažįstame jas ir iš jų mokomės . Pirštais nerodisiu .

Kis

pasidalinsiu kas kaskart po tokiu stresiniu nuotykiu ateina i makaule.
Valdzia elgiasi baisiaunegu banditeliai 1990 metais.Kodel neisvogus to ,kuris verda ta kose ir pareikalauti valdzios atsistatydinimo.Juk be kraujo ir dideliu islaidu ,nereikes jokiu 40 tukstanciu babaju ir galvai lengviau.Kas dabar vyksta sunkiame sapne nesusapnuosi ir tai daroma atvirai ,be jokiu skrupuluKas cia vyksta ir kas galetu prieinamai paaiskinti,juk kazkoks kosmaras?

kazys

o šventasis ir neklystantis stasy, gal galima tau pasimelsti? tu jau ir nuodėmes atleisti gali. DDDDDD Psichiatrams su tavimi bus darbo….

ah1

sąžinė… Su žinia. Su žinojimu susivieniję – tiesos žinojimas suvienijo, tiesos žinojimas savaime apjungė nerobotus, todėl ir esa visi kaip vienas nesvarbu brachmanas ar šudra. Tiesa jus išlaisvins mokė rabis Jėzus Biblijoje,jūsų tėvas velnias, melagis ir galvažudys, kuriame niekada nebuvo tiesos. Vakcinos nėra, skiepijimo nėra, vykdomas antikonstitucinis medicininis eksperimentas – štai šitas sužinojimas ir žinojimas apjungė ir ” brachmanus”, ir „šudras” ir profesorius ir vatnikus ir dirbančius ir bedarbius… visus kurie dar geba logiška mąstyti.

Šįkart - smagiai pro šalį

Apie lipančius ant scenos reikėjo laiku pagalvoti. Ir ne tik apie Paleckį, bet ir kitą įvairialypį lobovinį brodą. Ir apie finansavimą, nes tokioj sudėtingoj geopolitinėj situacijoj remtis didžiojo Lietuvos gelbėtojo paslaugomis, sutikit – slidoka. Vadinasi, kažkurie jūsiškiai visgi dirba ne jums. Tik nevisprotis po to gali eiti su tokiais strateguotojais bei juos palaikyti. Beje, ačiū V.Žemaičiui, padėjusiam kai ką iššifruoti…

Valentinas Katasonovas (Dien TV)

Tiesa apie pasaulinio elito planus. Ką daryti ?

https://www.youtube.com/watch?v=EVkiTnKDqZs

Al.

Kis: ,,Kas cia vyksta ir kas galetu prieinamai paaiskinti,juk kazkoks kosmaras.”
Kas vyksta bandė pasakyti Trampas ir jo šalininkai. Ir kuo tu jį tada išvadinai ?
Dabar pasiklausk Baideno su Putinu.

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top