Šarūnas Jasiukevičius. Dar kartą apie dvejopus standartus

Nuo Kaunas Pride parado praėjo šiek tiek laiko, emocijos atslūgo, jau galima objektyviau vertinti situaciją ir panagrinėti kas vyko viešoje erdvėje. Ypač įdomu palyginti šeimų maršo ir gėjų maršo vertinimus žiniasklaidoje.
Visų, o ypač žurnalistų, kurie piktinosi, kad šeimų maršą organizavo teisti personažai, norėčiau paklausti ar jų nepiktina, kad gėjų maršą organizavo teisti personažai. Iš straipsnių žiniasklaidoje matau, kad nepiktina. O kodėl? Kodėl dvigubi standartai? Kodėl nėra straipsnių apie tai, kad šio parado organizatoriai yra komunistuojantys marksistai? Kodėl nepiktina, kad jie remia terorizmą? Informacija kaip ant delno. Nereikia atlikti jokių žurnalistinių tyrimų. Užtenka 30 s Google. Kur dingo LRT tyrimų skyrius, kai kalba eina apie neomarksimą? Jums čia viskas ok?
Pagrindinė gėjų maršo organizatorė Kolbešnikova yra teista už raginimus susidoroti – sudeginti Ruklą ir deportuoti vyriausybę (taip, labai skiriasi nuo riaušininkų). Ji taip pat ne kartą užfiksuota dalyvaujanti daugelyje valstybių teroristine organizacija laikoma Antifa veikloje. O kur dar priklausymas radikaliai gegužės 1-osios profsąjungai? Ši profsąjunga kilusi iš marksistinio feisbuko judėjimo „Gyvenimas per brangus” (GPB), kurie skleidžia marksistines, komunistines idėjas, nuolat aktyviai ieško tekstų autorių ir plečia savo veiklą.
Kažkaip visos šios nepalankios aplinkybes apdairiai nutylimos. Pagrindinis dėmesys skiriamas parado idėjų sklaidai, o ne organizatorių biografijai. Šeimų maršo atveju buvo dedamos maksimalios pastangos ne aptarinėti renginio idėjas, o diskredituoti organizatorius.
O kur dar smarkiai eskaluota aplinkybė, kad į šeimų maršą renkasi etatiniai protestuotojai prieš skiepus ir ten dar kažką, bet patogiai nutylima, kad didžioji dalis gėjų parado dalyvių yra net ne lietuviai, o etatiniai tarptautiniai panašių paradų dalyviai važinėjantys iš valstybės į valstybę?
Nenoriu, kad šis tekstas atrodytų kaip kažkoks palaikymas ar nepalaikymas vieno iš judėjimų. Noriu atkreipti dėmesį į politikų, viešų kalbėtojų ir žiniasklaidos dvigubus standartus.

* * *
Dar kartą apie dvigubus standartus.

Gėjų vyresnio brolio keršto akcija „sužlugdytas verslas už vieną faką” nebuvo labai sėkminga.
Viskas, ką virtualių nevykėlių chuliganų gauja sugebėjo padaryt, tai privertė išjungti fb reitingavima ir trumpam atjungti fb komentavimą. Such wow!! Dreba visi gėjų nedraugai kaip drebulės lapai…. Kad tik maža nepasirodytų.
Juokingiausia, kad virtualiai lojanti gauja sako, jog niekada neis į puolamą kavinę. Čia tas pats, kaip galimybių paso priešininkai virtualiai loja, kad neis į kavines, kurios dirba tik su galimybių pasu. Nei vieni, nei antri nėra buvę tose kavinėse. Kaip ir aš. Nesu girdėjęs apie tokią. Bet dabar jau žinosiu. Ačiū. Komentaruose mačiau, kad ten gamina skanius šonkauliukus.
Virtualus mobingas praėjo, o pasaulis sukasi, tarsi nieko nebuvo įvykę. Šaunuoliai, galit išgert šilto pieno, padarykit sysiu ir marš visi miegot. Ir tik rankas ant kaldros! Kad neliestumėte savęs nepadoriai galvodami kokie esate šaunūs.
O ryt gal bandom kažkaip virtualiai pakenkti personažui kairėje (labai simboliška)?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top