Saulius Dambrauskas. Kam įdomu tai, kas niekam neįdomu? Štai kodėl reikėtų „sunereaguoti“ į planuojamą LGBT renginį Kaune

Ką manau apie planuojamą LGBT renginį Kaune?

Vienas garbingas žmogus siūlo kreiptis į Kauno miesto savivaldybę su prašymu neišduoti leidimo LGBT renginiui Kaune, kuris organizuojamas šį rudenį.

Atsakau.

Šio ir panašių renginių vienas pagrindinių tikslų yra konflikto su visuomene eskalavimas, nes tik konfliktai tokioms organizacijoms sukuria jų pateisinamą egzistavimą ir finansavimą iš įvairių žmogaus teisėmis spekuliuojančių programinių šaltinių. Tai tapo bene pačia lengviausia ES projektinių lėšų įsisavinimo galimybe, o Lietuvai ratifikavus Stambulo konvenciją – galėtų tapti net ir sisteminiu finansavimu.

Ir nėra taip svarbu, kas tampa kita konflikto šalimi – protestuojanti ar trukdanti renginiui visuomenė ar valstybinės institucijos (savivaldybė), neišdavusios renginiui leidimo. Žinoma, konfliktas su valdžia yra daug „pelningesnis“, nes jis užtikrina esminius ES finansinius šaltinius, teisių pažeidimo subjektu paversdamas pačią Valstybę. Tokia situacija galėtų tapti ir puikia proga strateginei bylai, nesunkiai galinčiai pasiekti net ir Žmogaus Teisių Teismą ir neabejotinai užtikrinti ilgalaikį finansavimą padėčiai tokioje valstybėje „pataisyti“.

Todėl jokiu būdu nepritariu tokių renginių suvaržymui institucinėmis priemonėmis, nes renginys ne tik kad vis tiek įvyks, bet tai jį padarys didžiuliu dėmesio centru ir ateityje tik padidins tokių renginių kiekį. Taigi tik nuo reakcijos į tokius renginius priklauso, ar jie taps vietinės, valstybinės ar tarptautinės reikšmės įvykiu.

Laikausi nuomonės, kad pati veiksmingiausia reakcija į šį ir panašaus pobūdžio renginius yra maksimalus jų ignoravimas, nekreipiant į juos jokio dėmesio. Manau, kad jeigu kauniečiai sugebėtų „sunereaguoti“ į šį renginį, Kaunas pateisintų save kaip visais laikais buvusio ir išliekančio tikro bei originalaus socialinio pasipriešinimo lyderis.

Tik pagalvokime, ką reikėtų parašyti žiniasklaidai, kuri taip tikėtųsi Lietuvą pristatyti homofobiška šalimi, jeigu tokiame renginyje Kaune, kuriame taip viltasi konflikto, provokacijų, neapykantos renginio dalyviams, policijos, tiesiog NIEKO neįvyktų? Ar tai, kad toks kitose šalyse įprastas renginys tiesiog įvyko, kam nors įdomu?..

Manau visiškai neįdomu.

Ir man nuoširdžiai tai neįdomu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
46 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Organizatoriai (gej...)

Patys suorganizuos kokias „pestynias” ir apkaltins, kad newa juos smarkiai puole muse ir nepagerbe.

Paulius

taip, tai būtų vienintelė teisinga reakcija, bet, deja, nebus. jei reiks patys „homofobų“ skriaudžiami „demonstrantai“ suorganizuos „homofobinį išpuolį“

ah1

nu tikrai, nebūkim buliais puolančiais raudoną skudurą

Tikrai

Juk galima, pvz., daryti taip, kaip „išlydėjome” sovietinę armiją. Susirinko didžiulė minia prie kareivinių ir, tik pro vartus išvažiavus auto-kolonai, visi demonstratyviai atsuko nugaras „išlydimiems”…
Tai taip ir matau, Kaune persirengėlių eisenai artėjant, žmones „susidominčius” ne eisena, bet apžiūrinėjančius architektūrą savoje gatvės pusėje, žinoma – nugaromis į tas eitynes… Atrodytų gan linksmai! 🙂

teisingai,

bet didžiulė palaikymo komanda iš užsienio atvarys.

Vilnietis

Vilniuje igonoravo- dabar išrinko mera ir tyčiojasi išį sveiko proto Vilniuje kasdien apšvietinėjant Rotušę, dažant perėjas, požemines perejas ir pan. Taip kad jie to ir tikisi kad ignoruos- o igonravimą jie priskiria prie pritarimo.

Taip, ignoravimas būtų veiksmingiausia reakcija

Vis dėlto reikšmingesnė tokios ar panašios kovos su prigimtinę tvarką ardančios agentūros nutylėta prielaida yra ta, kad ES ir Žmogaus Teisių Teismas, deja, deja, užvaldyti ir vykdo antikristinės ideologinės grupuotės valią.
Kiekvienas, kas pakrikštytas, su mirtina nuodėme privalo grumtis dvasia ir kūnu(!) – ne pražūtingą šeimos institutui ir tuo pačiu valstybei nuodėmės blogį kontempliuoti ir tuščiažodžiauti.
Krikščioniškoji Europa nepriklauso jos išdavikams ir nepriklausys. Taškas.

Kaunas

Pritariame.

pritariu

Pritariu čia komentuojantiems, kad galimai atsiveš savo rėkiančių aktorių, gi reikės kažką nufilmuot ir parodyt per tv3, lrt, lnk ir t.t.

Deja,

rasis pakankamai provokatorių, dosniai apmokėtų, kurie tobulai pavaizduos net ir „visuomenės protestą”, net su peštynėmis ir sužalojimais. Dar geriau, jei per tai bus nodobtas koks nors gėjas. Tuomet atgarsis apie „tamsią Lietuvą” pasklis po visą pasaulį, o nudobtas gėjas taps ideologiniu stabu, panašiai kaip Pavlikas Morozovas arba Horstas Wesselis.
Padėtis be išeities, nes viskas laikosi pinigais, o pinigai plaukia ir iš Vakarų (savo tikslams), ir iš Rytų (savo tikslams).
Amžina geopolitinio lūžio problema.

Al.

Panaudos aktorius, kaip visada. Ką laimėjom ignoruodami tatuiruotes ir kūno žalojimą gelžgaliais ? Ar tikėjimas turi ignoruoti blogį, šėtoną ? Kad jaunimas šio satanizmo nebūtų užvaldytas, jis turi matyti, kad žmonės jam jaučia panieką. Kaip smirdančiam daiktui. Nereikia čia jokių flašmobų. Nebent vieša masinė malda.

Turėtų būti

absoliučiai tuščios gatvės. Juk PANDEMIJA! O jie tegu save pačius provokuoja, žaloja ar nudobia. Negi gaila? Tik slaptų kamerų gatvėse reikėtų daugiau įtaisyti, jeigu ką…

sakote - privež iš

užsienių? Tai juk PANDEMIJA!!! Karantinas nesibaigia. Kas gina mūsų sienas, kas gina gyventojus nuo įv. viruso atmainų??? Tegul atvažiuoja iš Viniaus visa lgtb šutvė- armonaičios, raskevičiačiai, simukliarai ir pn., tegul demonstruojasi. Žinau ir galiu krauju pasirašyti, kaip grupė jaunų vilniečių už pinigus (nuo 20 iki 30 eurų už 2 val. ) dalyvauja tuose praiduose. Kiek ten protestavo prie Seimo, partnerystės svarstymo metu? Gal nedidelė saujelė, plius NEPILNAMEČIAI. Pritariu -pilnas ignoravimas. SUsiraskite ką veikti, jei turite laiko, mano gerbiami kauniečiai. Nepamirškite, juk Kaunas – Lietuvos širdis ir mano gimtas miestas. L.

KAŽIN ar žemę paveldės romieji

Kad blogis triumfuotų, užtenka gėriui nieko nedaryti.
… kol ramiai sudėję rankutes tikėkitės Dangaus malonės, 666 triumfo žingsniu žengia per pasaulį.
Amen.

o A.Svarinskas prieš gėjų paradą

mons.A.Svarinskas, protestuodamas prieš gėjų paradą, prie Katedros su bendraminčiais meldėsi.
Tai gal nereikia ignoruoti – gal reikia alternatyvinėje vietoje susirinkti ir melstis prieš šėtono puolimą.
Jei šėtono šalininkų bus kokie 300,
o jei Dievo tarnų bus koks 1000 – tai bus geriausias atsakas.

DD plius DD

Labai pritariu. Būna, koks šuva prie būdos įnirtingai loja ant praeivių, dirbdamas savo šunišką darbą. Tai ką? Eini, praeini ir pamiršti, nes suprantama, kad tokia jo šuniška pareiga. Lygiai ir šiuo atveju. Eini, praeini ir pamiršti. Galima dėbtelėti kaip į kokį oro balioną ar dramblį gatvėje. Bet toliau eiti savo keliais.
P.S. Tačiau, sprendžiant iš cypiančios pažangos adeptų praktikos, problemų bus. Tokiu atveju jie susigalvos, kaip susigalvojo „pozityvios diskriminacijos” vėzdą, kokį nors „ignoracinio smurto” pretenziją. Ir toliau kovos prieš smurtą ir diskriminaciją. Tai vėlgi ką? Ogi nieko. Rimtai reaguoti verta tik tada, kai jie savo užmačias stumia į įstatymų lygmenį.

Būtų geriausia

Čia gerai kažkas pasiūlė, kad geriausia išeitis šėtonų bakchanalijos laiku (2 val. ar ilgiau) niekam nekišti nosies iš namų ir vaikų neleisti. Tegu sau patys demonstruojasi ir kedenasi plunksnas. Toks vieningas miesto ištuštėjimas turėtų padaryti didelį įspūdį šėtonams.

Balamutas

Išduot leidimą su sąlyga, kad visi eisenos dalyviai žygiuotų nuogi žemiau bambos, demonstruodami savo lytinę tapatybę. Prisidengusius savo organus, kaip apsimetėlius, kaip provokatorius, baust realiomis, griežtomis piniginėmis baudomis. Manau tam daug kas visame pasaulyje pritartų. Būtų pagrindinė žinia, kad Kaunas tolerantiškiausias miestas ir suplūstų minios turistų iš viso pasaulio. Geras biznis.

Žodžio laisvė...

Mieli kauniečiai,o jūs iš anksto sužinokite kokiu maršrutu eitų ta spalvingoji kolona
ir tomis valandomis tiesiog neiti į tas gatves.Protingas p.Sauliaus pasiūlymas.
Kaunas savo stiprią dvasią parodė 1972 metais.Galite parodyti savo nusistatymą ir šiam reiškiniui – savo tuščiomis gatvėmis.

Strategas

Praido metu koks „pasiklydęs“ ūkininkas galėtų „netyčia“ išpilti srutų bačką. Juk visko pasitaiko, net ir ūkininkams.

T0mas J.

Klysta visi, kuriems NEĮDOMU homoseksualistų propagandos platinimas.
Mes turim tam priešintis, ir labai smarkiai.
DAUGUMA tų eitynių nenori, ir todėl jų neturi būti. Arba demokratija – daugumos valdžia, arba tironija – mažumos valdžia. Trečio kelio nėra.

Nepritariantis

Straipsnio autoriaus išreikštai pozicijai nepritariu, o nepritariu todėl, kad politikoje tyla neigiamų viešų(!) veiksmų atžvilgiu, tolygu jų pritarimui. Juk homoseksualistų „Garbės paradai“ yra ne kas kita kaip homoseksualizmo kaip visiškai normalaus reiškinio, propagavimas (argi tai nėra politika!), o ne šiaip koks nors intymus homoseksualų renginys: tai du visiškai nesulygintini dalykai. Kažkodėl bijomasi, kad protestuotojai prieš homoseksualistų „Garbės paradus“, bus apšaukti homofobais. Bet juk tai akivaizdi nesąmonė, todėl nereikia bijoti būti apšmeižtais, juo labiau, kai šmeižia, ne dori žmonės, bet ištvirkę (arba palaikantys ištvirkavimo propagavimą) individai. Manau, jog visi dorieji žmonės tikrai supranta, kad protestai prieš homoparadus, iš tikrųjų, yra pasipriešinimas prieš viešąją homopropagandą ir bręstančio jaunimo tvirkinimą, o tikrieji „homofobai“ yra nebent tie, kurie nori intymųjį(!) homoseksualizmą vėl kriminalizuoti, kaip… Skaityti daugiau »

Receptas

Dviejų mėn. pūdytus kiaušinius išplakti mikseriu, pridėti plonais griežinėliais pjaustytų pomidorų. Miltai ir krakmolas pagal celiakiją, o pipirai ir druska pagal skonį.
Viską išmaišyti, palaikyti kelias valandas ir tepti ant…
Ot velnias, pamiršau su kuo valgoma.

:) Nepritariančiam

protestuodamas viešai jiems „demonstruojant“ automatiškai tampi jų spektaklio dalyviu. O to jie ir siekia. štai internate sklandantis policininkų nešamas Gražulis – didžiausia dovana, kokią tik galima sugalvoti visoms (n+1)- 2 „lytims“. nejau tai taip sunku suprasti? Jūsų pasipiktinimai bus rodomi kaip „sunkios lgtbq+ Lietuvoje padėties“ iliustracija, , europinių vertybių neigimas ir pretekstas naujiems ambasadorių žygiams į seimą, vyriausybę ir susirūpinimais dėl „priešinimosi pagrindinių žmogaus teisių ir laisvių įtvirtinimui“. ir aišku pretekstas padidintam ligonių ir „profesionalų“ finansavimui. Tik visiškas ignoravimas. „Vilnietis“ pateikė visiškai netikusį pavyzdį su armomašiais. Ignoruoti reikia ne rinkimus, kaip tik atvirkščiai – jų „aktyvistai“ šioje srityje kaip tik pavyzdingai aktyvūs, o jų viešąsias „taikios kovos“ ir „teisėtų reikalavimų“ akcijas

Vilius

Apmaudu, kad čia dauguma skaitytojų neskiria homoseksualizmo propagavimo nuo intymiojo homoseksualizmo. Pirmuoju atveju – homopolitika, antruoju atveju – nenormali seksualinė silpnybė, kurią pripažįsta ir intymioje aplinkoje homoseksualizmu užsiiminėjantys. O tai yra didžiulis skirtumas tarp pirmųjų ir antrųjų tiek psichologiniu, tiek visuomeninio saugumo požiūriu.

>> :) Nepritariančiam

P. Gražulis, nepažeisdamas konstitucinių normų, kovoja ne prieš homoseksualizmą, bet prieš jo viešą propagavimą ir, bent kiek mąstant, visiškai negalima daryti išvados, kad būtent dėl to intymiuosius homoseksualistus Lietuvoje gali kažkas persekioti. Na, bet jeigu ištvirkavimo propagavimas tapo europine „vertybe“, tai tokiu atveju jau pasiektas nuprotėjimo lygis ir diskusijos šiuo klausimu – baigtos.

Dzeikas

Instituciskai NEreaguoti – taip. O va zmones turetu pabrezti savo nereagavima. Kaip? Kaip sovietmeciu pamate koki veikeja su komjaunimo zenkliuku , nematyti, nesisveikinti , nepaduoti rankos. Kur vyksta pederastijos salininku renginys? Kaune? Szuzinoti laika ir vieta ir ten zmones tuo metu turetu vengti lankytis, o verslininkai uzdaryti parduotuves.
Kas pamena sovietmeti, pamena ,kad net komunistiniai bonzos venge kabintis ant svarku komunistine atributika.Tai darydavo TIK uzdaruose , oficialiuose renginiuose.

Teisingas požiūris

Taisingas, pagrįstas ir toliaregiškas autoriaus požiūris. Galima ir tokia kultūringa ir netriukšminga akcija: stovėti nusigręžus.

Dzeikas

PS. Slovenijoje beje elgiamasi kaip autorius siulo. Federaline valdzia tiems LGBT atviru glebiu – welcome! Prasom, prasom. O zemutiniame lygyje organizuoja mokykluose , darzeliuose stebetojus , vos koks vaivorykstinis ten ima vykdyti pederastijos sklaida tokiam sukelia obstrukcija tevu komitetu rankomis. O kai salis maza (2mln gyventoju) visi vienas kita pazista, tai aplink vaivorykstinius ima atsirasti tustuma, niekas su jais nebendrauja ir nepalaiko. IS ES fondu tokius palaiko, bet pinigai Slovenijoje be rysiu mazai ka reiskia.

ruskeliai pasirodė

ruskelis dzeikas pasirodė
o kur kitas ruskelis: „elfe” ?

Dzeikas

O siaip visa ta tragikomedija su „kaip reaguoti i LGBT issidirbinejimus” vyksta todel, kad esame netiesos nelaisveje.
Tereikia turet drasos pasakyti – homoseksualizmas yra liga ir jo virusa turi didesniu ar mazesniu laipsniu visi zmones.Neskatinant to viruso jis apsireiskia atskiruose zmonese ir tos apraiskos isimtys. Skatinant – gali buti uzkabinti kita karta visiskai sveiki zmones.
Stai sitos nuostatos reikia laikytis ir siekiant bendrojo gerio neleisti homoseksualizmo sklaidos. Gerbiant zmogaus apsisprendimo teise, pederastai gali tvirkintis kaip jie nori, taciau iki tos ribos kol ju veikla netampa kenksminga visuomenei.
Atrodytu paprasta, o igyvendinti neiseina.Tenka kelnes per galva mautis ir raginti piliecius laikytis alternatyvios priesveiksnos. Kodel? Nes pagrindu padejome netiesa.

Anupras

Straipsnis, skaldantis pasipriešinimo veiksmus prieš homoseksualizmo propagandą.

>  Dzeikas     8:29

Mažas patikslinimas, nevirusas o neaktyvus (‘miegantis’) genas.
O visa kita TOBULA.
100 %.

>  Anupras      9:23

Pritariu.
Jokio pasyvumo. Aktyvus priešinimasis blogiui.

Paulius >> Dzeikas 8:29

bėda tik ta, kad to „geno“ iki šiol niekas neatrado ir net neįsivaizduoja kur ieškoti 🙂

>  Paulius >> Dzeikas 8:29  >  11:15

1. Nerado.
2. Gal ne genas o genų kombinacija.
3. Juk yra genai atsakingi už ragus, nagus uodegą…
Bet tai VISIŠKAI nereiškia kad tokių genų pasireiškimą dera laikyti normalumu.
====
Svarbiausia čia ne genai ar žmonės su „kreiva“ genų kombinacija. Čia svarbiausia KAS UŽ VISO TO STOVI ? Tai yra esminio klausimo viena pusė. Kita pusė – ko jie siekia…, ir kodėl baltųjų rasė jiems labiausiai „užkliuvo“?

Stiklo valytuvas

Skaitykite „Siono išminčių protokolus“ – prašviesės galva.
Kodėl necituojami ‘protokolai’?
——
… > Siono išminčių protokolai > Frankfurto mokykla > JAV kultūrinė revoliucija > …

Jeigu...

Kaunui nebus lygių,jeigu IŠGIRS,ką siūlo gerb.Dambrauskas.NEKREIPTI dėmesio.Su viltimi,kad Kaunas yra Kaunas.

Kaunas yra Kaunas. Ar tikrai?

Kokie čia visi tolerantiški tolerastijos tolerastinimui.
.
Dėmesio nekreipimas į… yra blogio toleravimas.
Blogis naudojasi gerio tolerantiškumu, pasyvumu (veikia „minkštaja galia“).
Gėris savo neįgalumą pridengia humanizmu.
Kaunas per visą pasaulį nuskambės kaip tolerancijos „sostinė“. Tiek pasaulinė žiniasklaida, tiek patys spalviai (tai yra jų užnugaris ir įkvėpėjai) bet kuriuo atveju išspaus sau naudos,o gėris bus žengęs dar vieną žingsnį kapituliacijos link.
Kas davė leidimą…
… Vingio parkas persikelia prie spalviams leidimą davusios istaigos, juk buvo tokios kalbos kai tai vyks Vilniuje…
Na, kritikuokite…

Paulius

„dėmesio nekreipimas“ ir sąmoningas ignoravimas yra visiškai skirtingi dalykai. Sąmoningas ignoravimas – tai tylaus ir labai veiksmingo (kadangi gadina visą spektaklį – performansą, kuris be žiūrovų praranda prasmę) protesto, kurio niekaip neįmanoma kriminalizuoti (nors pažangistai sugeba bet kam prikergti bet kokias etiketes) forma. Būtų labai gerai, kad tai suprastumėte, ponai besipiktinantys „nereagavimu“

Nepritariu humaniškam ištižimui

Bieka laukti maskarado, o po to „laižantis žaizdas“ guosti save ir „įvardinti kaltus“…
.
Bet koks vidinis nesutarimas naudingas išorės priešams.

Realistas

Reikia būti realistais, o nekurti utopijų. Taip tikrai niekados nebus, kad kur tik vyks homoseksualistų paradas, bus tuščios gatvės. Bet kokiu atveju gatvėse bus žmonių, ir ne taip mažai, todėl plačiąjai visuomenei tikrai nekils jokių minčių apie kažkokį vykusį protestinį renginio ignoravimą. Todėl pamąsčius kyla klausimas, kodėl, kad neįvyktų kokių nors konfliktų tarp protestuojančių ir besireklamuojančių homoseksualistų, tuo pačiu metu nesuorganizuoti protesto mitingo kitoje miesto vietoje? Kodėl neraginti žmonių dalyvauti protesto mitinge, nukreipto prieš homoseksualistų ideologijos platinimą, ir tuo pačiu neiti į gatves, kuriomis vyks homoseksualistų eisena?

Šią vasarą

Daug kas paaiškės.

Vilė

Aš irgi kviečiu neiti žiūrėti tų vargšų, nes tapsit jų maskarado dalyviais.

Vilė

Šou be žiūrovų labiau negu nušvilptas.

46
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top