Seime dirbs keturi Lietuvos Sąrašo remti tautos atstovai

Antrajame Seimo rinkimų ture užtikrintai savo varžovus įveikė du Lietuvos Sąrašo remti kandidatai – Tėvynės sąjungos narys Naglis Puteikis ir Liberalų sąjūdžio iškeltas nepartinis Vitalijus Gailius.

Nors nusileidę konkurentams vienmandatėse apygardose į Seimą su Drąsos kelio sąrašu taip pat išrinkti Algirdas Patackas ir Aurelija Stancikienė.

Lietuvos Sąrašo remtas konservatorius teisininkas Vaidas Šalaševičius, Lazdijų-Druskininkų apygardoje įveiktas Druskininkų vicemerės socialdemokratės Kristinos Miškinienės, į Seimą nepateko.

Taigi Seime dirbs keturi Lietuvos Sąrašo remti tautos atstovai: nusikaltėlių gaujas tramdęs ir su finansiniais nusikaltimais kovojęs generolas Vitalijus Gailius, buvę Seimo Antikorupcijos komisijos nariai Naglis Puteikis ir Aurelija Stancikienė, sovietmečio disidentas, Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Patackas.

Lieka palinkėti jiems sėkmės grumiantis už Lietuvos Respubliką, padėkoti už bendrą darbą visiems Lietuvos Sąrašo remtiems kandidatams, o piliečiams – už šiems kandidatams išsakytą paramą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top