Seimo valdančioji dauguma pritrūko drąsos išgirsti, ko verti jų pastarųjų metų „šlovingi darbai“

Rugsėjo 30 d. 14 val. Seimo opozicinės LVŽS frakcijos darbotvarkės metu vyko opozicijos inicijuota diskusija apie antruosius pandemijos metus.

Diskusijoje dalyvavo teisininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė, perskaitęs pranešimą „Pareiga vadovautis teisinės valstybės principu kuriant ir įgyvendinant teisę“, Sveikatos teisės instituto direktorius doc. dr. Rimas Jankūnas, savo pranešime „COVID-19 valdymas: lūkesčiai ir tikrovė“ pateikęs mokslo duomenimis grįstus paaiškinimus, kas darytina kitaip, jei išties norima suvaldyti dabartinį pandemijos protrūkį, ir Europos Parlamento narys ekonomistas Stasys Jakeliūnas, perskaitęs pranešimą „Lietuvos ekonomikos iššūkiai chaotiško pandemijos valdymo sąlygomis“.

Valdantieji liberal-konservatoriai, demonstratyviai palikę salę, posėdyje nedalyvavo. Liudytojų teigimu, valdančioji dauguma kone pusantros valandos būriavosi už durų bailiai vengdami akistatos su savo pačių „šlovingais“ darbais.

Jūsų dėmesiui – minėtieji Igno Vėgėlės, Rimo Jankūno ir Stasio Jakeliūno pranešimai:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Cha,

Kodėl būriavosi už durų bailiai vengdami akistatos su savo pačių „šlovingais“ darbais? Jų „šlovingi” darbai ateina iš šėtono ir yra griaunantys viską, kas yra šventa.

Vaizdelis, kaip iš Biblijos, apie Adomą ir Ievą, kurie prasikaltę pasislėpė krūmuose.

Kuo daugiau rasis tiesos ir jo viešumo, tuo labiau juos rasime pasislėpusius krūmuose. Tik tiesa mus išlaisvins. Tad, linkiu visiems drąsos ją išsakyti.

Patarimas

Organizuokit dažniau, pateikit neatremiamus argumentus – jei ne po kelių mėnesių, tai bent po metų kitų, garantuoju, grįš ta numylėta partija į seimo salę.

visais

laikais išdavikai slaptai veikė ir veikia,netgi 75 metam save užslaptino.Nieko mes iš ju darbu matome kas jie yra.

Žodžio laisvė...

Kaip ir Atgimimo metais Lietuvoje nemažai buvo stovinčių po medžiu,taip ir šiandien
nemaža dalis išėjo iš salės,nenorėdami išklausyti protingų vyrų kalbų dėl padėties Lietuvoje per pandemiją. O jei Tarakono tankai netščia atvažiuotų,irgi bėgtumėte
slėptis po medžiu??? Turėkit gėdos,ponai ir ponios.

Kis

apgailetinas poelgis is valdanciuju puese.Tokie reveransai viska pasako apie ju psichika.

Ramiros

Apgailėtina šutvė užvaldė …

šmikinytė

Daviau parėdymą to Vėgėlės į Bobyriausybės rūmą neįleisti – mums irgi tektų išsibėgioti, o tai paralyžuotų valdžios darbus.

Kuo stebitės?

Nieko naujo: šitie peraugę piemenys nuo AT laikų jau 30 metų tą patį daro.

VaidasVDS

Jėzus kažkada bandė belstis į savo laikų fariziejus:
„iš Pranašo Zacharijo: „Bet jie atsisakė klausyti ir nusisuko, užsikimšo savo ausis, kad negirdėtų. Savo širdis taip užkietino, kaip akmenis, kad negirdėtų… Taip atsitiko, kad jie šaukėsi gailestingumo, tačiau nebuvo neužkimštos ausies, kuri išgirstų.“

Paprastas

Dialogas su debilais yra įmanomas, nors sunku bus abiem diskusijos pusėms.Dialogas su žmonėmis, kurie apsimeta debilais deja neįmanomas.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top