Šeimos gynimo maršo organizatoriai kreipiasi į visuomenę: padėkite kokybiškai surengti mitingą – finalinį „Maršo“ akordą

Protestas „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ (toliau „Maršas“) artėja prie savo starto – iki gegužės 15 dienos teliko 5 dienos. Pasirengimas šiam didžiausiam visos Lietuvos protestui per visą šalies Nepriklausomybės istoriją truko (truks) 2,5 mėnesio.

Tai didelis laiko tarpas, pareikalavęs ir nemažų išlaidų, kurias „Maršo“ organizatoriai išleido (ar dar išleis) laikraščių apie „Maršą“, dalinamų šalies regionuose, spausdinimui, vėliavų ir vėliavėlių, lipdukų bei kitos organizacinės medžiagos gamybai. Taip pat daug išlaidų pareikalaus scenos ir garso bei vaizdo transliacijos technikos, statomos Vilniaus Vingio parke, nuoma, autobusai, skirti „Maršo“ dalyviams nuvežti ir parvežti iš parkavimosi aikštelių į Vingio parką.

Apsaugos, Greitosios pagalbos ir Gaisrininkų tarnybos taip pat bus apmokamos iš „Maršo“ sąskaitos, į kurią Jūs, mieli Lietuvos piliečiai, siunčiate savo finansinę paramą.

Taupydami visuomenės paaukotas lėšas, dalį išlaidų apmokėjo patys „Maršo“ organizatoriai iš asmeninių lėšų, pavyzdžiui, protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ turo po Lietuvą, kurio metu vyko gyvi susitikimai su Lietuvos žmonėmis ir buvo dalinama informacinė medžiaga, autobuso kuro ir jo vairuotojo atlyginimo išlaidas, susidariusias per kelių savaičių laikotarpį, apmokėjo neformalus „Maršo“ vadovas Raimondas Grinevičius. Dalį kassavaitinių vaizdo konferencijų, kurių metų organizatoriai pasakojo visuomenei apie atliktus darbus, – taip pat apmokėjo jie patys.

Tačiau taupyti galima tada, kai yra iš ko. Šiuo metu iš Jūsų, mieli Lietuvos žmonės, paaukotų pinigų (kurių buvo gauta daugiau nei 40 tūkstančių eurų), liko visai nedaug ir organizatorių paskaičiavimu jiems pritrūks apie 3–4 tūkstančių eurų finalinėms išlaidoms. Tai turėtų būti viso protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ filmavimas ir tiesioginė transliacija. Šiems dalykams dar trūksta Jūsų paramos. Visos išlaidos jau paskirstytos, todėl dabar matosi trūkstama jų dalis, kuri, kaip jau minėta, sudaro 3–4 tūkstančius eurų.

Kiekvieno iš jūsų finansinė ir kitokia parama labai svarbi – ji padės kokybiškai surengti „Maršo“ finalinį akordą (mitingą) įmanomai patogų, saugų ir įsimintiną. Visa ataskaita apie išlaidas iš Jūsų suaukotų lėšų bus paskelbta.

Paremti galima pervedant lėšas į VšĮ „Kauno Forumas“ sąskaitą:
LT21 7044 0600 0830 0107 SWIFT kodas (BIC), CBVILT2X,
mokėjimo paskirtyje nurodykite: AUKA Šeimos gynimo maršui.

Organizatoriai primena – tai ne jų renginys, tai visos Lietuvos „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“, kuriame jie užima tik administratorių vaidmenį, dirbdami grynai savanoriškais pagrindais ir neatlygintinai. Ačiū jums!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

:):):):):):):)
Kva kva kva
Ble ble ble
Truksta dar 10 tuščių butelių, kad pridavus nusipirk naują S klasės Metsedesą.
Tokiam renginiui maišo rublių reikėjo.
Yurint omenyje, kad didžioji dalis bus pavogta, tai ir ne vieno maišo rublių.
Organizatorių pareiškimai – pasakos ypatingai bukiems.
Ir pats maršas skirtas ypatingai bukiems.

Diedas

Po kiek mokat už dalyvavimą?
Surinkčiau keletą aktyvistų nuo bačkos, kad jūsų samdyti autobusai nebūtų tušti.

Laba diena

Nekreipkite dėmesio, tai Diedas iš Alko. Jis ten irgi liberastizmu užsiima.

Vilė

Ačiū už priminimą , pervesiu dar pinigėlių. Aš pensininkė, bet Maršas man svarbus.

Gryno oro gurkšnis

Ačiū už jį.

džiugas

DIEDAS sovietų laikais SSSR statybose vodkę kasdien maukė, dabar Olandijoje kasdien marihuaną rūko, šiandien ryte labai ryškios narkopagirios, nekreipkime į degradą dėmesio.

As už tradicinę šeimą !!!

Kai neperseniausiai V. Rakutį sudėjau į šuns dienas už tai kad negindamas ir nesigindamas jaunimui ir visai tautai skleidžia pasidavėliškumo nuotaiką, sulaukiau mane smerkiančių atsiliepimų…
Pasigrožėkite:
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/laisves_partijai_pageidaujant_seimu_marso_palaikymo_rezoliucija_isbraukta_is_darbotvarkes/
—-
Dar kartą kartoju, kad šis pseudo maršas yra tik garo nuleidimas…
Liko kelios dienos – arba kreičiate maršo orentyrus, arba jūs jau Lietuvos istorijos šiukšlyne.

Kis

bijokite „Diedu”jie bus ir realiame gyvenime,neuzkibkite,bent 30-40 vyruku su raisciais ir uzrasais reiketu tureti po ranka.Kiekvienas perves po iek kie sugeba sumos nera kosmines,cia ir karve nenupirksi?

Aš už tradicinę šeimą !!!

Ei jūs „nykštukai“, pasilaikykit savo nykščius kitai savaitei.

siulymas

Kad Vingio parke , butu auku dezute ar ne viena, kur zmones be isipareigojimu ar prasymu geranoriskai galetu imesti tiek kiek seima nusprendzia pinigeliu. Geriausia auka yra jei zmogus pats nori paaukoti.

Hmm

Paaukojau ir jaučiuosi labai geram tikslui išleidęs tuos pinigus.

elfe > Diedui

nereikia taip blogai apie save kalbeti…
jei ir neturite seimos, bet gal pagimde jus dar ne laboratorijoje?..

Marsas turi isaugt i grazia kasmetine Seimu svente. ir dekui uz sia pilietine akcija rengejams…

Diedas elfei

Pažiūrėkit kas ją organizuoja.
Visiški vatnykai. Bet su geru stogu, dideliais pinigais ir valdžios pagalba.
Aš už protestą.
Visą gyvenimą buvau opozicijoj.
Bet kai protestas vairuojamas iš viršaus ir jam parinkti tokie veidai…
Tai tadu acprašau
Mes nedalyvausme.

OOO

musu daugybe dalyvaus. Lenkiames iki zemes Marso Organizatoriams. Stiprybes !

Diedas OOO

Va ir išlindo maskoliškos organizatorių ausys.
„Lenkiamės iki žemės”
:):):)
Lanstykitės jūs ten savo carui nors keturlinki.
Lietuvoj tokių papročių nėra.

>>  Diedui

Kad ir kaip bebūtų, bet šį kart esi visiškai teisus.
Jeigu dar pridėjus kovo 8-tą, pandos snukutį, atsiribojimą nuo tautinės vienybės nepriimant šūkio, ir dar kelis „niekučius“, vaizdialis* visai nevaizdingas.

Aš už tradicinę šeimą !!!

15min ir delfis pametė kelią dėl takelio seniai seniai… Prieš metus smuko komentaras.lt. Paskutiniu laiku bando pasitaisyti (?), deja… Propatria niekaip nesusitvarko nei techniškai, nei vizualiai, nei ideologiškai… Alkas taiko būti visiems geras (gal), bet, kas tinka viskam, tas (ne)tinka niekam. Pozicija.org kiek atsigavo, pasitaisė, bet kaip ir alkas neturi aiškaus veido (kiek miglotos pažiūros, vertybės, orentyrai). Tiesos.lt be visų kitų nuodėmių dar ir labai simpatizuoja žydo-komuno… —- Tikro,dešinių pažiūrų portalo nėra. Tauta palikta vėjų pagairėje… Dabartiniai lietuviai prijaučiantys kairei kelia piktą juoką! 1) absoliuti dauguma tikrų komunistų (buvusių toje partijoje) nuo Chruščiovo iki TSRS pabaigos turėjo nemažai žmogiškumo, padorumo…, bet po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo* SUSVOLOČĖJO (tikrai ne visi). Pypt-pypt… kur matyta komunistas-milijonierius… Tokie jie ir komunistai. (Gerbiu tuos komunistus… Skaityti daugiau »

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top