Šiaurės Karolinos studentas pareiškė, jog iki mirties būtų gynęs Amerikos vėliavą nuo “marksistų ordos”

Jie turėtų išplėšti iš manęs šią vėliavą tik per mano lavoną”, – sakė Šiaurės Karolinos Čapel Hillo universiteto studentas

Studentas, kuris antradienį Šiaurės Karolinos universiteto miestelyje gynė Amerikos vėliavą nuo prieš Izraelį nusiteikusios minios sakė, jog protestuotojai būtų turėję išplėšti iš jo vėliavą per jo “lavoną”.

Šiaurės Karolinos universiteto Čapel Hilo aikštėje protestuotojai prieš Izraelį nusitaikė į Amerikos vėliavą, kuri buvo nuleista iki pusės stiebo, kai tarnybos metu žuvo keturi Šarlotės policininkai. Vienu metu jie Amerikos vėliavą pakeitė Palestinos vėliava –  tai sukėlė studentų įniršį ir įkvėpė brolijos “Pi Kappa Phi” narius imtis veiksmų.

Nesuprantu, kaip žmonės gali taip elgtis, – sakė politikos mokslus universitete studijuojantis jaunesnysis studentas Danas Stompelas. Jis buvo vienas iš tų kelių dešimčių studentų, kurie pasipriešino šimtų žmonių miniai, mėginusiai išniekinti Amerikos vėliavą.

D. Stompelis ir jo bendramoksliai laikė valstybės vėliavą daugiau nei valandą, kol policija  išvaikė protestuotojus ir saugiai užkėlė vėliavą ant stiebo. Per tą laiką mokiniai turėjo ištverti protestuotojų keiksmažodžius ir jų rodomus vidurinius pirštus, į juos buvo mėtomi buteliai su vandeniu ir akmenys.

Dairėmės visomis kryptimis. Jei kas nors skrietų į mūsų pusę, šauktume: “Saugoti galvas!”. Dengtume vienas kitą. Saugotumėmės kitų… Mums maudė rankas. Tą dieną man tai buvo tarsi treniruotė. Nereikėjo jokios sporto salės. Tai buvo varginantis dalykas ir graži akimirka, – trečiadienį duodamas interviu “Fox News Digital” sakė Stopel.

Tai rodo, kad …remiamės žmonėmis, gražiais, normaliais, stipriais vaikinai, kurie, saugo Amerikos vėliavą. Nėra nieko labiau patriotiško, nuoširdesnio, labiau įkvepiančio už tai, – sakė jis.

Vienu metu jaunesnysis pajuokavo, kaip jie reaguotų, jei minia bandytų juos pulti.

Aš pasakiau: Mirčiau už šią vėliavą. Ir visi pasakė: Taip. Jeigu jie dar labiau priartės,  ginsimės rankomis.

Niekur nebėgsime, man nerūpi. Jie turės atplėšti mane nuo šios vėliavos tik per mano lavoną, – sakė Stompelas.

Čapel Hillo “Pi Kappa Phi” skyriui sukurtoje “GoFundMe” paskyroje iki trečiadienio vakaro buvo surinkta daugiau kaip 265 000 JAV dolerių,  šiai brolijai skirtam vakarėliui, kurio ji nusipelnė.

Komunistiniai nevykėliai visoje šalyje įsiveržė į koledžų miestelius ir kelia kvailus reikalavimus silpniems universitetų administratoriams, – skelbiama “GoFundMe” puslapyje. Tačiau tarp chaoso, riksmo, antisemitizmo, neapykantos tikėjimui ir valstybės vėliavai stovėjo būrys amerikiečių didvyrių… [kurie] apgynė Senąją šlovę nuo nepraustaburnių marksistų ordos.

Protestai Čapel Hillyje vyksta tuo metu, kai elitinių mokyklų studentai vykstant karui Artimuosiuose Rytuose visoje šalyje protestuoja prieš Izraelį ir remia Gazą; aktyvistai rengia stovyklas universitetų miesteliuose, užima pastatus, konfliktuoja su teisėsauga ir priešinasi suėmimams. Protestai prasidėjo Kolumbijos universitete ir išplito po visą šalį – nuo Masačusetso iki Tenesio, nuo Teksaso iki Kalifornijos.

Respublikonų klubas, kuris taip pat dalyvavo renginyje, pareiškė: “Visi UNC koledžo respublikonų nariai buvo pasibjaurėję ir pasibaisėję  matydami, kaip buvo nuplėšta Amerikos vėliava ir pakeista Palestinos vėliava. Drąsūs studentai išvydę nepagarbą jų tautos vėliavai, greitai ėmėsi veiksmų”, – sakė klubo nariai.

foxnews.com

5 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top