Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms bandymų perrašinėti istoriją ir neigti Lietuvos, Latvijos ir Estijos okupaciją akivaizdoje.

Mark Pompeo pareiškė, kad „Baltijos valstybių – Estijos, Latvijos ir Lietuvos – sovietinė okupacija ir aneksija 1940 metais buvo nusikalstamas aktas ir palygino tai su šiandieniniais Rusijos kariniais manevrais Ukrainoje ir Gruzijoje“.

Aiškus, tiesus, konkretus kalbėjimas be jokių „bet“ ir „o“, ką paprastai daro tie, kurie atvirai neigti okupacijos nedrįsta, bet tada visokiais išvedžiojimais pritempinėja, kad „ir jūs“, maždaug, „kalti“.

Privalu perskaityti.

stripes.com: „Pompeo calls 1940 Soviet occupation of Baltics ‘a criminal act’“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

Budriai saugo milzino ranka.

stasys

Reikėjo parašyti apie naujai pasirašyta Liublino sutartį .:) Gal tai nėra toks svarbus įvykis bet įdomus tuo jog atkuria senosios Lietuvos dvasia iškylus naujoms grėsmėms regione .

Taip taip

Jaltos susitarimai, pokario pažadai, dabar eilinis pareiškimas. Širdis džiaugiasi, ramiau miegosiu.

Taip taip

Dar pamiršau paliktus kurdus su raudonom vėliavytėmis.

Nejau

Valiušaitis nuoširdžiai tiki JAV gerumu?

Dzūkija

… kiekvienas turi savo teises – tikėti, džiaugtis arba ne…tik gal kas nors žino, kodėl Lietuvos istorijai reikia paramos …nesvarbu iš kur, kam jos reikia ??? juk istorija yra tai, kas buvo – faktai, dokumentai, įvykių dalyvių liudijimai…tai, kaip čia yra ??? faltai gali keistis, pasikeitus valdžiai ???? Atsibuskit….

Dzūkija

… beje, politikai ateina ir nueina…netgi kinta jų pažiūros ir interesai…tai, kaip dabar bus ???? atėjus kitiems politikams vėl rašysim naują istoriją ???? Galvokit…kol dar visai neišprotėjot….

Jules

Mūsų kolchoznikai sugalvojo išlošt rinkimus be vargo rudenį, uždėję mums kaukęs ir įvedę Covid – 19 diktatūrą. Pasinaudoję milijardierių suvairuota Karūna prastuomenės sutramdymui – statymui į vietą ir realios ekonominės padėties nuslėpimui.

Ar ta parama

bus tokia, kaip Libijoje, Irake, Jugoslavijoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje?

StasysG

Perskaičiau,kaip buvo liepta. Kur tas 4 URM ministrų šiadieninis protokolas?—-Nors ką ta Amerika mums gali padėti, jei savo valstybėje negali susitvarkyti.

Dzeikas

Nejaujui:
Is tamtos svecia islaikytinio mentalitetas net per kilometra. JAV saugos Lietuva, nes JAV „geros”.
JAV isikis i Rusijos ir Lietuvos konflikta esant sioms salygoms:
1. Konfliktas bus neisprovokuotas Lietuvos.
2. NATO 5 punkto pazeidimas reikstu JAV tarptautinio prestizo zlugima.
Visais kitais atvejais JAV karinis isikisimas reikstu ju kvailuma ir agresyvuma.
O siaip JAV matyt prieita isvada, kad su Putinu geschefto daryt neiseina – visiskas marozas. Ir nutare pridusint visais frontais: ekonominiu, kariniu,jurdiniu.
Tai JAV sprendzia savo reikalus cia.Klausimas kiek Lietuvos shudelitis dashus , kad yra proga rankas ant to pasildyt ir kazkokios geopolitines naudos is to apturet.

Žodžio laisvė...

Ačiū ,Vidmanati Valiušaiti,už geras žinias.Žinosime,kad nesame vieniši.Bet,esant reikalui ,ar vėl pasikartos ta pati „pagalbos”istorija.Anoji pagalba mums brangiai
kainavo – net apie 30 000 netekome miško brolių-Lietuvos partizanų.

Dzeikas

Aplamai, jeigu Lietuvoos karinis atsakas bazuojasi TIK ant JAV (ar Vakaru) palaikymo-nepalaikymo – tai tik laiko klausimas kad tautiskas elitas atsuks subine Rusijai ar padarys birzelio 15-ios dubli.
Kodel? Todel,kad Vakarai kipiezo atveju VISALAIK sakys tipo „jus tik nesikarsciuokite, jus tik neprovokuokite. Mes pasikalbesime su Rusija ir viska sureguliuosime.”
Panasiai,kaip su Zeligovskio „maishtu”

Prašalietis

Lietuvos „draugas” Trumpas visiems „prisipažino”, kad JAV laimėjo pirmą pasaulinį karą ir antrą pasaulinį karą vieni be kitų valstybių pagalbos. Jeigu „svarbiausias JAV diplomatas” pasakė, kad padės Baltijos šalims, reiškia padės… Tą rodo ir istorija. JAV pagalbos pavyzdys yra šiandiena didvyriu pasidaręs Lukša-Daumantas. 1947 metais per pirmą mūšį su stribais buvo su savo būriu sumuštas. Pačiam, kaip vadui, pasisekė pabėgti. Jis atsidūrė Švedijoje, po to JAV. Ten baigė diversantų kursus. Įgavęs kovinio mokslo su grupe diversantų 1949 metai per Londoną, padedant Anglijos žvalgybai, buvo slaptai permestas lėktuvu į Lietuvą organizuoti didvyriškų ir pergalingų kovų su rusiškai okupantais. Gavusi žinią, kad Lukša -Daumantas sėkmingai su savo grupe nusileido prie Kauno, NKVD buvo duotas uždavinys Lukšą paimti gyvą, kurį kaip JAV diversinės… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Daznai galvoju, is kokios subines iskrito stasiai ir prasalaiciai. Atrodo radau ju idejinius protevius. Pirmasis, mazdaug minutes ilgio epizodas:
https://youtu.be/WZEoqLgyi1U?t=369
Forma keiciasi.Esme – ne.
O kokia esme? Purena dirva bolshevizmui ar panasiam sh.

> 2020-07-31 19:00

kad tavo, juliau Milaiti, subinė galinga ir neturi sau lygių nesistebime, kad ir kokiu kisu, pisu, dzeiku (julesu) bešiktum šioje svetainėje.

ah1

Buvo antras pasaulinis karas, prasidėjęs 1939 rugsėjo 1 d., o kare kaip kare, mūsų „seliamonai” pasinaudojo proga ir svetimomis rankomis atgavo Vilniaus kraštą, okupuotą Lenkijos. Tai kodėl apie vieną okupaciją skalambinama o apie kitą okupaciją nutylima? Diplomatija?

stasys

Dzūkija 2020-07-31 11:13 > parodykite man nors viena politika , kurio pažiuros pasikeitė ir ta Jis pripažino viešai . Jaunimas kuris šiandiena keičia ..senąją gvardija turi vilčiu būti kitokiais , bet anie beviltiški „pesliai” ir toliau kapojantis sena puvančia mėsą .

T0mas J.

Anokia čia „parama”, kai paremia valdžios atstovas valstybės, nuolat vykdančios pasaulyje okupacijas ir kitus nusikalstamus aktus..
Kai Lietuva 1990.03.11 paskelbė Nepriklausomybės atkūrimą ir mums buvo labai svarbus užsienio valstybių atsakas – JAV mūsų Nepriklausomybę pripažino 45-ta pasaulyje; net dvi musulmonų šalys aplenkė JAV.

Al. Tomui J.

Na, kai bolševikai paims Amerikoj valdžią, Amerika pagaliau prisijungs prie taikingų valstybių ir niekam nebegrės.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top