Skaitiniai. Vytautas Sinica. Gėda LRT, gėda už LRT

Dalijamės Vytautos Sinicos replika perskaičius LRT.lt publikaciją „Generolo Vėtros anūkei prireikė dešimtmečio prabilti apie senelį: jis jautė neapykantą žydams“.

Tiesiog žavinga. Motinos dienos proga LRT dovanoja motinai Tėvynei dovaną – pati pasiūlo eterį rezistentų juodintojams ir istorijos klastotojams. Konkrečiai – Jono Noreikos anūkei, kuri gerus du dešimtmečius propagandisto Granto Gochino už rankutės vedžiojama, įtikėjo, kad jos senelis buvo entuziastingas žydšaudys.

SSRS turėjo Pavliką Morozovą, Lietuva turi Silvia Foti.

Mielos mamos, linkiu jums, kad niekada gyvenime netektų žiūrėti į savo vaikus ir anūkus trypiant jūsų atminimą ir Lietuvą. Mažai kas blogesnio žmogui gali nutikti.

Apir LRT etiką generuojant klikus iš tokios fake news istorijos neturiu žodžių. Tik laiko klausimas, kada Jackevičius grąžins į portalo eterį savo mėgstamą pašnekovę Vanagaitę?

P.S. Gėda už šitą tekstą sunkiai pamatuojama, nes jame kaip tikras šaltinis cituojami ir Pakalniškio atsiminimai, seniausiai demaskuoti kaip melagingi.

Iš LRT teksto atrodo, kad Noreika dalyvavo Plungės žydų žudynėse, nors tai akivaizdžiai paneigtas kaltinimas – tai net ne vertinimų ir niuansų (kaip Žagarės getas), o tiesiog faktinio melo klausimas.

Negaliu patikėti, kad tai perskaičiau LRT.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top