Tomas Baranauskas apie dvigubą pilietybę

Tomas Baranauskas, dalyvavęs debatuose dėl dvigubos pilietybės referendumo, siūlo vaizdo įrašo iškarpas su savo pasisakymais.

Kad būtų aiškiau, paliktas ir kontekstas – temos pristatymas bei tie oponentų pasisakymai, į kuriuos jo reaguota.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Originalas

Jis visada yra toks, visa kita yra kopijos, tiksliau kičas.

Tuscias

laiko svaistymas.Tas pats per ta pati.Nors, gal ir gerai, kad pilieciams, kurie neisigylino ir neapsisprende, pateikiamos ivairios nuomones.Bet, daugybe pilieciu yra samoningai klaidinami su formuluotem biuletenyje.Tokiu atveju, nesusigaudant tose formuluotese vienintelis variantas – perbraukti biuleteni.

Žodžio laisvė...

Žalią šviesą „Lietuvio pasui”,o ne Lietuvos pilietybei.Referendumo biuletenyje
žymėkite žodelį „NE”.

ah1

žemės pardavimas užsieniečiams ir dviguba pilietybė – tiesus kelias į feodalizmą su visomis feodalizmo pasekmėmis.

Dvigubiems idiotams

Dviguba pilietybe – kai vienas bendras pasas išduodamas dviejų valstybių. Tai kas ką klaidina?

kiek galima?

Pilietybės gali būti kelios,bet ne dviguba!!!Pasaulis vystosi ne geriausia kryptimi,bet proceso nesustabdysim.Problema daug didesnė yra musulmonų galybės senutėje Europoje.Apie tai tyli kandidatai,nes sisteminiai,koncerno žurnalistai nė neklausia nepatogių klausimų.Skirtingos nuomonės aiškumo,deja,neduoda.Bus taip,kai nubalsuos,panašiai,kaip teleloto,ai, užbraukim ką nors.Ateina,atidunda lemtinga diena,kurios rezultatus net garsios būrėjos nedrįsta prognozuoti.Įdomu,smalsu,net linksma.

landsberginiam krakuzmečiui - ryžtingas stop

tik už antrą pilietybę mūsų emigrantams.Tik jų balsas rinkimuose begali įnešt realių pokyčių į nustekentos Lietuvėlės bjaurią kasdienybę:(

Svarbi pastaba

Kažkodėl valdiažmogiams visiškai nesvarbu, kad įteisinus dvigubą pilietybę, pietryčių Lietuvos lenkai ir „lenkai” turės galimybę įsigyti taip pat ir Lenkijos pilietybę, o Lenkija juos ginti kaip „skriaudžiamų” Lenkijos piliečių „pažeidžiamas” teises.

>svarbi pastaba

Būtent.
Tik mūsų valdžiagyviai vadovaujasi principu „po manęs nors tvanas”… Todėl jiems giliai nusšvilpt į tai, kad savo rankomis ir paskatindami propagandos pliūpsniais begalvius buratinus rytų Lietuvoje konstruoja antrą „donbasą”…

stasys

… per daug politikos, žmonės visada balsuoja kaip gyvenimas teka ..Taip daromos klaidos . Vienok Referendumas svarbus ne tik savo atsakimu bet ir statistika dalyvavusiu . Jei balsavusiu minimumas išvykusiu ..tokiu nereikia kviesti į Lietuva jie jau prarasti kaip piliečiai .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Gerbiu dr. Tomą Baranauską kaip istoriką, kaip tautininkas jis dabar subankrutavo. O kaip teisininkas yra visiškas NULIS. Bendroje sumoje už tokius tautininkus balsuoti jau NEGALIMA. Jie jau išdavė tautą kartu su savo Sakalu Gorodeckiu.
Todėl sakau, GĖDA Tomui, GĖDA. Manau, kad jau nenusiplausi.
Tai tam, kad suprastum koks esi DURNAS, kaip ir VU teisininkai, tai nors pastudijuok vieną straipsnelį:

http://www.ekspertai.eu/vilniaus-universiteto-teisininku-bankrotas98506/

stasys

.. pagarba ekspertams kurie ,pasak J.Ramanausko, yra patys demokratiškiausi laisvos nuomonės išraiškos klausimu . O kodėl tai jau patys atspėkite .. :)))

Ehrmantraut

tie su 2-guba pilietybe tai panašūs retkarčiais į kaimą pas sergančią motiną parvažiuojantį prakutusį naująjį miesčionį. kuris atveža velniam nereikalingą brangių saldainių dėžutę, šaiposi iš savo , motiną slaugančio brolio kaimiečio, kad tas „nemodernus” ir apsisukęs mauna greičiau atgal, nes „smirda” . ai, atvažiuosiu kai notaras atplėš testamento voką.

tiek> Ehrmantraut

Tu čia apie iš LTSR (iki 1990m) legaliai į Izraelį pasprukusius žydelius, po landsbergio pasitvarkymo su a.a.Šliužo referendumo supirkinėjančių Lietuvos žemes? O kad nebūtų jiems konkurencijos ,dabar agituoji dar ir mūsų tautiečius palikt be teisėtos pilietybės.Brrr…..

dvigubi standartai užkniso juodai

Kodėl lietuvis išvykęs į JAV gali turėtidvi pilietybes, kaip suformuota referendume, i štai išvykęs į Rusiją jau negali? Rusija per baisi? Na gerai o Ukraina? Egiptas? Nejau iš Abromavičiaus to kuris Ukrainoje, bus atimta Lietuvos pilietybė? Cha, gi nebus. Runkeliams įstatymas, elitui – viskas!

yolo

salomon shoes coach factory outlet online cheap air jordans christian louboutin shoes fitflops pandora charms pandora jewelry canada michael kors outlet online mcm outlet store ugg italia patriots jerseys true religion jeans barcelona jersey coach factory outlet online canada goose jackets coach outlet online toms outlet online canada goose coats coach handbags adidas ultra boost jets jersey coach purse gymshark clothing vans sneakers kobe shoes canada goose coats suicoke sandals houston texans jerseys mbt shoes adidas sneakers coach factory outlet cheap jordans air jordan retro michael kors outlet online coach outlet online superdry clothing air max discount oakley sunglasses kate spade outlet online y3 shoes air jordan shoes nike free run lacoste polo shirts toms ugg boots nike outlet store… Skaityti daugiau »

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top