„Už balos“ #48. Argentina – Xi San Franciske – Gaza – Švedija

Argentinoje įvyko rinkimai ir šalis pasirinko stiprų posūkį į dešinę – libertarą prezidentą, lyginamą su Donaldu Trumpu. JAV tuo tarpu lankosi Kinijos prezidentas, o Bidenas viešai džiaugiasi sunkiai priprašytu jo vizitu. San Francisko gatvės, šiais laikais pilnos šiukšlių, benamių ir narkomanų, vizito proga – tvarkingos. Artimuosiuose Rytuose tuo tarpu baigiama sugriauti Gazą, o JAV žiniasklaidoje ir universitetuose – labai skirtingas šio konflikto pateikimas ir supratimas. Ilgą laiką antivalstybines pažiūras formavusius universitetus dosniai rėmę verslininkai dabar nusisuka pašiurpę dėl studentų paramos terorizmui. Galiausiai praturtinimas įvairove įgauna naujas formas Švedijoje, apie kurios viešojo saugumo problemas, gatvėse vykstančius gaujų karus ir tvarkai palaikyti įvedamą kariuomenę prabilo net LRT ir kita didžioji Lietuvos žiniasklaida. Begalinis atvirumas įvairovei gali kainuoti ir pačią valstybę. Apie visa tai kalbasi politologas Vytautas Sinica Vilniuje ir advokatas Povilas Žumbakis Čikagoje naujame „Už balos“ epizode. Laidos pabaigoje minimą Giedrės Žumbakis knygą galite įsigyti šioje nuorodoje.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Hemarojam kaput

Pagoglinkit – “ Военкор сообщил о взятии под контроль российскими войсками промзоны Авдеевки”.  https://lenta.ru/news/2023/11/25/voenkor-soobschil-o-vzyatii-pod-kontrol-rossiyskimi-voyskami-promzony-avdeevki/
Российские войска взяли под контроль промзону Авдеевки. Об этом сообщил в своем Telegram-канале военный корреспондент Юрий Котенок. 
«Сегодня вечером Авдеевская промка наконец полностью освобождена от ВСУ», — написал журналист. Котенок отметил, что для Киева это серьезный удар, поскольку промзона является важной частью всего Авдеевского укрепрайона, который украинская сторона называла неприступным.

Leon Weinstein

Pavyzdys kaip reikia ruoštis perimti valdžią iš komunodegeneratų:
1090: Команда Трампа начала готовиться к очистке болота

https://www.youtube.com/watch?v=Bj5GKsXqe8s

Varlinas
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top