Valdas Vižinis: Gerb. J. Petrauskiene, TU GALI

Jėgos ministrė, jėgos ministrų kabineto narė vadovaujama jėgos ministro pirmininko… nuolat besišypsanti, tiesa, kiek mažiau, kai kalbama apie vyro sėkmes ŠMM skelbiamuose konkursuose. Jos pagrindinis atradimas – mokytojais manipuliuojama (ČIA). Ir ,aišku, manipuliatoriai – mokytojų profsąjunga, dešimtmečiais tobulinusi streikų skelbimo tvarkas, tiek darbo su žmonėmis eigas.

Gerb. J. Petrauskiene. Padarysiu dar vieną atradimą jums. Priešintis valdžios savivalei, visokioms reformoms, be reformuojamų nuomonės įsiklausymo – profsąjungininkų antroji profesija. Ir jie tai daro puikiai … sprendžiant iš jūsų žodžių.

Gerb. J. Petrauskiene. O juk šios profsąjungos trofėjų tarpe yra ir ministrų galvos, nekalbant apie direktorių. Jų net neskaičiuosim.

Gerb. Petrauskiene. Streikavusiems mokytojams jūs jau joks autoritetas ir jūsų ministrų pirmininkas, ir partija, kurios politine jėga remiatės irgi tiems žmonėms nebe partija. Ir jau nebebūsite. A … o juk ir tėvams. Neraminkite savęs. Jie su mokytojais. Patikrinta daugybės streikų istorijų.

Gerb. Petrauskiene. O ar žinote, jūs gaunate atlyginimą už savo nuolatinę šypseną, jie už streiko dienas – ne. Ar žinote, kokias emocijas jiems keliate? O gal tyčia keliate?

Gerb. Petrauskiene. Mokytojai taip … Kelios savaitės ir gali pritrūkti jėgų, tačiau jų pilietinį neklusnumą jau užsidirbote viso savo ministravimo metui.

Gerb. Petrauskiene. Patarimas.

Užuot laisčiusi benziną į laužą, verčiau pasikvieskite streikuojančių atstovus. Išklausykite ir atsižvelkite. Taip gal išsaugosite nors kokios pagarbos jums likučius. Žinoma, jei jie yra. Jei nėra – nekvieskite. Nulaužkite juos. Ir kitiems ministrams po jūsų užtaisykite išaugusią tiek skaičiumi, tiek dvasia profsąjungą.

Gerb. Petrauskiene. TU GALI

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top