Vidas Rachlevičius. Kaip nelegalių migrantų krizės kontekste veikia mūsų neomarksistų-globalistų smegenys?

Apie tai galima parašyti visą traktatą, bet šįkart trumpai.

Stebiu kai kuriuos FB įrašus ir vis dar naiviai negaliu atsistebėti kai kurių žmonių, kuriuos laikiau Lietuvos patriotais, protingais, išsilavinusiais, gal kai kuriais aspektais kitokių pažiūrų, mąstymu. Jie net patys nesuvokia, kuo jie tapo ir iki kokių žemumų nusirito.

Politkorektiškos ideologijos ir „teisingo“ mąstymo ruporai – labai švelniai pasakyta. Ne vienas iš jų jau yra apsėsti manijos ir yra tvirtai įsitikinę, kad yra įgalioti moralizuoti bei teisti. Jie netiki diskusija, jų požiūriu, vienintelis kelias yra nediskutuojant remti šią Vyriausybę, nes ką ji bedarytų, ji yra gera, todėl, kad oponentai yra blogi.

Kaip nelegalių migrantų krizės kontekste veikia mūsų neomarksistų-globalistų arba, kitaip tariant, „progresyviojo“ flango atstovų smegenys?

Štai nedidelis autentiškų FB įrašų frazių rinkinys:

* „mūsų valstybės institucijos laiko hibridinės agresijos egzaminą“
* „Dieveniškių isterija“
* „daug mūsų šalies gyventojų yra tamsūs, prietaringi, baikštūs“
* „isteriški tamsuoliai“
* „penktakoloniai ir liumpenai savo tikslams pasisavino valstybinę ir valstybinę istorinę vėliavas“
* „priešiškų jėgų manipuliuojami gyventojai“
* „išvalyti Dieveniškes nuo destruktyvaus Šeimų maršo desanto“
* „’naujojo patvorio’ liumpenų judėjimas“

Tai yra šviesuoliais ir visuomenės avangardu save laikančių žmonių vieša leksika.

Gaila laiko po tas frazes maklinėti, bet bendras stilius man primena Šaltojo karo laiko stalinistinės Albanijos radiją, kurio žinių mėgdavau pramogai pasiklausyti. Praktiškai identiška leksika. Ir tai rašinėja universitetus baigę žmonės. Rašinėja… o įsivaizduokite, kas kunkuliuoja jų galvose. Jie jau atvirai pasisako už tai, kad nelegalų invazija nepatenkinti protestuotojai būtų „subaladoti“.

Tačiau juokingiausia, kad neapykanta kitaminčiams apsemtos „progresyvios“ smegenys siunčia visiškai nelogiškus signalus. Jie pripažįsta, kad prieš Lietuvą vykdomas hibridinis karas. Tiesa, anot jų, ne prieš šalį ir jo žmones, bet „mūsų valstybės institucijos laiko hibridinės agresijos egzaminą“. Taigi, priešas kariauja tik prieš biurokratines valstybės struktūras… O, varge, bet tiek to, palikim šį nonsensą.

Kiekvienas karas turi savo priemones. Kas yra šio karo kareiviai? Nelegalūs migrantai. Niekas jų varu į Lietuvos pasienį nevarė, jie patys atvyko iš tolybės ir yra šio karo savanoriai. Tai kaip čia išeina: tie, kurie nori sustabdyti šią invaziją ir priešo siųstus kareivius, yra „penktoji kolona“ ir „priešiškų jėgų manipuliuojami gyventojai“, o „progresyvieji“, kurie nori sutikti nekviestus atėjūnus išskėstomis rankomis, yra šviesuoliai ir tikrieji patriotai?

Vienas FB net svaičioja, kad jo gražiame sostinės rajone „paprasčiausiai nėra vietos įrengti nelegalių migrantų sulaikymo stovyklos. Nes jei kas nors pasiūlytų tokį sprendimą, eičiau paremti mūsų valstybės institucijų“.

Jų pasąmonėje yra įbetonuota Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV frazė „Valstybė – tai aš!“ Na, ir dar keli draugeliai bendraminčiai, todėl jie yra įsitikinę, kad turi absoliutų monopolį ir vėliavai, ir piktinasi, kad „penktakoloniai ir liumpenai savo tikslams pasisavino valstybinę ir valstybinę istorinę vėliavas“.

Tačiau tiems „progresyviesiems“ su perkaitusiomis smegenimis siūlau pastovėti po šaltu dušu, gerai pagalvoti ir atsakyti sau į paprastą klausimą: kam atstovauja visų išrinkta valdžia? Nedideliam būreliui asmenų, kurie patys save priskyrė „teisingai“ mąstančiųjų grupelei, ar ir kitiems Lietuvos žmonėms? O gal visiems?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Marksitas, komunistas, internacionalistas biedniokų užtrėjas, tautišku mažumų gelbėtojas ir kitokių rūšių zaputinas Tamašauckis savo koloradinę chebrą kursto prieš atsibastėlius ir prieš valdžią.
Pasireiškė tikroji kremlinė tautų draugystė.
„Krugom čiurki nieruskyje i niemcy niedabytije”
Atsiradus progai pakenkt Lietuvai iš komunisto pervirto į fašistą rusonacistą.
Iš kitos pusės žiūrint-pažanga. Linksta į gerą pusę. Fašistai mažiau žmonių išgalabyjo.
Nors jei rimtai, tai abeji vienodi.

ah1

Čerčė la femme… nieko naujo… dievas Adomą per Ievą iš rojaus išvarė,Lietuvos Dalia sunaikino litą, Merkel šaukė atbėgti atbėgėlius…o tai kad Lietuvoje migrantų tvanas – https://youtu.be/kxG4_Vv6meg – tai vis per tą Minsko gaspadinę prezidentu padarytą lansbergiečių…, … lansbergiečiai aklavietėje – batka jiems ne prezidentas – lansbergiečiams prezidentas moteriškė, kurią patys ir paskyrė prezidentu Baltarusijos… Ar sukels lansbergiečiai trečią pasaulinį karą dėl lansbergiečių paskirtos Baltarusijos prezidentės kad pasodint ją vietoj batkos kad ši neleistų migrantų Lietuvon? Pagyvensim pamatysim…
Ar važiuos pas batką lansbergiečiai atgailauti?

>diedui

negerk prieš pamainą, -leitenantas šikinyko kuopt nusiųs už bausmę.

nuomonė

Galbūt klystu,bet mano nuomone,viskas daug paprasčiau. Tiesiog kryptingas „finansavimas” ir baimė prarasti to „finansavimo” dėka susikurtą gerbūvį ir padėtį visuomenėje „progresyviuosius” verčia kalbėti „teisingai”? O tie,kurie nebeturi ką prarasti,manau,kalba taip,kaip galvoja…

valstybė - tai mes

sako kgbistai iš TM,VRM,GP,KAM,VSAT,anstoliai ir t.t.
(tokias teises jiems suteikė komunistai – rachlevičiai ir pan)

Manau,

ne taip svarbu, kas ką sako ir kas ką rašo. Daug svarbiau, kaip juda pinigai. Kaip sako prancūzai, jei yra bėda, ieškok moters, o Lietuvoje reikia ieškoti pinigų. Taigi, pinigai. Man regis, yra dvi potencialios didelės šėryklos, iš kurių mūsų mylimos partijos gali pusti:
1. Kontrabanda.
2. Neoficialiai skiriami pinigai iš Vakarų valstybių. Ši mintis prašosi todėl, kad vielai pinigų pirkti nėra, o namukams statyti – yra. Neoficiliai skirimaus pinigus lengva vogti, nes jie nėra apskaitomi.

Jei mano sąmokslo teorijose yra tiesos, siena niekada nebus pastatyta, ir atbėgėlių čia bus tiek, kiek jų atbėgs.

Diedas

Bent pusė tiesose straipsnius rašančių vatnykų važinėja į Maskvą gaut metodyčkes ir mato kiek tenais aziatų.
Už kelių kvartalų nuo centro – kas trečias.
Nesibaido, nesipiktina.
O grįžę į Lietuvą kelia šaršalą.
Bet ir tai ne prieš atsibastėlius, o prieš esamą valdžią.
Nors garantuoju jeigu prie lovio būtų kiti, Lukašenka su savo liaudim ir visu Pasauliu nesusidraugautų, siena su Baltarusija neatsirastų, o įsibrovėlių, kaip ir dabar, niekas nestabdytų.

hmm..

ivedziau viena sakini i google ir isniro Laisvas Laikrastis, Infa lt su tuo paciu Rachleviciaus postu.

O lRytas: „Proteste pasirodė ir parlamentarai Petras Gražulis, Rita Tamašunienė, Beata Petkevič, taip pat – vienas iš Šeimų maršo organizatorių Antanas Kandrotas.”

kad Antanas Kandrotas jks Seimu marso kurejas Orlauskas jau senai visiems paaiskino youtube,
o panasiai besiplakatis paksistas Grazulis gal ir gali sulaukt panasiu epitetu..

idomu ka kalbejo Tamasiuniene, pati paskyrus i pasienio vadus ta rusa bei URM viceministra irgi rusa, kuris ir atsiveze keles policijos masinas „pokalbiui” su gyventojais.

Raigerdas

Lietuvoje pradeda plisti naujas virusas – KVAILUMO VIRUSAS. Labiausiai juo yra užsikrėtusi Bilotaitė, mažiau G. Landsbergis, dar mažiau A. Kubilius. Bandžiau paklausyti Rasos Juknevičienės vedamos EPL laidos su Kubiliumi, bet neužteko kantrybės, nes tai sovietinio melo metodika gryname pavidale. Kad ką nors savo išrastų, ne – šito iš jų nesulauksi. O Diedas kartoja jų skleidžiamą juodąją propagandą kaip papūga:”Diedas 2021-07-28 10:23 Bent pusė tiesose straipsnius rašančių vatnykų važinėja į Maskvą gaut metodyčkes ir mato kiek tenais aziatų. Už kelių kvartalų nuo centro – kas trečias. Nesibaido, nesipiktina. O grįžę į Lietuvą kelia šaršalą”. Kas yra baisiausia su kvailais žmonėmis? Jie iš viso nesupranta, kad jie yra kvailiai, nes jiems vaidenasi, kad jie yra labai protingi. Panašiai vyksta su tai, kurie… Skaityti daugiau »

Diedas Reigerdui

Oj nygaliūūūū.
Sprogsiu iš juoko.
Trolis su savo pasakaite kad lietuviai durni ir kad pas mus viskas blogai paisto apie Latviją kaip pavyzdį.
Vaikiuk Latvija visai šalia Lietuvos. Kad ir pilna visokių ribojimų judėjimas taro šalių vyksta.
Nuvažiuok, pažiūrėk į kainas, į kelius, į tvarką, pakalbėk su latviais ir pamatysi, kad paties pasakaitė prasilenkia su bet kokia logika.
Estų tvoros gabaliuką reikėjo dar paminėt, ir pavaitot „oooo tai ren žmonės gyvena, tai ne pas mus” :):):):):)

Diedas apie trolius

Panašiai prieš septynetą metų, per patį kremliaus mėšladrėbį ant Lietuvos, kai visos žiniaklaidos priemonės lenktyniavo kuri sukurs absurdiškesnę istoriją apie „pabaisas” lietuvius, kai visiškai nemokantys rašyt troliai šimtais nevykusiai bandė apsimesti lietuviais ir skleidė tūkstančius mus žeminančių komentarų, putindelfis paskelbė, kad lietuviai daugiausia išgeria alkoholio. Dar karabasas apie 12 mečius alkoholikus sergančius kepenų ciroze iš viršaus dadėjo.(dažnai vartota frazė Gorbačiovo antivodkinėj
kampanijoj.) Būtų kaip ir normalu, bdt tuo pačiu metu, latvių ir estų putindelfiai tą patį gromulojo tik jau Latvijoje apie latvius, o Estijoje apie estus.
Aišku su atitinkamais beraščių komentarais.
Raigardo lygio.

Diede,

ką veikei iki Gorbio? Na, iki to laiko, kol Gorbis neleido? Kaip priešinaisi okupacijai, belaikydamas valstybinį Mokslinio Komunizmo, kaip dabar Mokslinio Covid’o, egzą Kapsukėje?

Raigerdas

Čia viename komentare komentatorius ah1 jau taip spyriojosi, taip spyriojosi, kad jis nėra „Batkos” batlaižys, bet kur tu, žmogau, dingsi nuo savo mąstymo savybių. Ir štai, ah1 jau turėjo apderkti Svetlaną Cichanouskają, kadangi ji susitiko Baltuosiuose rūmuose. Reikia ją semenkinti, nes jo dievinamo „Batkos” niekas ten net nekviečia. Kaip gi taip, jo dievinamas „Batka” yra niekas, o štai „Minsko gaspadinę” Bidenas priėmė. Ir aišku, komentatorius ah1 neapsiiėjo be melo. Tikrai, kaip gali būti, kad ah1 vienas, širdyje vis dar likdamas ištikimu sovietiniu vatniku, ims ir nustos meluoti. Tai, praktiškai, neįmanomas dalykas, atsisakyti šito sovietiniu metu atsiradusio melo, kaip bendarvimo normos tarp žmonių. Ir štai „nekaltas avinėlis” ah1 skleidžia Baltarusijos KGB propagandą:”tai vis per tą Minsko gaspadinę prezidentu padarytą lansbergiečių…, …… Skaityti daugiau »

Tu diede

ir esi tas trolis, kuris uoliai tarnauji Kubilistanui, kaip ir tavo pirmtakas Pikasas, prisidengęs dizainerės Viktorijos nick’ų, kai ši ištekėjo už Oksbridžo, turėjusio institutą, malantį konservtorišką šūdą ir besinaudojantį dizainerės draugo menininko, iš Kauno, IP.
(habilitās)

-273.15 °C

žemo lygio tas „lietuviškas universitetinis” jei tokio lygio leksika tarp visuomenės avangrado paplitusi.

Cha cha cha…

Vadinasi Gabrielius Anūkas susitarė, dėl Irakiečių:)

stasys

Nereikia Vidai maklinėti po viešus sociumus ir rankioti kakučius . Balai žino kiek aš tokiu krepšiu pririnkčiau per tuos kelis metus čia Tiesose budamas , vienok man nekyla noras juos pagal kvapa ir skonį rūšiuoti 🙂 tuščias laiko gaišymas užurpuojantis brangų laiką . Vienok autoriaus reikia paklausti ar Jis supranta jog pats tapo viso to dalimi ir jau sunku Jį patį blaiviai mąstančių pavadinti ..Tai vistik kokia to str. puoselėta mintis – įdėja ? Pašūkauti ir pasikolioti ? o gal pasakyti viena kita gerą žodį ,kurie nesutinka su jiems valdžios primetama realybe ? Ne p.ačiai atvertos gerklos sprendžia valstybei iškilusias problemas , reikia siūlyti sprendimus ir krypti kaip tas problemas spręsti …. tik tada atsiranda visų pasigendama politinė lyderystė ir… Skaityti daugiau »

to Raigerdas

USA prezidentas ir LR prezidentą A.Smetoną priėmė, ir žinot, kas po to nutiko?

Nick Giambruno (Casey Research)

Nikas Džiambrunas Casey Research vyresnysis analitikas pasakoja apie nerimą keliantį elito globalistų grupės planą „Perkrauti JAV dolerį“.

Vidutiniai amerikiečiai jau stovi eil4se prie maisto, susiduria su energijos trūkumu ir žlunga.

Dolerio reforma tik pagilintų Amerikos problemas ir net sutrikdytų žmonių, kuriems atrodo patogu, gyvenimą.

Jei turite pinigų banke, turit fiksuotų pajamų, investuokit, pirkit namą ar bet kokį turtą …

Jūs turite pamatyti šią lūžtančią istoriją ir sužinoti, kaip apsaugoti savo pragyvenimą … kol dar nevėlu.

https://secure.caseyresearch.com/?cid=MKT519801&eid=MKT561915&bsft_aaid=aea3e268-9699-44e1-966a-66f6731f61a8&bsft_eid=4feca855-334b-ae71-c502-0b73ddded257&utm_campaign=the-horn_210728_legacy-research_7pm_180_day&utm_source=blueshift&utm_medium=email&utm_content=the-horn_210728_legacy-research_7pm&bsft_clkid=f6307d0d-b4d7-4bd9-ac18-cc709a840e0a&bsft_uid=c6d3e6f6-b65c-42c8-b503-4dd5db023813&bsft_mid=1ae10dbd-b259-4bb6-bebd-1b02e7d9d2ee&bsft_utid=c6d3e6f6-b65c-42c8-b503-4dd5db023813-HORNNEWS&bsft_mime_type=html&bsft_ek=2021-07-28T23:01:29Z&bsft_lx=3&bsft_tv=3&assetId=AST170346&page=2

Raigerdui Elfe

Skaitykit anglisa wikipedia. Patriotiskas ejimas: On 20 July 2021, Tsikhanouskaya said that she had asked officials of the US Biden administration to impose further sanctions on Belarusian companies of potash, oil, wood and steel sectors, during a visit to Washington, D.C.. Tichanovska po pirmo turo pasiskebe laimetoja. Ja reme sodemu partija su opozicionierium Babaryk, kuris buvo kgb valdomo Gasprom kandidatas. o taip pat visos Soros remiamos NVO, padejusios blogeriui sergejui Tichanovskiui (A.Tapino analogas?) sukelt „slepeciu revoliucija su sukiu MUSK TARAKONA! Ir ka turetu sakyt zmogaus teisiu gynejai, kad romu mazumos atstovas vadinamas tarakonu?. 🙂 argi visa si istorija neirodo mano keltos hipotezes, kad Soros ir Putin tera gudriaus, dar Andropov su M.Lubimov kurto plano dalis?.. Bidenas juk irgi buvo paremtas… Skaityti daugiau »

Lietuvoje naikinama

pagarba vyresniai kartai.Galima, suprasti,kad kaip ir visur,ten taip pat yra sudėtingų charakterių,bet iš principo taip neturi būti.Nes požiūris tik per finansinio naudingumo prizmę.

Raimis

Ką ten ta šimonytė svaigsta, čia ne europos problema, čia TAVO problema. Imigrantai į Latviją, Lenkiją kažkodėl neina. Nusispjaut tai europai, atveš kelis matrasus ir kelias palapines, dar išreik didelį susirūpinimą ir viskas.

kodel valdziose vyrauja ateistai-marksistai?..

atsakyma ikvepe komentarai po Arnoldo Valkausko interviu.

todel, kad sie libealus kairieji yra labai nelaimingi.
todel, kad ju ispustam ego niekada nieko negana – itakos, valdzios, pinigu.. konfliktu… galu gale – kancios…
nepalaimintas nelaimingas zmogus niekam nieko gero nepadare ir nepadarys…

blogai tai, kad jie verziasi i vyriausybe, nors valdyt problemu nemoka.
blogai ir tai, kad sugebantys ramiai situacijas valdyt Dievo palaiminti krikscionys i vyriausybinius postus nesiverzia. Juos reiktu stumte stumti..

Raigerdas>elfei

Gerbiama elfe, jeigu jūs norite būti šiuolaikška, jums būtinai reikia pabuvoti Vakarų šalyse ir ten padirbėti. Ten taip pat yra visokių žmonių, kaip ir Lietuvoje, bet tuo pačiu ten yra labai pažangių žmonių, su kuriais ne tik įdomu bendrauti, nes jų žinių bagažas neįtikėtinai didelis. Jūs žinote, kad Rusija yra atsilikusi šalis, būtent todėl ten atsirado Opričnina, NKVD, KGB, Leninas, Stalinas ir visoks kitoks brudas. Lietuva, patekusi Rusijos įtakon, ir praradusi galimybę vystytis savarankiškai, taip pat tapo atsilikusia šalimi, kaip Rusijos provincija. Pažangių žmonių Lietuvoje yra vienetai. Pavyzdžiui, čia dažnai rašo Andrius Švarplys, ir jo straipsniuose visada galima atrasti kokį nors racionalų grūdą.Taigi, protingų, dorų, pažangių žmonių Lietuvoje yra deficitas, t.y. trūkumas. Panašiai, kaip yra kai organizme trūksta vitaminų ir… Skaityti daugiau »

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top