Viktoras Orbanas dėkoja Nacionaliniam susivienijimui už palaikymą

Dalijamės partijos „Nacionalinis susivienijimas“ paviešintu Viktoro Orbano atsakymu į paramos laišką, Tiesos.lt paskelbtą birželio 26 dieną (žr. Nacionalinis susivienijimas išreiškė palaikymą Vengrijai).

Nacionalinio susivienijimo pirmininkui
dr. Vytautui Radžvilui

Budapeštas, 2021 m. liepos 7 d.

Gerb. p. Pirmininke,

Leiskite man išreikšti padėką už jūsų indėlį diskusijoje, kurią iššaukė neseniai Vengrijoje priimtas nepilnamečių apsaugos įstatymas. Labai vertinu jūsų parodytą palaikymą.

Vaikų apsauga nuo žalingo turinio ir tėvų teisė auklėti savo vaikus pagal savo pačių sąžinę, garantuojama ES pagrindinių teisių chartijos – tai yra kertiniai priimto įstatymo dėmenys.

Esame tai pareiškę jau ne kartą, o jūsų išsakyta nuomonė sustiprina mūsų tikėjimą, jog einame teisingu keliu gindami principą, kad tik tėvai turėtų spręsti, kaip auginti savo vaikus, ir kad jokie išoriniai veikėjai negali nurodinėti, kaip žmonės turėtų gyventi savo gyvenimus savo pačių šalyje, kur ne tik dauguma, bet ir kiekviena mažuma gali sugyventi taikoje, kurią užtikrina Vengrijos konstitucija, sauganti visų teises, laisves bei žmogiškąjį orumą.

Liekame įsipareigoję saugoti savo šeimos vertybes ir kultūrą; net pastarojo meto nepelnytų ir nepagrįstų puolimų akivaizdoje, mes nesiliausime ginti savo teisių ir principų.

Linkiu jums sveikatos ir didelės sėkmės vykdant jūsų itin atsakingas pareigas.

Pagarbiai,

ORBÁN Viktor

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
StasySG

Labai gerai. Ačiū Vengrijai.

Padiskutuokim

Pagaliau turime konkrečiai veikiantį judėjimą. Daugelis kitų, mano manymu, vis dar orą tebevirpina. Asmenybių badas ar dar kitos priežastys? Padiskutuokim.

tiek

ekstremalioj situacijoj (rinkimai) nemanau ,kad Radžvilas sugebėtų suvienyt jėgas su „šeimų sąjūdžiu” . Todėl pirmininku reiktų bandyt rinkt Sinicą. Tas – kur kas lankstesnis ir perspektyvesnis. Gal bent šitokia rokiruotė galėtų pagelbėt degraduojančiai mūsų šaliai. Degraduojančiai dėl valdžios degradų . Ne kitaip.

 to 22.05

Nebūtų RadŽvilo nebūtų ir Sinicos…

> tiek

Jei „šeimų sąjūdyje” atsiras „intelekto poreikis”, reikalai gali keistis. Kol kas ši vienijimosi prielaida pernelyg optimistiška. Taigi nei VR, nei VS tam procesui įtakos neturi.

O tuo tarpu

Lietuvos diplomatinė atstovybė Vengrijoje pasisako prieš Orbano politiką. Labai diplomatiška kištis į kitos šalies reikalus .

> ????

Nejaugi taip sunku suprasti Vengrijos poziciją Rusijos atžvilgiu?! Visa tai visiškai nereiškia, kad V. Orbanas remia Rusijos polinkį į teritorinį agresyvumą kitų valstybių atžvilgiu. Tai reiškia, kad V. Orbanas remia Rusiją tik kaip CIVILIZACIJOS ATRAMĄ tuo metu, kai ES-oje vis labiau įsigali nuprotėjimas, vedantis į valstybių ir civilizacijos savanorišką susinaikinimą.

Al.

Man atrodo, kad visa tai – kominterno projektas. Skatinti dvasinę Vakarų degeneraciją, bombarduoti neteisėtais imigrantais, palaikyti Vakaruose opozicijos jėgas ir kartu juos sutepti savo bendradarbiavimu, suteikiant komunosodomitams argumentą. Galų gale – atimti dorovinius argumentus, suskaldyti ir vidinių agentų pagalba sunaikinti po vieną. Orbanas gal ir doras žmogus, bet turbūt nesupranta sąmokslo masto.

> Al.

Orbano sūnus – evangelikų pastorius, tad kažkodėl man atrodo, kad Orbanas supranta daugiau nei tamsta.

Lietuvos diplomatinė atstovybė Vengrijoje

pasirašė LGBT paradą Budapešte remiantį laišką.

Al. > Al.'ui

Tai, matyt, kad dori žmonės. Bet ir doras gali būti apgautas. Ir kaip žinai, kad mano sūnus prastesnis už Orbano ?

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top