Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

Seimas ketvirtadienį slaptu balsavimu nutarė atleisti iš pareigų Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) direktorių prof. dr. Adą Jakubauską.

Iš 141 Seimo narių balsavime dalyvavo 84 parlamentarai – už šio pareigūno atstatydinimą iš 84 slaptai balsavusių balsavo 79 parlamentarai, 4 buvo prieš, 1 parlamentaras savo biuletenį sugadino.

Jūsų dėmesiui siūlome Vinco Kubiliaus reportažą iš mitingo, surengto šalia parlamento A. Jakubauskui palaikyti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bet

Lietuvos istorija jau suklastota…

Patrijonas Bugailiškis-Prūdas

Istorijos nesuklastosi!

DD plius DD

Laikinas ir purvinas taškas jau padėtas- Jakubauską galų gale išpjudė. Ką gi. Norėčiau pažiūrėti kiek tęsis šventė nugalėtojų stovykloje ir ypač TS-LKD. Juk sudalyvavusi tokiuose nešvariuose žaidimuose ši partija, mano įsitikinimu, praras didelę dalį tradiciškai ištikimų rinkėjų.
P.S. Dabar jau nesvarbu ką paskirs naujuoju vadovu- pasitikėjimas pačia įstaiga Seime nupjautas. Priminsiu jau buvusį panašų atvejį- savo metu iš TPSMI panašiais nešvariais būdais buvo išpjudytas Radžvilas. Rezultatas- nusmukęs buvęs tikrai aukštas tos mokymo įstaigos prestižas. Ne dėl to, kad Radžvilą, o dėl to, kad purvinai.

Raigerdas

O kas yra ta Latvių gatvė Vilniuje?

zita.

lietuviški mitingai kaip ir lietuviškas futbolas.šnipštas.kieti važiuotynėse,arba požeminėse perėjose…

komunistai džiaugiasi

matai, matai – visi jie purvini.
ne tik mes !!
VOT !!!

stasys

Mitingas , politikų kalvė. Gerai kai bent patys supranta jog jame šneka nesamones . Ta lietuvių kalbos mokytoja man pasirodė nedeakvati savo poelgiais ir kalbomis . Visa kita liuks , patiko .

Dzeikas

AS nenoriu nieko blogo/gero kalbeti apie A. Jakubauska. Nesigilinu i konkreciai jo veikla. Taciau matau,kad zmogu pjudo ir kiek suprantu tame pirmu smuiku groja „dedules” Landzbergio kazkada sukalta sutve ir dabar vadovaujama (vestuvinio generolo?) Anuko. Idomus pats faktas , kazkada sovietines valdzios opozicionieriu sukalta partija persigimsta ir pati tampa panasi i ta, su kuo kovojo – sovietinio rezimo oficialuji susivienijima „komunistu partija”.To persigimimo metamorfozes.Pamenate danu komunistu Herlufo Bidstrupo papaisymus? Sovietai mego jo piesinukais iliustruoti „supuvusio kapitalizmo” pasauli, nes, bukim biedni bet teisingi, Bidstrupas turejo grazu braiza, ryskias, raiskiai apibreztas linijas , proporcijas ir svelnius formu perejimus. Piesinukai isties malonus ziureti. Viena jo karikaturu serija taip ir vadinasi – Kova uz laisve https://ic.pics.livejournal.com/amak_190/51785009/241253/241253_900.jpg Uzpaisykite ant pirmojo svarscio sovietini simboli, o ant… Skaityti daugiau »

Dzeikas

DDui: cia isradinet dviracio nereikia. Kai susidorota su priestaraujanciais ims dorotis su nepritarianciais. Dar veliau su pernelyg ilgai galvojanciais pries pritariant (imperatorius Kaligula rumu poetui:
– Pasakyk brangusis , ka tu pasirinktum: mane ar Olimpo dievu vyriausiaji Jupiteri?
Poetas:
– … tave , mano imperatoriau!
– Sargyba! Nukirskite jam galva, – Kaligula atsuka nugara poetui.
– Uz ka , mano imperatoriau? Ar as atsakiau neteisingai?
– Ne, brangusis, tu atsakei teisingai.- Imperatorius vel atsisuka i suglebusi is baimes poeta, – Bet tu pernelyg ilgai rinkaisi. )
Taigi , planuokite savo veikla ir gyvenyma tokioje socialineje aplinkoje.

Al. Dzeikui

Sutaupydamas laiką, kiekvienu klausimu gali parašyti tą patį: Nežinau konkretaus klausimo aplinkybių, bet aišku tik tiek, kad lietuviai yra beviltiški kvailiai ir menkystos. O sutaupytą laiką skirtum pasakojimams apie tai, kaip puikiai panašiais atrvejais tvarkosi Amerika.

state 404

net gražu žiūrėt kaip liberalkonservų ir socdemų judai vieningai nubalsavo prieš A.Jakubauską. nepatrukdė nei ideologiniai skirtumai (ar jie kada juos turėjo). bet visgi kirminas matyt graužė dėl savo nešvarių darbelių, nes nusprendė balsuoti slaptai. gaila, labai gaila – dūšios ubagai nulinčiavo už nieką gerą, šiesų žmogų.

Al.

Balsavo slaptai, bet beveik vienbalsiai. Turbūt įmanoma sužinoti kas tie keturi, balsavę prieš ? Štai jums ir opozicija, ir šešėlinė vyriausybė.

>>>Al.

„Balsavo slaptai, bet beveik vienbalsiai.” Tie keturi yra tas pats kontingentas tam, kad būtų neaišku kas balsavo prieš, tad visi, kurie pasiliko balsuoti yra išdavikai.

Vienykimes

Kam vienytis? O kam…
Štai prie NS prisivienijo Naglis Puteikis (noriu tikėti kad nuoširdžiai). Pagarba.
O kur Juozaitis, Kuolys, Vaišvila,… (kas yra kas…).
O kur „Linksmieji automobilistai“ (Kovo 8-tininkai)? Na jie matyt ne su tauta, jie su liaudimi… (kol išgūžės į ‘šeimų pikniką’… viskas bus beviltiškai pasenę…).
O kur „Respublika“, „Karštas komentaras“,… su kuo jie, ir kas su jais.
––––
Skaitlingumas (video)…
Gal tikrai „lietuviai yra beviltiški kvailiai ir menkystos“.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

676: Уничтожение Америки. Легко, изящно, смертоносно
https://leonweinstein.blog/2021/04/01/676/

pastaba

tik tiek demonstravo? tik Lietuvoj

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ado Jakubausko nušalinimo priežastys aiškiai parodomos laidoje su Rūta Janutiene ir Kęstučiu va čia https://www.youtube.com/watch?v=9w-WovRz_zQ

____________________________________________________________________

Klausimai po laidos peržiūros:
– kiek ilgai dar bus su landsberginiais politinių kalinių ir tremtinių sąjunga ts-lkd partijoje?
– ar partizano Tigro dukra Angelė Jakavonytė dar nori dirbti landsbeginių ts-lkd partijoje?

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top