Vinco Kubiliaus video reportažas iš kasmėnesinės 17-osios dienos akcijos „Tie-SOS!“

Jūsų dėmesiui siūlome Vinco Kubiliaus reportažą iš kasmėnesinės 17-osios dienos akcijos „Tie-SOS!“, prasidėjusios Simono Daukanto aikštėje Vilniuje prieš devynerius metus, iškart po nelemto Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją, kai per prievartą iš gimtųjų namų išplėšta Deimantė Kedytė buvo paversta Lietuvos valstybės paslaptimi.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ateisime tiek, kiek reikes

nes niekada nesusitaikysime su tuo, kad lietuviska teisesauga ne gyne skriaudziama vaika, o pridenge itakingus nusikaltelius. Ir tai buvo padaryta valstybes vardu.

Bet ateiti reikės dar daug kartų

Į konstitucinį teismą deleguojamas ,pasiūlytas v čmilytės toks ponas iš V U gėjus.

Žodžio laisvė...

Prezidentas – liberalų šalininkas.Atsakymo nebus ir nuo jo.Jam nusispjaut ant vaikų ir šeimų bėdų.Lietuvą valdo politiniai ir kūniški iškrypėliai.Matome koks vyksta audringas mūšis dėl šeimų.O tikrų šeimų tarp vyro ir moters šeimų teisėms priešinasi iš įvairių klanų,t.t. ir iš valdiškų aukštumų.Nesigėdijama net pravardžiavimų šlykščiausių Šeimų Maršui.Padugnės neturi nei moralinio ,nei civili- zuoto supratimo apie pagarbą ir orumą savo Tautai.Tai jie,tautiečių niekintojai, yra prieškario Lietuvos išdavikų palikuonys,užgrobę valdžią Lietuvoje vykdo niekšingus veiksmus :finansinius,materialinius,ekonominius,švietimo ir kultūros naikinimo.Jiems žmogus jau tapęs žmoniškuoju ištekliumi,o šeima tapusi ūkio subjektu. Kūniški iškrypimai jau tampa stipriu ginklu prieš tvarkingas civilizuotas šeimas tarp vyro ir moters.Banditai jau tiesia savo purvinus nagus prie Konstitucijos.Jie nori nušalinti Tautą nuo tiesioginių Prezidento,Merų,Seimo narių rinkimų.Tai siekis Lietuvoje padaryti valstybės perversmą.Gali pasikartoti 1940… Skaityti daugiau »

Reikėtų klausti

ne vien tik ,,ar dar gyva?”, bet ir ,,ar jau laisva?”. Berods, mergaitė jau turėtų gauti pasą. Ar su pasu ji jau bus išleista iš ilgamečio kalėjimo? Aišku, prireiks ir ilgametės reabilitacijos. Trauma juk baisi, ir ne viena. Bijau, kad jai gali būti paskirtas kalėjimas iki gyvos galvos. Nebent Šeimų maršas turėtų tąsą ir iš esmės pertvarkytų šalies gyvenimą. Iš šio prezidento nieko nesitikėkite. Jis ne asmenybė. Jau dabar teisinasi šeimininkams, kad 15 dieną kreipėsi ne į Maršo dalyvius, bet į visas Lietuvos šeimas. Man iš karto tas pranešimas pasirodė kažkoks ,,su dvigubu dugnu”. Paaiškėjo, kad taip ir buvo. Taigi šiems garbingiems žmonėms dar ilgai reikės čia ateiti. Žinant, kad praktiškų rezultatų nebus. Dėl to tiems žmonėms dar didesnė pagarba.

Viltis.

Pasakyti tiesą, pripažinti valstybės vardu padarytą nusikaltimą – reiškia, kad kai kam iš buvusių ir esamų valdžiažmogių bei teisėjų , prokurorų ir tt. savo noru atsisėsti į kalėjimą. Ir arkliui aišku, kad to niekada nebus. Tuo seniai jau buvo pasakyta, kad sąžinė, dora, moralė, teisingumas nebėra šių laikų žmonių bendruomenės žmogiškųjų vertybių dimensijos. Žmogaus teisių gynėjų apsireiškimo TIESOS ieškotojų fronte taip pat nebuvo ir nebus, jų jėgos, matyt, nukreiptos priešinga kryptimi. Belieka viltis, kad kada nors, kai mūsų nebebus, materializuosis priesakas „nėra to uždengto, kas nebus atidengta”…

Al.

Tai ne tik smurtas prieš vaiką. Tai aiškus ženklas, kad pogrindis, kurio nariai tai įvykdė, tebevaldo šalį. Visas valdžios šakas. Ir visi, kurie tai neigia, tuo prisipažįsta, kad yra šio sąmokslo dalimi.

O.G

Ne veltui sako, kad pasaulį valdo satanistai ir pedofilai. Aš 100% tikiu, kad šioje civilizacijoje pedofilams vietos nebus. Neringai ir jos šeimai linki stiprybės ir kantrybės, kol Amerikoje tvarkosi su elitiniais pedofilais, ateis ir Lietuvai eilė.

šaunuoliai žmonės

Deimantės dar anksčiau reikėjo ieškotis „bufetavos” šeimynos Butrimų valdose Floridoje. Negi manėte, kad LKPB Liudininkų apsaugos padalinys nuomoja būstą pagal geriausią kainos, kokybės ir saugumo bei anonimiškumo santykį? Tada galvokite iš naujo! Prisidengiant liudininkų saugumu VISADA nuomojami būstai tik iš savų ir VISADA už aukštesnę nei rinkos kaina. Kažkada net Valstybės kontrolė bandė aiškintis tuos reikalus, bet nieko nepešė. Juokas ima kai eiliniai policininkai skundžiasi dėl mažų atlyginimų ir prastų darbo sąlygų, o politikai tik gūžčioja pečiais, nes biudžete numatė net labai padorius pinigus ir atlyginimų kėlimui, ir darbo sąlygų gerinimui, bet tie pinigai kažkur išgaravo.
Todėl ir lindi metų metais policijos sistemoje nepakeičiamieji matoniai.

tiek

Lietuva nebeturi kitos išeities ,kaip oficialiai įsteigti „moralės policiją” tradicinių šeimų – valstybingumo pagrindo- ,tradicinių vertybių nuo moralinių atmatų efektyviam gynimui. Kodėl žydai tai gali daryti ,o lietuviams tai …? Didžiulė pagarba protesto prie Prezidentūros dalyviams.

hmm..

Garliavos ivykius galima butu laikyti Stambulo Konvencijos repeticija…

ir s.k. atimtos moterys su baikais gauna „ypatingo liudytojo” statusa ir niekas nebeturi teises pasidomet ju likimu..
argi tai nepatogu tarptautinei mafijai, tarkim, prekybai sexvergemis?..

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top