Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Klauso Švabo forumas žengia į Lietuvą

Vitalijus Balkus, tinklalaidės „Iš savo varpinės“ vedėjas, pristatydamas savo laidą apie tai, ką reiškia Lietuvai agresyvios globalizacijos ideologo Klauso Švabo, vadinamojo Davoso ekonomikos forumo įkūrėjo, organizacijos padalinio atėjimas į Lietuvą, teigia: nors į šį forumą – bent pastovėti kur nors prie durų – veržiasi kone visi trečiųjų šalių lyderiai, Švabo idėjos, akivaizdžiai nukreiptos prieš valstybes ir reikalaujanti realią valdžią perleisti tarptautinėms korporacijoms, adekvačių politinių vadovų nežavi. Kodėl? Viena iš priežasčių – Klauso Švabo neapykanta nacionalinėms valstybėms ir į bolševikų „pasaulinės revoliucijos“ idėją panašūs pasiūlymai, kaip per vartojimo ribojimus vykdyti pačių vartotojų kontrolę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

švabas akina bardaką- laisvę koorporacijoms/ūabams lietuviškai suprantant ir jokių žmogaus teisių to pavyzdys rutulinė korpų trizna dėl nesamos pandemijos, reikalavimai marmaliuoti marmalais neapsaugančiais kad gautų kuo daugiau pelno korpo farmos, geicas ir vietininkai administruojantys teritorijas o žmonės neturėtų teisių net į savo kūną, plius įvedinėjama baudžiava- baudimas sankcijomis/suvaržymais už žmogaus teisę į savo k0ną ir nesimarmaliuoti marmalaais nuo nieko neapsaugančiais,atimant žmogui galimybę kvėpuoti deguonimi ir dar va sako kad neleis valgyt nusipirkt- marins badu bo neleis į prekybos centrus, o daugiau kur valgyt nusipirkt periferijoje kaipo ir nėra kur, tai dabar jau valdžia periferiją badu marint ruošiasi nuo rugsėjo vidurio?
Neleidimas kvėpuot laisvai, neleidimas nusipirkt valgyt – tai čia ne genocidas?

taip

stebejau mitngo kalbas per youtube… ten buvo minima,kad Klaus Shwab pasveikino Lietuvos vyriausybe..
Uz ka? Uz tai, kad pjauna saka, an kurios sedi?..

taip

stebejau mitngo kalbas per youtube… ten buvo minima,kad Klaus Shwab pasveikino Lietuvos vyriausybe..
Uz ka? Uz tai, kad pjauna saka, ant kurios sedi?..

A Final Warning (Natural News)

CDC (Centers for Disease Control and Prevention-Ligų kontrolės ir prevencijos centro) paskelbtame plane raginama, kad visos šalies koronaviruso koncentracijos stovyklos būtų organizuojamos „stovyklos / sektoriaus lygiu“, kuriame gyvens asmenys, priskirti „didelės rizikos“ asmenims, kurie bus priverstinai išplėšti iš savo šeimų ir namų, kad juos įkalintų CDC. .

Be kitų siaubų, šiame CDC dokumente atvirai raginama atskirti poras ir šeimas, tada pripažįstama, kad šis veiksmas sukels ypatingą psichologinę traumą tarp amerikiečių, kurie yra nukreipti ir atplėšti nuo savo namų, būti apgyvendinti COVID koncentracijos stovyklose.

Šios stovyklos rengiamos kiekviename JAV mieste ir bus naudojamos kaip sulaikymo vieta masinėms mirties bausmėms Amerikos piliečiams, kurie atsisako vykdyti CDC reikalavimus. (CDC yra karinė organizacija, kuri pretenduoja į visišką valdžią JAV.)

https://www.naturalnews.com/2021-08-11-cdc-announces-covid-internment-camps-for-every-us-city-minimum-humanitarian-standards.html

https://www.afinalwarning.com/543593.html

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top