Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: mokslininkai verčiami tapti patarnautojais

Tai, kad įsigalint autoritarizmui mokslininkai verčiami tapti režimo patarnautojais – aksioma. Tačiau ar visuotinės meilės, laimės, demokratijos bei švento politkorektiškumo laikas mokslininkai turi pagrindą nerimauti?

Pasirodo taip, ir padėtis blogėja su kiekviena diena.

Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje Vitalijus Balkus pasakoja apie du tiesiog sinchroniškai vykstančius įvykius, kurie neįtikėtinai panašūs ir verčia rimtai nerimauti dėl mokslininkų laisvės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Delfis veža ! Jei jau Vitalijus Balkus taip sako reikia tikėti .

ah1

Žinojimo ir melo kova. Žinojimas mus išlaisvina, – būtent tuo ir persmelktas rabio/mokytojo Jėzaus mokslas Biblijoje. Na prisiminkit kas būna kai aklas veda aklą, pagal Bibliją? Taip ir dabar covidmečiu politikai šimonytės visokiausios, nausėdos visokiausie neklauso mokytų imonologų,virosologų – o vadovauja iš „kepurės” – na kaip Leninas mokė taip ir vadovaujasi Lenino mokymu kad kiekviena valytoja gali vadovauti valstybei, neturinti nei supratimo nei išsilavinimo apie valstybės valdymą, taip dabar vadovauja politikai „covidmečiu”, – nesiremia specialistais, moksliniais tyrimais apie imunitetą, vakcinų tinkamumą ir patikimumą, o vykdo užduotis – kaip pati Šimonytė prasitarė nu kai gaus nurodymą iki kada ir kiek suvakcinuoti tai ir vakcinuos, o kai vykdomos užduotys tai logika išjungiama, o kur nėra logikos ten jau ne žmonės – ten… Skaityti daugiau »

Tvankstas

JAV universitetuose 98,6 nuošimčio dėstytojų, mokslininkų yra kairiųjų pažiūrų, 1,4 nuošimčio – dešiniųjų pažiūrų.
Tas pat Europoje, tas pat Lietuvoje.
Nesistebėkime, kai medicinos mokslininkai, ką jau kalbėti apie jų parengtus gydytojus, nepajėgia suprasti, kad antsnukių skylutės, būdamos 50-250 kartų didesnės už korona-virusą, tegali sulaikyti geriausiu atveju 1 virusą iš 100. Debilai su diplomais ir moksliniais laipsniais, nepajėgiantys suvokti pradinių klasių matematikos ir geometrijos.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top