Vytautas Radžvilas. Briuselio saulės vežėjų dovana Lietuvai

Įsižiūrėkime į pabodusius šių Lietuvos duobkasių veidus. Šį kartą verta, nes galutinai nukrito juos slėpusios tariamų patriotų ir valstybininkų kaukės. Jie yra Europos Parlamento nariai iš Lietuvos. Tikrai ne Lietuvos atstovai EP, nes patys prisipažįsta atstovaujantys „visos Europos piliečiams“, bet jokiu būdu ne lietuvių tautai ir valstybei. Visi tie socdemai, konservatoriai ir liberalai jaudinamai vieningai balsavo už ES sutarčių pakeitimus. Pakeitimus, kuriais jau ir de jure būtų panaikinta de facto seniai jų vergišku uolumu griaunama Lietuvos valstybė. Trys iš naikintojų pasirodė kiek gudresni ir suktesni – nusiplovė formaliai susilaikydami.

Kuo jie skiriasi nuo Lietuvos duobkasių, kadaise parvežusių Maskvos saulę? Be abejo, tik tuo, kad šį kartą toji saulė vežama iš Briuselio. Šis palyginimas nėra joks spalvų tirštinimas. Siūlomi sutarčių pakeitimai tokie didžiuliai ir radikalūs, kad Lietuvos valstybei gali likti tik teisė „suvereniai“ tvarkyti komunalinį ūkį. Nors ir tai neaišku, nes plastikinių pakuočių surinkimo tvarka ir išduodamų vienam šeimos ūkiui šiukšlių maišų talpa, skaičius ir spalva greičiausiai bus nustatomi privalomomis Briuselio biurokratijos direktyvomis.

Balsavusieji už ES sutarčių pakeitimus Lietuvos Respublika kažkodėl vadinamos Vilniaus administracinės apygardos pasiuntiniai EP puikiai supranta, kokį likimą jie ruošia Lietuvai. Viena baisiausių laukiančių „dovanų“ pakeitus sutartis bus be paliovos į Lietuvą privalomai siunčiamas emigrantų srautas. Jų kvotos bus kasmet didinamos.

ES valdžią užgrobę leftistai jau kelis dešimtmečius sąmoningai siekia iš esmės pakeisti Europos šalių demografinį ir kultūrinį veidą. Jų strateginis tikslas yra atskiesti ES šalių narių tautas visiškai svetimų kultūrų migrantais tiek, kad tos tautos pradėtų sparčiai tirpti multikultūrinės asimiliacijos lydymosi katiluose. Siekiamybė – paversti Europos tautas mažumomis jų pačių žemėje, kokiomis SSRS buvo tapusios arba beveik tapusios kai kurios titulinės „sąjunginių respublikų“ tautos (pvz., kazachai, latviai) ir visos Rusijoje gyvenusios tautos.

Tai – ne fantazijos apie hipotetiškai galintį ateiti niūrų rytojų. Tokia tikrovė jau yra ES valstybių ir tautų šiandiena. Ji atėjo net be jokių centralizuotai valstybėms primetamų migrantų kvotų. Tokiose šalyse kaip Vokietija jau tapo įprasta, kad nuostabiai išpuoselėtų ir jaukių kaimelių ar miestelių žmonės paprasčiausiai pabunda svetimoje šalyje. Tiesiogine to žodžio prasme. Išvydę savo gatvėse lyg iš po žemių išdygusių neprašytų „svečių“ minias jie staiga suvokia tapę mažuma savo pačių namuose.

Airija yra ypač iškalbingas ir pranašiškas pavyzdys, ką Lietuvai ruošia lietuviškieji „federalizacijos“ entuziastai. Nuolanki jų tarnystė Briuselio eurokratijai neišvengiamai baigsis tuo, kad lietuviams teks daryti tai, ką šiandien daro didžiulės bėdos prispirti Airijos žmonės. Jie desperatiškai mėgina išgelbėti savo įprastą pasaulį ir ramų bei jaukų gyvenimą nuo žaibiškos griūties ir visiško sunaikinimo, blokuodami kelius ir šitaip siekdami sustabdyti masinį migrantų perkėlimą į jų gyvenvietes.

Nesunku numatyti, kad pakeitus ES sutartis ir prasidėjus masiniam „svečių“ antplūdžiui į mūsų kraštą, lietuviškieji Briuselio saulės vežėjai pritariamai linkčios galvas. Ir džiugiai priims bei sveikins bet kokius „svečių“ srautus, net jeigu „iš viršaus“ bus kasmet nuleidžiamos dešimčių ar net šimtų tūkstančių migrantų kvotos. Jie sutiks įsileisti jų tiek, kiek bus pareikalauta. Nematys nieko blogo ar pavojingo ir tada, kai per kokį dešimtmetį ar kiek ilgiau šalyje atsiras milijonas ar net du milijonai svetimšalių. Jie visada vykdys leftistinių komisarų direktyvą – pamiršti, kad Lietuva nuo šiol bus ne šalis, ir gerai įsidėmėti, kad ji yra pereinamasis viso pasaulio bastūnų kiemas. Jis priklauso ne lietuviams, bet visiems, kas užsimanys tapti to kiemo šeimininkais!

Lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės šių nuotraukų galerijos herojams paprasčiausiai nereikia. Tai buvo patvirtinta jiems balsuojant už ES sutarčių pakeitimus.

4.9 23 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
94 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nustebęs

Tai, vadinasi, europarlamentarai V. Uspaskich ir V. Tomaszewski šiame balsavime gynė Lietuvos interesus balsuodami prieš šią pražūtingą rezoliuciją? Nors straipsnio autorius apie tai nė žodžio.

kaip sakoma

jie gynė savo namus, šeimas ir anūkus, šalį, kurioje jie gyvena nuo svetimos civilizacijos intervencijos ir okupacijos. Tokiu atveju, galioja taisyklė: mano priešo ( o tai-valkatos migrantai) priešas yra mano draugas. Taip, kad taip -jie gynė ir Lietuvos bei Lietuvių tautos interesus.

Dronas

Štai ir agentūros palaikymo komanda. 😀

Ką suprana Uspaskich ir Tomaszewski

Silpnesnė ES, reiškia įtakingesnė Lietuvos kaimynė rytuose

blue yellow zov marinie

..tai be veto,anot taves,ES bus stipresne…monolitine beprotybe busia …jega.Prasivedink makufeli,isminciau.

Paul Casimir

Labas, durniau! (C)

blue yellow zov marinie

…o tu….apiatj za svajo……Gal tave kas uzbuuuuure…

Paul Casimir

Aš tik esant akivaizdžiam pagrindui!

blue yellow zov marinie

…labai jau durnai skamba.Viena karta pasakyt,gal ir juokinga,daugiau…nelabai..

Paul Casimir

Daug durnių, nieko negaliu padaryt! Priekaištus prašau ne man!

blue yellow zov marinie

…taigi durniui sakyk nesakes,nepatikes.Geriau apspjaut….

Paul Casimir

Apspjaut nemandagu! Aš negalėčiau. O durniui pasakymas į akis, kad anas durnius, yra net naudinga – gal atsipeikės. Ir kitų dėmesį gal atkreips ir privers susimąstyti, jei iškart neaišku.

blue yellow zov marinie

..as pasuoju,nebegaliu daugiau….

blue yellow zov marinie

..gi sakiau…kurwa maldininke dalyvavo elerte forume kaip niekur nieko….ta suka reikejo uzspardyt studijoj,pargriovus ant zemes,rekiant…..as tau parodysiu,slerwa,kur veziai ziemoooja…..o ta ,susirietusi,inkstu….as viska leeeervai pasakysiu,fasistai nacionalistai,mazefakeriai prakeikti…….

Pilietinis nepaklusnumas

Puikus tekstas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, štai užduotis nr 1, jei nori konstituciškai pasitarnauti, o ne vadovauti Tautai.
1996 birželio 20, 2003 sausio 23, apsišaukėliai seimagyviai banditai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį (apie Lietuvos žemę) svetimšalių naudai (ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos.
Parašyti tekstą (straipsnį) nr 1 apie savo požiūrį į tokią problemą bei išdėstyti jos sprendimo būdą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, štai užduotis nr 2, jei nori konstituciškai pasitarnauti, o ne vadovauti Tautai.
Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
Parašyti tekstą (straipsnį) apie savo požiūrį į tokią problemą bei išdėstyti jos sprendimo būdą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, jei iki Kalėdų ignoruosi šias dvi temas kaip iki šiol, atsidursi ne tik plėšikų, bet ir Lietuvos priešų sąraše kaip įtartinas bei klastingas veikėjas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Plėšikų sąraše esančio NS Vytauto Radžvilo programinė svajonė:

  • “… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas. 31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”
  • „32.1. Mokesčių sistemos regresyvumą sumažintų progresinis pajamų mokestis ir nauji mokesčių šaltiniai.”

Va čia

https://susivienijimas.lt/programa/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kas tie leftistai? Radžvilo tekstus reikia išversti į lietuvių kalbą.

matas

vaflistai,jei nežinai…

blue yellow zov marinie

…pyderai antilietuviai neeeezmogos,jei nezinojai.Cia mato isplestinis apibrezimas,bo tau nedaeina,matosi…xa xa xa…matosi..

Prašalietis

Vytautas Radžvilas. „Briuselio saulės vežėjų dovana Lietuvai…” Ir neturintis kur išsivaikščioti puskvailis runkelis žino, kad JAV NATO Mėnulis buvo parvežtas prieš Briuselio saulę, Briuselio saulė Lietuvai dovanų yra parvežta dar 2004, ir į eurokolūkį įsiprašiusioje Lietuvoje Briuselio saulė, JAV NATO Mėnulis šviečia jau dvidešimt metų. Pasakojimai, kad Briuselio saulę „vežėjai dovanų Lietuvai dar tik veža..”, eiliam runkeliui kelia „nepatriotinį įspūdį”, kad lansberginio durnių laivo pacientų dvasinė psichinė būsena yra tokia, kad gali pradėti būti pavojinga jų pačių sveikatai… Matomai, su džiaugsmu visų džiaugsmingai su ovacijomis 2004 sutiktas Briuselio saulės parvežimas, jos „vakarietiškas civilizacinis, įvairaus intensyvumo.. šildymas”, po 20 metų kai kuriuos svajojančius atsisėsti ant kokios nors valdžios taburetkės vietinius „intelektualinius” čiabuvius, pradėjo kažkaip „kremliškai veikti”… Jiems tik dabar pradėjo pas… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…gremlinai,tai jau nusipliskinai juodai,kad raudonos gremleus saules nebeiziuri….

IP 88.118

Išvada – skubos tvarka kurti „Saulės vežėjų“ asociaciją ir reguliuoti eismą, juk sekančiais metais ir vėl naujų vežėjų konkursas. Perfrazavus „didįjį mąstytoją“: Lietuva be vežėjų, teritorija be ateities!  O jei rimtai, tokie klausimai gal ir galėtų būti svarstomi, bet ne EP, o ES šalyse, rengiant referendumus, nes nuo sprendimų priklausys šimtų milijonų žmonių ateitis ir kai tokio klausimo sprendimas, atiduodamas į kelių tipelių rankas, nežinia dar ar tikrai teisėtai patekusių į tą EP, atrodo į prasilenkimą su sveiku protu.   Prieš kelias dienas Lietuvos radijo diskusijoje dalyvavusi R. Juknevičienė, tiesiog, liejo purvą ant Lietuvos, vaizdavo ją kaip labai homofobišką, nekenčiančią LGBTQ+, neapykantos kalbą propaguojančią šalį. Trūko tik pasiūlymo Lietuvos trispalvę pakeisti į šešiaspalvę, o Vilnių pervadinti į G (Grefenbergo) tašką.… Skaityti daugiau »

Paul Casimir

Man atrodo esame tai aptarę jau kito straipsnio komentaruose. Išties EP nutarimas tėra tik politinė deklaracija savo esme (ir sinekūrininkai kitaip juk negalėjo nubalsuot), spręs šalių nacionaliniai parlamentai (arba ir referendumai, tačiau tai priklausys nuo ES šalių-narių tvarkos). Vėl torpeduos „progreso” šėlsmą kokie nors olandai ar prancūzai… Mūsų durniai, žinoma, pritars.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Paul Casimir
blue yellow zov marinie

po tokios..politines deklaracijos…atsibusi tarp nigeriu,vaikstinejanciu po tavo kambarius ir tavo boba lenke gvoltavojancius pakampy..ir galesi begt su triusikais,saukdamas…policija policija……kaip tie nukvaileje fricai….

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo palatos runkeliui sapnuojančiam, kaip jis „atsibus tarp nigerių vaikštinėjančių po jo kambarį, savo bobą lenkę… belieka priminti, kaip ne taip seniai į lansberginį durnių laivą pakliuvę iš Sirijos, Irako… nuo karo pabėgę babajai, pajautę ant savo kailio kaip gyvena lansberginio durnių laivo „vakarietiškai pacivilizuoti” runkeliai, veržėsi į vakarų Europą ar reikalavo juos siųsti atgal iš kur atvažiavo šaukdmi, kad jie lansberginame durnių laive gaus galą nuo šalčio ir skurdo greičiau nei nuo bombų savo šalyse… Dar anksčiau iš Lietuvos, kaip iš beprotnamio, bėgo į visas keturias pasaulio puse pabėgę nuo rusų čėčėnai.. Taip kad atsibusi, kaip ir atsibundi visus 30 metų, tarp tų pačių runkelių,svajojančių atsibusti tarp negrų, tarp arabų, turėti lenkę bobą…, kurios niekas „negvoltavoja”, gal… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…da susok hopaka,sukdamas virs galvos tuscia pliskos bonka ir fsio budiet normaliok…..matau,kad jau sapoznyku balius ipusejo….eme lietis apdujusiuju klejones…o jus ten apdujot nuo xuilo duju….ar,vis tik,pliskos…

Prašalietis

Tarybinis VU humanitare, tarybiniais laikais nebent gėręs su tuometiniais Šepečio „šepetukais” spirituotą vyną ir „sovietskoe šampanskojre”. Baik sapnuoti apie tuometinį „importinį” 5 žvaigždučių Bulgarišką konjaką „Pliska”, kurį gal kokį kartą tarybinais laikais matei parduotuvės lentynoje… Lansberginiame durnių laive buvusių tarybinio propagandinio fronto kolegų, kaip Iškauskas su Čiulde, kiti buvę tarybiniai humanitarai „dasixuilinęs” iki „Konjunktūros planetos žmogos…”, traukiantis su Čiulde „Sonetą apie sugrįžimą į tėvynę” Čiuldė-„…užžėlęs tiltas į krantus tėvynės laukai derlingi ten ir rambios karvės atrajoja vaizdelis užsilikęs dar nuo rojaus…” Tarybinis humanitaras, išgirdęs mano komentare pirmą kartą, kad buvo tarybiniais laikais bulgariškas 5 žvaigždučių konjakas „Pliska”(beje, buvo jo ir po 2000.., dabar ar yra nesidomėjau..), savo komentare, kaip visada aukščiausiu lansberginio durnių laivo „intelektualiniu lygiu” komentuoja -„..patiko…atrajojancios rammmmbios karves….kazkaip… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…ar tu bent pats supratai,ka cia prisapaliojai,nuokvaisa….

Prašalietis

P.S. Pats „Pliskini” ir po kiek laiko pradedi nebesuprasti to apie ką tik buvai „Pripliskinęs”… Nieko nuostabaus, kad lansberginiame durnių laive daugumas buvusių tarybinių humanitarinių „aristokratų” kaip tu ar Čiuldė nebesupranta po kiek laiko ko buvo pats „patriotiškai” – tu „papliskinęs”-…da susok hopaka,sukdamas virs galvos tuscia pliskos bonka ir fsio budiet normaliok…, o Čiuldė – „..užžėlęs tiltas į krantus tėvynės laukai derlingi ten ir rambios karvės atrajoja vaizdelis užsilikęs dar nuo rojaus..” Tokios dvasinės būsenos „reikalą” galėtų tau „išrišti” nebent užsilikęs ,kvalifikacijos nepraradęs dvasinių būsenų sanitaras… Aš tau net užsiminiau, be piktų kėslų ir ironijos, kaip tavo atveju lansberginio durnių laivo net ir beviltiškas runkelis gali kreiptis pas tikrą prancūzakalbį jam palengvinti ne tik dvasinę būseną, bet padarytų, kad ir… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…sulisk tu sau trilinkas kur jokia saule nesviecia,nelaimingasai varguoli….t.y. pasislepk savyje….tai bus prolegomeniskas uzsimaskavimas nuo tau nesuprantamo pasaulio….jei apskritai dar ka nors supranti.Atsakiau ciuldiskai….net nesitikiu,kad daeis…..sapoznykui tai butu aukstasis pilotaaaazas….

Vežėjai

nepalieka tėviškės ramybėje: kas vežė „stalino saulę”, kas tempia „briuselio kiaulę”…

blue yellow zov marinie

…nuzudyk vezeja…..

tai bus ES silpninimas

o ne stiprinimas, kas labai naudinga Rusijai. Išvada kokia?

blue yellow zov marinie

…isvada zino tik akademikas prasalieioitis…..bet jos nesupras niekas.

Giliai sujaudintas "Pliskos"

Pačiais socializmo „klestėjimo” metais tarnavau Komijos taigoje, prie tūkstančių tremtinių ir išbuožintųjų prakeiksmo upės, kurią vietiniai komiai vadino Šventąja. Kaip tik tais metais Komija labai susidraugavo su Bulgarija, kuriai leido prie Sindoro ežero draustinio kirsti ištekines pušis, 3 tūkstančiai atvykusių bulgarų sukūrė 3 liespromchozus ir darbavosi be išeiginių. Pamesdavo savo prekių – batų, konjako, cigarečių. Batai ir konjakas mūsų užkampio nepasiekdavo, bet kaip užmirši bulgariškas cigaretes „Pliska” rudame minkštame pokelyje, žinoma, be jokio filtro. Jos dar buvo įdomios ir tuo, kad per trumpą laiką pačios virsdavo baltais pelenais,nereikėjo net traukti dūmo į plaučius. Pamenu,kartą mano tarnybos draugelis leitenantas Ženia Orlovas rūkė tą „Pliską” ir užmigo lovoje su cigarete rankoje. Žiūrėjau, kaip ji tarp jo pirštų smilko, kol ugnelė pasiekė jo… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..geras pasakojimas.O kad vadinamo konjum Pliskos neragavai,dekok Dievui,bo ir kojas galejai nukratyt nuo tokio nektaro…jo is vis neimanoma net tada buvo gert….blakiu antpilas …v naturalnom vidie…brrrrrrr..

kmjh,khj

Labai gerai straipsnyje šie valdžios atstovai prilyginti tarybų laikų kolaborantams ir išdavikams, vežusiems Rusijos saulę į Lietuvą. Tokie jie ir yra. Karo metu už Tėvynės išdavystę sušaudoma.

step by step:(

politikas/milijonierius – šlykštesnio „vaizdzialio ” negali būt.

audelfina

hitlerio planas europos ateičiai knygoje „Mano kova” – europos federacija

edvardas čiuldė

Leiskite ir man išsakyti savo nuomonę apie skaitytojų komentarų rubrikoje Prašaliečio  pseudonimu prisistatantį asmenį.  Ar tai yra buvęs jedinstvos veikėjas Ivanovas, kuriam jau yra pasiūlyta išvykti iš Lietuvos? Vargu bau… Tačiau minėtas Prašalietis ir pats neslepia, kad yra aktyviai veikiantis fsb kadras, keliantis tikslą demotyvuoti Lietuvos visuomenę gintis nuo galimos Rusijos agresijos,  platinantis Lietuvos neapginamumo idėją.  Nesakykime man dabar tos nesąmonės, kad tokia yra demokratijos kaina, kai yra leidžiama  netrukdomai pasisakyti visiems, net ir iškrypėliams su fsb antpečiais.   Nepasakokite niekų, kad kiekvienas  turi teisę atšauti tokiems Prašaliečiams, lygiagrečiai išsakydamas savo nuomonę,  kai visiems mums akivaizdu,  kad normalių refleksų žmogui, prisilaikančiam higienos reikalavimų, nesinori pradėti diskusijas mėšlo duobės lygyje. Pozicijoje „Prašalietis“ fsb demonstruoja stilistiką – kaip pabandyti viską suvesti į absurdą,  išversti į atvirkščią pusę sveiką nuovoką,… Skaityti daugiau »

IP 88.118

Senai siūliau įvesti registraciją ar bent jau rodyti IP, nes komentuotojų čia beveik neliko, tik trolintojai, kurių fermos išsijuosiusios dirba po komentarais. Jiems nesvarbu kas rašoma straipsniuose, jų tikslas – sukelti balaganą, dangstantis dešimtimis nick’ų, kad nevyktų realios diskusijos straipsnyje rašomu klausimu.
Jo Eminencijos Kardinolo straipsnis buvo viršūnė, kai įsisiautėję jedinstvininkai sukėlė furorą. Rašiau komentarą prie V. Radžvilo straipsnio, bandžiau atkreipti dėmesį, bet panašu, kad čia nėra nei redakcijos, nei redaktoriaus, nes ben per nago juodymą turintis savigarbos redaktorius tokių išsidirbinėjimų neleistų.
P. S.
Rezultatas prie minėto komentaro, vienas minusas. Tai taip pat šį bei tą pasako apie čia rujojančią publiką.

tep tep

tuščia vieta – nieko nėra

blue yellow zov marinie

….dabar yra.

blue yellow zov marinie

…tokiu disciplinuotu entuziastu esu mates tiek ir tiek….Vadinosi anys anais cesais….komsomolcai.

blue yellow zov marinie

..kas cia siandie darosi…senolio,nukvaisusio jiecio medziokle su varovais….nemanau,kad tula prasalieioiti reiktu taip smarkiai nugasdint,manding,jo marazmatines kvailystes tik da labiau diskredituoja prorusiskus driskius,parodo ju minciu absurdiskuma,kvailuma,alogiskuma ir nesigaudyma moraliniam gyvenime.FSB anas negali but,nes tokio juodai tuopo zmogeno nieks neimtu…taigi sugadintu bet koki propagandini uzmoji vienu prisedimu……siulyc zvelgt i ji,kaip i moralini issigimeli ir klouna,verta tik pajuokos.

blue yellow zov marinie

p.s. garbioji redakcija kazkodel nepanoro atsakyt,kas ivyko,pasikeitus portalelio redakcijos uzgrobimo istorijoj,nors buvo klausinejama vos ne metus.Uzgrobimo fakta rodo Rusteikos,Cepaitienes ir kitu isgujimas….taigi, ta Tiesu sviesa kiek blausoka…ar ne taip,.p.Edvardai…..Negraziai nuskambo,kai Sinica su Radzvilu veto teises istorijos fone ne menkiausiu zodziu neuzsimine,kad pries balsavo Uspaskis su tuo lenku…titirambu nieks nepraso,bet vis tik….tie zmones nepardave Lietuvos,kad ir kokie nenaudeliai butu.Kaip visa tai galetumet pakomentuot,p.Edvardai,a………..Arba,kun..Tamkevicius ispludo,akivaizdziai tarnaudamas pis,o valdziukei,zmones,buvusius aptvare per Sausio 13 minejima.ir kaip niekur nieko anas daba varineja savo keistasias homilijas,lyg mes butume silpnaprociai…argi tokie prakilnus patriotai,kaip kun.Grigas,Kauneckas jau nebeturi ka pasakyt aktualiais nudienos klausimais….eche che,p.Edvardai,ne viskas musu karalystej taip jau ir aisku…….

blue yellow zov marinie

..oi,..ditirambu..

edvardas čiuldė

Kaip atrodo bent man, jūs este pernelyg geros nuomonės apie fsb trubadūrų intelektinius sugebėjimus.  Sukčiavimas, falsifikavimas, provokavimas, grubus melas – nėra didelio proto požymis. Protingesni iš jų tarpo greičiausiai jau pasitraukė, dėjo į kojas. Dabar dėl kitos nuomonės toleravimo aukščiausių standartų. Ar jūs matote, kad turėčiau stovėti ištiktas stabo, kai  ant manęs toks  iškrypėlis išpila  savo naktinio puodelio turinį? Žinote, neprisimenu nė vieno fakto, kuris leistį tvirtinti, kad jūsų nuolankus tarnas buvo  komunistų partijos propagandistu,  negaliu prisiminti nė vieno savo viešai ištarto žodžio okupanto naudai. Jeigu  esu kada nors viešai pacitavęs vadinamuosius marksizmo klasikus,  tai tik griežtai neigiamame kontekste, kritikuojant komunizmo doktriną (priežastinis ryšys).   Tačiau išsigimėliams putinistams pameluoti mažiau kainuoja nei du pirštus apmyžti.  Įsivaizduoju, kad  jums būtų gaila prarasti  vadinamą Prašalietį kaip sparingo… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…man labai gaila,kad jus taip skaudziai reaguojat i mano pajuokavimus jusu pavardes tema.As juk sakiau,kad stipraus zmogaus saviironija yra puiku…manding,jus kazka isskaitet ne taip is mano papokstavimu.O jei kur jus izeidziau netycia,prasom atleisti,nes tikrai jus gerbiu,jusu aristokratiski pamastymai man imponuoja. Apie ana praxadymca/atleisk,Dieve/…tepasakysiu trumpai….gerai,kad toks yra,nes jis yra ikunijimas viso kacapisko blogio,kuris ir nusipelno but zeminamas,niekinamas ar isjuokiamas.Jei kilniam eruditui per zema prisiliest prie tokios meslo kruvos,tai turi rastis ir paprastu zemes darbininku,kurie meztu ta mesliuuuga.Zo,imi sakes i rankas ir meeeezi.Sparingas,taip sakant,su fekalijom,juolab,kad tai ne sunku,o pobjauriai juokinga…..Ale,ziurekit,kaip jis aktyvavosi….pasijuto reiksmingas,matyt…..Sekmes,p.Edvardai,jus man malonus pasnekovas. ir autorius,visuomet jus skaitau pati pirma ir laukiu jusu pamastymu.

blue yellow zov marinie

p.s. kaip prie Marcinkeviciaus nelimpa bjaurios visokiu putinaiciu,sabaliauskaiciu insinuacijos,taip ir prie jusu nelimpa visokiu gavnamiotcyku svaidesiai,nesiteisinkit del visokiu komunizmu…nieks taip negalvoja,nes zmogaus mastysena iskart jauciama ir paslemeku piktavaliski keslai siugriuna patys savaime….sniegs visur putodams i nieka pavirsta..

Prašalietis

Čiuldei, kaip šiandieniniam ” filosofinės minties galiūnui”, kad „įrodyčiau jog laikausi higienos ir nesužviegčiau kiaulės balsu…”, pacituosiu vakarykštį Čiuldę-” Šalį valdo žmogėnų iš Konjunktūros planetos mažuma..Konjunktūros planetos žmogos jau telkia visas pajėgas nuteisti Dievo žodį, puoselėdami planus galiausiai uždrausti Šventąjį Raštą kaip nekomfortabilaus konjunktūrai tekstų rinkinį. ..”.. Belieka Čiuldės „patriotiškai” paklausti- Ar jam, kaip „patriotui”, neatrodo, kad jis geriau kaip „visa fsb kontora” diskredituoja…visą demokratiškai išrinktą Lietuvos valdžią?… Kaip ir Čiuldė „ištraukęs Platono žodžius” „kiečiau” įžeidžia visą Lietuvos LGBT bendruomenę apie ją visiems propagandiniame straipsnyje rašydamas-„..kad tie žmonės,kuriuos mes šiandien vadiname homoseksualais, krušasi kaip gyvuliai.”…, nei Seimo narys su viešu pasakymu -„alkoholizmas yra blogis, homoseksualizmas yra blogis..” Taip kad Čiulde, tau yra tikrai per menka dar neišsivaikščiojusių( duomenis, kad lietuviai išsivaikščioja sparčiausiai… Skaityti daugiau »

Prašalietis

P.S. Kadangi nebuvau, neesu ir nesiruošiu būti „nuomonių formuotoju”, kieno nors „politiniu” ir kitokiu priešininku ar šalininku, man, paskaičius straipsnius taip vadinamomis „aktualiomis temomis”, pažiūrėjus ką kiti kalba per TV ar rašinėja, parašinėti kokį komentarą tėra vienas iš laiko praleidimų, todėl man Čiuldės cenzūra, uždraudimai parašinėti komentarus „per mažai patriotinius, neatitinkančius partijos ir vyriausybės linijos” tėra cha cha.. Senais laikais vienu metu mano „antitarybinės propagandos ir agitacijos” komentarus blokavo L.Rytas buvusi „Komjaunimo Tiesa”…

blue yellow zov marinie

…tai tu,batsiuvy,dar ir ….disidentas,pasirooooodo…..ohohooooo…a ne laikas tau utelizuotis savu noru,nebandant kitu kantrybes,uteeeeleu…

blue yellow zov marinie

….kaip ponas draugas,sapoznykas pats pripazino…..jo kvaili plepalai tera tik seno kvailio plepalai….ir skaityt ta biliberda as atsisakau,nes tai tolygu sokt i pamazgu duobe ir pliuskentis…..sapoznyke,tave tikrai reik utelizuoti,kaip neswankia butybe,su visa tavo smarve,bhweeeeeee…

Prašalietis

Vakar „beliberdos prisikaitei”, per naktį jos skaityti atsisakei, bet šiandiena vėl „kaip Pilypas iš kanapių” atsiradai…Kaip Čiuldės bendramintis, šalininkas, „dvasio brolis”, pasakyk Čiuldei, kad su jo siūloma cenzūra iškels pavojų ne tik Tiesų portalo skaitytojų skaičiaus „augimui, didėjimui”, bet jei tokios „biliberdos” nebus, mažiau „humanitariškai patriotiškai išprususiem” žmonėms nebus su kuo palyginti straipsniuose išdėstytų „gilių” minčių, bus sunkiau „patriotiškai”, kaip tikisi straipsnius rašintis, suvokti jo straipsnyje išdėstytų „gilių minčių prasmes „, kaip- „Konjunktūros planetos žmogos.. dangorykštės toks nimbas susipynęs
užžėlęs tiltas į krantus tėvynės
laukai derlingi ten ir rambios karvės atrajoja
vaizdelis užsilikęs dar nuo rojausprasmę”aktyvimui…
Mažės skaitančių potencialių „bulvių” rinkėju aktyvumas rinkimuose, kris potencialių skaitytojų keliamų „opių problemų” komentavimo aktyvumas…

blue yellow zov marinie

..man,senas kvaily,atsirasti nereikejo,nes ir dinges nebuvau…Malonu,kad rupiniesi Tiesu skaitamomumu,taip aktyvavaisi po p. Ciuldes komento….kaip erke po ziemos…Labiausiai stebina tavo neapykanta….kaaaarvems….manyc,cia p.Edvardas netycia bus pataikes i tau labai skaudama vieta,kokia nors vis dar kraujuojancia zaizda..prasau pasakyt man,kodel tu ignoruoji pasiulyma …utelizuotis,a,nenaudeli uteliau…..

Prašalietis

P.S. Savo gyvenime žemės ūkį temačiau per televiziją, jokių reikalų su žemės ūkiu neturėjau, karvės, kaip ir „švento”kardinolo Tamkevičiaus asmeniškai gyvenime iš arti nemačiau, todėl jokio „sentimento”, meilės, neapykantos, užuojautos… neturiu. Jokio „sentimento”neatrasčiau net, jei kaip jaunystėje, „išgerčiau ne 5 žvaigždučių, o 8, 15 metų išlaikymo bulagariškos „Pliskos” butel”į.. Iš tiesų tai pabodai eik jau miegoti,nes nuo „beliberdos” tarybinio humanitaro, kaip nuo šū..o” nepavyksta nuvyti… Parašinėjau anksčiau, ne kaip visada po pietų, nes po paskaitinėjimų spaudos sugalvojau žvilgtelti į komentarus ir aptikau Čiuldės komentare išreikštą dėmesį mano kukliai personai, todėl nutariau Čiuldės „droviai atsiprašyti”. „Sužavėtas, kad šiandieninis „proto bokštas” Čiuldė, ir tas ieško visose Tiesose mano „beliberdos”. Suranda net ir po kitų autorių straipsniais esančią mano „beliberdą. Matomai, be tokios… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…tai kad taves ne ieskot nereikia…..dvoki kiaurai visu puslapiu….tai zmogus ir iesko,kaip cia iskuopt ta mesla,bo ir toliau dvoks…

Paul Casimir

Jis iš paleckiukų, gal net pats gavęs prieigą prie klaviatūros.

Prašalietis

Labas durniau, ar šiandiena nebuvai kur sutikęs paleckiuko…, kažkaip su klavetūra šiandiena sunkiai sekasi…

blue yellow zov marinie

…mielai tau,sapoznyke,uzvosciau per galva su ta….klavEtura……berasti,ir tu dar dristi sokinet i akis prakilniems zmonems….kaip sake vienas kupriukas…..eik ir nusibausk tamsiam eglyne…….

Prašalietis

Tarybinis humanitare, tu gi skelbiesi, kad „beliberdos neskaitai”, bet faktiškai tavęs ir prie didžiausių norų, kaip musės nuo šūdo, nuvyti neįmanoma… Tarybiniais laikais darbui tarybinėje santvarkoje VU išugdyto , ne pagal komunistinius visuomeninius „dėsnius” pakliuvusio į kapitalistinę santvarką, prie kurios iki galo nepavyksta priprasti, nes galvoje ir toliau „bilda” gerai išmokti „kremliaus kurantai, partijos ir vyriausybės linija be kompromisų, kapitalizmas, atsiprašau komunizmas, leftizmas, neomarksizmas.. nepraeis, JAV, atsiprašau, rusijos okupacijai nepasiduosim …, kai humanitarų atlyginimų lygis yra daugiau nei menkas.., tarybinio, ir ne tik tarybinio, paruošimo humanitarus prie „beliberdos” traukia „kaip musę prie šū..”

blue yellow zov marinie

…malonu,kad supranti esas ….suuudas.Pagaliau emeisi sveikos savikritikos….xa xa xa…net dukart ta patvirtinai savo rasliavoj…

Prašalietis

Tarybinis humanitare, gėdinkis drebinti orą-” sapoznyke,uzvosciau per galva su ta….klavEtura”…, kai Ukrainoje yra paskutiniu metu ypač striuka su „lašiniais”. G.Lansbergis per TV sakė, kad Ukrainoje reikalai yra tokie blogi, kad kelia egzistencinę grėsmę pačiai Lietuvai.. Imk ką turi po ranka ir „ne liežuviu, o darbais Tėvynę gink”, pirmyn į Ukrainą padėti broliams ukrainiečiams…

blue yellow zov marinie

…su tavim kalbet,ka ora drebint…garoxu abjievsysj…..ar tu,vabale,pramoksi kada rasyt…ar tepliosi savo berastiskais sudais Tiesu eteri…nedyvai,kad p.Ciuldei keli pasibjaurejima ir koktuli.Net sis,Dievo kantrybe apdovanotas zmogus suirzo nuo tavo nuolatinio bukaprotisko buvimo cia…

blue yellow zov marinie

..nei fsb,nei paleckiukai neimtu i savo gretas tokio apuoko,nors ir skaisciai raudono…..diagnoze aiski….per kvailas.

T0mas J.

Tiesos lt redakcija po portalo užgrobimo išformuota, o naujoji veikia incognito.

Pasaulio šviesa

Ne sveikiesiems reikia gydytojo,bet ligoniams,sakė Kristus(Dievas!),kuris neatsisakydavo už vieno stalo sėdėti su nusidėjėliais ..vagimis,muitininkais,prostitutėmis,komunistais esamais ir buvusiais,gelta sergančiais ir kitokiais iš pašalių atėjusiais ligoniais juos gydydavo..Viešpatie būk mums gailestingas dabar ir mūsų mirties valandą.

blue yellow zov marinie

…a ne laikas tau sesti su serganciu beprotybe ir kvailybe prasalieioiciu prie vieno stalo ir…utelizuotis….

blue yellow zov marinie

…busi isventintas i sventus,tik skaisciai raudoooonus…danguj sviesi,kaip kremliaus sventoji gviazda…

veto teisė abipus aštri

tarkim, kažkas Europarlamente pasiūlo protingą ir realų planą kaip sustabdyti agresyvų beribį migrantų plūdimą į Europą. Ir ką gi? Tereikės 1(vienos) valstybės narės VETO ir planas iškeliaus į kanceliarinių šiukšlių dėžę.

step by step:(

paprasta. Lenkai mums VISAD buvo tokie „draugai”,kad jei jiems gerai,tai lietuviams visiškas krachas. Ir šiuo atveju blogai gali būt nebent mūsų prezidentams , ministrams( ypač prim „ministrei” -Iš jų bus atimta valdžia , ne jiems pradės byrėt tie oligarchų otkatai . Va iš čia ir visas kipišas. Nemanau,kad ES imperija imsis persekiot lietuvių kalbą , lietuviakalbius .Va lenkam , prisipirkus tankų su visai aiškiu tikslu ,tokia ES imperija tiesiog išmuš dantis jų norams ,su laiku praeis ir noras su vainikais lakstyt į Rasų kapines pas pilsudskio organus.Gal ir lenkinimas bus suvaldytas.Bet ….Gausim ir problemų ryšium su vaikų tvirkinimu ,reiks atkovot tradicinės šeimos teises,amoralumo sklaida . O šiaip – eiliniam lietuviui tai būtų didelis pliusas ir dėl sumažėjusio nerimo dėl galimos… Skaityti daugiau »

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

Išverstaskūriai

Igno Vėgėlės tėvas – “Vilpros” savininkas Algirdas Stasys Vėgėlė visą laiką rėmė Grybauskaitę, visus 10 metų buvo pasiklojęs po komunistės Polikarpownos kojomis. Todęl bėkite kuo toliau nuo tos šeimynėlės, – tai aiškūs išverstaskūriai, sisteminiai padlaižiai. Nieko gero iš to nebus!…

Roma

Taip, Landsbergių klano pakištukas, viena šaika.

Kas tas Ignas Vėgėlė ?

O atsidėkodama Dalia Polikarpowna 2013 metais net buvo pasiūliusi IGNĄ VĖGĖLĘ į Europos žmogaus teisių teismo teisėjus. Tai viena šaika!

Dar įdomiau

Galima pasiklausyti youtubėj įvedus „Ignas Vėgėlė blogesnis už Nausėdą ir Grybauskaitę kartu sudėjus”. Jei tai tiesa, tai tikrai už jį nebalsuosim.

Jokimas

Plauk vėgėle plauk gal Rusų karably aplenksi.

Dzūkija

… rašo, kad „Vėgėlė – plėšri žuvis. Kartais vadinama gėlavandene menke. Medžioja tamsiu paros metu, nepastebimai prisėlinusi prie aukos puola ir lėtai ryja. „… tai va …

TAIGI,

NESIGIRDI NIEKO NAUJO, TOS PAČIOS DAINOS KAIP PAS AUKŠTĄ IR GRAŽŲ!

Apie sisteminį tuštuką IGNĄ VĖGĖLĘ

Pagoglinkit- “Kada pas Igną Vėgėlę bus atliekamos kratos ir uždarinėjamos sąskaitos?“.

Apie sisteminį tuštuką IGNĄ VĖGĖLĘ

Pagoglinkit – “Taigi, kas stovi už “nesisteminio” Igno Vėgėlės? (video)“. https://bukimevieningi.lt/taigi-kas-stovi-uz-nesisteminio-igno-vegeles-video/

Nu, rėžkit tvartagalviai

Kieno Krymas ?
Kas degino žmones Odesoje ?
Kas apšaudė Zurgruso paplūdimį ?
Kieno lėktuvas apšaudė Lugansko administraciją ?
Kas žudė trasoje Koršunovo-Ševčenko ?
Kas nužudė žurnalistus Buziną, Šeremetą ?

blue yellow zov marinie

…ir dar pridek…..kas uzpuole Ukraina…..kazkodel kukliai pamirsai,kacape.

kieno Krymas

Kieno Krymas, kieno Karelija, Kurilai, Rytų Prūsija? Atsakymas: kas stipresnis, to. Nugalėk Ukrainą ir tavo bus ne tik Krymas bet ir Ukraina

blue yellow zov marinie

….cia labai nepatenkinti Vegele/sutinku,kad tai vos vos geriau uz auksta garaza/….o kodel nesakot,ka siulytumet……nebosj,geda viesai pasakyt….xa xa xa

blue yellow zov marinie

…zuvis,neabejoju,galva atkises,aiskintu…as nieko negaliu padaryti,tokie ES komisijos reikalaaavimai,….mes ipareigoti laikytis sutarciu…,istatymu reikia laikytis…ir da visokiu teisininku pliauskalu.Kad musu virsenybe pries ES ….ne negalvok.Priims,kad valstybiu veto neber….da tik rankom paplos,maziau atsakomybes….

Savitai čia gavosi, savitai...

Pirmos 5 galvos „už”, matyt, vis dar yra „neuro-lingvistiniu būdu” marksizmu užprogramuotos, anas primena joms malonius studijų laikus ir „demokratinis centralizmas” esąs „visai nieko tokio blogo”.
Antrųjų 3 galvų, „susilaikiusių”, berods, „neuro-lingvistinis” indoktrinavimas nepaveikė – juk jie mokėsi tiksliųjų mokslų. Tačiau, matyt, jie susipažinę su ATR padalinimų istorija ir žino pragaištingą „liberum veto” poveikį, bet ir „demokratinis centralizmas” jiems netiko…
Trečiosios 2 galvos, deja, liko neapskaitytos.
Komentatoriai čia svarsto įvairias versijas, bet yra kaip yra: autorius nežinia kodėl pritaikė makiavelišką formulę (pasak Juršėno) „sakyk Tiesą, vien tik Tiesą, bet … ne visą Tiesą”. Liūdnoka… 🙁

Iraq industry

The uPVC fittings produced by Elitepipe Plastic Factory are highly resistant to corrosion, providing reliable and maintenance-free solutions for plumbing and irrigation systems. Elitepipe Plastic Factory

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ir dingusių be žinios ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

Valerijus Šerelis (Neredaguota)

Blogiausias scenarijus. Valerijus Šerelis

https://www.youtube.com/watch?v=OEQKOnsDGN4

94
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top