Vytautas Radžvilas. Dar viena valdančiųjų paslauga Kremliui?

Skaitant VST buvusio vado R. Pociaus pasakojimą apie jo atleidimo priešistorę ir priežastis galima beveik neabejojant daryti svarbiausią išvadą: tai nėra paprastos intrigos ir smulkmeniškas kerštavimas. Tai pirmiausia politinis klausimas.

Ši vyriausybė ir su vadu susidorojusi ministrė A. Bilotaitė nuosekliai tęsia D. Grybauskaitės valdymo laikotarpiu pradėtą vykdyti naują ir radikaliai antilietuvišką valstybinę kadrų politiką. Jos esmė ir paskirtis yra metodiškai šalinti iš atsakingų vadovaujančių pareigų nors kiek patriotiškesnius ir valstybei besąlygiškai lojalius asmenis. Ideologinis sprendimo atleisti R. Pocių pamušalas iš karto tampa matomas vos atkreipus dėmesį į dvi aplinkybes.

VST vado pašalinimo istorijoje minima K. Lančinsko pavardė. Taip, to paties Vilniaus policijos vadovo, kuris 2012 m. nėrėsi iš kailio, kad už tariamai neteisėto mitingo organizavimą būtų nuteisti Nepriklausomybės akto signatarai B. Genzelis ir R. Ozolas bei Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės narys A. Medalinskas. R. Pocius neįtinka ir todėl, kad 1991 m. sausio 13-ąją gynė Lietuvą. Tai – didžiulė nuodėmė Sąjūdžio aklai nekenčiančios valdančiosios daugumos akyse.

Tačiau šį politinį susidorojimą akivaizdžiai skatina ir praktiškesni motyvai.

VST vadas nurodo, kad VRM sistemoje VST yra vienintelė struktūra, turinti ginkluotos gynybos ir mobilizacijos planus. Tačiau šiai pasiruošusiai ginti kraštą struktūrai kasmet nurėžiama po milijoną.

Iš tiesų originalus būdas stiprinti valstybės gynybą. Kadaise panašiais keistais būdais tą gynybą „stiprino“ krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė.

Netektų stebėtis, jei ministerijos nemalonės sulauktų ir kitos ne mažiau finansiškai apleistos tarnybos vadovai. Galimai laikas „nebepastebėti“ nelegaliai per sieną besibraunančių ekonominių migrantų ir Baltarusijos siunčiamų hibridinio karo kovotojų.

Nereikėtų stebėtis, kad netrukus bus surastas ir Lietuvos priešams naudingas „humaniškesnis“ ir „tolerantiškesnis“ VSAT vadas, kuris tyliai nurodys savo valdiniams „nematyti“ į šalį plūstančių ir nežinia, kokiais tikslais atsibasčiusių svetimšalių minių.

Taigi galima pagrįstai klausti: R. Pociaus atleidimas – dar viena valdančiųjų paslauga Kremliui?

Na, o stebėdamas nesibaigiančią virtinę tokių paslaugų norom nenorom turėtų susimąstyti ir LR prezidentas: ar nėra ši paslauga visuomenės kantrybės taurę perpildantis paskutinis lašas ir ar nederėtų pasiūlyti ne tik A. Bilotaitei, bet ir visai vyriausybei pagalvoti apie paskutinę ir didžiausią paslaugą Lietuvai? Apie savanorišką atsistatydinimą, kad ir koks jis atrodytų keblus siaučiančio karo fone.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Kas vienyja Putina, „tautos prezidenta” ir Radzvilioka?
Prie ko jie neprisiliestu, tas ima virsti ismatomis.

Ką daro žmogus,

politikas, kuris nekenčia Lietuvos? Nieko nedaro, bet keikia kremlių. Tiek Radžvilas, tiek puliemiotčica – vieno lizdo paukščiai?

T0mas J.

p. Radžvilai, kaip jums pavyko perimti Tiesos.lt ?

> 2022-10-25 19:59

didžiausia išmata šiame portale esi tu, juliau Milaiti, tik nesuprantu, kodėl V. Radžvilas tave čia laiko.

Kukis

Na ir glusas tas Radzvilas. Dar truksta tik to , kad pasakytu jog maidana Ukrainoje sukele Landsbergis..

Veleris

НЕ НАДО ДЕРГАТЬСЯ! ВОЙНА – ЭТО РАЗВАЛ. #Веллер 25 10 2022
https://www.youtube.com/watch?v=sU3qSfIbuKQ&ab;_channel=МихаилВеллер

Al.

Kodėl ,,siaučiančio karo fone” britų premjerai gali atsistatydinti, o lietuvių – ne ? Ir kodėl tautos uždavikai turi atsistatydinti, o ne atsisėsti ?

habilitâs

Na, jei Kremlius sau į parankinius samdytų tokias acefalijas kaip dabartinis ministerių kabinetas, būtų galima tik pasijuokti. Tai, ką pasakoja R. Pocius, apie atleidimo priežastis, yra tik jo interpretacija, o faktas yra tas, kad į pareigas jį paskyrė tuometis Vidaus reikalų ministras S. Skvernelis, už kurio stovėjo pedofilų klanas. Taigi, VST vado atleidimas, regisi tik kaip pedofilų ir pederastų klanų kova dėl įtakos valstybės valdymo struktūrose arba tarp senojo kagėbistinio „elito“ ir „pažangesniojo“ europeizuoto homojaunimo. Tiek to „politinio“ klausimo „svarbiausioje“ išvadoje ir tikrai nebūtina vynioti į kokį nors „ideologinį pamušalą“. Jei autorius mano, kad ministrė A. Bilotaitė vykdo radikalią „antilietuvišką valstybinę kadrų politiką“ ir bando „metodiškai šalinti iš atsakingų vadovaujančių pareigų nors kiek patriotiškesnius ir valstybei besąlygiškai lojalius asmenis“, tada… Skaityti daugiau »

ir vėl Kremlius

O gal kartais, Vytautai, daug kas yra daroma Briuseliui, nesvarbu, kad tai daro buvę komjaunuoliai. Manau, kad valstybės sunaikinimas Briuseliui yra netgi svarbiau, nei Kremliui. Tad šį rašinį truputį vertinčiau, kaip linktelėjimą Briuseliui. Ir vėl ne tas akcentas, panašiai kaip su prokuratūra. Net besupratau, kas tame pareiškime buvo svarbiau pasirūpinti prokuratūros finansavimu, ar užsukti kranelį Sabatauskaitei. Krizės laikotarpiu NS išminčiai vis labiau disonouja su tais, kurie atėjo į partiją tikėdamiesi kažko tikro ir nepanašaus į dabartinę valdžią, o gaunasi kaip visada. Siūlau prisijungti prie Valatkos komandos ir rėkti „Kremlius puola”.

Na,kas jau cia

neaisku..Kanciervos su satelitais eda cepsedami nugalabytos LT kuna..,kuri protingiausia but iskilmingai palaidot uzkasant ar sudeginant.Kas vietoj to butu,NEZINAU.Itariu,kad irgi nieko gero.Laikai ir paprociai nyncie issigime ir slykstus.Gelbekites kas kaip isgali.Finita.

TRENKTAS KUKI

tau iki Radzvilioko proto kaip iki menulio atbulom,kvaileli.Vaikystej,turbut,kas uzvoze su kliuska per cerepa.Nuo tada tu kukis,baigtas kriukis.,misiugena.

Abu labu tokie,

bet šitas gal dar blogesnis.

Džeikai,

tu milaitis? O, varge!

rusai puola kaip pasiutę

Jei išėjus ima lyti,
Rusas kaltas čia, brolyti!
Jei premjeras nupindėjęs,
kaltas rusas niekadėjas.
Jeigu dirbti nėra noro.
Kalti rusiški ofšorai.
Jei sulūžo vonios kranas,
Kaltas rusiškas Ivanas.
Jei alga kaip pas zulusą,
Paieškojęs rasi rusą.
Jeigu pensija mažiausia,
Rusas kaltas kuo tikriausiai!
Ir už karštį. Ir už šaltį,
Tiktai rusą tenka barti.
Ponas Dievas kūrė rusą,
Kad gadintų mūsų tūsą.
Jei ne rusas, ne kaimynas.
Būtų Tatos sausas klynas.
Ir į kelnes jis nedėtų,
Tėviškėlė sužydėtų.

.

feikinė opozicija

Nė kiek neabejoju,kad tas „šeimų sąjūdis”,kaip ir Juozaitis, Puteikis,Radžvilas ir panašūs veikėjai-tik tariama „opozicija” durneliams mulkinti, specialiai sukurta VSD berniukų ir išlaikoma Lietuvos valdžiagyvių pinigais.

Kiek tokių jau buvo-Vaflinsko „prisikėlimo partija” , Paulausko „Liaudies partija” ir dar nemažai kitų,.o,kur jie dabar? Ar jie bent kažką nuveikė dėl paprastų Lietuvos žmogelių?
Tokios klaunų partijėlės specialiai kuriamos prieš kiekvieną „rinkimų” farsą, o po to tyliai ramiai nugaišta-ir šitas fokusas be galo kartojamas vėl ir vėl…

Taigi siūlau „rinkėjams” bent kiek prasikrapštyti akis ir neturėti jokių iliuzijų dėl šitų beviltiškų juokdarių,kuriuos prieš kiekvienus „rinkimus” kepa kaip blynus vieną po kito.

Girdėjome,

kad paskui Šoigu meilužę-milijardierę Lietuvos sieną kirto kita garsi draugužė – Sobčak. Gal dalyvaus konservatorių posėdyje? Kas žinote, tikslinkite?

trumpai

Kad konservatoriai nekencia patriotu – cia net spekuliuoti nereikia. Juozapaicio sunaikinta savanoriu statuso istatyma ir susidorojima su „Misko broliais” prisiminus. Beje isdaviko Venclovos muziejus konservatoriams nekliuva.

bilotaitė - ne naivi mergaitė?

viena gudriausių akcijų, kurias padarė komunistai-kgbistai-pedofilai :
tai sustatyti naivias mergužėles į valdžią.
kurios nematys, kaip „įsisavinami” milijonai.
tai negi bilotaitė sustabdė eilinę komunistų-kgbistų-pedofilų vagystę?
tada tik laiko klausimas kai bus su ja susidorota.

Kis

sarkastiskai nusijuokiau,nejaugi jie atejo tam ,kad paimti ir atsistatidinti,Girdekite,ka kartais pykcio valandele psakoma,juk aiskiai Sikmonke pasake,po 4 metu galesite rinktis.Cia ir dekite taska,jie „dirba”.Kam jus liiuojate ta sakyciau naivuoli Radzvila?Jis prie geriauiu noru nesugebetu sugalvuoti nieksybiu,tai akademinis protas ,sunkiai pritampantis prie sio smirdancio pasaulio.

 > 2022-10-26 21:29

o tu, juliau Milaiti, be išmatų ir smardinimo matai ką nors daugiau šiame portale (Dzeikas 2022-10-25 19:59)???

Kol iš pogrindžio

valdys senelis savo intrigomis, kerštais,konservatorius padaręs įkaitais,tol viskas tik blogės.Jis pats šią partiją ir sužlugdys.

xxl

Kai žmogus siekia gauti darbą ,jis pateikia savo kompetencijas, ,savo viziją ,ką ir kaip pasiekti, kalba apie savo privalumus. Kai NS tikisi ką nors laimėti rinkimuose ,ji pateikia visų likusių partijų trūkumus , ydas,klaidas ,nužmogėjimus, meilę kremliui it tt. Tiesiog patinka ant šito arkliuko joti, kad nebegali nulipti.

to xxl

Seneli, kada is KOMOS prabudai? Vis dar XX amziaus viduryje gyveni?

- - to xxl

Anūkėli ,kai po rinkimų nakties atsibusi iš KOMOS-bus gerokai per vėlu, nes vėl teks dar 4 metelius beviltiškai lieti pagiežą į visas puses ir energija nebe ta . O tavo bajeriukas apie xx amžių kažkoks nešiuolaikiškas, kažkoks komjaunuoliškas…

to to xxl

Kvaileli, be XXI amžiaus bus dar ir XXV amžius, ir XXX amžius bus, gali neabejoti.

fungicidas

Ko galima tikėtis iš tokios ministrės, jei naujas Želigowskis/Strelkovas netikėtai suorganizuotų žygį į Wilnių/Slavenską padėti „dėl per didelių kainų sukilusiems miestelėnams”? Prunskienės 1991.01.13 datai suorganizuotos staigaus kainų augimo sąlygos juk kartojasi. Spėju, kad ji turi kartu su seneliu ir anūku rezervuotą vietą spartane. Nei riaušių (?), nei pabėgėlių antplūdžio metu moterų vertikalė su aplinkui tabaluojančiu anūkėliu negalėjo priimti savarankiško sprendimo. Dabar jau kariuomenės vadą politikai nori užguiti, kad tas užuominom visuomenei stengiasi apginti nuo politikų paskutinę efektyvią ginkluotę. Keista, kad mūsų dar neužpuolė – Stebuklų Šalis. Ne gėjų rinktinė ir ne už europietiškas vertybes Mariupolyje taip ilgai kovėsi.

to xxl

Kazkokia karsena iki XXV amziaus gyventi ruosiasi? Pensinykai, jums jau smegeneles neveikia, apie issilavinima net sneketi neverta – skutai telike, bent jau „rules for radicals” paskaitykite, kad realybeje gaudytis pradetumete. Jeigu suprasite…

Č.P.

Pranešama, kad žurnalistė Ksenija Sobčak, dėl jai iškeltos baudžiamosios bylos, paliko Rusiją ir per Baltarusiją atvyko į Lietuvą. VSD patvirtino, kad K. Sobčak kirto sieną su Izraelio pasu, nes Rusijos piliečiams įvažiavimas uždraustas. Dar bus čia tikrinamas jos patikimumas. 🙂

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top