Vytautas Radžvilas. EP rinkimai – tik priemonė busti ir telktis

Iš tiesų džiugu, kad Valstybės atkūrimo dieną įsteigtas Europos Parlamento rinkiminis komitetas yra toks, apie kokį svajota. Šitoks plačiai atstovaujamas Komitetas turi moralinę ir politinę teisę prabilti opiausiais Tautos ir Valstybės išlikimo klausimais. Jam niekuo nenusileidžia ir patvirtintas rinkiminis sąrašas. Ne tik autoritetingas ir veiklus, bet suformuotas taip, kaip Lietuvoje nematyta nuo Sąjūdžio laikų. Sudarinėjant jį buvo neapsakomas džiaugsmas ir garbė girdėti būsimo sąrašo narius, galinčius teisėtai pretenduoti į aukščiausias vietas, kukliai tariant: VIETA MAN NESVARBI. KAD IR KOKIA JI BUS, DIRBSIU, KIEK ĮSTENGSIU. Tai girdint budo ir stiprėjo viltis, kad galbūt pagaliau vėl pavyks susitelkti VARDAN TOS.

Ir pabaigai – apie tai, kas svarbiausia. Susiruošėme grumtis ne dėl tos vienos vietos Europos parlamente. Net jeigu pavyktų ją iškovoti, ji bus bevertė, jeigu rinkimų kampanijos metu nebus pasiektas neišmatuojamai svarbesnis tikslas. Labai reikia, kad visur Lietuvoje per tą laiką kurtųsi KOMITETO RĖMIMO GRUPĖS.

Mūsų tikrasis ir daug aukštesnis tikslas – SUSIGRĄŽINTI VALSTYBĘ. Tą, kurią atkūrėme, bet taip greitai ir apmaudžiai leidome iš mūsų atimti prieš trisdešimt metų. EP rinkimai – tik pirmasis prasidedančio žygio žingsnelis.

P.S. Politinė reklama, parengta ir platinama neatlygintinai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
55 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
55
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top