Vytautas Radžvilas. Iš tiesų paskutinė galimybė

Kaip reta nuoširdūs ir gilūs Nacionalinio Susivienijimo bendražygio Lino Karpavičiaus apmąstymai apie lietuvio padėtį šiame sparčiai besikeičiančiame ir vis žiaurėjančiame pasaulyje. Interviu autorius tiesiog egzistenciškai išgyvena ir autentiškai išsako tiesą, kurią suvokė didieji XIX a. Tautos žadintojai. Toji tiesa labai paprasta ir be galo žiauri: lietuviai šiame pasaulyje niekam nereikalingi, o visi, norintys užimti ir valdyti jų žemę, trokšta tik vieno – kad jie kuo greičiau išnyktų ir nesipainiotų po kojomis.

Taip buvo galvojama ir žvelgiama į lietuvius laikais, kai niekas nebuvo girdėjęs apie klimato ir kitokias krizes, o Žemėje vietos užteko visiems. Bet jau tada Lietuvos žemė buvo pernelyg gera, turtinga ir dosni kad nebūtų buvę trokštančių joje įsikurti vietoje mūsų.

Linas kviečia kiekvieną lietuvį sustoti, pamąstyti ir sąžiningai paklausti savęs: tai ko galime tikėtis nieko nedarydami dabar, kai sausrų ir skurdo vejami iš savo dykumėjančių regionų šimtai milijonų klajoklių pajudėjo į masinio persikraustymo žygį ir pirmąsias jų minias jau matome besiveržiančias pro skiedrinius Lietuvos sienos vartus?

Interviu aiškiai pasakoma: lietuvis dar turi galimybę pakilti nuo sofos ir juos stabdyti. Ir šį kartą tai iš tiesų paskutinė galimybė.

4.2 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, štai užduotis nr 1, jei nori konstituciškai pasitarnauti, o ne vadovauti Tautai.
1996 birželio 20, 2003 sausio 23, apsišaukėliai seimagyviai banditai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį (apie Lietuvos žemę) svetimšalių naudai (ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos.
Parašyti tekstą (straipsnį) nr 1 apie savo požiūrį į tokią problemą bei išdėstyti jos sprendimo būdą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, štai užduotis nr 2, jei nori konstituciškai pasitarnauti, o ne vadovauti Tautai.
Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
Parašyti tekstą (straipsnį) apie savo požiūrį į tokią problemą bei išdėstyti jos sprendimo būdą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, jei iki Kalėdų ignoruosi šias dvi temas, kaip iki šiol, atsidursi ne tik plėšikų, bet ir Lietuvos priešų sąraše (taip pat), kaip įtartinas bei klastingas veikėjas.
______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 gruodžio 9

Dzeikas

Pajegu kerstas bus baisus😬

blue yellow zov marinie

..taip,Jungenai bus baisus rustybeje ir Radzvilas is anksto dreba.

blue yellow zov marinie

..niekaip nepaaiskina Jungenu kapelai,kodel vis negrazinaSkirpos alejos.

GOJUS

Aš nors ne teisininkas, tačiau kaip teisininkas tau galiu pasakyti, kad 55 straipsnis nėra pažeistas.

s.m.

asmenybės susidvejinimas patenka į TLK 10 skyriaus diagnozes…

GOJUS

„kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise” Ir kuris žodis labiau kliūna? „Lygia” ar „tiesiogine”?
Kas trukdo tapti sąrašiniu? Nelygios galimybės tapti sąrašiniu?
Gal sąrašiniai išrenkami netiesiogiai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Susipažink su va šituo straipsniu

https://www.laisvaslaikrastis.lt/35228-2/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Partinis kandidatas eina į seimo rinkimus vienmandatėje ir sąraše. Kai vienmandatėje piliečiai neišrenka, patenka pagal partinį sąrašą (pvz: Jonas Jarutis). Jei kitaip aiškinant su vaizdingu palyginimu: jei piliečiai neįleido į seimą Jono Jaručio per duris, tai tas pro langą įlipo. Lietuvos pilietis kandidatas į seimą, kuriam netinka nė vienos partijos programos, tokios (lygios) galimybės neturi. Todėl dabartinis seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 str.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai Radžvilai, ar rinkai parašus Žemės referendumui organizuoti? Reikalingas viešas prisipažinimas. Žmonės turi žinoti tiesą.

blue yellow zov marinie

Radzvilas….nea.

paslauga žmonijai sustiprintų Lietuvą

Tai pasaulinė problema, sukelta besaikio , neatsakingo ir agresyvaus žmonių dauginimosi pasaulinio skurdo regionuose. Ką Lietuva gali padaryti greta skiedrinių sienų stiprinimo? Ogi kreiptis į pasaulio tautas dėl pasaulyje vykstančių DEMOGRAFINIO GINKLAVIMOSI VARŽYBŲ STABDYMO dėl DEMOGRAFINIO NUSIGINKLAVIMO. Žmonių daugėjimas planetoje, po milijardą kas 13 metų , veda prie kolapso ir išmirimo, su aukų skaičiumi pranokstančiu visus pasaulinius karus.

blue yellow zov marinie

…geeera plana sukurpei…svarbu,veiksminga ir realu…maladiec,nieks taip nesugalvotu,tik tu,kurs sudeginai tiltus..

Jau kalbi,kaip kulto lyderis

Tai tu matosi ir būsi tas sektantas,antras hitleris,stalinas ar dar,koks kitas, norintis dėl savo „švento” reikalo pamažinanti žmoniją,dėl ” geresnės” žmonijos ateities.

Dzeikas

Zmogus, kad ka nors spresti turi buti laisvas.
Autorius apie tai nė mur mur.
Tik banga kelia: pakilkit , cholopai, ateina barbarai.
J-bana Lietuvos valdziuke bijo savo tautos, o jos tariami oponentai kritikuoja kad valdzia savo tauta dulkina neteisingai😄😄😄

paprasta logika

jeigu tautos rinkta valdžia valdžiukė, tai ją rinkusi tauta tautukė

Dzeikas

Taip ir yra: 1990m kovo 11d tai buvo tauta.
1992m spalio 25d MENTALIAI atvirto i tautuke.
Fiziniai pokyciai pasireiske ne iskart, o su keliasdesimt metu lagu. Juolab ES pakiso makijazo sifilio simptomams paslepti.

Paskaitantis

logikai vulgaris
Jei yra tautukė, tikėtina yra ir Tauta. logika tegu ir vulgaris (paprastoji) galėtų pasdomėti koks nuošimtis rinkusiųjų pasirinko šią valdžią – valdžiukę.
Sekantis etapas – atsakyti į klausymą (sau pačiam) ar ta kita dalis ant sofutės sporto varžybų sirgalio žvilgsniu vertnantys vyksmą yra Tautos (tegu net ir tautukės) dalis.

blue yellow zov marinie

…sekantis/kitas/etapas…visa ko likvidacija.Benderiskai trenkiant saxmatu/xa/ lenta priesininkui per galva,pries tai apdairiai sudauzant lempa…tamsoj viskas aiskiau matyt.

blue yellow zov marinie

..t.y. iskreiptu budu,priedo,rankoj laikant daikta,banasu i b.

Paskaitantis

Perskaičiau.
Tikriausiai yra dar vienas bendravardis beigi bendrapavardis, kaip man žinomas filosofas.

blue yellow zov marinie

…pasiaiskinkit,garbusai,ka cia praneset..

blue yellow zov marinie

..teisybe,bet patys sedit ant sofu ir nieko daryt ne nesiruosiat….viens kita tik komentuojat uzgrobtame neskaitlingame portalely….rinkit zmones,aikit protestuot,ruoskites rinkimams….aaaa,supratau…ner zmoniu,ner jegos/net Celofanas jus nunesa/….o KODEL….ar galit kas pasakyt….zmones nelabai protingi,bet……exexee,ponas filosofe,klydot,sakydamas,kad revoliucija daro intelektualai..ir nereik cia vel pasakot apie Sajudi….ar caaaara zirni…

Prašalietis

Linas Karpavičius. Tai gali būti paskutinė lietuvio galimybė..Vytautas Radžvilas. Iš tiesų paskutinė galimybė… Leiskite nusišypsoti… Žinant, kad lietuviai pergyveno daugiau kaip šimtą metų besitęsusį Rusijos carizmą, 45 metus buvusį tarybinį socializmą- „ateina genijai ir vėl išnyksta, atėjo Leninas visiems laikams”, todėl pasakoti, kad lietuviai kažkodėl tai nepergyvens 32 metus besitęsiančio Gorbačiovinio perestroijkinio komunistinio – sąjūdinio lansbergizmo.., kurio vienvaldis „įkvėpėjas” ir „patriarchas” V.Lansbergis jau smakru braukia žemę…, yra visai „politiškai nekorektiška”…. Šiandiena jau ir puskvailiai su puspročiais mato jog iš LDDP komunistų ir KGB-istinio sąjūdžio kilęs „politinis elitas” visur jau nusikvailiojo taip beviltiškai, kad net ir „tautos broileris” šiandieninio lansbergizmo vėliavnešys G.Lansbergis skelbia, kad visiem neišvengiamai ateina „diena X”…

blue yellow zov marinie

..zelekdie nuo tavo ispuvusiu dantu sypsenos….geriau jau sokt per balkona,kad tik to nematyt…

GOJUS

Nauja tema. Infliacijos TSRS iki 1990 kovo 11 d. nebuvo. Kaip taip atsitiko, kad pabėgus Baltijos sesėms, TSRS paleido kainas ir iki Belovežo (TSRS raspado 1991 m. gruodžio 8 d.) apturėjo didžiulę infliaciją?

blue yellow zov marinie

….pabandom is naujo….kas cia tau su tuo suuudrubliu daba pasidare…..

Prašalietis

„Infliacijos TSRS iki 1990 kovo 11 d. nebuvo.”… „Leiskite argumentuotai nesutikti”: 1970 metai degtinė „Skaidrioji”, „Maskvos ypatingoji” kainavo 3,62 rub; 1980 degtinė „Kvietinė”, berods „Ekstara”, lenkiška „Čysta vodka viberova”… kainavo jau 4,2 rub., A93 benzinas1980 ar 1981 metais iš 15 kap. pasidarė 20 kapeikų..; Gorbačiovinės „uskorenijos, gosprijomkės, blaivaus gyvenimo būdo- vestuvės be alkoholio, perestroikos rezultatų pilno pasirodymo 1990 metais – degtinė kainavo 5,3 rub. ir buvo parduodamas ribotas kiekis 1 arba 2 buteliai(priklausomai nuo tos dienos „pasiūlos” ir vietinės valdžios duodamų parėdymų… Nurodytos kainos didėjo, o ir turbūt 1989 ar 1988 metais TSRS ministrų tarybos pitrmininkas Pavlovas grąsinosi duoti parėdymą bankams priimti tik ribotą kiekį 100 rub. nominacijos banknotų, kuo labai išgąsdino tuometinius „verslininkus”. Taip kad kainų kitimas, kaip ir… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…kur degtine,ten akademikas…specas.Viska zino.Nemazai su sebrais kgbesnykais islake…

GOJUS

Alkoholis netinka kainų analizei. TSRS infliacija būdavo etapinė, tik kas dešimt ar net keliolika metų kainos būdavo nežymiai padidinamos maždaug 5-15 proc. ir ilgai nekeičiamos. Nuo 1986 m. iki 1990 kainos pakeltos tik apie 12 proc. O 1991m. kainos pakeltos ne procentais bet kartais, atsirado net 1000 rublių kupiūros.
Aš manau, kainas komunistai kėlė tam, kad pribaigti TSRS, t.y. siekė sukurti suirutę, kad Belovežo dogovoras (TSRS išardymo dogovoras atrodytų natūraliau). Panašiai globalistai bando veikti ir dabar. Siekia sukurti suirutę plandemijomis, karais, tvarumais.

Prašalietis

Parašiau savo jumoristinį nesutikimą dėl TSRS infliacijos kabutėse.. Žinau, kad pagrindinių produktų kainos išlikdavo nekitusios ne vieną dešimtmetį.. Jei brangindavo, tai kažkiek brangindavo kai kurias be talonų parduodamas taip vadinamas „prabangos” prekes.. Kaip Gorbačioviniai kremliniai komunistai, po Gorbačiovo Bušo Maltos susitikimo, suaktyvino TSRS griovimą, kūrė suirutę iššaukusią garsius šachtininkų protestus Maskvoje ir kt., yra paviešinta įdomių faktų į kuriuos niekas kol kas neduoda atsakymo… Paminėsiu pora paviešintų „įdomybių”, kaip buvo dirbtinai daromas Rusijos sostinėje Maskvoje, Leningrade …parduotuvėse maisto trūkumas.. TSRS buvo, nepamenu tiksliai, turbūt 5 ar 6 tabako fabrikai, kurie gamino tabako gaminius. Kapitaliniams remontams, technologinių linijų atnaujinimui į metus ar du metus buvo laikinai uždaromi vienas ar du fabrikai, ne daugiau tam, kad būtų užtikrintas reikalingas tabako gaminių kiekis.… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…tu patriodijotiskai nusiperdei pro burna….stai ir visas tavo riaugulys,oi,juokas,norejau pasakyt.Maldauju,daugiau nesijuok,uztroooooksim..

GOJUS

Už transportą atsakinga KGB ketvirtoji valdyba LTSR įkūrė ką???

GOJUS

Suirutės tikslas ir pasekmės: dar svarbiau buvo tai, kas vadinama „dvasine sfera“. Niekas nebetikėjo komunizmu. Visuomenė buvo demotyvuota, o vagystės ir korupcija tapo kasdienybės dalimi. Klestėjo kyšiai ir nepotizmas.

GOJUS

Prisiminiau dar vieną dalyką. LTSR prie mano mikrorajono likerovodačnos (alkoholio) parduotuvės paprastai nebūdavo eilių ir vodkės visada būdavo. Viskas būdavo deficitas, bet vodkė ne, gal per brangi būdavo, kad užtekdavo?
Atsimenu vodkės būdavo EKSTRA, KVIETINĖ, DAR PO VIENĄ, STOLICHNAJA. Ant etikečių būdavo arba raudonas stumbriukas arba juodas. Raudonas, sakydavo, pagaminta iš grūdų, juodas – iš naftos.

blue yellow zov marinie

…tas stumbriukas buvo paxo busimas zentelis,tai ir dabar tie stumbrai po svieta laksto…..vis ilsisi nuo sunkaus gyvenimo….vien sventes,pats pagalvok,isprotet galima..juodai raudoni stumbrai tai tau ne juokas…

IP 88.118

Klausėme ir mes ir ne kartą ir labai sąžiningai:  Ką, aš Sofos ir fotelio mylėtojų brolijos prezidentas, pakėlęs savo sėdimąją nuo minkštos ir patogios vietos rinkimų dieną turėčiau daryti?  Skuosti prie balsadėžės?!  Kam?  Kad L. Karpavičius galėtų užsiropšti ant Seimo taburetės, kaip čia vienas toks kažkada sakydavo?   Ne, nieko prieš jį neturių, tegu bando, bet jo anekdotai ir pasakėlės apie Denikiną ar Wrangelį neįmponuoja.   Klausėme ir labai rimtai, ką jūs, ėNėSininkai padarėte, kad taptumėte parlamentine partija, už kurią būtų vertą balsuoti? Tyla!  Klausėme ar turite suformavę vykdomąją valdžią, t. y. šešėlinę vyriausybę, kuriai būtų galima užduoti klausimus? Tyla! Norime žinoti kas bus ėNėSo biliotaitė, kuri lopys „skiedrinius Lietuvos sienos vartus“ ir kaip bus stabdomi tie „šimtai milijonų klajoklių“,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…visai teisetas pasipiktinimas….ex. bla bla bla is NS nieko nematyt,taigi,kaip visada tvirtinu,kad tai bletkeriu projektas nusiurbt protingu,bet naiviu zmoniu balsams,kad kitur jie nieko nedarytu.

blue yellow zov marinie

..be to,TYLA yra NS ginklas…ko ju neklaustum….TYLA…..tolko miortvyjie s kosami stojaaaaatj….

tuštuma

Kuo jūs užsiimate NS bavonai ???

tuštumai

kliedesiais

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top