Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

pozicija.org

Balandžio pirmąją sostinėje, prie Seimo rūmų Nacionalinis susivienijimas surengė akciją, ragindamas neleisti perrašinėti Lietuvos istorijos.

„Nacionalinio susivienijimo“ pirmininkas profesorius dr. Vytautas Radžvilas savo kalboje atkreipė mitingo dalyvių dėmesį, kad liūdnai pagarsėjęs vandališku poelgiu brutaliai sudaužęs J.Noreikai skirtą atminimo lentą, Stanislovas Tomas pagaliau nors kartą, pats šito nenorėdamas, padarė paslaugą: atlapaširdiškai išklojo scenarijų, kaip, nutiesus sąsajas tarp tariamai pronacistinio 1941 m. birželio 22 d. sukilimo ir tariamai profašistinio Sąjūdžio, bus sunaikinta Lietuvos valstybė. Jau įvardytas ir asmuo, kuriam skirta tapti ašine Kovo 11-osios valstybę turinčia padėti politiškai, moraliai ir teisiškai delegitimuoti figūra. Ja pasirinktas architektas Vytautas Landsbergis-Žemkalnis, atidaręs sąjūdžio steigiamąjį suvažiavimą. „Balsuosiantys už LGGRTC Seimo nariai praranda galimybę apsimesti ir vaidinti, kad jie nežinojo ir nesuprato, koks likimas ruošiamas Lietuvos valstybei“, – kalbėjo jis.

Po mitingo Nacionalinio susivienijimo pirmininkas pabrėžė, kad dabartinė Lietuvos būklė primena padėtį po 1939 m. spalio sutarties su sovietais.

Vytautas Radžvilas: Scenarijus kartojasi

Tai nėra tokia trumpa kalba, kaip norėtųsi, bet prašau rasti laiko ją išklausyti ir pasidalinti su kitais. Deja, esama dalykų, kurių neįmanoma pasakyti keliais sakiniais.

Seimui atleidus iš pareigų LGGRTC vadovą prof. A. Jakubauską iš esmės pasikeitė situacija ne tik Centre, bet ir Lietuvos valstybės padėtis. LGGRTC – strategiškai svarbi nacionalinio saugumo požiūriu įstaiga – atsidūrė Kremliaus istorijos sampratą siekiančių įtvirtinti buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose.
Nors analogijomis piktnaudžiauti negalima, bet nebūtų tirštinamos spalvos pasakant, kad tai primena Lietuvos padėtį po 1939 m. spalio sutarties su sovietais. „Vilnius mūsų, o mes – rusų“, – šis visuomenėje akimirksniu paplitęs taiklus posakis liudija, kad Lietuvos žmonės gerai suprato tikrąją padėtį ir jautė artėjančią katastrofą. O valdantysis elitas apsimetinėjo kvaileliais ir vaidino faktiškai jau prarastą valstybę iki pat 1940 m. ultimatumo.

Šis gerai pažįstamas scenarijus kartojasi. Jau puolama vaidinti, jog nieko neįvyko, įtikinėjama, kad Centras toliau dirbs Lietuvai. Tikėtina, kad siekiant kuo labiau užmaskuoti jo perėmimo ir užvaldymo faktą, bus ieškoma paklusnaus, bet atvirai pernelyg nesusikompromitavusio direktoriaus. Bus mėginama apraminti visuomenę kuriant iliuziją, jog niekas iš esmės nepasikeitė. Panašiai elgėsi sovietai formuodami „liaudies vyriausybę“, į kurią buvo įtraukti ne atviri valstybės priešai komunistai, o visuomenėje autoritetą ir pasitikėjimą turintys asmenys. Jiems buvo skirtas vaidmuo tapti pasiruošimo aneksijai priedanga. Jie įtikinėjo, kad Lietuvoje niekas nesikeis, nebus jokios okupacijos – tik dirbs sovietams priimtinesnė vyriausybė.

Jau skambantys patikinimai, kad Birželio sukilimo ir pasipriešinimo istorija nebus perrašoma, yra verti tiek pat, kiek anos vyriausybės pažadai.

* * *

Visa Vytauto Radžvilo kalba prie Seimo rūmų šių metų balandžio 1-osios mitinge:

pozicija.org

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ado Jakubausko nušalinimo priežastys aiškiai parodomos laidoje su Rūta Janutiene ir Kęstučiu va čia https://www.youtube.com/watch?v=9w-WovRz_zQ

***

Klausimai po laidos peržiūros:
– kiek ilgai dar bus su landsberginiais politinių kalinių ir tremtinių sąjunga ts-lkd partijoje?
– ar partizano Tigro dukra Angelė Jakavonytė dar nori dirbti landsbeginių ts-lkd partijoje?
___________________________________________________________________

Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų (budelių, …), dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialyte paleistuvyste.
2021 balandžio 6

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo.
Jau 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai, o Vytautui Radžvilui – dzin.
L blogai, Vytautai. L blogai.

>6:39

Įkyriai rašinėjate, kad beveik visų valstybių parlamentai yra neteisėti. Nenusibodo?

tarp  kitko

Dėl atžalos kaip ir ai6ku, apmaudu, kad prieš rinkimus nebuvo viešai aiškinama rinkėjams. Mislingesni tie V.Radžvilo neįvardijami kolaborantai. JŲ tiek daug ir jie tokie įvairūs, kad atsirinkinėt iš besipjaunančių konservarorių sunku, ypač praklausius tą Seimo posėdį dėl Jakubausko. Irvis dar negaliu pamiršti, kodėl ir kas disiientą V.Skuodį išgrūdo iš Centro direktoriaus pareigų. Protestų tada nesigirdėjo.Istorija kartojasi?
Žinau vieną – tiesa, kokia ji bebūtų,svarbu kad nenutempta į kurią nors vieną pusę, man Lietuvos nesugriaus.

Laba diena

Bandžiau Seimo puslapyje rasti balsavimo dėl Jakaubausko rezultataus. Suprantu, kad balsavimas buvo slaptas, bet dalyvavusius balsavime galima būtų paskelbti. Domiuosi tik dėl Rakučio, ar jis dalyvavo.

Tvankstas

Kada pradės prof. V. Radžvilas ir jo adjutantas V. Sinica kalbėti objektyviais faktais, vardais pavardėmis, taip kaip OpTV kalba Rūta Janutienė su Kęstučiu Skrebiu, tik tada patikės NS žmonės, augs palaikytojų ratas, nes žmonės nori trumpo ir aiškaus kalbėjimo, bet ne aplink tūpčiojimo.

Tvankstas

Įdomu, kaip dėl prof. A. Jakubausko balsavo ne tik V. Rakutis, bet ir L. Kasčiūnas, A. Ažubalis ? Jie ir buvo tie PRIEŠ balsavę ? Viso PRIEŠ 4, 2 susilaikę.

Tvankstas

Noriu skaitytojams pasakyti, kad Telegram pradėsiu kelti savo kalbotyrinių darbų pasisakymus, kai kurias kitų autorių knygas (jau įdėjau maskviečio prof. S. Bernšteino knygą apie slavų kalbos kūrimą ir sunkumus įdiegiant ją), kurios tikrai mažai kam žinomos ar visiškai nežinomos Lietuvoje, lietuviams.
Mano knygų skyrių nebus, tik atskiros ištraukos.

https://t.me/tvankstas

tai ji visada buvo jų naguose

paskaitykite skuodžio knygas – kaip jis komunistų remiamas tapo Genocido centro vadovu.
kaip komunistai įnirtingai kovojo su tremtiniais, patriotais dėl tos vietos.
paskui burauskaitė irgi buvo komuniagų kalytė.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(tekso autorei, -iui su nr 2021-04-6 7:22) (citata) ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo „Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo. Teisėtai išrinktas Seimas atsiranda tik tada ir tik tada, kada jis yra išrenkamas tiksliai pagal LR Konstitucijoje nustatytas nuostatas, tame tarpe pagal LR Konstitucijos 55 str. nustatytas tiesioginės ir lygios rinkimų teisės nuostatas. Bet koks, net mažiausias nukrypimas nuo šių konstitucinių nuostatų suponuoja situacija, kad Seimo rinkimai yra ne pagal Konstituciją, o pagal kažkieno sugalvotas kitokias taisykles, kurios visgi nėra konstitucinės. Remiantis vien paprastu loginiu mąstymu galima suvokti, kad Seimo rinkimų įstatymas prieštarauja sveikam protui, sąžiningumui ir teisingumui. Jeigu save išsikėlęs kandidatas į Seimo narius iš vieno rinkėjo gali gauti… Skaityti daugiau »

puikiai viskas isdestyta

o svarbiausia pagrista realiais istorijos ivykiais. labai aiskipos gaires, kuriomis tureu vadovautis tauta. Jei mes nepasipriesinsime siam slaiauzianciam perversmui, Lietuva bus sunaikinta. Procesas jau prasidejo- nuo pareigu nesalinami patys sviesiausi Lietuvos zmones i ju vieta sustatant chunveibinus.

ech

susidaro ispudis, kad V.Radzvila jau taip nekencia V.Landsbergio, jog stoja net i S.Tomo ir jo uznugario, nkvd teisiu gynejo D.Katz puse, kuriam PRAHOS DEKLARACIJA, Birzelio sukilimas, kaip ir Kremliu valdanciam kgb yra didziausia rakstis sedynej?.. galim suprast R.Janutienes neapykanta V.Landsbergiui, jei jos dukra yra ir Au.Butkeviciaus… juk Audrius niekaip negali pamirst to pasisedejimo kalejime uz kysio paemima ir del to, kazkodel kaltia Landsbergi. neva tai jis pakiso ta pagunda. 🙂 ar po to ar pries tai Audrius Butkevicius sudijavo Sharpo Einsteino institute kaip taikiu budu verst vyriausybes?.. ar Drizius savo LL melavo, kad butent Au.Butkevicius pristate neva anglu ekspertu pazymas, kad Kiesiaus valdoma Mazeikiau nafta dirba nuostolingai? ir kad ja reik perleist Chodarkovskio Jukos per galimai fiktyvu tarpininka Wiljams?.. o… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

Tautieti – Lietuvos patriote,pirmyn į barikadas už Tėvynę Lietuvą.

Prašalietis

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose… Amžiams išlaisvinsime Lietuvą iš žydiško jungo Lietuvos broliai ir seserys, greitai ateis ilgai laukta valanda, kai lietuvių Tauta atkurs savo tautos laisvę ir atstatys Lietuvos nepriklausdomą valstybę. Šiandiena visi kilsim į kovą prieš bendrą dvigubą priešą. Tas priešas yra Raudonoji armija ir rusiškas bolševizmas. Mes esam visi įsitikinę, kad šio mūsų priešo didžiausias ir pats paslaptingiausias pagalbininkas yra žydai. Žydai nepriklauso jokiai tautai ir visuomenei. Jie neturi nei Tėvynės nei valstybės. Jie visuomet yra tik Žydai… Rusiškas komunizmas ir jo amžini tarnai žydai yra vienas ir tas pat mūsų visų bendras priešas. Rusiško komunizmo okupacijos ir žydiškos vergovės panaikinimas yra pats Švenčiausias visų reikalas… Vytautas Didysis suteikė… Skaityti daugiau »

Tam - "ech"

Skaitykite, o ypač klausykite V. Radžvilą dar ir dar kartą, nes matosi, kad iš pirmo karto nieko nesupratote arba norite apgauti tuos, kurie neperklausę vaizdo įrašo, skaitytų tik komentarus? Taigi, klausykite ir mąstykite, tada tikrai nereikės paistyti niekų apie tai, kad Vytautas Radžvilas stoja nusikaltėlio Stanislovo Tomo pusėn.

Į jokius demaskavimus

ir dramatiškus įrodinėjimus niekas nekreips dėmesio ir naglai darys savo, kaip padarė su Jakubausku
– TOL, KOL NEBUS MASINIO NEKLUSNUMO, masiškai nebijant teismų ir nuosprendžių, nemokant baudų, nevykdant jokių izoliavimo taisyklių, masiškai griaunant įvedamas naujas vidaus sienas – t.y. ignoruojant policijos reikalavimus sustoti, tegu policija pabando stabdyti savo jėgomis be kariuomenės broniruotos technikos (o kariuomenė dar kažin kieno bus pusėje!), kitaip tariant – daugeliui aukojant savo laisvės likučius, nuosavybę ir gyvybę.
Bet tokia masė Lietuvoje nesusidarys, net jaunimas nepalaikys. Be to, kritiniu momentu Briuselis atsiųs „taikos palaikymo pajėgas”.
Realus išsigelbėjimas tik tada, jei tai prasidės Lenkijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, o Lietuva laiku prisijungs.

ech-Tam

taip, tik perskaiciau. O Jums neatrodo, kad sis filosofas blaskosi, lyg neistikima zmona tarp meiluzio ir vyro?.. Tai jis kuria liberalu partija, tai kritikuoja ja, tai jis Zmogaus teisu stebejimo instituto taryboj, tai pries ju programas, tai jis su Genzeliu, kurusiu Lietuvos ateities foruma, tai jau Vilniaus forume, o dar yra (buvo?) toks Tautos ateities forumas… Dabar jau Nacionalinis susivienijomas, kuris neaisku ka vienija… nes tai su Juozaiciu, tai be jo… Man tikrai sunku susigaudyt kur cia patriotizmas, o kur tik jovalas… O ir tas uziskabinimas uz architekto Landsbergio. Jei ieskoma „profesionalaus” isdaviko pavyzdzio, kodel neuzsikabinus uz JUOZO MIKUCKIO?.. Idealiai tiko visoms represinems strukturoms. Ne CEU nereikejo pasitobulint 🙂 Paskaitykim, ka apie si A.Gudaicio-Guzeviciaus aukletini raso vikipedija: https://lt.wikipedia.org/wiki/Juozas_Mikuckis_(1891) Ar jis… Skaityti daugiau »

Apie malūnus

Kalba pavėluota, bet įdomiai „sustyguota”. Tačiau būtent dėl to netradicinio sustygavimo, esu tikras – nepramuš pasirinkto taikinio šarvų, o tik užpils papildomo vandeniuko ant su NS konkuruojančių braškančių kitų partijų malūnų?

Apie malūnus

Kalba pavėluota, bet savitai „sustyguota”. Esu tikras – dėl to netradicinio sustygavimo nepramuš pasirinkto taikinio šarvų, o tik užpils papildomo vandeniuko ant su NS konkuruojančių partijų braškančių malūnų.

Kalba stipri.

O dabar reikia veiksmo.

Kas tas ,,prašalietis"?

F. Kukliansky? A. Vinokuras? R. Vanagaitė? Ar šiaip su proteliu susipykęs provokatorius?

stasys

Ko neatimsi iš V.Radzvilo tai gebėjimo sakyti kalbas . Yra ko pasimokyti ir Seimunams . Neturiu ko prikibti prie pasakytos kalbos , viskas daug maž aiškiai ir konkrečiai ,buvo netgi apsieita be populizmo pilstymo . Ną trumpai kalbant šaunuolis profesorius .

Kis

Lietuva po Nepriklausomybes paskelbimo ir i vienus rinkimus laimejus konservatoriams Hofertiene sauke,kaip didziausia naciuke,kad jie atejo amziams valdyti Lietuvos ir zmoniu.Praktikuoje,tolimesniame gyvenime Lietuvis pasiunte konsrvus su Landzbergiu sunims seko pjauti,buvo isvadinta sunauja,nes jau tuo metu mateme ,koks branduolis pas konservus-KGB,o bebrams juk nereikejo nieko slepti,jie koloboravo ir nesidangste angelo sparnais.Dedule issivede seima(juk ju buvo berods 74 ar daugiau?)buvo paleistas seimas(kas butina padaryti siandiena),o po nauju rinkimu gaujele ie neatsigavo,prasidejo sprogdinimai,zudynes,laisvanoriu isvedima i miskus.Koroce dedule dare savo amplua,pakilojo zemes ir miskus,panaidojus derama propoganda tu stibiku lupomis rezge likusias dieneles aferas.Mazeikiai,Butinge,o kazickai su doleriais ?Po to patyres fiasko po eiliniu prezidento rinkimu issinesdino i europa,sugrizus pasaka prasidejo is pradziu,ypac po AMB mirties siautejo nuo auksinio sauksto iki milijardiniu aferu,pabaige su Dalios pagalba(juk… Skaityti daugiau »

tikrai esama panašumų su 1939m.

Beje, KGB rezervisto dukružėlė žadėjo, kad Jakubauską pakeisiantis kandidatas bus paskelbtas iškart po Velykų. Ir niekas dar nepaskelbta, nors keli galimi kandidatai yra labai akivaizdūs.

Atsibuskim, lietuviai
ech, prasalieti,

ko vis verki, kad zydai neturi savo valstybes?.. O tai kas valdo Izraeli?..
O gal ne apie tuos zydus kalbi?. Gal kalbi apie tiurku kilmes karinga pirkliu tauta – Chazaru chanata, 9 a priemusi judaizma taip vadinamus „zydus pagal religija”? Ateistais tape ju bolsevikai ar nepraranda teise vadintis zydais?.
Kodel besakniais likusiems apie 30 milijonu chazarams nepareikalavus is Putino grazint ju buvusia teritorija pietu Rusijoj?.. Gal baigtusi sios tautos problemos, jei jau taip erzina kitu tautu patriotizmas?.. nebutina juk visus paverst besakniais, kovojant pries kitu tautu Tevynes. Kovokit uz savo tevyne, o ne verskit Europa panasia i JAV imigrantu salimi. Juk matom koks visu karas su visais ten vyksta…

AwakenWithJP
Antanas

Čmilytė neturėjo teisės siūlyti Seimui naują Centro vadovą,Kaip ji pati pareiškė,į labai svarbią valstybei organizaciją ( įstaigą), kurios veikla apima ir pokario rezistencijos, partizaninio karo tyrimus ir vertinimus, represinio KGB aparato veiklą, nukreiptą prirš disidentus, partizanus. Čmilytė artimais giminystės ryšias susijusi su tais veikėjais,todė turėjo nusšalinti nuo Centro vadovų skyrimo ar atleidimo

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top