Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Dalijamės filosofo ir partijos „Nacionalinis susivienijimas“ pirmininko Vytauto Radžvilo kalba, pasakyta mitingą „Apginkime Lietuvą“, kuriame į neeilinę Seimo sesiją besirenkantys parlamentarai buvo raginami sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą į Lietuvą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nežinojau...

Puiki, patriotinėje dvasioje V. Radžvilo pasakyta kalba. Visiškai suprantama, kodėl „15 min“ žurnalistai per savo videoįrašą neišdrįso šios kalbos parodyti (beje, perdavė tik V. Radžvilo ir V. Sinicos interviu, dar neprasidėjus pačiam mitingui).

Dzeikas

…ir sitas snipa bando i lovi ikisti.

> 13:04

Aha, Milaiti. Tau šnipą teks ištraukti.

Stiklo valytuvas

TSRS = ES
Ką ir reikėjo įrodyti.
Kokia ten to Kalergi tautybė, a ?!!
.
Ir tokio gaivaus TIESOS žodžio pasiklausyti ir pastovėti už save už savo Kraštą atėjo varganas pusšimtis.
.
O kur Gražulis, Pyteikis, kur maištaujantys ar jau nebe „dešinieji konservatoriai“, kur…

ah1

pagaliau pradėta argumentuotai daiktus vadinti savais vardais.
Manau reikia Referendumo dėl JT Migracijos pakto

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

„Sulaikėme perbėgėlius Vilniuje” va taip va čia https://www.youtube.com/watch?v=Ec5yezZycwg

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Katastrofos sukėlėjai – 8ių antikonstitucinių seimų vienaląsčiai seimagyviai (neišjungtieji komunistai, kgb’istai, stribvaikiai, …). Vienaląsčio landsberginių gaujos vaduko Gabrieliaus nušalinimas problemos nepanaikina.
Varom v_i_s_u_s seimo vienaląsčius lauk.
______________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 15

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Šie metai – visuotinio maišto pradžia. Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei.

ah1

Reikia tikro lyderio,suprantančio problemą, gebančio ją įvardinti, žinančio problemos sprendimo būdą ir gebančio ir galinčio mobilizuoti mases. Ar toks lyderis yra Radžvilas? Na problemas įvardijo, rodos suvokia – daiktus ir reiškinius argumentuotai vadina savo vardais,nurodo ir mini priežastis bet ar žino Radžvilas migracijos sustabdymo, šeimų naikinimo ir šūdaterlystės propagandos sustabdymo būdus, ar geba ir gali Radžvilas mobilizuoti mases – ar masės seks paskui Radžvilą?

Patriotai, a-ūūū!!!

„“Sulaikėme perbėgėlius Vilniuje”.
O kur skautai, jaunalietuviai, jaunieji „dešinieji konservatoriai“, savanoriai ir t.t.?

Robert Malone (Brighteon)

Daktaras Robertas Malone, iRNR skiepų išradėjas, sako, kad šie skiepai yra netinkami prieš Covid19, ir ypač didžiulį pavojų kelia jaunimui:

https://www.brighteon.com/4e8e7e8f-79c5-48f0-80c6-ffeae8f78f59

Kazys

mūsų valdžia bando laimėti prieš Lukašenką priimdami visus tuos migrantus, atseit kokie mes humaniški, stiprūs visus priimsim ,pamaitinsim ,apgyvendinsim,išsiaiškinsim kas jie ir kodėl bėga ir tada nuspresim ką priimti o ką gražinti į svo kilmės šalis. BET TAI IR YRA PRALAIMĖJIMAS Juk Lukašenka to ir siekia ,paskandinti mus ;pabėgėlių ;sraute. Jei atvyks dar keliasdešimt tūkstančių tikrai nebesusitvarkysime su jais. jau girdžiu kaip rėkia oponentai TAIGI ES MUMS PADĖS nesvaikit , na Vokietija atsiuntė 10 parteigūnų ,joo tai rimta pagalba ddd. Kitas variantas būtu tiesiog fiziškai neileisti nei vieno.Ir vėl girdžiu kaip rėkia TAIGI YRA TARPTAUTINĖS SUTARTYS.Bet mūsų valdžia aiškiai pasakė kad vyksta KARAS. o kare kaip kare.mes jū neileidžiame jie lieka Baltarusijos pusėje,ir tegu Lukašenka daro su jais ką nori.

tik tiek

Vien tokia kalba – jau puse apgynimo.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(Teksto autoriui ah1 2021-07-15 18:43)
L daug problemų turi NS ir Vytautui Radžvilui dera atsisakyti vadovo pareigų, kai nesusitvarko. Kito geresnio nesimato ir todėl NS partija yra pasmerkta merdėti.
NS problemų sąrašas (dalinis):
– nėra gyvybiškai reikalingo galingo lietuviško filosofinio tikslo;
– nėra tinkamos lietuviškos ideologijos tikslui pasiekti;
– nėra detalaus plano tikslui pasiekti;
– valdyboje yra Vutauto Landsbergio pataikūnas Gaudentas Aukštikalnis;
– NS programoje įrašytas, Vytauto Daujočio plėšikiškas ketinimas didinti perteklinį biudžetą dviem milijardais;
– NS propatrionai naudoja kgb’istinę cenzūrą;
– Vytauto Radžvilo neišmintingas pasipūtėliškumas (erogansija, …) net esminių NS problemų nematant ir pastabų nepaisant;
– ir tt bei pan.
NS – beviltiška partija. Tautos žudikai ir Lietuvos naikintojai klesti, o gelbėtojų (partijos) pulko nesimato iki šiol.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Šeimų sąjūdžio vedliai kariauja su vaivorykšte bei su narkokanape ir Tautos maištui netinkami. LVT Zigmas Vaišvila (su prokomunistine liaudies partijos grupele) bando Tautos suvereną atkurti referendumais, bet jis su Audrium Naku šaiposi iš partizaninio pasipriešinimo. Yra dar keletas maištaujančių bet kenksmingų grupelių – Putino subinlaižių.
Dėl išlikimo, Tautos maištas turi būti, bet mums reikia:
– galingo lietuviško filosofinio tikslo;
– idėjinio vado (ir net kelių) tikslui (pa)sieti;
– išmintingo plano;
– beveik visų Lietuvą mylinčių žmonių d_a_r_b_o.
___________________________________________________
Lietuva – tvirtovė.

>  6:43

Šitas mintis apie NS išdėsčiau praeitų metų vasaros pabaigoje…
„NS į Seimo rinkimus eina atbulas (nenoromis, tik dėl vaizdo…)“. Kas per nepilnus metus pasikeitė? Realiai niekas! Velkasi uodegoje!
Matyt puikūs teoretikai netinkami veiksmui, o gal realybė visai kitokia nei mums pateikia nei mums atrodo.
NS, tai dar vienas ventylis nuleisti tautiniam garui?!

elfe

ar tik Radzvilas neperlenkia? faktiskai sis Europos masonu HUMANITAS pan-europinis judejimas yra pries komunizma, uz stipria seima ir etniskuma, uz EUROPA-EUROPIECIAMS: The Pan-Europa Union is committed to the free, self-dependent development of the person, the strengthening of the family and other natural communities, as well as to a Europe that is characterized by social justice and the principles of solidarity and subsidiarity. The responsibility for the lives of future generations includes the responsibility of mankind and the state for its creation. Christianity is the soul of Europe. Our mission is characterized by the Christian image of man and the rule of law. By calling on European community values, the Pan-Europa Union opposes all tendencies which erode the intellectual and moral… Skaityti daugiau »

ah1

na ir karštis… ar nederėtų prie migrantų stabdymo pradėti stabdyti medžių kirtimus bo miškas ir medžiai palaiko vandens balansą, vėsina orą 6-10 laipsnių – Lietuvą ginkite realiai, a tai iškeps augalų žiedadulkės – nebus vaisių, kas turi šiltnamius tas puikiai žino kad karštame šiltnamio ore „iškepa” žiedadulkės ir pomidorai neveda vaisių. Tai va be medžių ir miškų Lietuva pavirs „dukopka” ir virs bevaise dėl karščio, va tada patiems teks migruoti ir tapti migrantais dėl duonos kąsnio.Tik kur? Europa išsikapojusi medžius irgi dūsta nuo karščio… ir mirusios žemės neduoda vaisių pakankaamai – tai vis į miškingus kraštus kryžuočiai nuo senų laikų traukia ėdalo sotaus,o nuėdę nugraužę kas virš žemės kaip skėriai toliau traukia svetimų miškingų žemių gvieštis. kas netikit eikit laukan… Skaityti daugiau »

elfe

ne i tuos radzvilas nusitaike. jau irodyta, kad Kapitoliju sturmavo nusikalstama grupuote ANTIFA. Ir laimejo Tdemokratiskai isrinkto Prezidento Trump’o uzblokavima soc. tinkluose, bei Bideno sankciju anuliavima Putino NordStream ir kt. ANTIFA vadovauja JAV Revoliucine komunistu partija, kuriai vadovauja Bob Avakian is Cikagos, kiles is Armenijos zydochazaru. O remiai ir Kremlius, ir Soros. ANTIFA Lietuva turetu isskestom rankom pasitikt pabegelius… ANTIFA LIEtuva (zr. facebook) iki kalejimo vadovavo Algirdas Paleckis. Jo bosas, ANTIFA Pabaltijui vadas, Kremliaus Dumos deputatas (prie sovietu, kai dirbo proftechninej teistas uz pedofilija, anot ALF str. ) – Boris Shpygel skyre jam sias pareigas. . kas siandien vadovauja? ju feisbukas dazniausiai kelia straipsnius is Soros CEU baigusio Karolio Dambrausku ikurto portalo ” Gyvenimas per brangus”.. Karolis Dambrauskas taip pat… Skaityti daugiau »

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

705: Грядет диктатура по сравнению с которой инквизиция, Гестапо и КГБ просто детский сад:
https://www.youtube.com/watch?v=4bFOKb9zzzc

elfei 2021-07-16 14:33

Turėtumėte žinoti, kad didžiausias masonų priešas po Saule yra Katalikų Bažnyčia, vadinasi, ir šeima, kurios stiprybė pirmiausiai kyla iš santuokos sakramento. Taip, Richard von Coudenhove-Kalergi – masonas, kuris yra ir Pan-europinės Sąjungos ideologijos kūrėjas, tautų Europos priešas [Pan-Europa (1923)]: Written in 1925, this explosive book has never before been published in English! It is the foremost and detailed plan to destroy the indigenous nations and peoples of Europe; what Richard Coudenhove-Kalergi called for was not only the destruction of European nations, but also the deliberate ethnocide of the indigenous Caucasian race of the European continent. This, he proposed, should be done through enforced mass migration to create an undifferentiated homogenous race to be dominated by a wealthy self-electing elite. It… Skaityti daugiau »

Tautų Europos ardytojo ženklas ir V. Landsbergiui

Tai viešai iki šiol skelbia ir mūsų URM!:
https://www.urm.lt/de/lt/naujienos/vytautas-landsbergis-istoriniame-miunsterio-mieste-vokietijoje-atsieme-dainuojanciai-revoliucijai-skirta-apdovanojima
„Kudenhovės-Kalergio ženklas už europinės integracijos skatinimą 2015 m. rugsėjo 2 d. buvo įteiktas pirmajam po nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos vadovui Vytautui Landsbergiui.“
—————————————————————-
Kaip dailiai straipsnio gale šis masoniškas atsilyginimas pakomentuojamas:
„Ženklu siekiama priminti apie Richardo Nikolauso Kudenhovės-Kalergio (Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi) iškeltas idėjas dėl Europos suvienijimo. 1923 m. jis įsteigė Pan-Europos Sąjungą, kuri buvo grindžiama laisvės, taikos, gerovės ir kultūros plėtros idėjomis.“ —————————————————————-
Ką ir reikėjo įrogyti: Vakarų dekonstrukcija – propagandine žodeliena pridengtas, bet kryptingas antikristinis darbas. Tai „Europos grobimas“, kurį atremti yra kiekvieno mūsų konstitucinė pareiga.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top