Vytautas Radžvilas „Neužčiaupė komunistai, neužčiaups ir liberalai“. Pilietinė akcija „Už laisvą Kovo 11-osios Lietuvą! Laikas pertvarkai!“

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą iš pilietinės akcijos „Už laisvą Kovo 11-osios Lietuvą! Laikas pertvarkai!“, vykusios Simono Daukanto aikštėje Vilniuje minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Filmo autorius – Vincas Kubilius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tarp kitko

Įspūūingiausia -himnas užrištomis burnomis. Kreipimasis į Prezidentą, kuris 5 minutėms neišeina pas žmones, stovinčius po langais? Ir dar – niekur nėra aiškumo, kaip su renginio leidimu. valdžia leido?
Išsigryninimo šiek tiek reikėtų, nes, matot, ką galvoju, ko gero, ne vienas.
Bet pirštinė mesta, rytoj poryt NS turėtų priimti Prezidentas.
Su viltimi, kad kitąkart giedosime himną atvrais veidais.

Varžytuvės

Kas perims iniciatyvą? Manau, kad „Važiuotynės” kyla iš apačios, o štai šita akcija, matyt, nusileido iš viršaus. Na, o atsakant „tarp kitko – …kaip su renginio leidimu. valdžia leido?” Ar karo policija buvo kuriama ne su NS pritarimu? Ar vanagas kerta vanagui į akį?

Politinė degradacija

baudžiauninkų proproanūkiai prašo laisvės iš karaliaus, caro, sekretoriaus prezidento… vaizdelis dar liūdnesnis nei iš žinomo paveikslo: Zaporožės kazokai rašo laišką turkų sultonui. Ką gali pasiekti žmonės, kurie nedrįsta net Kudirkos Tautiškos giesmės padoriai sugiedoti… Ne nacionalinis susivienijimas, o Verksnių Partija užrištomis burnomis.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai l didelis pavojus Tautai bei Lietuvai. Naivu manyti, kad Vytauto Radžvilo l puikios įžvalgos apie mirtiną pavojų mums bus deramai įvertintos prezidentūroje ir tai paaiškės jau pirmadienį. NS veiklai pavojus, kai: – landsberginių atamano padlaižys Gaudentas Aukštikalnis vis dar NS ruporą gauna; – Vytautas Daujotis NS valdyboje; – kai valdyba bei taryba yra tos pačios sudėties net ir o l gėdingo pasirodymo antikonstituciniame rinkimų spektaklyje. _______________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialyte paleistuvyste. 2021 kovo… Skaityti daugiau »

Jules

Blogio Sąjunga(A-bombačkos, sukurtos ir padovanotos) gali užčiaupti, jei būsime vieni, o ne kartu su pavergtomis ir dezuotomis, cenzūruotomis Europos tautomis. Europa nėra laisva, ypač Vokietija, o ką jau apie mus, lietuvius, ir bekalbėti.

>8:39

Neatidžiai skaitote – prezidento ne prašo, o ragina. Leidimo nei vasario 16, nei kovo 11 irgi ne prašė, o informavo. Automobilistai, beje, turėjo ne informuoti, o gauti leidimą. Himną automobiliuose giedojo? Visa Jūsų rašliava apversta aukštyn kojomis, kaip kokioje LRT Panoramoje.

Ekspertas

Kaip vienas mąstytojas rašė: Lietuva neoliberalizmo ir rusofobijos gniaužtuose. Neįmanoma rauti tik vieną iš jų. Jie raunami abu arba nei vienas.

Eksperte,

dėl Rusafobijos nusipirk pirmą žemėlapį. O liberalizmas ir Rusijoje siaučia – viskas oligarchų rankose. Visi Rusijos turtai saujelės žmonių rankose – ir visi jie iš eks Bolševikų partijos. Lietuvoje tas pats – bolševikinis internacionalas. Blogio Sąjunga nėra Europos Sąjunga, o karo nugalėtojų amžinoji sąjunga. Šaltojo karo metu Amerika su Sovietija prekiavo pilnu tempu.

pastaba

Grazu. Iskilminga. Dabartinis – naujas Salomeja…
1941 m sukileliai? vaikesi sprunkancius raudonarmiecius… saude i nugaras… irgi didvyriai. Na, o kas saude 13 sausi?
Patiko skrybele.
O profesorius kaip buvo, taip ir liko politinis – isizeides naivuolis.

Lietuva

Kudirkos Tautiška giesmė:

Litwo naszych ojców
Ziemio bohaterów
Twoim synom daje siłę
Pamięć męstwa twego

Dzieci twoje niechaj zawsze
Idą drogą prawą
Niechaj praca ich dla ciebie
Służy wszystkim ludziom

Niech nam dzisiaj słońce Litwy
Ciemności rozproszy
A światło i prawda
Niech staną się nam godłem

Niechaj miłość Litwy
W sercach nam się pali
Na wezwanie Litwy
Jedność niech zakwitnie

G.P.

Viskas labai teisinga ir prasminga. Pritariu.

Bet yra keli techniniai dalykai, kurių negaliu nepaminėti:
1. Nejaugi „Nacionaliniame susivienijime” nėra nė vieno žmogaus, kuris galėtų gražiai ir taktiškai paaiškinti prof. Radžvilui, kad aikštė – tai ne universiteto auditorija. Ir kalbant aikštėje, nedera marširuoti pirmyn atgal. Ir tai pirmiausia dėl elementaraus dalyko – AKUSTIKOS. Universiteto auditorijoje ji vienokia, o aikštėje visai kitokia.
2. Šaltą dieną kalba turi būti maksimaliai kondensuota ir kovo 11-osios proga derėtų vengti nuolatinių pasikartojimų – to, kas prieš tai jau keliasdešimt kartų parašyta ar net tame pačiame mitinge pasakyta.

Būkime vieni kitiems draugiški ir malonūs, bet tuo pat metu nepamirškime savikritiškumo ir geranoriškų patarimų.

stasys

Kaip tik priešingai , reikia pagirti V.Radzvilo kalba ir auditorine komunikacija su klausytoju dėstant savo tema. Tie keli šimtai susirinkusiu vilniečių be abejo ne penki tukst. o ir jaunimo energingo ten oij kaip truko ,ną bet mintis išsakyta aiškiai ir tiksliai , tie kas domisi ir klauso ją tikrai išgirdo .Savo klausytoją reikia užsiauginti ilgų ir atkaklių darbų. Ar prekyba ar politika Jose galioja vieni ir tie patys dėsniai .

Diedas

Radžvilas gerai pakalbėjo

Keista

Ir jokios policijos? Nei vienos policijos mašinos? Ne taip, kaip vasario 17 d., kai policininkai tylintiems žmonėms rankas laužė ir guldė ant žemės. O čia? Kodėl tokios skirtingos valdžios reakcijos?

Labai keista

Radžvilas 22 minutes vaikščiojo ir kalbėjo lygiai toje vietoje, kurioje prieš kelias savaites buvo policijos kankintas Lietuvos pilietis. Per visas 22 minutes nei vienu žodžiu to fakto nepaminėjo. Tiesa, Radžvilas drąsiai pasmerkė Grybauskaitę, bet kur jis buvo 10 metų, kai Grybauskaitė savo tvarką įvedinėjo?

> Labai keista

Radžvilas apie Grybauskaitę įspėjo dar prieš Ją išrenkant. Buvo milžiniška gal 10-ies straipsnių serija ta tema. o dėl policijos – policija prieš profesorius ir docentus ne tokia drąsi. Sąjūdžio nesėmė irgi todėl, kad jų tarpe buvo akademikai bei Marcinkevičiaus lygio asmenys.

Ramiros

tai kad aš nematau liberalų Lietuvoje. Va, sapne regiu liberastus bei neobolševikus su savo „sexrevoliucija” …..

Labai keista >>

Nepamenu nei vienos Radžvilo akcijos Daukanto aikštėje valdant Grybauskaitei. Gal akcijos buvo tokios slaptos ir tylios, kad niekas nepastebėjo? Ir kodėl Grybauskaitę išrinkus, Radžvilas nebeparašė nei 11-to, nei 12-to savo straipsnio.

tiek

įstikinęs, kad į pydarų klubą priešpaneminiais laikais naktiniam pasilinksminimui susirenka ne mažiau ,nei į šitą NS sąskrydį su raginimais : pakelk galvą ,lietuvi ir ją pasuk į tą pusę ,kur Radžvilas rodo :))). Žiauriai nusiteikęs, tas Radžvilas . Labai žiauriai. Tik lietuviai greit rinksis su socialiniais reikalavimais , su reikalavimais sustabdyt tą baisų Lietuvos vėžį – ekonominę emigraciją . Va ten , bus šimtai tūkstančių . Garantuoju.

čia tik apgailėtina "laisvės" parodija

sapnas tai ar ne? chunveibinų valdžia karantinais bei masiniu išnuodijimu pribaiginėja teritoriją ir jos vergų populiaciją,o automobilistai paminės susapnuotą ir seniai parduotą joškėms nepriklausomybę neišlipdami iš auto. Užslaptinti amžiui kagebistai raitosi iš juoko po stalais… Man klausimas, kodėl pirma suvarė visus negrų kolonistus į Europą. Man jau tada kilo klausimas…o dabar visus baltuosius masiškai išnuodija-vakcinuoja. Pas arabus ar kitaicus negirdėt-sėkmingai gyvena ir veisiasi o čia kas antras nevaisingas ir be tų vakcinų. Naikina baltuosius kaip rasę būtent zombiais paversta valdžia. Nu koks ne zombis eis šypsodamasis, mirčiai pasmerkdamas milijonus? Ši žemė pažadeta žydams. Pradės veikti nuodytojų “vakcina” maždaug po pusmečio ir tada prasidės masinis dar čia likusių baltųjų vergų išmirimas. Taip , kad 100 metų laukti tikrai nereiks. Liks koks… Skaityti daugiau »

Akcijos

vertos tiek, kokia jų politinė programa. Šia prasme akcija etaloninė. Kad neįdomi neskaitantiems automobilistams, kitas dalykas. Reiktų gal programą išversti į spalvotų komiksų ir piešinėlių kalbą.

Būtinas

V. Radžvilo kalbos rašytinis pavidalas !!!

Kaip smarkiai

Skiriasi šio renginio kalbos… nuo tų kovo 8-tuntininkų.
Kas mano kitaip…
Aš UŽ šias mintis !!!
Sekantis renginys prie LRT !!!
(Kaip galima greičiau).

Ačiū NS

Pagarba Nacionaliniam Susivienijimui, pagarba prof. V.Radžvilui, ačiū.

Profesorius Vytautas Radžvilas

Kalba sklandžiai ir kaip tikras oratorius, bet jo kalbai trūksta aistros, be kurios net pati meistriškiausiai kalba sunkiai pasiekia klausytojus. Plutarchas pakoja tokį epizodą iš Cicerono biografijos. Vienas romietis atėjo pas garsųjį filosofą ir oratorių pasiskųsti vieno kilmingo žmogaus jam daroma skriauda. Ciceronas jo ilgai klausėsi o nutilus tarė „Tu netiesą kalbi”. Žmogelis nustebęs sušuko „Ksipgi, Ciceronai, netiesą”. Ciceronas jį pagyrė tokiais odžiais: „Štai, dabar girdžiu nuskriausto žmogaus balsą”. Žinoma, vis tiek profesoriaus kalba geriau, nei tylėjimas, nes kalbėti protingai daug sunkiau, nei taukšti niekus…

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

672: Великая Американская ревлюция произошла в… 1917 году
https://leonweinstein.blog/2021/03/11/672/

Galingas NS pareiškimas

Kreipimasis į Prezidentą dėl pertvarkos būtinybės

Taip, Amerikos bankų

triumfas ir revoliucija įvyko Peterburge 1917 metais, kai banksterių išlaikomi tautiečiai paėmė valdžią Rusijos imperijoje, o šiandien paims visą pasaulį – ne tik Stambulo konvenciją įbruks. Tada ubagų, proletariato vardu, o šiandien moterų ir mažumų vardu. Reikia greičiai pastatyt Pasaulio Vyriausybę, kad baigtųsi šitos nesąmonės, ypač su Covid-19, kai jau yra Covid-20.

 Tiesos Ministerija: Didysis Brolis jus stebi

„Jei prie Jūsų komentaro atsiranda policininko ikonėlė
ir Jūs nepašalinate to komentaro, kas vyksta toliau?
Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla:
Vienu atveju galbūt žmogus gaus tiesioginį pranešimą, matomą tik jam: „Gerbiamas komentatoriau ar socialinio tinklo naudotojau, jūsų komentaras formaliai atitinka tam tikro kodekso požymius ir prašome jį pašalinti.“ Jeigu žmogus komentarą pašalina, tuomet mes jam pretenzijų neturime.
Kita vertus, situacija gali būti tokia, kad mes viešai, kitiems vartotojams matant, pristatysime ikoną ir pateiksime viešą komentarą.
Taigi yra keli galimi mūsų veikimo būdai.
Na, o kas būtų, jeigu asmuo visgi nesureaguotų? Natūralu, kad mes įspėjame apie galimai padarytą pažeidimą, ir jeigu žmogus gera valia nenutraukia tos veikos, tada įsijungs kiti instrumentai, prasidės atitinkami tyrimai.“
https://www.alfa.lt/straipsnis/50440147/troliai-ir-nepraustaburniai-slepkites-interneto-patruliai-pradeda-darba?fbclid=IwAR0IzUbjIujMJmQthMaYFzrPBzWtCZl2xgJ8utnE8R5cexavhnbtl-a-fds

Tiesos Ministerija: Didysis Brolis jus stebi 2

„O kaipgi policija nuspręs, kas yra neteisėti veiksmai?“ Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla: „Konstitucinė nuostata sako, kad teisingumą Lietuvoje vykdo teismai, TAČIAU šalia to yra tikrai daug veikų ir straipsnių, dėl kurių pradėti įvairias teisenas ar kitaip teisiškai reaguoti teisę turi policija, galbūt ir kitos institucijos. Tikrai nemanome, kad šioje vietoje elgiamės neteisėtai. Juo labiau kad policija atsakinga apskritai už teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų PREVENCIJĄ, ir įstatymų leidėjas NEIŠSKIRIA, KOKIE teisės pažeidimai ar nusikalstamos veikos vykdomos. Vien tik reaktyviai reaguoti į tai, kas jau įvyko, laukiant asmenų pareiškimų, pranešimų tikrai, manau, yra ne tas kelias.“ ——————————————————- Taigi galimai būsite viešai, matant jūsų darbdaviui ir visiems jus pažįstantiems ar ne, policijos perspėtas ne tik už daromą ar padarytą nusikalstamą veiką,… Skaityti daugiau »

Virginija Milker

Gal ne atsitiktinai Putin butent po siu rinkimu pirmakart pasveikino Lietuva. Trumpai tariant, KGB vado Andropovo sekmingiausias „perestroikos” Vakarams projektas – „filantropo” Soros „demokratija”. Jei uzeitumet i Soros sunaus Aleksandro atnaujinta „Open Society Foundation puslapi, pamatysit, kad daugiausiai pinigu metama butent JAV „demokratizavimui” su BLM, Antifa, anarchistu judejimais… griaunant patriotu paminklus ir kt..
O kas pas mus globoja siuos judejimus?..

Žodžio laisvė...

Tuščios viltys į Lietuvos Prezidentą.Paminėsit mano žodį.Nuo Lietuvos priešų galvų nenukris nei vienas plaukas.Lietuva eina į savęs susinaikinimą,nes valdžios viršūnėse
per daug gobšių plėšikų,nemylinčių Lietuvos,sovietmečio veikėjų palikuonių.

Tikrai, kreipimasis į Prezidentą

dėl esminės, gilios valstybės reformos tėra balsas tyruose, nes Prezidentas neis prieš interesus tų, kurie jį į prezidentūrą atvedė. Gal delegaciją ir priims, gal prižadės maišą, bet nieko nuveikta ta prasme tikriausiai nebus…

Kartais pagalvoji,jei

Nausėdą į postą atvedė kapitalas,verslas,pramonininkai,uždirbę turtą savo darbu,gal nėra taip negerai.Verslo žmonės dalykiški ir tikrai geriau nei kraštutiniai liberalai.

To 19:58

O kas gi už tų liberalų, laisvės partijų stovi? KAS JUOS FINANSUOJA??? Tie patys verslo žmonės, kuriems turtas taip susuko galvas, kad jie tapo dievais galinčiais primesti civilizacijai vystymosi kelią. Paversti ją minia be tautos, be šaknų, apsirūkiusia, be šeimos, seksas per visus galus visų su visais ir tai diegti nuo vaikystės. Tokią bandą vienas juokas paversti vergais. O vergai reikalingi vergvaldžiui, kad didinti jo turtą.

stasys

Papildant savo pirmą kom. To mitingo teigiama pusė ne įdėjos kurias ištransliavo V.Radzvilas, ne jo pikdziuga su kuria jis minėjo D.Grybauskaites prezidentavimo laikotarpį .Visa tai saldūs dūmai klausytojui pojūčiams ir tie pamekliski pritarimo atgarsai tik patvirtina jog tais jo žodžiais neipatingai žavimasi ir tikima. Gerumas slypi komunikacijoje su klausytojais ir pačiame fakte jog gebantis kalbėtis , komunikuoti palieka minkštus kreslus ir persikelia į viešas erdves. Pilieciai gauna progą pamatyti jų politikus gyvai ir pastariesiems suteikia neįkainojamą patirtį tobulinti save auditorijoje . Politika po truputį persikelia arčiau žmonių ir tu problemų kurios jaudina visuomene . Taip gimsta tai ko pasigenda ir pats autorius ,V.Radzvilas ,surinkęs kelis šimtus savo klausytoju .Tai vienintelis būdas reabilituoti politika visuomenėje ir nugalėti jos abejingumą .Bėda ne… Skaityti daugiau »

pensininkas

paziurekim i seimo rinkimus 2020 metu, kas suskalde rikejus: Radzvilas, Puteikis, Juozaitis, Vaisvilos nacionalinis ir kiti. Jei tie „vadukai” butu susivienije, tikio seimo kaip turime dabar, nebutu. Juk tie balsai padoti uz „vaduku” partijas sekmingai pasidalino liberalai konservai…

tik tiek

Ko gero žodis ruošiasi tapti kūnu…

Stasiuk

Kokios tu tautybės ir kiek klasių baigęs? Tiek klaidų. Eik tu sau, gramatėjau…o mintį tai norisi išdėstyt. Lygus su lygiais.

PENSININKUI GEDIMINAS

O tai už kuriuos reikėjo balsuoti, kad konservaliberalai nepatektų Seiman? Juk pvz. Olekas, Blinkevičiūtė Briuselyje balsavo „už”, kad paskelbti ES teritoriją LGBT šiltnamiu. O darbo partija tai tie patys kairieji, tik kito vaduko rankoje. Tamstele, o kur šiuo kritiniu Lietuvai laiku tautininkai, Dagio „krikščionys”, Juozaičio šalininkai, paksistai? Tai jie net dabar nenori palaikyti protingesnių. Štai ir lieka vienintelė tikras vertybes ginanti partija- Nacionalinis susivienijimas. Tad problema ne Nacionalinio susivienijimo partijoje, bet runkeliuose, kurie nenusimanydami net apie š (kodėl karvės kakoja skystai, o avys ir ožkos spirgučiais), lipa ant bačkos ir ieško ant asfalto sliekų.

Kada

Bus Radžvilo kalbėjimo tekstas ?!!

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top