Vytautas Sinica. Kokių minčių kyla skaitant „visiškai nenormalų Aušros Maldeikienės komentarą apie tremties atmintį“

Visiškai nenormalus Aušros Maldeikienės komentaras apie tremties atmintį (visą interviu skaitykite ČIA – red. past.), aišku, suka vidurius, bet kelia ir tris mintis:

1) tikriausiai norėta pasakyti, kad lėkšta yra literatūra apie tremties kančias, o ne pačios tremtinių kančios. Bet taip nepasakyta.

2) tikriausiai skandalingas, neva neatsargias formuluotes Maldeikienę nuolatos renkasi sąmoningai, pigios provokacijos tikslais. Galiu patikėti, kad nuolatos žodžių parinkti nesugebėtų mažai raštingi ar labai seni žmonės. Bet ne dėstytoja/mokytoja ekonomistė.

3) labiau už Maldeikienės žodžius dėmesio vertas kontrastas tarp didžiosios medijos ir žurnalistų elito ratelio narių reakcijų į Valdo Rakučio ir Aušros Maldeikienės, pavadinkim švelniai, kontraversiškus pasisakymus. Rakutį puolė kalti prie kryžiaus kiekvienas Laisvės TV bendradarbis. O Maldeikienę…?

Pasakykim, kas prašyte prašosi: etatiniai tautos moralizuotojai lietuvių kančių galimą menkinimą laiko daug mažesne ar net išvis ne problema, palyginti su žydų kančių galimu menkinimu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dalyvis

Maldeikienės twitter’į paskaitykit, jei norit pamatyt kokios pjuvenos jos galvoje…

A-T

tov. Sinica, tamstos rašliava apie niekniekius. Visiškai nenormalus dešimtoko lygio rašinėlis. Būtum mokiniu, gautum „du, sėsk”.
Ir, kaip dyksta tokio lygio daktarai?

pastaba

Ir mane mokino raudonų batų kalbos mokytojas „Hansas”. Išmokau skaityti ir rašyti. Skaičiuoti mokino Balaišis… ir „Taras Bulba”. Buvo laikai. Sinicai nesuprasti.
Romka

Ta naktinė aurora

tai kaip Sokrato žmona Ksantipė: dirbti tingi, virti nemoka, virbalų rankose niekada nelaikė, tik visą laiką siunta, burnoja, blevyzgoja, moko. Ji gyvas įrodymas, kad išmintingam žmogui verčiau laiku išgerti nuodų nei kęsti Tantalo kančias šalia tokios Gorgonos – Medūzos…..

tarybukai, politrukai, komuniagos tebevaldo

visa valdžia jų.
—-
Kada lietuvis pasijaus, kad Lietuva – tai jo šalis, jo tėvynė?
Tur būt – niekad

Vilniaus žirmūniškiai

aukštumoje – turi superinę savo atstovę,kurios geresnės jie jau niekad nebeišrinks.

to tarybukui

i klausima :”Kada lietuvis pasijaus, kad Lietuva – tai jo šalis, jo tėvynė?”
Tada, kai bus toli… o dabar lietuvis lietuviui – lietuvis.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dėmesio ________ Įspėjimas, duotas raštu valstybinių įstaigų tarnautojams – prezidentui, prezidentūros kanceliarijai, vyriausybės kanclerei, premjerei, finansų ministrei ir valdančiųjų partijų vadovams su tokiu turiniu _____________________________________________________________________ „Apie katastrofą Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018… Skaityti daugiau »

man atrodo

man atrodo, kad p. Maldeikienei yra paprasaciausiai skiriamas per didelis demesys. ji tuo sekmingai naudojasi, truputi paprovokuoja, inesa naujos energijos savo buduliams remejams ir toliau sekmngai vegetuoja Europos Parlamente, kur nieko gali nedirbti, tik sekmingai gauti atlyginima. kaip reta atgrasi asmenybe. bet nekvaila, toki kieki remeju susirinkti reikai tureti tam tikru gabumu, yoac, kai jos remejau yra ir Zirmunu buduliai, ir rusakalbiai, ir konservatoriu simpatikai.

DDD >17:49

Kažin ar reiktų nekreipti dėmesio į aiškiai suaktyvėjusią ir koordinuojamą rezervistų/”prisipažinusių agentų” veiklą. Mus aiškiai pratina prie minties apie nevykusią, valstybingumo nevertą Lietuvos valstybę. Svarbu „pripratinti prie federacijos idėjos”, tada jau molotovų-ribentropų suokalbiuose paaiškės – kurios būtent federacijos.

Aronas

panašu, kad Sinica tiesiog įsikliopino Maldeikinę. Jaunuolams neretai nutinka. Tad dabar ją sapnuoja ir reklamuoja. Nes nurodytame interviu tuščia ir jokios intrigos nėra. Ta moteriška seniai rėkiančiai pliurpia bet ką ir bet kur. Už pagyras landsbergiams ją dabar net bernardinai ant altoriaus trumpam užkėlė (dabar dar labiau suprantu, kodėl jau seniai jų nebeskaitau…).

Man atrodo -> DDD

Sutinku, kad pratinaw. Bet Maldeikiene cia tik smulkme, ji nieko pati nekuria. Kazkas auksciau jaiwleidzia putotis, ir savo sunyciams liepia ant jos neloti. Bet tikrai cia be ji uz sako muzika. Ji yra tik labiau buduliams adaptuota Valatkos versija. Bet vos tik savo darba atliks, ja sekmingai nurasysw, nes ji yra seniai zinoma kaip nestabilios psichikis

susireiksminusi, tik save matanti

si reksne neturi jokios kulturos, su ja geriau nieko bendro netureti.

stasys

..tas pats negatyvas burliokams išgirdus jų pusėn mestą kritika .Briuselis ne tik keičia žmogaus piniginės turinį .. Kaip menkai tos lietuviškos problemos iš tiek toli žiūrint beatrodytų susilaikymas nuo jų vertinimo yra tam tikras intelekto ir brandos asm. požymis .

Antilietuviškos pajėgos,

nustokit pagaliau rašyti daugiatomius APIE PILVĄ! Jūs – tas pats šėtonas, kuris net patį Jėzų gundė dykumoje. NE PILVAI prieš 30 metų atkūrė valstybę, NE PILVAI ją ir apvalys nuo tokių demagogų kaip tu.

Rasa

Visada p. Maldeikienė pasižymėjo ypač savotiška minčių reiškimo forma ir tų minčių turiniu. Vienus tai traukia, kitus tiesiog purto. Žinau dar vieną tokio tipo politiką, tik Rusijoje. Tai -Žirinovskis. Žinoma, jo naratyvas kitoks…bet savo esme šios personos panašios.

Kis

dar karta pasikartosiu,jeigu man pasibaigus teisems laikotarpi,tenka eiti pas psichologe ir gera valanda testuojama,tai zmogus eidamas i valdzia nepraeina min med.komisijos.Ne man spresti,bet itariu,kad si seima nera normali ir tokiu veikeju nera vienetai.Ka ji kalbejo del pensininku,ta ji atkaroja ir del tremtiniu,o apie Landzbergi ne mur-mur-gudras durnius toji Maldeikiene

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top