Vytautas Sinica. Pagaliau Pro Patria sulaukė pripažinimo: pasaulinė organizacija pasitiki ir remia, vietinė žiniasklaida už ačiū garsina…

Dėkoju 15min už reklamą 😀 žinoma, gaila, kad ataskaitos registrų centrui nesutvarkytos, skubėsim susitvarkyti, bet šiaip veiklos pagarsinimas puikus. Didžiuojuos ir džiauiuosi už tris Pro Patria narius, kuriuos pasikvietė dirbti Lietuvoje dukterinę organizaciją įkūrusi pasaulinė „Tradition, Family, Property“.

Kas nežino, ši organizacija 1990 metais pasaulyje surinko 5,7 mln. parašų už Lietuvos nepriklausomybę. Sigitas Tamkevičius ir Jonas Kauneckas yra pagrįstai teikę jų nominaciją Laisvės premijai gauti. Garbė, kad Pro Patria nariai tampa jų veiklos dalimi.

Kartu džiugu, kad liberali žiniasklaida suprato, ką jau kelis metus kartoja Lenkijos ir Vengrijos valdžia – kad kapitalas turi tautybę. Seniai įprasta ir niekam žiniasklaidoje neįdomu, kad būtent užsienio pinigais yra išlaikomos leftizmo plėtros organizacijos kaip gėjų lyga ar Atviros Lietuvos fondas. Buvo labai patogu ir įprasta, kad konservatyvios organizacijos sėdi su savo pačių susimestais centais ir jokios paramos negauna. Kai gavo iš Spaudos rėmimo fondo, buvo užsipultas fondas – tasai išsigando ir Pro Patrijai pinigų nebedavė. Na, pasaulinių organizacijų spaudimas neišgąsdins.

Nors tai ir ne Pro Patria, tačiau tikrai puiku, kad Lietuvoje atsirado pirma finansiškai stipri prigimtinę šeimą ginanti organizacija. O jeigu kas nors Lietuvoje nori paremti Pro Patria veiklą, visada laukiame – rašykite drąsiai 🙂

P.S. Straipsnio pabaigoje įdėtos nepagrįstos insinuacijos, kad čia neva ir su Rusijos pinigais susiję, daro gėdą teksto autoriui, manau ir jis pats tai supranta. Pakalbintas lenkų žurnalistas pats pripažįsta, kad jokių to įrodymų neturi, nors ieškojo. Ar solidu yra skleisti paskalas, žinote patys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top