ŽYGIS PER LIETUVĄ SU ŠŪKIU: „SUSIGRĄŽINKIME VALSTYBĘ!“ (Paskutinis vasaros akordas. XIV dalis)

I dalis ČIA; II dalis – ČIA; III dalis ČIA; IV dalis ČIA; V dalis ČIA;  VI dalis ČIA: VII dalis ČIA; VIII dalis ČIA; IX dalis ČIA; X dalis ČIA; XI dalis ČIA; XII dalis – ČIA; XIII dalis- ČIA

Kelionių akimirkos spalio 7-14 dienomis.

Erikas. Ignalinos jungtinė komanda:
Eglė, Arūnas, Jonas, Ramūnas, Saulius, Simonas, Erikas.Dalinant laikraščius kartu išdalinta ir beveik visi kvietimai į knygos pristatymą.

Algimantas. Vaclovas, Valentinas ir Algimantas lankėme Kamajus, kur vyko tradicinė 40-ojį šventė. Prastas oras sutrukdė gausiau susiburti. Bibliotekoje pažiūrėjome filmą apie šventės istoriją ir Kamajų Respubliką, kuri gyvavo 1905 m. pusmetį. Palikome laikraščių bibliotekoje, 2 parduotuvėse, padalinom po miestelio kiemus, palikom pašto dėžutėse. Aplankėm bažnyčią, kur įdomiai pasikalbėjome su vietos mokytoja ir klebonu. Po to nuvykome į Salų miestelį. Palikom laikraščių vietos bibliotekoje, dvare-muziejuje ir parduotuvėje.


Almantas. Šiandien Marijampolėje dirbo Paulius iš Marijampolės, Gintautas iš Alytaus, Artūras šiuo metu esantis Alytaus raj., Valdas iš Druskininkų ir komanda iš Vilniaus – Vida, Alina, Gražina, Miglius, Arnas, Laisvūnas ir aš. Išdalinome labai daug laikraščių, nors mugėje buvo nedaug žmonių, labai trukdė vėjas ir dažnas lietus.

Nuotaikos įvairios – dalis abejingų ir piktų, tačiau nemažai ir geranoriškų. Nudžiugino ariogalietis ir Babtų (Kauno raj.) gyventojas, paėmę nemažą pluoštą laikraščių padalinimui savo miesteliuose. Lyginant su bendra situacija prieš metus, manau, geresnė.

Tomas. Šiandien su Aivaru apsilankėme Raguvos šventėje. Dėl prasto oro šventės dalyviai persikėlė į salę, dalyvių buvo nedaug. Pati šventė nedidelė. Palikome laikraščių parduotuvėse, seniūnijose, padalinome šventės dalyviams, namuose į pašto dėžutes, praeiviams. Užsukome į Miežiškius.

Arnas. Telšiuose buvome penkiese: Auksė, Sigita, Simas, Kristupas ir aš. Mugėje buvo mažai žmonių dėl prasto oro, visą laiką lyjančio lietaus. Dalinome laikraščius mugėje ir palikome aplinkinių namų pašto dėžutėse.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top