ŽYGIS PER LIETUVĄ SU ŠŪKIU: „SUSIGRĄŽINKIME VALSTYBĘ!“ (XIII dalis)

I dalis ČIA; II dalis – ČIA; III dalis ČIA; IV dalis ČIA; V dalis ČIA;  VI dalis ČIA: VII dalis ČIA; VIII dalis ČIA; IX dalis ČIA; X dalis ČIA; XI dalis ČIA; XII dalis – ČIA.

Kelionių akimirkos rugsėjo 31-spalio 1  dienomis.

Andrius. Kaišiadorių mugėje buvome trise – aš, Darius ir Edvardas iš Kėdainių. Dalinime Kaišiadorys stipriai kontrastavo su Kaunu, kuriame buvome praeitą savaitę – Kaune. Laikraštį ėmė gal tik 20 %, Kaišiadoryse – 90 %. Šį kartą visai nemažai laikraščių ėmė vyrai ir jaunimas.

Paulius. Naujienos iš Šakių šventės “Zanavykų obuolinė”. Buvome keturiese keturi K – Kęstutis, Kasparas ir du Kruopiai. Darganotas oras šventės svečių smagios nuotaikos nesugadino. Miestelių bendruomenės suvažiavo, kad pasidalintų savo užaugintomis gėrybėmis, padirbtais, iškeptais gaminiais. O mes irgi pasidalinome politine spauda, išdalinome laikraščių ir dar jų palikome 4 parduotuvėse.
Erikas. Švenčionys. Buvome Saulius, Ramūnas, Sigitas, Lidija, Algimantas, Erikas. Išdalinome krūvą laikraščių. Seniūnė priėmė, parodė vietą. Žmonės spaudą ėmė noriai ir nors miestelis nedidelis, bet renginys puikus. Pasikalbėjome su tarybos nariu Rimu, greta buvusiu socdemu Šarūnu ir kitais šventės dalyviais.

Almantas. Vilkaviškis. Gintautas iš Alytaus atvežė palapinę, prisijungė Artūras, kuris vasarą būna Alytaus raj., Paulius iš Marijampolės ir aš su Neringa iš Vilniaus. Savivaldybė priėmė draugiškai, palapinę pasistatėme mugės teritorijoje. Kadangi mugė nedidelė, tai dar padirbėjome turguje ir perbėgome per netoliese esančių daugiabučių pašto dėžutes.

Suvalkiečiai nuteikė viltingai – laikraščius ėmė noriai, abejingų buvo nedaug, priešiškų beveik nebuvo. Gavome keletą svarbių kontaktų.

Algimantas. Pirmą kartą NS lankė Kupiškį. Pakliuvome į tikrą politinį sūkurį – spalio 8 d. kupiškėnai rinks naują merą. Sėkmė lydėjo mus nuo pat pradžių, nors galėjo būti ir kitaip, nes prieš dieną Kupiškio savivaldybės teisininkė pareiškė, kad vietos jau nėra. Pasiūlė tartis su Kultūros centro skyriaus vedėju. Ir pasisek man taip, p. Albertas buvęs Ozolo laikų centristas, užtikrino, kad vietą surasiąs. Buvome pasitikti svetingai, vieta skirta prie kitų partijų, kurių būsimų mero rinkimų proga būta daug: TS, LSDP, Liberalų sąjūdis ir valstiečiai. P. Albertas suteikė žodį mūsų Pirmininkui, kuris skirtingai nuo kitų politikų, pasakė tikrą politinę kalbą. Kupiškėnai klausėsi nuščiuvę. Po kalbos buvo norinčių kartu nusifotografuoti ir pasikalbėti.

Mūsų šauni vilniečių ir panevėžiečių komanda – Pirmininkas, Alina, Rima, Tomas, Gediminas, Aivaras, Algimantas. Grįždami į Vilnių palikome laikraščių Andrioniškio ir Kavarsko parduotuvėse. Nuotaika puiki. Apibendrinome – šeštadienį Kupiškyje NS sukūrėme įvykį, apie kurį kupiškėnai kalbės ir prisimins.

Linas. Aukštadvaryje dirbome trise – aš, Ramūnas ir Albertas. Šventė vidutiniška, žmonės niūresni, daugiau provaldiški. Laikraščius ėmė neblogai, bet vėliau daug matėme besimėtančių. Aukštadvaris socialdemokratų bastionas.

Susipažinome su vienu vyriškiu, kuris mumis labai susidomėjo. Buvęs VRM darbuotojas, dabar pensijoje. Apsikeitėme telefono numeriais.

Inga. Šilalė. Buvome penkiese, Šiaulių skyrius: Audrius su Vita, Kęstutis, aš ir Vytenis. Žmonių užteko. Palapinę pastatėme, kur radome laisvos vietos.

Žmonės laikraštį ėmė noriai, buvo ir prašančių, labai nedaug – atsisakiusių. Vienas jaunas šeimos tėtis priėjo ir paprašė papildomai, nes žino V.Sinicą ir V.Radžvilą. Nustebino, nes tikrai laikraštį ėmė daug jaunų šeimų su vaikais. Patys ne, pasiūlomą- mielai. Buvo norinčių diskutuoti, bet nepiktai, buvo susirūpinusių valstybe, džiaugėsi, kad teikiame viltį. Bet patys nesupranta, ką galėtų padaryti. Vis dar tikimasi išgelbėtojų. Vienas senjoras paklausė, ar tas pats laikraštis, kaip pernai. Vadinasi, atsimena.

Mindaugas. Kretingoje buvome penkiese: Laisvūnas, aš, Sigita, Dobilas ir Dovydas iš Klaipėdos.
Laikraščius žmonės ėmė. Prie mūsų palapinės trumpam sustojo ir brolis Paulius Vaineikis, su laikraščiu rankose nuoširdžiai palinkėjo sėkmės mūsų darbuose.

Linas. Aš, Vytautas S., Daiva ir Mindaugas Š. dirbome Elektrėnuose. Šventė buvo gausi, žmonės puikūs, labai noriai ėmė laikraštį. Pasirodė, kad Elektrėnuose žmonės laikraštį labiau brangino nei vakar Aukštadvaryje – dėjo į krepšius, kišenes ir žadėjo perskaityti. Aš jiems antrinau, kad geriausia tai daryti vakare namuose, pasidarius karštos arbatos ir patogiai įsitaisius krėsle. Prieš atsisveikinant visi užsukome kavos.

Arnas. Mažeikiuose buvome šešiese: mažeikietis Kęstutis, šiauliečiai Erikas, Audrius ir iš Vilniaus Auksė, Vida ir aš. Dalinome mugėje ir prie bažnyčių. Nors Mažeikiai yra gavę gan nemažai laikraščių, bet mus atpažįstančių ir palaikančių buvo vos vienas kitas.

Algirdas. Praėjusį šeštadienį Nacionalinio susivienijimo atstovai apsilankė ir Zarasuose – Rudens gėrybių mugėje. Nuvykome trise su Birute ir Robertu. Truputį trukdė protarpinis lietus. Nukeliavome be palapinės. Prasidėjus lietingesniam rudens sezonui be palapinės darbuotis darosi vis sunkiau, kartais gali būti ir neįmanoma.

Nacionalinio susivienijimo žinomumas šiame krašte dar nėra pakankamas ar didelis. Nemažai žmonių, atrodė, sužinojo apie mus pirmą kartą. Tačiau buvo ir atpažįstančių, palaikančių, su kuriais užsimegzdavo ir ilgesnis pokalbis. Pasidarbavę mugėje ir papietavę kavinėje dar aplankėme Zarasų muziejų, taip pat ir biblioteką (su įsimintino vaizdo apžvalgos aikštele į Zarasaičio ežerą).

Pravažiuojant Zarasus negalima nesustoti ir neapeiti ir vieno naujųjų didžiųjų-apvaliųjų Lietuvos stebuklų 🙂 – Zaraso ežero apžvalgos rato.

Keliaujant namo užsukome į pakelės gyvenvietes: Šunelę, Baibius, Daugailius, Radeikius ir palikome mūsų žinią parduotuvėse ar skelbimų lentose.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

NS galėjo būti bendraminčiais gausėjanti, bet akivaizdžiai nykstanti yra, kai labai labai durnai užsispyrusiųjų NS vadukų krūvelė nenori atsisakyti NS programoje užrašytos krikščioniškos plėšikiškosios nuostatos.
Gėdingai nykstančiosios NS skaičiai va čia
https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_politin%C4%97s_partijos

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kaip ir buvo žadėta
va čia
https://tiesos.lt/vytautas-radzvilas-jie-troksta-stebuklo-kad-lietuva-pasikeistu-jiems-patiems-nieko-nedarant/#comment-348947
tenka paskelbti plėšikų vadukų krūvelės sąrašą viešam pasmerkimui, nes NS programoje yra vis dar užrašyta plėšikiška nuostata, nepaisant nuolatinių pastabų bei įspėjimų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai krikščioniškos plėšikiškos NS programos nuostatos:

  • “… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas. 31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”
  • „32.1. Mokesčių sistemos regresyvumą sumažintų progresinis pajamų mokestis ir nauji mokesčių šaltiniai.”

Va čia
https://susivienijimas.lt/programa/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dėmesio visiems ________________ Štai pasmerkimo vertų krikščioniškosios NS plėšikiško būdo klastingųjų vadukų krūvelės veikėjai pavojingieji Tautai bei Lietuvai: Vytautas Radžvilas Kęstutis Dubnikas Vytautas Sinica Tomas Matulevičius Valentinas Žemgulys Marius Markuckas Laisvūnas Šopauskas Almantas Stankūnas Gaudentas Aukštikalnis Daiva Jakubonienė Alina Laučienė Robertas Ramanauskas Giedrius Gataveckas Mindaugas Patlaba Linas Karpavičius Ramūnas Aušrotas Aušra Jurevičiūtė Marius Parčiauskas Julius Neviera Sigita Dimgailė Gytis Bernotas Kęstutis Sidabras Saulius Černa Liudvikas Liaugminas Artūras Francis Erikas Černauskas Saulius Dinda Janina Gadliauskienė Gintaras Žilionis Dalia Janulienė Algimantas Mikutis Emilis Astikas Edvardas Sinickas Paulius Uleckas Aldona Marcinkevičienė Erikas Mantickis Asta Katutė Algirdas Židonis Tomas Skorupskis Jurgis Kudlinskas Jonas Vaičenonis Audrius Makauskas Donatas Stakišaitis Jūratė Sofija Laučiūtė Irena Andrukaitienė Virginija Kubilienė Romualdas Žekas Algimantas Sėjūnas Šarūnas Jasiukevičius Laima Kalėdienė Romas… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

NS niekam nereikalinga tol, kol:
NS sudėtyje yra l klastingo Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio padlaižūnas Gaudentas Aukštikalnis;
turi plėšikišką nuostatą NS programoje.
*
Deja, vis dar nėra partijos iki šiol, pasiruošusios bei galinčios veikti Tautos naudai.
______________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 spalio 17

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjamojo turinio laiškas, kurį gavo tarnybų didžiausi tarnai. Tinka ir krikščioniškosios plėšikiškosios NS vadukams. *********************************** „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

JK algos ir mokesčių skaitliukas, kuris parodo JK valdžios žmogišką požiūrį į darbuotoją, į žmogų, va čia
https://www.uktaxcalculators.co.uk
Karališkoje valstybėje, nuo balandžio mažiausia darbo valandos alga – £10.42.
Žodynėlis
Tax Free Allowances – kaip Lietuvos vmi taikomas NPD.
National Insurance – atitikmuo sodros atskaitymų dydžiui Lietuvoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pavyzdys)
JK, darbuotoja, -as moka 46€ mokesčių nuo 1224€ algos dydžio.
Konclageriu paverstoje Lietuvoje, darbuotoja, -as moka 412€ mokesčių plėšikams nuo 1224€ algos dydžio.
Konclageriu paverstoje Lietuvoje, darbuotoja, -as moka net 9 kartus didesnius mokesčius nei JK.
Lietuvos gyventojai sumokame 9 kartus didesnius (nei JK) mokesčius, kad bjaurybės (neišjungtieji komunistpalaikiai, …) vykdytų Tautos varymą svetur bei Lietuvos naikinimą.
Katastrofa.
(2023 liepos 16 skaičiai)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį.
***
JK, už mažiausią vienos valandos darbo algą (į rankas), darbininkas gali nusipirkti 13 litrų ir 200 ml pieno.
Kiek pieno gali nupirkti darbininkas Lietuvoje,
kai mažiausia vienos valandos darbo alga (į rankas) – 3.65 €?
***
JK, už mažiausią vienos valandos darbo algą (į rankas), darbininkas gali nusipirkti 20,5 kg miltų.
Kiek miltų gali nupirkti darbininkas Lietuvoje,
kai mažiausia vienos valandos darbo alga (į rankas) – 3.65 €?
______________________________________________________
2023 balandžio 16 skaičiai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Neįtikėtina, bet tai – tiesa: JK, maistas mažesnėmis kainomis nei komunistpalaikių (…) užvaldytoje Lietuvoje.
JK, pienas – 74 eurorublio cnt/l
JK, miltai – 54 eurorublio cnt/kg
(2023 liepos skaičiai)
Katastrofa.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už mažiausią valandos algą galėjo nusipirkti šešias prekes:
– pieno 1 litrą;
– miltų 1 kilogramą;
– cukraus 1 kilogramą;
– 6 kiaušinius;
– aliejaus 1 litrą;
– dyzelino 1 litrą.
Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už mažiausią valandos algą nepajėgus buvo nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų prekių galėjo nusipirkti tik vieną kurią nors, nes kitoms įsigyti (grąžos) pinigų jau neužtekdavo.
(2012 kovo skaičiai)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Banditų užvaldytoje Lietuvoje, atlyginimo ir mokesčių skaitliukas baudžiauninkams, va čia
https://www.tax.lt/skaiciuokles/atlyginimo_ir_mokesciu_skaiciuokle
***
Skaičiai padeda išvengti durnų ginčų. Dviejų skaitliukų parodymai padeda mums susigaudyti – kokiomis žiauriomis nežmogiškomis (neišjungtųjų komunistpalaikių sukurtomis) sąlygomis bandome dirbti (bandome išgyventi) mes lietuviai jau labai daug metų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jei bus trinami čia tekstai apie tiesą, kaip jau buvo padaryta kelis kartus, svetainės (tiesos.lt) savininkas atsidurs Lietuvos priešų sąraše.

Žydai - karo nusikaltėliai

Pagoglinkit – “В Газе заявили о 500 погибших и раненых после удара по больнице”.
https://lenta.ru/news/2023/10/17/v-gaze-zayavili-o-gibeli-bolee-500-chelovek-iz-za-udara-izrailya-po-bolnitse/ 
Минздрав Газы: 500 человек погибло и ранено после удара Израиля по больнице. 
Более 500 человек погибло и было ранено в результате удара по больнице в секторе Газа. Об этом заявил телеканал Al-Jazeera со ссылкой на Министерство здравоохранения Газы.
«Более 500 жертв при обстреле больницы „Аль-Ахли Аль-Маадани”», — сообщили в Минздраве сектора Газа.

Žydai - žudikai

Pagoglinkit – “В ХАМАС заявили об ударе Израиля по больнице управляемыми ракетами”. https://lenta.ru/news/2023/10/18/v-hamas-zayavili-ob-udare-izrailya-po-bolnitse-upravlyaemymi-raketami/

ХАМАС: Израиль ударил по больнице управляемыми ракетами после угрозы взорвать ее. Израильские силовики угрожали сотрудникам больнице в Газе взорвать здание. Об этом заявили в радикальном палестинском движении ХАМАС. 

По их словам, после этих угроз был нанес удар управляемыми ракетами. В ХАМАС также пообещали обнародовать доказательства того, что Израиль причастен к этому удару — их предоставят международным органам.

17 октября был нанесен удар по больнице «Аль-Ахли Аль-Маадани» в секторе Газа, где укрывались люди. Сообщалось о 800 жертвах удара.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top