Darius Kuolys. Mokslų akademijos salė 1988-ųjų birželio 3-iąją ir to meto vieši žodžiai

Mokslų akademijos salė 1988-ųjų birželio 3-iąją ir to meto vieši žodžiai.

Romualdas Ozolas:

„Visa, kas trukdo sužibėti mūsų protų šviesai, paliksime nuošalyje. Kiekvieną, kad ir nedidelę, idėją kaupsime į mūsų išminties piramidę.“

Vytautas Landsbergis:

„Dabar visi mes – beveik visi – jau norime būti Vydūno „sau žmonėmis“. Mes – ne darbo jėga, ne trąša kažkieno laukuose. Mes turime savo pačių gyvenimo tikslą. […] Puoselėkime bičiulystę, talką, jausmą, kad visa, kas kieno nors iš mūsų padaryta, tai visų padaryta. Ir nepuoselėkime pavydo, įtarumo, apkalbų, irzlių Europos provincijos miestelių pavydo.“

Meilė Lukšienė:

„Pirmiausia būtina išstumti iš savo vidaus vergą. Jei to nepadarysime, užteks stipresnio treptelėjimo iš šalies ar net krašto viduje – ir vėl būsime vergai. Prievarta gimdo prievartą. O reikia gilaus žmogiškumo, orumo ir tautinės savigarbos, kuri įpareigotų mus elgtis pagarbiai su kiekvienu žmogumi ir gerbti teisybę, pirmiausia už ją kovoti. […] Dabar reikia savarankiškai mąstančių žmonių, bet, deja, tokių beveik ir neturime.“

Jono Česnavičiaus nuotrauka

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
įdomu

kas tas Vytautas Landsbergis, kuris taip šnekėjo?

Heiders

Idomu kad sis bolsevikinis saitas isspausdino Landsbergio zodi.

>>  Heiders       21:07

„… sis bolsevikinis saitas…“
Pirma. O tu pats/pati iš kokios faunos kad rašai „šveplai“.
Antra. Gal žinai ne bolševikinių saitų.
Trečia. Landbergis yra globalistinis (bolševikas).

Aga

Ir po 30 metu Landsbergiai jau i sovietmeti reikalauja sugrįžti. Šita šliužų šeimynėlė gerai vaidinti moka,

Na, taip,

Kuolys save pozicionuoja, kaip ,istoriką’ ir taip supranta istoriją?
Panašu, kad jo protėviams ne atsitiktinai buvo duo tokia pravardė, kuri vėliau liko kaip pavardė pase…

P.S.
Dėl citatų:
Landsbergio nieko nepasakanti, tokia kalbėlė galėjo būti išrėžta ir Lapjričio ų proga iš kompartijnos tribūnos ir Gegužės 1 žebgiant demonstracijoje… Ozolo irgi gryniaussia sofistika be turinio. Tik vienin tėlės prof. Meilės Lukšienės principinga, idėjinė ir laisvo žmogaus kalba. De facto iššūkis LTSR…

elfe

du pasisakymai protingi, trecias – Meiles Luksienes – ISMINTINGAS.
istorija rodo, kad issivadaves vergas arba pats tampa vergvaldziu, arba iesko tik kito pono kam tarnauti.
ir tai vyks tol, kol vergo prote vyraus darviniska gyvuniskos konkurencijos formule „win-lose”, vietoj krikscioniskos meiles win-win”..

Žodžio laisvė...

O ką šiandien pasakytų Meilė Lukšienė,sužinojusi,kad Vilniaus Meras neduoda leidimo
Šeimų SĄJŪDŽIO maršui rinktis Vilniuje prie valdiškų įstaigų???Šimašiau,nevaržyk SUVERENO teisių,nelaužyk Lietuvos Konstitucijos.

Alsuoja

Šie žodžiai alsuoja žmogiškumu. Bet tuo pačiu atspindi gūdaus buvusio Vakarų pasaulio užkampio sąmonę, rodo, kad Tauta laisvę gavo turėdama inteligentijos likučius, kurie, deja, persmelkti neracianalaus bizantiško prado. Tai buvo daugiau kalbėjimai į orą, išsikalbėjimai ir savo pačių guodimas. Tuo tarpu naujai (CŽV?) persamdyti KGBistai kibo į naujų galios struktūrų konstravimą ir privatizavimą. Tai jie daro iki dabar, o inteligentijos likučiai toliau kalba į orą. Vienintelis rimtas judesys per kokius 20 m. buvo šeimų maršas. Ir jį surengė ne profesoriai ir ne filosofai.

elfe > Haiders

gal galetumet argumentais pagrist savo teigini?..
Tiesos lt bene vieintelis saitas, kuriame galima laisvai reikst savo nuomone ir diskutuoti… be tokiu prievaizdu, kaip GEMIUS, kuri kontroliuoja portalus, prisidengusi „interneto tyrimais” ir kurios vadovybe Maskvoje.

o bolsevikai siandien persivadino globalistais, jei ka…
tad pasidomekit, kas siandien pucia i globalizmo duda, nepaisant savos tautos intereso..

elfe > Alsuoja

jau greiciau kegebistai insifiltravo i czv, nei atvirksciai… prichvatizave nacionalinius resursus, po verslo priedanga zygiavo i Vakarus ir ju valdymo organus…
o tam procesui paspartinti padejo tokie neva „vakaru” „shoko terapeutai” kaip J.Sachs su „filantropu” Soros, kuriu bendradarbiavima su kgb nesunku irodyti.. (zr. J.Bezmenov youtube, Andropovo planas „Golghota ili sekretnij plan perestroiki”, Soversenno sekretno 1995.Nr2)

tartiufo įtaikūs žodžiai

O darbai visiškai atvirkšti

Vaclovas ing elfe

Man tai panašu į košę, ką teigiate. Atmeskime įvairių įžymybių pasisakymus, nes jie turi savų tikslų. Patys padėliokime. Sakote, kad bolševikai, KGB yra globalistai, kurie įsiliejo į Vakarų valstybių žinybas, užvaldė aukštąsias mokyklas, žiniasklaidą ir kt. Tai kada jie šitaip sugebėjo? TSRS laikais, kelių šimtų pasiuntinių pajėgomis, miegant JAV žvalgyboms? Tai gal tada taip ir turėjo atsitikti su bėjėgiais. Ar Jelcino laikais, kai Klintonas net verkė iš juoko tam pokštaujant, ir kai buvo teigiama, kad Rusijos silpnumas yra pasaulinė grėsmė? O gal nuo Putino valdystės? Žiūrėkim. Ar veiksmus, siekiant plėsti Rusiją, jos poveikį galima pavadinti globalizmu (turėkite omenyje ir pasaulinės bendruomenės atsaką į tokius veiksmus)? Ar Krymo gyventojai, Donecko ir Lugansko respublikų gyventojai panašūs į tokius, kurie pardavė “Matušku”? Imu… Skaityti daugiau »

Heiders-> elfe

9 straipsniai kairi , 1 per puse. Kokie dar argumentai ?
Esame laisvi pilieciai. Tuo paciu ir globalistai. Visi. Jei ka…

elfe > Heiders

matau, neskiriat globalizacijos nuo glonalizmo… jei ka…

o kas pas mus desinieji?..
ar beturim bent viena desine partija?..

elfe > Vaclovui

uzeikit i Gorbaciov foundation kurta „Club of Madrid” ar funduota Club of Roma, kuris diktuoja siandien ir ES… panarsykit Andropovo dokumentus JAv archyvuose… suzinosit kaip Zmogaus teises JAV pereme Soros ikurtas Helsinki Wach, pries tai Andropovui ji pakvietus i Maskva, kuriant Helsinki Group 1976 Dubnoj… nors su pirmosios Helsinkio susitarimu 1975 stebejimo grupes ikureju Viktoru Petkum buvo susidorota istremiant i lagerius… tuo tarpu veliau prisijungusi T.Venclova Andropovo isakymu iskomandiruota i JAV, i Jeili. tingiu rasyt, per grazus oras.. paklausykit kgb propagandos eksperto Juri Bezmeov youtubej. arba, paskaitykit kgb stratego Anatolij Golycin „The New Lies for Old”, „Perestroika deception”.. arba, paskaitykit Andropovo kolegos, snipo, uzpalengavusio MI6 vado pavaduotoja Philbi, – M.Liubimovo autobiografines knygos istrauka „Golghota ili Sekretnij plan Perestroiki”. ( Soversenno… Skaityti daugiau »

Vaclovas ing elfe

Kaip jau sakiau, jokių prisiminimų klausyti nenoriu, nes jų porintojai turi savų tikslų. Jau siūliau – patys padėliokime. Tai štai, jūsų minimas Šoroš’as, jei kada nors būtų buvęs bolševikų dalimi, neabejotinai sulauktų Trockio likimo. O kadangi nesusijęs, tai tik kaip neeilinio masto “amerikanščinos” skleidėjas, tikras užgrūdintas priešas. Pateikdami nuorodas apie laikotarpį po ‘70-ųjų metų, turėtumėte žinoti, kad tuomet TSRS įvyko didelis posūkis, lemtas matyt daugiausia kartų kaitos. Tai nesutarimas su Izraeliu. Nuo to laiko apie bolševikus galime užmiršti. Taip ir yra, ne tautos, nusistatymai yra esmė, o … kartos. Jos viską pakeis, kas ligtol buvo, kaip ir mūsų aptarimai jaunuomenės nedomina. Bus visai kiti lietuviai, kiti nusistatymai. Tas neaplenkė ir TSRS. Bet visgi, jei dar apie šorošus ir pasaulinius kairuolius.… Skaityti daugiau »

Heiders-> elfe

Taip. Landsbergio.

P.Skutas

Kas dėl Birželio 3-osios Mokslų akademijos salės vaizdo, tai nuotraukoje jis daugmaž atitinka tikrąjį, nes būtent tąsyk buvo susirinkę palyginti jauni žmonės. Na gali būti, kad nuotrauka daryta dar iki susirinkimo pradžios, nes paties susirinkimo metu ji buvo dar prikimštesnė, nes per vidurį esantis takas buvo pristojęs tiek žmonių, kad Vaišvila su Medalinsku, ėję nuo durų prie pakylos, kur stovėjo tribūna, vos galėjo prasimušti, žmonių buvo prisėsti net pakylos pakraščiai. Matyt, kad nuotraukų ir nebuvo kiek daugiau padaryta, nes tokiais atvejais fotografuojantis susirinkusiųjų galėjo būti palaikytas įtartinu – KGB atsiųstu, todėl galėjo būti vengta fotografuoti. O M. Lukšienės žodžiai, kad „užteks stipresnio treptelėjimo iš šalies ar net krašto viduje – ir vėl būsime vergai”, išsipildė su kaupu. Antai, jau 1994… Skaityti daugiau »

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top