Iš skaitytojų pašto: Eimutis Bagdonas. Istorija vystosi spirale

Ėjo 1983-ieji. Lietuvos Tarybų Socialistinė Respublika (LTSR) Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos (TSRS) sudėtyje tvirtai žengia į šviesų rytojų, jau pasiekė brandaus socializmo etapą ir sėkmingai kuria komunistinę ateitį. Visi šviesūs ir išsilavinę visuomenės nariai prisideda prie pažangos kūrimo šalyje.
Bet vis dar pasitaiko buržuazinių elementų, kurie nesupranta šiuolaikinės ideologijos ir šlovingosios Tarybų Sajungos Komunistų Partijos (TSKP) nubrėžto teisingo kelio į šviesų komunistinį rytojų. Tokie buržuaziniai elementai vadinami tamsuoliais, Vakarų agentais, liaudies priešais, fašistų pakalikais, nesuprantančiais pažangios TSKP krypties. Su tokiais parazitais nuožmiai kovojama. Jie uždaromi į psichiatrijos ligonines ar siunčiami į perauklėjimo lagerius plačiojoje tėvynėje.
Mažame LTSR provincijos miestelyje KGB tardytojas moksleiviui, prisidėjusiam prie Vasarios 16-osios dienos minėjimo mokykloje, aiškina, kad jo pažiūros smulkiaburžuazinės, kad dėl to, jog jis nesupranta TSKP krypties, jog tai kas buvo praeityje niekuomet nebegrįš, jam nelempta tapti visateisiu šalies piliečiu, nes jam visos aukštųjų mokyklų durys bus uždarytos ir kažin ar jį kas nors priims dirbti net kiemsargiu. Tiesa, tas KGB tardytojas vėliau pats sėkmingai darbavosi jau atkurtos nepriklausomos Lietuvos labui.

2021-ieji. Lietuvos Respublika (LR) Europos Sąjungos sudėtyje (ES), vadovaujama Tėvynės Sąjungos Krikščionių Demokratų (TSKD) partijos kuria pažangią, šviesią ateitį, atitinkančią Vakarų vertybes.
Bet vis dar pasitaiko nesusipratusių visuomenės elementų, kurie nepritaria ir priešinasi nubrėžtai ideologinei krypčiai, ir vis dar laikosi įsikibę į vadinamąsias tradicines šeimos vertybes. Tokie asmenys aiškiai yra plokščiažemiai, rusofilai, homofobai, Kremliaus agentai, vis dar žiūrintys į rytus, žodžiu, akivaizdžiai – Putino pakalikai.

Gerbiamieji draugai, kas pasikeitė per šiuos 38 metus?
Net partijų, vedančių į šviesų rytojų, pavadinimai skiriasi tik viena raidele: TSKP vs TSKD.

2021-ieji. Europarlamentaras A.Kubilius, šlovingosios TSKD narys, atstovaujantis Lietuvos interesams ES Parlamente, sako, kad šiukštu negalima rengti jokių referendumų ir atsiklausti tautos svarbiausiais tautai klausimais, nes tauta yra tamsuoliai, neišsilavinę ir ji gali nesuprasti šlovingosios partijos nubrėžtos linijos. Tie tamsuoliai reikalingi tik tam, kad išrinktų Šlovingosios partijos deputatus, nes tik jie geriausiai žino kelią į šviesią ateitį. Anot europralamentaro, referendumais savo politiką grindė tik Hitleris.
Įdomu, ar tikrai?

Gerbiamas europarlamentaras užsimiršo, kad šlovingoji TSKP, vadovaujama draugo Stalino, praėjusio amžiaus pirmojoje pusėje taip pat nepasitikėjo tauta ir jokių referendumų nerengė, nes taip pat manė, kad liaudis tamsi, gali nesuprasti pažangios krypties, vedančios tamsią liaudį į šviesų komunistinį rytojų.
Bet kažkodėl tokia šalis kaip Šveicarija nuolat, net menkiausiais klausimais, rengia referendumus. Ar tai reiškia, kad šveicarai šviesūs ir išsilavinę žmonės, ne tokie kaip lietuviai?
Gerbiamieji draugai, kas pasikeitė?

1983-ieji. Kiekvieną dieną 21.00 transliuojama propagandinė žinių laida „Vriemia“ (lietuviškai „Laikas“), kurioje nušviečiamas kelias į šviesų komunistinį rytojų, išryškinami tarybinės darbo liaudies pasiekimai socializmo statyboje ir giriama partija bei vyriausybė, kaip jos šauniai darbuojasi visos socialistinės tėvynės labui, demaskuodamos Vakarų šnipus ir kitus liaudies priešus.
2021-ieji. Kiekvieną dieną 20.30 transliuojama propagandinė žinių laida „Panorama“, kurioje nušviečiami pasiekimai tautos vakcinavimo kelyje, giriama partija ir vyriausybė, kaip jos sunkiai darbuojasi tautos gerovei ir šauniai įveikia pasitaikančias kliūtis, demaskuojami visokie tautos priešai, rengiantys Šeimos maršus ir besipriešinantys pažangai, pasmerkiami visokias melagienas ir sąmokslo teorijas skleidžiantys antivakseriai.
Gerbiamieji draugai, kas pasikeitė?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
g.p.

Super… Ploju atsistojęs ..

Heiders

Ir kokia kvaisa , ar koks kvaisius rase si straipsni ?????
Kur protas lyginant okupuota Lietuva su laisva (nepriklausoma) Lietuva ?
Raseiva tikriausias ar tikriausia Homo sovieticus !!!

Kiek vakarai kentės

prievartą Baltarusijoje,kaip ir šeimoje ,kiek kenčia aplinka ,tiek ji ir bus.

Tame ir reikalas,

kad Lietuva tapo nepriklausoma nuo Tautos.

tavariščiui gaidersui

na jums gi niekaip nedaeis, kad Lietuva tebėra okupuota būtent jūsų užsislaptinusių neliustruotų kagebistinių kontrų.

T0mas J.

Labai teisingai išryškinti TSRS ir ES panašumai Lietuvoje.
Pagarba autoriui.
Tikiu, kad vėl iškovosim laisvę Lietuvai nuo tų, kurie bijo referendumų o tada išsilaisvinsim ir nuo apgaule primestos mums ES, dalyvausim jos byrėjime!

T0mas J. -> Adminui

Pataisyk prašau portalo laikrodį, valanda atsilieka.
Nejaugi esi neįgalus tai padaryti be mano raginimų?

Tomai,

nežinai, kad užsienyje kitas laikas?

> 20:01

Laikrodis gali rodyti bet kurios šalies laiką, kaip nustatysi.

Tai va

taip jis ir nustatytas.

T0mas J.

Nustatykite prašau Lietuvos laiką, juk Lietuvoje gyvenam.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top