Jėzaus draugų pokalbis „Šeimų maršo“ tema

Dalijamės Jėzaus draugų pokalbiu „Šeimų maršo“ tema. Dalyvauja: pranciškonai br. Benediktas Jurčys, br. Paulius Vaineikis, br. Astijus Kungys, kunigai Algirdas Toliatas ir Simas Maksvytis.

„Jėzaus draugai myli vienas kitą, nes jis amžiams pašventino mūsų draugystės tiltus. Todėl nesaugokime šio įsakymo knygose.

Meilės ir džiaugsmo pagauti mes tiesiog tęskime Jėzaus darbus. Krikščionių bendruomenė nėra statiška, kuri laukia, kad po pandemijos sugrįžtų tikintieji, ateitų žmonės. Bažnyčia yra dinamiška. Ji – nuolatiniame ėjime, džiaugsmo nešina dalyvauja šeimų gynimo marše. Ji eina link žmogaus, kuris atsidūrė žemiau dvasinio skurdo ribos. Eina tam, kad gyvenimo momentiškume ir trapume atneštų amžinumo dvelksmą“, – sakoma diskusijos įrašą lydinčiame įraše,

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pedofilam

O kas myli mazus vaikelius ?

Prašalietis

Vargšas Jėzus, kad jis žinotų kokius vienas kitą ir vaikučius labai mylinčius bažnyčių „draugus” jis šiandiena turi. Kurie tik ir laukia, kuo čia jiems šiame pasaulyje „pasirūpinti” ir ką jie galėtų per atitinkamą vietą, kaip”tikri Jėzaus draugai tamsiojoje” pamylėti….

Nuosaikus

Manau, kad nereikia ne tik nuolatinio nedorųjų smerkimo, tačiau taip pat nereikia ir vengti saikingai skelbti, kokie jie yra – tiksliau, nereikia bijoti sakyti tiesos.

hmm..

negirdziu to pokalbio.

hmm.. Prasalieciui pedofilui

nenusisnekekit.

nesuprantu jų

ko jie bijo eiti su žmonemis, nors ir labai nori? Kazkokia liga? Tainetiesioginis atkalbejimas kitų? Na kokie jie šv. Pranciškaus pasekejai? Liūdnai išrodo tie paplepejimai….?

Vilė

Aš neturiu kantrybės valandą klausytis tą patį per tą patį.

Ačiū

už įkvėpimo ir vilties žodžius.
Ir nieko tokio, jei kartais pakalbėdavo ir vien liežuviai (be minties). Juo labiau suspindėdavo žodžiai padiktuoti tikro rūpesčio įkvėptos širdies.

Al.

Vieni vaizduoja politikus, kiti – verslininkus, dar kiti – Jėzaus draugus.Per daug estradiška.

Frank Fang (The Epoch Times)

Pareigūnai visame pasaulyje švenčia dvasinės grupės moralinius mokymus BY FRANK FANG 2021 m. Gegužės 13 d. Atnaujinta: 2021 m. Gegužės 13 d. „Biggersmaller Print“ Vyriausybės pareigūnai iš viso pasaulio išsiuntė laiškus ir paskelbimus, skirtus paminėti kasmetinę šventę, kuri įvyks gegužės 13 d., Ty Pasaulinę Falun Dafa dieną. Falun Dafa, taip pat žinomas kaip Falun Gong, yra dvasinė disciplina, kurioje atliekami lėti meditaciniai pratimai ir moraliniai mokymai, kurių pagrindinis dėmesys skiriamas tiesos, atjautos ir pakantumo principams. Šią dieną prieš 29 metus praktikos įkūrėjas Li Hongzhi supažindino šią discipliną su šiaurės rytų Kinijos gyventojais. Li gimtadienis taip pat yra gegužės 13 d. Todėl nuo 2000 m. Falun Gong šalininkai ir šalininkai šią dieną švenčia kaip Pasaulinę Dafa dieną. Metais anksčiau, liepos 20… Skaityti daugiau »

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top