Nida Vasiliauskaitė. Apie 14 ministrų su minuso ženklu

Virtuali taburetė Vyriausybei iš po kojų išmušta jos pačios dvare: nebepavyks prasisukti aiškinant, kad jos neremia ir atsistatydinimo reikalauja „tik keli tūkstančiai marginalų“ – neremia ir reikalauja praktiškai visa visutėlė šalis: „Bet kad būtų 14 ministrų su minuso ženklu, aš to nepamenu“, – teigia sociologas (skaityti ČIA).

Bet čia pat priduria: taip yra, žinoma, visai ne dėl to, ką jie daro, bet šiaip: „Turbūt žmonės yra linkę blogai vertinti Vyriausybę, kad ir ką ji padarytų“.

Pvz., Armonaitės nemėgsta, nes nemėgsta partijos, o partijos nemėgsta, nes nemėgsta laisvės – nu, tamsūs tie mūsų žmonės ir konservatyvūs, o kadangi iracionalūs, tai nemėgsta dar ir konservatorių.

O antraštėje, žinoma, atsiduria ne beprecedentinis nepasitikėjimas Vyriausybe, o „tuščias socialdemokratų reitingas“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime. * Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. Šie metai – visuotinio maišto pradžia: – apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos; – moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos; – seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą – Tautos tribunolą. ______________________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Seimo apsišaukėlių bei vyriausybės vykdoma veikla (vykdoma bemaž 30 metų) svetimšalių naudai. Tai – antivalstybinė veikla.
– Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti).
– Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio „ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s būdų Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje.
______________________________________________________________
Lietuva – Tvirtovė_

aukštyn kojom

Visuomenė išsilaisvino jau aeniai, ir tai, ko jai reikia, paskutiniu metu išsako labai aiškiai, nepaisydama kegebe priesaikomis susaistytų veikėjų klyksmo apie „atsilikusią Lietuvą” ir „gerą valdžią”

amam

Labai nuliudino NS pozicija visu mitingu atzvilgiu.Pasirode kaip bejege tusciu plepiu partijele,be jokio veiksmo,reakcijos i nudiena.Gal net zmoniu siekiu isdavikai.Nemalonu,bet taip yra.

Kis

iskur pas ta „mama”Blinkeviciute gali buti reitingai?Uz grazia figura,uz sodros bankrota 1.5 milijardo,uz sedejimair paudres auginima Briuselyje ?????O bendroje sumoje per tuos metus valde 2/3 socdemai ir 1/3 landzbergio gaujele,kitaip vadinami „tradiciniais”(vagimis),tad kiek ir kas gali dar pakartoti.kartojame su Landzbergine gauja,negi reikes „del viso pikto”pakartoti ir su bebrais?Tai tos partijos,kurios sarasiniu po puse pridejus 2/3 liberalu sedeti iki zilo plauko kalejimuose,o jie siaucia ir ateina teveliu,deduku vaikai ir anukai.Gal po sio karto tauta nustos pirdakaulius silde,o kels ir eis balsuoti,kad ir uz Sustauska,kuris berods neprisivoge.Stai jums ir pavyzdis ,kad ne visi seime tampa vagimis.O rinkti reikes ,kad nelipti ant greblio tikKarabaso p[artija,tie apsirupine,jiems vogti nera butinumo,beje ir moka babkes skaiciuoti.Baugu ar paliks kiek nors po idiotu grobstymu.Yeks butinai rinkti Venckiene,kadf… Skaityti daugiau »

Kis

gal kas zino konkreciai,kas tos jungtine pajegos ,ka jos sujunge,kas ju vadukas ir ka jie esa padare iki siol.Visa ta jusmenstruacija zinoma,atsibodusi,darykite pertrauka,nes chebra pasius ir labai toli.

kasia

itariu,kad Gaidis neprileidziamas prie vistu,tasmelagis ir sitaip atsiliepia apie rojaus kurikus.Turesime dar vienus,kuriems „nepatinka” Karbauskio partija,bet iseidami lieja krokodilo asaras ir neuzmirsta pasisavinti valstieciu nuopelnus.Skverneli suprantu,jam tokia alga sudo vietoje,duok otkatus milijoninius,juk Rokutis masiulis zarsto milijardus,o juk jis tikbuves Skvernelio ministru.Pradedutiketi kad mentu buvusiu,kaip ir KGB darbotuoju nebuna.Blia sirstu uz tokias isdavystes,net iseiti zmogiskai nemoka.Fui,parsai,smirna!!!!

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top