Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: „Tai buvo didžiausias protestas nuo Sąjūdžio laikų“

Jūsų dėmesiui siūlome naujausią filosofės dr. Nidos Vasiliauskaitės „Lapių medžioklės“ laidą, kurioje ji paaiškina tikrąsias gana isteriškos reakcijos į mitingą prie Seimo priežastis ir svarsto, kaip elgtis toliau.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
patabėlė

Bėganti eilutė sunkiai , net labai įžiūrima , „neina” perskaityti. Pakeiskite šrifto spalvą.

Gal

Gal ir buvo didžiausia protesto akcija, kurioje Nida dalyvavo. Bet tikrai akcijų buvo ir didesnių.

to Gal

Būtent kada ir kur? Prašom datą pateikti.

Zinote ka -

Baikit zmones terorizuoti valdziuke.Man viskas aisku nuo svarbiausiu valstybiu vadu susitikimo JK,pilnu futbolo stadionu ir Obamos gimtadienio nuotraukyciu-nieks nenesioja kaukiu,nieks nesilaiko atstumu-net senutele JK karaliene…

Vykstantys įvykiai

Afganistane turi vieną žinią kad ir Sorošui bei kitiems,pasiryžusiems išvalyti pasaulį nuo tautybių.Suprantama,kad Talibanas yra baisus ,žiaurus,nepriimtinas ir t.t…Tačiau visi įvykiai rodo, jog visą laiką kontroliuoti bet kokią šalį yra neįmanoma ir nacionalinė esmė vistiek visada atgyja,nes toks Dievo planas pasaulyje.Ir vienintelis būdas spręsti nacionalines problemas yra derybos,o ne prievarta,kuri taikoma ir Lietuvoje,bandant nuslopinti krikščionišką nacionalinę savimonę.Tai yra neįmanoma ir valdžia jau pralaimėjusi.Tik kalbėjimasis,derybos su Šeimų Maršu ar opozicija yra prasmingas kelias be aukų.Kitaip pilietinis pasipriešinimas niekada nenuslops.Tautą labiau žeidžia savų priespauda,nei svetimų.

stasys

Ta panelė ‘balagurija’ ta pati per ta patį . Trūksta autorei įvairesniu argumentu savo pozicijai apginti .Jau visiems senai žinoma jog draudimas patekti į Seimą taikomas tik jo svečiams ir darbuotojams be GP . Prie ko čia Seimo nariai ? Jus nesutinkate su vyriausybės politika ir keliate savus reikalavimus kuriu daliai pats pritarčiau , bet mitingas ekspromtu dar su tokia potekste tikrai nieko gero nežadėjo ir apie tai daug kas kalbėjo ir perspėjo . Įšėjo kaip išėjo ,todėl virkauti jog didžioji žiniasklaida tas riaušes verčia aktualijomis visiškai logiškas veiksmas . Taip elgtusi ir alternatyvi spauda valdžios atveju . Ir dar , jei žmogus vengia žiūrėti tiesiai ir slepia akis , tai jau blogas įprotis kylantis neaišku dėl ko .

Tikra teisybė

Svarbiausia – su žanom d,ark pirmose pozicijose.

Jei apie žmonių

rūšiavimą,tai tikras krikščionis nerūšiuoja žmonių.Išsigelbėjimas čia.Tik ką pas konservatorius veikia Krikščionys demokratai ir ar jie tikrai tokie?

Valentinas Katasonovas (Dien TV)

Laikas, kai pildosi pranašystės. Pasauliui primetama socialinė tvarka.

https://www.youtube.com/watch?v=C7Z0g_9kr8A

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime. *** Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. *** Nemaištauti – pavojinga Tautos gyvybei. Šie metai – visuotinio maišto pradžia: – apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos; – moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos; – seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą – Tautos tribunolą. _____________________________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
(tai – jau kelintas iš eilės ir daugiau nebebus)
***
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti n_e_l_e_g_i_t_i_m_a_u_s seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai – visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje – brangioje Lietuvoje.
________________
Lietuva – Tvirtovė

OPEN SOCIETY = Open Conspiracy?

Niekam ne paslaptis kieno programa vykdo Laisves partija su i ja infilytuotais CEU aukletiniais. O taip pat URM viceministras A.Pranckevicius. Nagi, paziurim, ka raso Open society Foundation puslapis apie Soros-M.Brown migracijos politika i Vakarus… Kadangi i ja isijunges ir Putino su Batkos kgb, kaip kad Lukosenka ir prasiplepejo savo 8 val press konferencijoj, o Putinas Davose.. galima daryt isvada, kad moderni priemone okupuojant salis be suvio. Arba pareketuojant valstybiu biudzetus milijardais, neva stabdymui pabegeliu is tu saliu, kur isikure KGB verslo priedangos korporacijos, tokios kaip GaspromNeft, LukOil, ar RosAtom… Sis gerai veikiantis planas sumanytas dar Andropovo laikais, kai Soros buvo pakviestas i Maskva Dubnoj kuriant Helsinki group, peremusia iniciatyva is Vilniuj V.Petkaus su Finkelsteinu ikurtos Helsinkio susitarimu stebejimo grupes.. O… Skaityti daugiau »

aaa

Kažkas įsilaužė į „Tiesos”? Praėjus gal porai dienų po protesto tinklapis tapo visas išsikreipęs, vos ne vos pavyko įjungti ir išklausyti N. Vasiliauskaitės pokalbį

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top