Prof. dr. Vytauto Radžvilo kalba renginyje „Prisimenam Romualdą Ozolą“

2024m. sausio 31 d., Seimo Konstitucijos salėje įvyko renginys „Prisimenam Romualdą Ozolą“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, parlamentaro (1990–2000), Pirmosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko pavaduotojo, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės, Seimo, Seimo tarybos nario, filosofo Romualdo Ozolo 85-osioms gimimo metinėms paminėti. Dalijamės prof. dr. Vytauto Radžvilo pasisakymu iš minėto renginio. Pilną renginio vaizdo įrašą galite rasti čia:    • 2024-01-31 Prisimenam Romualdą Ozolą  

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gyvulys

Jei ne Landsbergis, būtume garbinę Ozolą.

blue yellow zov marinie

…gyvuly,nuo ko tu apkvaisai….

.....

Man patinka paralelės.

blue yellow zov marinie

…tai tu gyvulys…ar daugtaskis….ar….stikliorius….stikliorius tokios paraleles neisvestu,nes ner durnius.Tai tu ne stikliorius.Tu – gyvulys.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Plėšikų sąraše esantis Vytautas Radžvilas, dabar, dar ir Lietuvos priešų sąraše, kai yra išvien su 30 metų seime siautėjančiais Lietuvą naikinančiais Tautą skurdinančiais 8-ių antikonstitucinių seimų suskiais seimagyviais.
Rašinėlių mėgėjas Vytautas Radžvilas rašo apie bemaž viską, bet nutyli (ignoruoja) svarbiausias problemas: apie antikonstitucinį seimo rinkimų įstatymą bei antikonstituciniu būdu pakeistą 47 konstitucijos straipsnį.
_______________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų antikonstitucinio (krikščioniško nelegitimaus) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių okupantui putkinui naudingų Lietuvos priešų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2024 vasario 11

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
  • “… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas. 31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”
  • „32.1. Mokesčių sistemos regresyvumą sumažintų progresinis pajamų mokestis ir nauji mokesčių šaltiniai.”
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tai – plėšikų sąraše esančio Vytauto Radžvilo programinė svajonė verta pasmerkimo.
NS plėšikiškų vadukų programa
va čia
https://susivienijimas.lt/programa/

blue yellow zov marinie

..ir kaip gi tave apiplese NS….a,gyvuly…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Partizanų tikslas buvo – išjungti komunistus. Mūsų tikslas – toks pat.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytauto Radžvilo NS programoje yra užrašytas sveikintinas ir labai geras noras:
42.8. ES mastu turi būti aiškiai įtvirtintas ir principingai bei nuosekliai taikomas lygus nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimas.
va čia
https://susivienijimas.lt/programa/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Naciai išjungti, o sovietų komunistpalaikiai vis dar neišjungti ir Vytautas Radžvilas skiria laiko atsliūkinti komunistpalaikio ir Lietuvos priešo Romualdo Ozolo paminėjimo renginyje net įžanginei kalbai pasakyti.
– Klastingas tas NS Vytautas Radžvilas: vienaip rašo, kitaip elgiasi – su pataikavimu komunistpalaikiams.
– Labai blogai.

blue yellow zov marinie

…labai blogai,kad taves neuzdaro pavasarot….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Romualdas Ozolas – Lietuvos priešas, taip pat,
kai 1996 birželio 20 seime balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą svetimšalių naudai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

1996 birželio 20 bei 2003 sausio 23, apsišaukėliai bei Lietuvos priešai seimagyviai suskiai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį svetimšalių naudai (ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos, kuriame parašyta:
153 straipsnis
Kai ši Lietuvos Respublikos Konstitucija bus priimta referendumu, Lietuvos Respublikos Seimas iki 1993 metų spalio 25 dienos 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma gali pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas, kurios yra 47, 55, 56 straipsniuose, …”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 1996 birželio 20-osios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Vilija Aleknaitė Abramikienė 2 Leonas Alesionka 3 Nijolė Ambrazaitytė 4 Laima Liucija Andrikienė 5 Vytenis Povilas Andriukaitis 6 Jonas Algirdas Antanaitis 7 Vytautas Arbačiauskas 8 Vytautas Astrauskas 9 Arvydas Bajoras 10 Juozas Gediminas Baranauskas 11 Julius Beinortas 12 Aleksandras Bendinskas 13 Juozas Bernatonis 14 Egidijus Bičkauskas 15 Romualdas Ignas Bloškys 16 Kazys Bobelis 17 Vytautas Bogušis 18 Vanda Briedienė 19 Vytautas Jurgis Bubnys 20 Antanas Būdvytis 21 Virgilijus Vladislovas Bulovas 22 Vladas Butėnas 23 Medardas Čobotas 24 Rimantas Jonas Dagys 25 Kęstutis Dirgėla 26 Juozas Dringelis 27 Vytautas Einoris 28… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 2003 sausio 23-iosios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Nedalyvavo balsavime (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Babravičius Gintautas  2 Bobelis Kazys  3 Čekuolis Jonas  4 Glaveckas Kęstutis  5 Gražulis Petras  6 Kirkilas Gediminas  7 Klišonis Audrius  8 Klumbys Egidijus  9 Lydeka Arminas  10 Matulevičius Algimantas  11 Melianas Artūras  12 Sakalas Aloyzas  13 Steiblienė Nijolė  14 Steponavičius Gintaras  15 Šukys Raimondas  16 Vagnorius Gediminas  17 Vazbys Artūras  Susilaikė (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Karbauskis Ramūnas  2 Matulevičius Juozas  3 Mincevič Gabriel Jan  4 Tomaševski Valdemar  Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Andriukaitis Vytenis Povilas  2 Babonienė Ona 3 Balčytis Zigmantas  4 Barakauskas Dailis Alfonsas 5 Baravykas Vydas 6 Bastys Mindaugas 7 Baura… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Svetimšaliai sukčiai, apgaulės būdu pasisavinę žemę, t_u_r_i grąžinti valstybei (piliečiams).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Detaliau apie konstitucijos 47 str klastojimą, Romas Kaulinis Giedrės Gorienės laidoje komentaras tv
va čia
https://www.youtube.com/watch?v=nXeS4wVPKik

blue yellow zov marinie

…uztai tu tikras….draugas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*stos komunistų partijos narys, signataras, konstitucijos klastotojas ir Lietuvos priešas (Lietuvos žemių pardavėjas užsieniečiams) Romualdas Ozolas buvo Lietuvos centro sąjungos pirmininkas, o signataras, konstitucijos klastotojas ir Lietuvos priešas (Lietuvos žemių pardavėjas užsieniečiams) Egidijus Bičkauskas buvo pirmasis Lietuvos centro sąjungos vicepirmininkas – Alfonso Svarinsko tardytojas.
Tokie veikėjai – verti pasmerkimo.

blue yellow zov marinie

…tu vertas medalio uz nesvietiskas kvailystes,apuoke.

GOJUS

Nieko jūs neprisimenate, selektyvinė sklerozė. Stipriai iškreiptą praeities „tikrovę” žmogeliams į makaules pumpuojat.

Prašalietis

Yra kurie prisimena… iš kur atsirado ir kas per „veikėjas” buvo Ozolas.. Tik Gorbačiovo sėkmingai pradėtas, Gorbačiovinės perestroijkos – „naujas mąstymas, bendri Europos namai, vestuvės be alkoholio…”-, „psicho gigantų” Kašperovskio, Čiumako… „psichodeliniai” seansai per TV…, jos pabaigoje vietinių komunistinių-KGB-istinių „elitų” buvo sėkmingai perimtas. Brazauskiniam-lansberginiam „elitui” eiliniams žmonėms „makaronų kabinėjimas”, pradžioje buvęs politiniu „prijomu”, pasidarė gyvenimo būdu… Kodėl „nekabinėt makaronų, jei žmonėms „ant ausų makaronų kabinimas” iki pat 2022 vasario visiems be išimties „makaronų kabinėtojams” duodavo daugiau mažiau norimų rezultatų, kokios nors politinės, materialinės…naudos…

GOJUS

O po 2022 vasario makaronų kabinimas naudos nebeduoda? Abejoju.

Prašalietis

Turėjau galvoje ne Lietuvą ir jos pasmerktus keleivius, o JAV su jos vadovaujamais kolektyviniais vakarais ir jų buvusį vakarų gerbėją ir „didelį partnerį” ir vakarietiškų „makaronų” ilgalaikį „smaguriautoją” Putiną, su JAV NATO plėtimu, „Rusijos sienų artėjimu prie NATO”, Minsku1, Minsku 2, 2022 balandžio mėnesio Ukrainos derybas ir susitarimą su Rusija Turkijos Stambule…

blue yellow zov marinie

..tau ir kaspirofskiu nereikejo…uzsipliskinai amziams…

dar NS juršėno negarbina?

net keista – gal rudenį?
nes tas didesnis komunistas ir kgbistas už ozolą.

panašu, kad cenzūra ištrynė, tai rašau kitaip

buvo kpss narys nuo 1973 m., dirbo sovietinėje ministrų taryboje. Ne bet kas ten dirbo, ar bet kas?

tai laikais

LTSR ministrų tarybos sekretoriate galėjo dirbti tik visapusiškai patikrinti komunistai. Todėl nereikia kažko idealizuoti, klauptis ant kelių, o matyti visą vaizdą, nes žmonės yra silpni…

pagarba disidentams bet teisybė svarbiau

Komunistinę valstybę SSSR pražudė ne jos priešai, bet normalūs prisitaikėliai ir karjeristai valstybės viršuje , kurie apsimetinėjo komunistais, bet nėmaž netikėjo Marxo-Lenino mokymu. Plius eilinių piliečių dauguma apačioje , kuriai rūpėjo tik kaip uždirbti ilgesnį rublį kuo mažiau dėl jo plėšantis valdiškame darbe. Jei ne milžiniški gamtiniai resursai komunistinė valstybė būtų susmukusi daug anksčiau.

GOJUS

Ar tiesa, kad prof. V. Landsbergio 1988 m. birželio 3 d. Mokslų Akademijos salėje nebuvo?

blue yellow zov marinie

…atejo,bet Ozolas ji ismete kaip sabaka,spyres batu ruron.Bet busimasis tata buvo atkaklus ir ilipo pro fortke,apsimetes,kad jis sunus,o ne tata.

Jules

O pats kur buvai, ko neužėmei Landsbergio vietos ir išdavei mus, o galėjai geriau mus nuvairuoti?

GOJUS

Buvau masinėje laisvės euforijoje, tik gerokai vėliau, kai jau šaukštai buvo po pietų, pradėjau giliau domėtis, kas čia įvyko.

Paskutinį kartą redagavo 19 dienų prieš GOJUS
nereikia ypatingai domėtis

viskas tiesiog prieš akis

GOJUS

Reikia ypatingai domėtis, nes viskas nuo akių buvo ir tebėra paslėpta. Visokie atgimimo istorikai gudavičiai, archyvarai anušauskai ir kiti mazgakliujai yra normaliai viską suvėlę.

Pilietinis nepaklusnumas

Puiki kalba.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top