Ramūnas Aušrotas. Birželio sukilimas yra ir mano sukilimas – šiais laikais reikia daugiau tokių sąžinės sukilimų

Birželio sukilimas yra mano sukilimas, nes jį organizavo ir jame dalyvavo ir daug mano brolių iš Ateitininkų organizacijos.

Birželio sukilimas yra mano sukilmas, nes tai buvo laisvos sąžinės pasipriešinimo iniciatyva, nukreipta prieš lietuvių tautos ir valstybės atžvilgiu taikomą sovietinę prievartą.

Šiais laikasi reikia daugiau tokių sąžinės sukilimų.

Tad kviečiu dalyvauti sukilimo renginiuose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ramūnai,

tamsta turbūt, jaunas žmogus, jei nežinote ir nesuprantate, kad tas sukilimas nieko bendro neturėjo su sąžine…

Gotfridas

Birželio sukilimas, kaip ir 1944-53 m. partizaninis karas- tai kiekvieno doro, ištikimo savo kraštui piliečio sąžinės reikalas. Aišku, to kelių generacijų stalinoidiniams mutantams niekada nesuprasti- jiems juk trūksta vienos chromosomos, kuri vadinasi sąžine.

Jules

Kai kas čia apsimeta nežinąs, kas pirmas užpuolė ir okupavo Baltijos šalis ir Suomiją, kurios okupuoti dėl Vokietijos edikto, rimto pagrasinimo tuo metu stoti suomių pusėn, nepavyko. Žinoma, Kapsukė šito irgi apsimeta nežinanti, nes šeimininkas – Pasaulio kunigaikštis, to neleidžia. Sąjungininkai nekariauja – tik pasipešioja, kaip Žmogus iš Bideno su Putinu. To edikto tekstą galite susirasti intike, jei netingite, sofkutės generolai. Sovietai labai mėgo kartoti kartu su anuometine Kapsuke, kad Vokietija pirmoji, nepaskelbusi karo, klastingai užpuolė taikingąją Stalino Rusiją. O kai Kapsukėje, kaip ir apskritai Lietuvoje, nebuvo desovietizacijos, dekagebizacijos, patys žinote, ką aš čia norėjau Jums pasakyti. Lietuvos elitas, ekonominė-politinė klasė, davatkų pagalba įslaptinusi KGB su Saule dabar vaidina kariaujanti su Putino Rusija. Putino agentukai, tupintys valdžioje ir versle Lietuvoje… Skaityti daugiau »

Oberpedofilšteinas juokiasi

Bandė Garliavoje patvoriniai violetiniai kedofilai sukilti 🙂
Mano vaikinai iš GP,VSD,TM,STT,VRM ir kitų vakdiškų teisingumo struktūrų viską valdo !!
(nes jie parinkti ir apmokyti KGB)

ah1

sukilimas prieš ką, jei 1941 m. birželio 22 d. prasidėjo Vokietijos ir SSRS karas. Vokiečiai Raudonąją armiją iš Lietuvos išstūmė per 6 dienas?
Kodėl sukilimas buvo birželio 22 , o ne anksčiau? kodėl tęsiasi 6 dienas- būtent 6 dienas ir būtent per 6 dienas hitlerininkų išstumta Raudonoji armija iš Lietuvos? o gal tiesiog kaloboravimas su hitlerininkais tikslu gauti šiltas Hitlerio apmokamas vietas?
… sakoma kad sutapimų nebūna…
Kada, kokia tiksli data Hitlerio pasirašyto įsakymo naikinti žydus ir komisarus? 1941 birželio 22?

ah1

Gotfridasui. Įdomią temą apie chromosomas palietėte. Gal iš ties viskas slypi chromosomose ir kai kam tikrai vienos trūksta – paprastai lytį lemia chromosomų pora – XX moteris, XY vyras. Bet yra dar ir „bet” yra moterys/nemoterys atrodančios kaip moterys pas kurias nėra vienos X chromosomos, vietoj jos – 0, moterys/nemoterys atrodančios kaip moterys turi X0 cromosomas. Tai va yra moterys /nemoterys su X0 chromosomomis, išvaizda moters bet ne moteris (su XX chromosomomis) ir ne vyras ( su XY chromosomomis), tiesiog padarai su X0 chromosomomis. Įdomu būtų sužinoti ar tos trys mus valdančios mergelės yra mergelės ar mergelės/ nemergelės atrodančios kaip mergelės su X0 chromosomomis,kurios būdingomis vabzdžiams ir ar ne vabzdžių – XO chromosomų turėtojų esame okupuoti – ką reiškia laisvės… Skaityti daugiau »

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top